Keresés

Részletes keresés

Myself Creative Commons License 2003.06.21 0 0 16
Csak óvatosan. Én is megismerkedtem egy egyeddel (azóta is a tôlem kikunyerált géppen írja a hozzászólásait). Három év szivatás után (volt benne megcsalás, zsarolás stb.) lelépett. Egy fél lakás ára ment rá, hála nulla. Szóval csak óvatosan.
Előzmény: OWO (-)
OWO Creative Commons License 1998.09.23 0 0 7
Typographic:

Bátran leírom gépem paramétereit, aztán lehet lepődni:

486 DX4 / 120 MHz (processzor csere után !)

S3 videó kártya

2 db. 1.2 Giga Quantum HDD

Axion SVGA monitor

Yamaha CDE CD-író

Manager bérelt vonalunk van, átviteli sebesség: 64 kbit/s.

Nos, én ezzel nyomulok és nincs különösebb gondom.

Otthon 486 DX2 / 66-os gép, 17 Mega RAM Trident 8900, 2.1 Giga Quantum HDD, 14400-as modem. És otthonról sincs gondom. Ja, Win95-öt használok.

Szerintem az a titka a dolognak, hogy nem szabad türelmetlenkedni és, ha kell tudni kell lemondani.

Bye:

GezaV Creative Commons License 1998.09.23 0 0 6
Na akkor én is hozzászolnék, mint az említett
férj. Nagyon örülök, hogy Laci íly módon nép-
szerűsít bennünket, azonban kincstári pesszimizmusát otthon hagyhatta volna. A mi házasságunk igenis jól sikerült, bármennyire is furcsa ilyet állítani ilyen - Laci szerint - rövid idő után. Persze hozzá kell tennem, hogy az IRC csak elindítója volt a megismerkedésünknek, és azt számtalan személyes találkozás követte, és mint a feleségem is írta csaknem 2 év telt el megismerkedésünk, és összeházasodásunk között. Ezalatt igyekeztünk minnél több időt együtt tölteni, a köztünk lévő 200 km távolság ellenére.
Tehát mondanivalóm lényege, hogy létezik beteljesült kapcsolat, ami az internet útján jött létre, de csak akkor, ha már a virtuális kapcsolat idején is mély őszinte beszélgetéseket folytatunk, és persze semmi nem helyettesítheti a személyes találkozást.
Végezetül mindenkinek kívánom azt a boldogságot, amilyen boldogsággal mi várjuk első babánkat.
Typographic Creative Commons License 1998.09.23 0 0 5
BOCS, OFF TOPIC voltam
Typo
Typographic Creative Commons License 1998.09.23 0 0 4
OWO
Írd már meg légy szíves a géped paramétereit, hogy tudjuk mivel nyomulsz fel a netre. Másoknak nincs olyan erős gépe, hogy mindig kivárja a letöltéseket. Én lelövöm a nicket ha sokáig jön fel.
Az enyém egyenlőre csak 66-os pentium, 64 Mb RAM, SCSI vincsik 1+1+4 Mb és V7 Mercury kártya 2 mega videoram.
Leadtam egy megrendelést:
Pentium II 450 MHz
SCSI 6 Gigabyte
Matrox Milleneum 8 Mb video
256 Mb RAM
+ egyéb apróságok
És most csak várok-várok-várok.

Typo

viktoriav Creative Commons License 1998.09.23 0 0 3
Lacinak a hozzaszolasat pontositanom kell. En lennek az a kollegano, de nem arrol van szo hogy eleddig egesz jol elvagyunk, hanem egyenesen imadjuk egymast, es marciusban szuletik a baba!!! Egyebkent nem jelenlegi ferjemmel, ez sem helyes, mert nem volt soha masik ferjem es nem is lesz mas soha! Egyebkent 4 eve ismerkedtunk meg, en Szegeden ucsorogtem a gep elott, a ferjem Pesten. Egy sem telt el es talalkoztunk elloszor, azutan minden hetvegen. Szemelyesen sem okoztunk egymasnak csalodast, bar lattunk elotte egymasrol interneten keresztul kuldott kepet. Ra ket evre kotottunk hazassagot, a tobbit mar tudjatok.
Laci Creative Commons License 1998.09.23 0 0 2
A kolleganőm, IRC-n ismerkedett meg jelenlegi férjével. Eleddig (2 éve) egész jól elvannak.
neduddgi Creative Commons License 1998.09.22 0 0 1
OWO,
Ne kavarj mar annyit. Es ha a logodat nem nyomatnad minden hozzaszolasosd utan, talan lenne is idejuk a nepeknek letolteni a topicot.
sti Creative Commons License 1998.09.22 0 0 0
OFF ON
OWO,
Hogy tudtad így elcseszni a rendszert?
OFF OFF
OWO Creative Commons License 1998.09.22 0 0 topiknyitó
Üdv Mindenkinek !

Mi a véleményetek az INTERNETEN kötött kapcsolatokról ? Lehetséges-e INTERNETEN szorosabb barátságokat, esetleg egészen mély kapcsolatokat kötni ? Esetleg tudtok-e olyanról, hogy valaki az INTERNET segítségével, felhasználásával egy életre szóló kapcsolatot kötött. Magyarul: összeházasodtak.

Az én válaszom az utolsó kérdést kivéve mindenre: IGEN.

Tudom, hogy az "Udvarlás" c. topic hasonló témával foglalkozik, de ott a hangsűly feltételes módban volt(kinek udvarolnál ?), itt pedig konkrét dolgokról kérdeznék.

Bye:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!