Keresés

Részletes keresés

oldmumus_v.2 Creative Commons License 2017.01.12 0 1 45

Epres Attila

Előzmény: ibarom (33)
oldmumus_v.2 Creative Commons License 2017.01.11 0 0 44

Valamelyik nap meg Pilisvörösvárról érkezett vonat a Délibe, ami nem lehetetlen a valóságban csak kicsit bonyolult ...

 

Január másodikat óta ismétlik az elejétől az M3-on. Végre meg tudom nézni az elejétől.

Előzmény: offoló kloffoló (42)
offoló kloffoló Creative Commons License 2015.08.18 0 0 42

Miért siet Dr.Mágenheim a Nyugati pályaudvarhoz? 

Mert sebes vonat érkezett Szolnokról.

 

Hová parkol Vágási Feri a hajójával?

A szomszé dokkba.

 

 

Magyar Virág Creative Commons License 2006.04.07 0 0 41
Ivancsics Ilona honlapja: www.ivancsicsilona.uw.hu
OldDirty Creative Commons License 2005.06.09 0 0 40

Én igényt tartanék rá, írtam is emailt!

Előzmény: GFQ (39)
GFQ Creative Commons License 2005.05.19 0 0 39
Nahát közben megtaláltam, ha valakinek nincs meg, és esetleg igényt tart rá, szívesen küldöm ;-)
Előzmény: GFQ (38)
GFQ Creative Commons License 2005.05.10 0 0 38
Sziasztok!
Keresem a teleregény zenéjét! :-)
Tudtok segíteni?
BlackP Creative Commons License 2004.04.23 0 0 37
köszönöm szépen, még hallhatod a követ, ami leesett a szívünkről!
Előzmény: gicca (36)
gicca Creative Commons License 2004.04.05 0 0 36
Szelényi János

Trokán Péter játszotta
http://us.imdb.com/name/nm0873414/

Előzmény: BlackP (35)
BlackP Creative Commons License 2004.04.05 0 0 35
tiszteletem!

a régi iskolámból diáktársaim és tanáraim, a mostani diáktárasaim és tanáraim, valamint a baráti köröm azon gondolkodik, hogy a nagysikerű szomszédok című teleregényben Jánosnak az erdésznek mi volt a vezetékneve a sorozat szerint. kérem segítsetek!!

előre is köszönöm!

tommystar Creative Commons License 2003.07.23 0 0 34
Helló ibarom!

Van egy ilyen, kissé "tartalmasabb" topic, és egy ilyen dolog is halódik.

A presszó főnöke Laci, vezetékneve hol Bíró, hol Sudár volt. A színész egyébként Epres Attila.

Előzmény: ibarom (33)
ibarom Creative Commons License 2003.05.01 0 0 33
tudja valaki, hogy hogy hivták a valamikori bisztró főnökének a nevét, ahol Alma is dolgozott? egy vörös hajú arc volt! a szerelpő neve kéne, nem a szinészé! köszi
bloki Creative Commons License 1998.10.14 0 0 32
Szervusztok,

nézzük egy kicsit távolabbról a tv-t! A magyar televíziózást.
A tömegkommunikáció a demokrácia legnagyobb elnyomója lehet. Bizonyos helyeken az is. Egyesek szerint világviszonylatban. (az elnyomás víziója ma már nemcsak a röghöz kötött parasztok, a ciángőzben görnyedő munkások, szellemi kulimunkára fogott értelmiségiek látványát kell hogy elénk vetítse, a módszer finomodottabbá vált.)

_A kommunikáció emberi alapjog._ Ezen belül az informálódáshoz való jog megillet mindenkit. Életünk híreit szinte 100%-osan a médiákon keresztül szerezzük be, közvetlen formában alig, nem is lehetne, persze. Nem mindegy ezért, mit is mond a média és mikor, mire teszi a hagsúlyt, mit nem mond el, mit meddig mond, mit hogyan kezel, milyen környezetben adja el, kivel láttatja, mondatja a dolgokat.
Természetesen nem lehet mindent súlyának megfelelően átadni, a technika áteresztőképessége, a néző befogadóképessége korlátokat szab. Épp ezért fontos (szükséges) a médiákban az intelligens, szakértő, tissztességes dolgozó. (l. altruizmus, ill. javasolt irodalom: TV1, műsorkezdetkor görgetett és hallatott szöveg. Csak azt nem értem, ha tudják mit kell csinálniuk, miért nem csinálják.)

Objektív tájékoztatás tehát - el kell fogadnunk - nem lehetséges, de jószándékú önzetlen, az igen. Nem is lenne nehéz, és olcsóbb is lenne. Az valóság (igazság) ott van a szemünk előtt, a hazugságot pedig kreálni kell, fáradságos munkával, sok pénzért, amiből úgy sincs sok (a műsorra). Aztán ott van a hozzánemértés, óriási károkat tud okozni. És ott vagyok én, a vonal végén, a buta kis eszemmel, a házmester, még tovább csűröm-csavarom...

Szóval, ha valaki a tv-t dicséri, elnyomóját tiszteli.

Gabika Creative Commons License 1998.10.10 0 0 31
Mis
A MTV1 úgy rossz ahogy van SZVSZ:ami talán
jó is benne:/X akták, Vészhelyzet, Hírműsorok/ Nem mintha a többi kereskedelmi adó olyan hiper lenne......
Ami szerintem jó mint tv az aTV3..
Jó filmek jó sorozatok jópofa pl: a filmpár-
baj is az időjósról nem is beszélve szóval
rulez az egész....No jó modjuk kultura terén
nincs olyan bő lére eresztve de hát izlések
és pofonok ugye......
Szines Creative Commons License 1998.10.10 0 0 30
Szerintem igaza van Misnek, amkikor azt mondta, hogy az MTV1 egy jó televízió. Van stílusa, ami a legtöbb tévénél hiányzik. Talán csak a TV3, ami rendelkezik hasonlóval. Az MTV1 vetít jó filmeket, szuper a hiradója, és a kultúra is szóhoz jut.

A Szomszédokról csak annyit, hogy ha én nem is nézem meg - kivéve, mikor már minden mindegy - azért nagyon sok embernek (pl. nagymamának, anyukának) tetszik.

Szóval ennyi: Szines

Mis Creative Commons License 1998.10.10 0 0 29
Gabika:
Az MTV1-re gondoltam (és a Földön élek!)
Szerintem igenis egy igényes televízió , amely minden értéket megpróbál a műsorára tűzni, s ha megnézzük a stílusát , akkor rá kell jönnünk ,hogy egy igenis igényes TV-ről van szó! Tartom a véleményem! Egyébként én kifejtettem , hogy miért ez a véleményem , de te csak egyszerűen véleményt mondtál , érdekelne miért az a véleményed , ami!
Pocak Creative Commons License 1998.10.09 0 0 28
Szerintem a magyar tv MEG jo. Aki nem hiszi, nezzen vegig 50 ameriaki csatornat, sirva fogja kovetelni a magyar tevet.

En neztem a Szomszedokat, meg a Dallast is, (a Savanna mar nekem is sok volt). Az a jo benne, hogy nem kell gondolkozni rajta. Az ember hazamegy zokni aggyal, elokesziti a sorocsket, csipszecsket, 45 perc kerodzes a teve elott, utana johet az alvas.

Engem pl. a Kulka lepett meg, ugyanis szinpadon allati jo. Szerintem is arrol van szo, hogy egy adasra kb. nehany napot tudnak keszulni, masreszt lathatoan az irok nem dolgoztak ki a karaktereket (raadasul minden reszt mas ir, ha jol tudom, harman felvaltva irjak).

Mondjuk, amikor Etus azt mondta, hogy: "vettem Julcsinak egy internetet", na, az azert tenyleg fajt.

Fandor Creative Commons License 1998.10.09 0 0 27
bocs hogy kulhonbol beleugatok, ha akarnam sem tudnam nezni a Szomszedokat. Az utolso sorozat amit vegig kovettem talan a "Halal archivuma" volt, Gojko Mitic-cel, a langszoros Beisel-lel es Wojzinsky... Marek Wojzinsky-vel (ugy '85 kornyeken). Na szoval hogy konstruktiv legyek, hadd ajanljam figyelmetekbe alternativakent a "Mad about you" es foleg a "Seinfeld" sorozatokat. Talan otthonrol is elerhetok valamelyik muholdas csatornan (hm, csak gondolom nem eredeti nyelven, lederhosenul meg lehet hogy nem olyan tuti). Szoval foleg Seinfeld RULEZ!

Virag dr. megvan meg?

Gabika Creative Commons License 1998.10.09 0 0 26
Mis
" ANNAK ELLENÉRE ,HOGY EGY KIFEJEZETTEN JÓ ÉS IGÉNYES TELEVÍZIÓ! "
Hú te hol élsz? A Földön? Vagy nem az MTV1re
gondoltál?

Mis Creative Commons License 1998.10.09 0 0 25
A Szemszédok c.teleregény alaprajza a következő:van pár család,pár ember ,életszerűség(vagy micsoda)----és van egy forgatókönyvíró,aki ebbe a hármasba belekeveri a saját elképzeleéseit a világról, de leginkább önmagáról ,a történetet látva mondom :elég silány élete lehet neki!S ha ehhez még profinak álcázott amatőrizmus is kapcsolódik akkor van a ménkű nagy bonyodalom a filmsorozatban ,mindenki teszi a magáét,s biztos rendezői összetartás nélkül úgy vész el a Profi Színészeink (egyébként le a kalappal előttük) játékának profizmusa, mint a rendező gatyamadzagjának berántott vége!
Életszerű problémákért meg menjünk le a közértbe ,s ne a Magyar Televíziót kapcsoljuk be,amely egyébként (ha jól tudom)részenként több mint 900 000 eFt-ot költ erre a giccsre és amatőrizmusra , ANNAK ELLENÉRE ,HOGY EGY KIFEJEZETTEN JÓ ÉS IGÉNYES TELEVÍZIÓ!
mi(s)
Gabika Creative Commons License 1998.10.09 0 0 23
ja szerintem is gyanusan gyorsan leszelelt a
doki gyors smink majd fogadás jobbról a kame-
ramannnak+Etusnak..
Zölduborka Creative Commons License 1998.10.09 0 0 22
Most ellent fogok mondani az elobbi hozzaszolasomnak: tegnap megneztem!
Veletlen volt, igerem tobbe nem teszem!! :)

Azt hiszem ez a resz volt eddig a legrosszabb, amit lattam, de lehet hogy nem!
Amit a kabitoszer-torvennyel muveltek, az valami iszonyat volt.

A Magenheim (vagy hogy a halalba hivjak) teljes idegroncskent megy haza, miutan nem tudta megmenteni a gyereket aki tullotte magat, de igaz, elotte a kollegaja megjegyzi, hogy naponta 7-szer tortenik ez meg manapsag.
Meg miutan a doki lemegy egyet setalni, hogy kiszelloztesse a fejet (elotte jott haza, talan nyejlonzacsi lehetett a fejen utkozben), meg ki sem lepett az ajton, de az Etus mar lesuttog hozza a szazdik emeletrol, hogy ugyan jojjon mar vissza, mert kihul a kaja es kulonben is ejnye!
BORZASZTOAN ROSSZ!!!!

Ubi

Gabika Creative Commons License 1998.09.25 0 0 21
A Szomszédoktól 1 rosszabb van: az ÉN
szomszédaim...
FreeC. Creative Commons License 1998.09.25 0 0 20
A Szomszédok igenis jó!
Nézte már valaki betépve? A legjobb kabaréműsor!
A Dallast meg társaságban volt érdemes nézni, minden poháremelésnél, ami a filmben volt látható mi is azt és annyit ittunk.
Ritkán részegedik le az ember ilyen gyorsan...
:ˇ)
Zölduborka Creative Commons License 1998.09.25 0 0 19
Na igen!

En a legjobban az Etust ruhellem, legszivesebben lelonem, amikor mondja az orok ervenyu f@szsagokat!
Ezert nem is nezem!

Mellesleg nem igazan lattam olyan hatalmas szineszi alakitast a KULCS-ban sem a Nemcsak reszerol (mondott vagy harom mondatot).
Ettol fuggetlenul lattam mar Ot mas darabokban is es ott tenyleg jo volt.

Ubi

Prücsök Creative Commons License 1998.09.25 0 0 18
Igen Jozsó, mindenkinek igaza van. De ez nekem akkor se tecc.
Nadi Creative Commons License 1998.09.25 0 0 17
bocs Isura helyett Isaura
Nadi Creative Commons License 1998.09.25 0 0 16
Ne vicceljetek má' !
Ott ahol Isura kiszabadítására pénzt gyűjt a falu lakossága ott természetesen fontos, hogy a Lenke néni meg az Alma vagy a Mágenheim család milyen porblémákkal küzd a Lantos u.-ban!

Természetesen a limonádé brazil sorozatok sem jobbak ennél a színvonaltalanságnál.

Avval is egyet értek, hogy a házmesterek számát nem lehet csökkenteni ilyen fékezett ha(t)bzású szappan operákkal. A szomszédok végén előadott, 1-2 mondatba sűrített okosságok - főként, amikor megszólal a nemzet lelkiismerete: Etus is - a legundorítóbbak.

bloki Creative Commons License 1998.09.25 0 0 15
Jozsó,

hogy mi volt a különbség?
Hát a lehetőség, feladat meg ugyanaz.

Gabika Creative Commons License 1998.09.24 0 0 14
Csak a végét láttam ezért vagyok még alive..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!