Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Horváth Botond Creative Commons License 2014.03.07 0 0 427

Sziasztok! Ha valaki korrekt oktatást és oktatót szeretne én csak őt ajánlanám!!!!http://www.jozsojogsi.hu/

PatríciaP Creative Commons License 2014.02.12 0 0 426

A gyorsjogositvany.hu-ról tud valaki valamit nyilatkozni? 

Tapasztalatok, egyebek....

Előre is köszönöm!

Vaszon Vaszonovna Creative Commons License 2013.08.16 0 0 425

Sziasztok, ismeri valaki Tóth Zoltán autósiskoláját a 7. kerületben? Véleményekre lennék kíváncsi, köszönettel.

rasztafaria Creative Commons License 2013.08.14 0 0 424

Ha autósiskola kell, nézd meg itt is. A csiga szerintem elég jó.

csudgyerek Creative Commons License 2013.08.14 0 0 423

Ha jó autósiskola kell, szerintem nézd meg ezt. A csiga elég jó, sokan mondják.

muranyi85 Creative Commons License 2013.08.11 0 0 422

Sziasztok!

C, C+E jogsikat és GKI vizsgát szeretnék tenni Budapesten. Melyik sulit javasolnátok?

Doory0521 Creative Commons License 2013.07.25 0 0 421

Sziasztok!
Újpesten tudtok ajánlani megbízható, jó autósiskolát?

Köszi előre is!

"Szabi" Creative Commons License 2013.07.03 0 0 420

Sziasztok!

 

Szuper Jogsiról tudtok bármit is? http://szuperjogsi.hu/ Van valakinek tapasztalata? A neten a honlapjukon kívül nem találtam semmi infót róluk, ott persze dícsérik magukat.

 

Előre is köszönöm a válaszokat.

jani 895 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 419

Sziasztok!

 

A Talentum Autósiskoláról van valakinek valami tapasztalat? 73 190-ért tudnám kuponvilágos kedvezménnyel megcsinálni a tanfolyamokat náluk.
Vagy esetleg tud valaki ajánlani egy jó belvárosi iskolát?

 

Előre is köszönöm!

Üdv, Jani

Tündi2003 Creative Commons License 2012.08.20 0 0 418

Viszont a másnál olcsóbb vezetési órákból elcsalják az idő felét és mehetsz pótórára drágáért, tehát árban ugyanott vagy. Persze lehet, hogy itt is elcsalják. :) Az a baj, hogy a honlapokra minden szépet és jót fel lehet írni, a valóság meg ki tudja, milyen. :(

Előzmény: Radio K (415)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.19 0 0 417

csigavérnél b. lászló oktató Hát…..emberileg 0… szakmailag tűrhető. röviden.

 

Bővebben: pofátlan és bunkó: átlagosan mínusz 10 perc az órákból

ő se nagyon értékel nem mond semmit, hogy mi a helyzet. Ha meg mond a sokat beszél keveset mond effektus,

Időpontegyeztetésnél ő variálhat, ha én lemondtam és újat kértem, akkor akadályozott, és szórakozott az emberrel.

egyébként szadista egy kicsit, ha ránézel akkor is ez látszik.

biztonsági műszaki ellenőrzésről (igaz a régi vizsgarendszer) litániát tartott, holott a vizsgabiztost kurvára nem érdekli. 2 óra szófosás mínusz, de 1 biztos

oktatóváltás história

a boráros téri ügyfélszolgálatos szemüveges picsa olyan passzív volt az oktatóváltásnál a pénzelszámolást illetően, nem akarta a valagát moccantani, csak ha pénzt kell fölmarkolni akkor biztos tud ugrálni. Nincs erre egy összeszedett rendszerük, ja meg az oktatók is nyomorékok voltak és Lacika persze rosszindulatú.

 

Hát ez van:(((

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.19 0 0 416

Halihó mindenkinek,

Tapasztalatok a Csigavérről

 

Az elméleti órák viszonylag korrektek voltak.

 

50 gyak. órával 172.000-be került a jogosítványom az én tapasztalatlanságommal, mert már nem így csinálnám,

Igen ám, de szerintem 20 000 „jatt” nélkül még mindig nézném Gyula úr savanyú képét. Mert az első bukásomba vastagon benne volt a keze, azért mert nem adtam semmi kencét. Ezt azért gondolom, mert a vizsga előtt fel alá járkált és eltűnt, biztos szólt vén fasz vizsgabiztosnak…hogy ne….tehát 2*11000 forgalmi vizsgadíj.

A jatt sorsát nem tudom, mert vizsga után a híres neves kispesti hatóságtól elment. Lehet eltette az összeset, bevallom idegesít, de ha nem adom oda soha nem lesz jogsim. De ő azzal kábított, hogy megpróbáljuk a vizsgabiztost? Most vagy az övé lett minden vagy a vizsgabiztos is kapott. De már a vizsgán érdektelenek voltak a jatt után.

Én ezt úgy fogalmaztam meg ők nyertes helyzetbe vannak, pótóra az is jó, kence még jobb, de mi „ő felsége vevők” mi vesztesek vagyunk, mert nem szólt semmit a vizsga opcióról.

ALAPTANÁCSOM: A GYAKORLATNÁL MAGADBA BÍZZ.

Ugyan te fizetsz, csak hogy félrevezetnek, hogy „még kell óra”. Annyival nem fogsz jobban menni, mert a rutin hozza meg az eredményt, csak nekik nem ez az érdekük….önbizalomromboló népség…

Gyula nevű oktatónál (Csigavér) volt ez, hogy „még kell óra” csak nem nagyon törte össze magát, hogy fejlődjön a dolog, mindig az egyszerű és egyfajta dolgokat gyakorolta, a vizsgán meg jött a pofára esés. Még nekem kellett szólni, hogy esetleg gyakoroljunk mást is.

 

2 oktatónál voltam: Mindegyik oktatónak meg van a maga trükkje, ez egy trükkös szakma.

 

Ez nem riogatás, csak erre lehet számítani. Én se akartam elhinni.

 

Radio K Creative Commons License 2012.08.18 0 0 415

Ennél a Jövőnél csak a vezetés drágább mint amit a kreszre, elsősegélyre, vezetésre összeen költöttem... 

Előzmény: Tündi2003 (414)
Tündi2003 Creative Commons License 2012.08.13 0 0 414

Sziasztok!

 

A Jövő Autósiskoláról mi a véleményetek?

 

http://www.jovo-autosiskola.hu

 

 

Tündi2003 Creative Commons License 2012.08.13 0 0 413

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek a Jövő-Autósiskoláról? Baromi drágának tűnik, de nekem tetszik az, hogy azt állítják, hogy valami oktaméterrel mérik, hogy mennyit vezetsz kilométerben és csak az alapján kell fizetni. Persze nekem is fontos lenne az olcsó ár, de én inkább úgy vagyok vele, hogy amennyire lehet, én TÉNYLEG meg akarok tanulni vezetni, és nem csak a jogsit kézbekapni.

 

http://www.jovo-autosiskola.hu

 

Radio K Creative Commons License 2012.07.13 0 0 411

2012. Július 18 Szerda -  Hallgassátok a RÁDIÓ K műsorát, mert NAGY KRESZ TESZT lesz hallható délután!  Figyeljétek az előzeteseket:  www.facebook.com/radiokhu és www.radio-k.hu Érdekes lesz, szakértővel, civilek véleményével a tesztkönyv és a valóság összehasonlítása! Magyarázat és érdekességek... Jó lesz :) Érdekes lehet tanulóknak pláne!

Radio K Creative Commons License 2012.07.13 0 0 410

Én is a Csigánál tanultam. Sajnos az első kreszvizsgám nem sikerült, így ingyenesen újra járhattam a tanfolyamot (2 évvel később) ez rögtön jó pont volt. Ráadásul egy nagyon barátságos oktatónk volt Bagi Edit aki rengeteg szuper anyagot halmozott fel és tényleg csak azzal foglalkozik amivel kell, nincs felesleges rizsa. Motorosoknak , autósoknak egyaránt jó lehet! Most megyek majd kresz vizsgára utána pedig (korábban is írta valaki) örkényi rezsőhöz mennék szívesen, egy barátom nála tanult és szuper volt. Eredetileg Edithez szerettem volna menni, de sajnos már csak Jogosítvánnyal rendelkezőkkel gyakorol...  A Csiga jó, remélem a vizsgám is sikeres lesz és akkor ismét beszámolok. (Tsy.-)

Evita1 Creative Commons License 2012.07.07 0 0 409

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy mi változott idéntől a jogsi szerzés feltételeiben?

Illetve van olyan iskola ahol délelötti tanfolyam nem reggel 8kor kezdődik,hanem mondjuk 9-fél 10körül?

Illetve mi a véleményetek a Dékmár autósiskoláról?

Kispest közelében melyik autósiskolát ajánljátok?

orsko Creative Commons License 2012.07.04 0 0 408

Sziasztok!

ATILOS autósiskoláról az Astoriánál tud valaki valamit? Korrektek, senkinek nem volt semmi problémája velük?

Köszi!

ritus22 Creative Commons License 2012.06.29 0 0 407
Sziasztok!
Az én tapasztalatom szerint a legjobb:
Orbán Autósiskola Debrecen, Turi István oktató Opel Astrával. Nagyon jó volt! :) Meg persze olcsó.
yesyes66 Creative Commons License 2012.06.26 0 0 406

Sziasztok!Van valakinek valami tapasztalata az Autozone (XVIII. kerület) autósiskoláról ?? előre is köszönöm!!!

annus_ Creative Commons License 2012.06.04 0 0 405

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy volt-e valaki a Lopakodó autósiskolánál, és ha igen milyen véleménnyel van róla? Milyenek az oktatók? Vagy a környéken ki milyen autósiskolát ajánlana?
Előre is köszi a válaszokat:)

S.Szafi Creative Commons License 2012.04.12 0 0 404

https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.safian.webkresz.free

 

KRESZ teszt a mobilodra!

A WebKRESZ.hu-val közösen létrehoztuk Magyarország első, mobiltelefonon is használható KRESZ vizsgára felkészítő applikációját. A fizetős verzióban a felkészülésben segítő tananyagok találhatóak. Ez az extra amiért 757 Ft-ot kérünk, ennyibe kerül a fizetős változat.

Kedves ismerőseim! Ha valaki tud olyan embert vagy közösséget akik a KRESZ vizsgára készül/készülnek, kérjük ossza meg számukra, ezzel is támogatva minket és a további fejlesztéseket!

Köszi a figyelmet!

kisandeee Creative Commons License 2012.04.12 0 0 403

Én a padjógázról írnék, hogy SENKI ne járjon úgy mint én.

Egy abszolút INKORREKT cég, vizsgázás előtt, este fél 10kor írnak egy sms-t (ebből is látszik h mennyire korrektek) h másnap nem kell menjek vizsgázni, ezt megcsinálták kresz előtt, letettem a kresz vizsgát, rá pár napra (na nem másnap, ne ronhanjunk annyira) behívnak a pongrácz uba hogy elmondják h mit fogunk tanulni, ezért bebumlizik az ember, h elmondják h autóvezetést  fogunk tanulni, pedig azt hittem h halászatot.

A történethez hozzá tartozik h még ott befizettetnek velem 45-600 Ft-ot, vizsgadíjra.

Másnap észreveszem h van rajta egy egy héttel későbbi vizsgaidőpont, hívom az oktatót, kérdezem h mi ez az egy héttel későbbi időpont, mondja h hát kresz viszga díj, mondom de én átmentem jah, akkor menjek be ujra hozzájuk potyára és visszaadja.

NA ENNYIRE TELIBESZARJÁK AZ EMBERT.

Vezetésre telefonos könyörgés után kaptam 2 héttel azaz "2 HÉT" későbbre időpontot, ami ma lett volna erre este hív az oktató h Ő vmi vizsgabiztos lett és már nem oktathat.

No comment, egy inkorrekt, hazudozó cég SENKINEK SEM AJÁNLOM, ÉS MINDEN FÓRUMON JIRDETNI FOGOM H MIT CSINÁLTAK VELEM, ÉS SENKI SE JÁRJON ÍGY!!!!!!!!!!!!!  NE MENJETEK A PADLÓGÁZ AUTÓSISKOLÁBA, MERT GÁZ!!!!

confiance Creative Commons License 2012.01.31 0 0 402

elsősegélyem is elsöre sikerult de nem volt könnyű mentős doki jött és az sokat meghuzot mert nem engedte hulyék meg szerezék elsőre tanulni kelelt és nekem meg adta,uraélesztés volt stabil oldal fekvés 1 tétel 2 kérdésel ...és ott adig fagatot még tudot mi van ha ez sem sikerul?válaszoltam és ha ez sem .....és sikerult

confiance Creative Commons License 2012.01.31 0 0 401

nos reggel 7.50 duna pláza 7kor ott voltam még kicsit pörögtem oktatommal rutin pályán!aztán mondta parkolj le és várunk .
7.40 kor kiirták ,ki lesz a vizsgabistosom,nevem mellé ami már pár napja kint volt.
elindultunk szar utvonalat huztam tudtam mikor hallotam neveket . ez van elkezdtem izgultam ,volt nehéz részem sávot váltotam és egy taxis erőszakosan mellém vágot mikor én huztam jobbra és jelleztem is.de gyorsan vissza rántottam irányt jellezve .hallotam ir.gondoltam vége enyi nehézségem volt rakás jobb kezes utca volt stop táblás szar utca alig láttam be elöréb kellet mennem ott sőt nehezitete gyalogosok jöttek ezerel.parkolgatam ,ugy huztam már ki a vizsgautvonalat bevolt jelölve rajta gondolom a töbin is ugy volt csak más parkolos feladatokkal. !8.45 mondta mehetunk visza felé utolso parkolásom máshol hajtjuk végre balra elöre 90 fok.ezt rutin pályán 2 kocsi közé tetem már meg .enyi volt mondta jo hirem van csevegtunk mi történt mondta átmentem szép volt 6hiba pontot adot ,meg jegyezte nem szorakoztam a vezetésel adtam neki sebeséget 70nél 65km--50nél 45km 30 az 30 volt nem több.és adta irjam allá ( M )mint megfelelt.

confiance Creative Commons License 2012.01.25 0 0 400

ma ujra irok egy lépésre vagyok már csak a céltól,ma volt az elsősegély vizsgám,hát nem volt könnyű ,már vároteremben mondta  a nő ,ha mentős orvos jön ők szigoruak nagyon kell tudni mert ők komolyan nem játszanak az életekkel.

vagy önkéntes doki jönn aki nem szigoru sőt segit.

hát nekem ,mentős jött ,és már ezt onnan tudtuk első 8bol ,3 vigyorgás volt csak volt aki bement és jött is ki ujraélestésnél már rosszul ált a kete a melkason és mondta köszike gyere máskor.

kb 25en voltunk én lehetem a 8dik,és 2 essével hivtakbe.

lényeg ujraélestésnél anyit mondot légutat fejet emeljem meg jobban ,meg volt sikerult ,anyit meg jegyzet mikor elkezdtem és megálapitotam eszméletlen-e a beteg,rá fujtam a szemhéjára ez tetszet neki mert rég nem látta ezt a műveletet.

stabil oldal fekvés ,következet ahol rontotam minden jo volt csak a kezet elfelejtetem kiteni ekkor vagy nem láttam vagy látta mondta még egyszer ,gyerek is a  földön mondta hé a kezem...sutogva ....

aztán jött a tételhuzás ,és itt huztam gyerek kocsiban hátsóulésen félre nyelte a legot amivel játszot és sipoló erős hangon fulladozik mi a teendő.

elmondtam de neki ez sem volt elég ahol el kezdte ha ha ha megint meg utána mit tesz felnöttel mit teszek ha fullad.

nos elmondtam odáig értem minden oké kérte a hemlich fogást aztánn ha az sem megy mit teszek mondtam földre teszem és folytatom jó hogy nem kérte mert ott már tényleg nem tudtam volna mit tenni vele,,,,

és kérdezte gericsérult beteget hogy látom el?

honan  tudom gerince sérult ?mik a panaszok?

mondtam neki de ő kérdezte hogyan szálitjuk el a beteget ha gerinc sérult milyen fogást és hány embert keritunk kell ehez  afeladathoz?

végén mondta ok tessék sikeres vizsgát tettem és kaptam kis papirkártyát .

elsősegély vizsga 13 ker budapest .

confiance Creative Commons License 2011.12.20 0 0 399

sziasztok.

én is irok véleményt mint ti.

remélem hasznos lesz.

tehát spuri -suli duna pláza budapest .

elméleti oktatás nagyon jó.  egy miklos nevű férfi oktat nagyon jo fej ,és ha oda figyelsz nagyon hasznos amit mond.

eltelt a hét nap tanitás ,elmentem rá egy hétre december 15,én petzválba és 75-ből,71 pontal átmentem.

csodás érzés volt 18 tanuloból.6nak sikerult ,reggel.

én őt azért aljánlom mert nagyon szépen elmagyaráz mindent ,nem siet nem kapkod azt tanitja amire neked szukséged lesz.

sok tanuló mondja ez ilyen szar ez olyan.

én azt mondom ,ne azt nézuk mi olcsó,mi drága.

1 ha akarod sikerul. 2 attol mert oda ülsz okosabb nem leszel ha nem jegyzetelsz .

3 .amit órán mondanak jegyzeteld halgasd meg ,és csak cd-t, vegyél és nyomasd .

a másik része vezetés,rutin pálya vizsga nincs többé.

de lehet kérnek pár fordulás parkolást majd ,és utána forgalom.

de viszont vezetési idő az 60perc. ami több esélyt ad meg bukásra! egy nagy baki -vagy 10 kis vonal .és vége!

hasznos dolog tanács youtube,

kresz óktató filmek régiek de nagyon hasznosak minden olyan mint ma tanitják csak pár törvényrendelet változot de hasznos.

párszor jó lesz megnézni és át elemezni.

és jó oktató is van zoltán a neve nem fiatal és nem idegbeteg:)

de az igaz hogy ha tényleg szarul vezetsz ,vagy butus vagy kreszhez én amondó vagyok hagyni kell az egészet mert sok pénzbe lesz ,és ha nem vagy elégé felkészult csak bukások sorozata lesz ami pénzedbe fog kerulni.

és ki mit mond ,nem oktató a hulye ,ha nem aki vezet . 

 

confiance Creative Commons License 2011.12.15 0 0 398

sziasztok ,ujra irok bár láttom nem nagyon jártok erre felé .

ma reggel 7.50re voltam behivava vizsgázni a 11 kerbe.

18bol.5 - 6 nak sikerult a vizsga !

volt aki rendszeres viszajáro volt 7 jére 10 jére jött.

nekem hála a jo oktatónak akitül sok hasznos dolgot tanulhatam ,és értelmesen elmagyarázta .

75-ből,sikerult 71 ponttal. 4db 1 pontosom volt csak.

.............................

aztán el camogtam suliba és jellentetem sikerult ahol mondták nagyon örulnek és holnap már lehet rutinozni.....

és ha minden igy halad január végén már ,meg lesz a kis jogsim.

.............................. 

A84 Creative Commons License 2011.12.08 0 0 397

Szeretnék ide most olyant írni, hogy nekem milyen jó sulim volt, de sajnos nem tehetem. Spuri suliba jártam. Jót nem tudnék róla mondani. Nagyon szuper olcsó árat kínálnak, amit nagyon gyorsan felhúznak, az akciós órákon ugyanis szinte semmit nem lehet tanulni, a pótórák meg elég drágák, de hát ha muszáj..... ez a bevett módszerük. Pótóra hegyek, szegény tanuló meg csak pillázik miközben viszi a 10ezreket. És ezek után is elég sok a bukás, ami plusz kötelező pótórákat von maga után. Arról meg ne is beszéljünk, milyen bunko, idegbajos öregemberek az oktatók. Sz*rnál sz*rabb autókkal. 

Összegzésként nem ajánlom senkinek!! A színvonal nulla.

Ha ezzel a hozzászólássommal majd legalább egy emberkét megmentek tőlük, már volt értelme. Jól gondolja meg mindenki kit választ. Az olcsó és gyors nem létezik. Kár, de így van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!