Keresés

Részletes keresés

sancho1 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 19
A "kommunisták" nevében kikérem nekik, hogy bárki a papokra rosszat mondjon. Medgyessy Péter mélységesen tiszteli a hívő embereket és isten szolgáit a papokat!
géza Creative Commons License 1998.09.14 0 0 18
Gottlieb névmódosítását egy másik topicban már én is javasoltam.
Mogorva Creative Commons License 1998.09.14 0 0 17
"a papokat, a kommunistákat, a niggereket ,
a cigányokat, és az arabokat utálom ."

Az első kettő magánügyed, ezért tiszteletben is tartom. Az utolsó három világít rá arra amiért sokan lebunkóztak.
Nem érted mi?

Egy pap meg egy komcsi megválaszthatja mi akar lenni, míg egy ember aki feketének, cigánynak vagy arabnak született erről vajmi kevéssé tehet.

Kapisgálod?

speaker Creative Commons License 1998.09.14 0 0 16
Kedves Gottlieb!
Ha most felsorolod sürgősen, hogy miket írtunk össze mi a bolsikról, megnyugszom. Addig azonban -idézeteid után- te csak egy szemét kommunista provokátor maradsz!

Ugye rájössz, hogy darázsfészekbe nyúltál?

Egyébként nem értem, miért ezt a nicket választottad?

Gottlieb Creative Commons License 1998.09.14 0 0 15
Naszóval!

Nem tudom, mi bajotok van velem. Ha én szidom a papokat, akkor a nap bunkója vagyok, meg egyebek, amiket a fejemhez vágtatok.
Szerintem meg az kezd el bunkózni, aki olyan bunkó, hogy egy vitában már érvei sincsenek.

Ha más szidja a papokat, azzal csak legföljebb leálltok vitázni.
Mivel mondtam én erősebb dolgokat, mint az alábbiak?
(És ez csak egy topic a sok hasonló témájú közül.)

Az elnyomó egyház topicból idézek:

HJM 07-10-98 4:39 PM
Az egyház cca. 2000 éves létezésének és fennmaradásának alapja (leegyszerűsítve!) nem más, mint az emberek félrevezetése!
Ennek valóban nagy mestere a katolikus egyház! Bizonyítékok a történelmi tények!

Medwe hozzászólását ET2000 idézi: 07-10-98 5:01 PM

1. az egyház Magyarországon elsősorban a vagyona és a befolyása visszaállításával
törődik, ahelyett, ami a dolga volna.
2. beleszól olyan dolgokba, amihez semmi köze.
(- sikeresen letilttatta Scorsese filmjét már KERESKEDELMI csatornákról (!!!) is,
- pampog az abortusz ellen, orientálja a választópolgárokat választás előtt,
- hitoktatás címén közepes tehetségű embereken keresztül mételyezi az ifjúság 1részét,
és a családjukat
- és sorolhatnám)
3. rengeteg pénzt kihúz a költségvetésből és hülyeségekre herdálja
4. ugyanolyan élősdi elnyomója a POLGÁROKnak, mint az állam.
5. legalább annyira demagóg, mint a mindenkori világi hatalom

Laci 07-10-98 5:12 PM
nincsen szükség semmilyen olyan privilegizált intézményre, amely az állam teljes körű támogatottságának az élvezése mellett olyan tanokat és eszméket hirdet, amik a történelemben (és soxor most is) a saját céljait szolgált(/-)ják, és ezeket dogmásította,

HJM 07-10-98 6:49 PM
Azért mert az "egyházak" újra a hatalom közelébe kerültek és újra erősíteni akarják azt, növelni befolyásukat ezen keresztül pedig vagyonukat, KÖZPÉNZEN!
Ez nem dogma, nem kell "hinni"! Megtörtént tény a mai magyarországon, ahol az egyház az államtól különválasztva működik :-))),:-((( (lásd: Alkotmány), de a köz pénzéből él(szerintem alkotmányellenesen!), bevételei után pedig nem adózik (miért nem?).

medwe3 07-11-98 2:53 AM
Húgom fia világi általános iskolából rémülten jön haza, mert a hittanórán a "tanár" azt mondta, hogy aki nem jár templomba, az csúnya betegségben fog meghalni és a pokolba kerül.
Mételyezés alatt azt értem, hogy a hitoktatóknak feladata a csemetén keresztül az egész családnak (az egyház szerint) pozitív befolyásolása. És a gyerekeken keresztül könnyebb manipulálni.
Nem szólnék ezellen egy szót sem, ha a cél nem a templombajáró "jókedvű adakozók", a terelgethető nyáj létszámának (és ezáltal a közéletben való befolyásnak)a gyarapítása lenne.

az egyházaknak csak a képmutatása az, ami arcpirító, gazemberségben egy pártot vagy egy nagyvállalkozót meg sem közelítenek.

HJM 07-11-98 9:01 AM
Mindíg csodálkoztam azon, hogy az olyan tanult és művelt emberek, mint az egyházak felkent (és álszent) képviselői (röviden papok) miért vezetik félre, tévesztik meg híveiket, hiszen a tudás birtokában vannak.
Az élet megadta rá a választ: "önző" anyagi érdekből, hatalomvágyból.

McAl 07-11-98 9:28 PM
A mai egyház már csak egy világot behálózott szervezet, amit - rossz hasonlattal - a maffiához tudok hasonlítani. Van a Capo di Tutti i Capi, amely a szervezetet irányítja. Meghatározza, hogy minek kell történnie, mik a szabályok. Aki nem fogadja el a törvényeit azt kitaszítják. Korábban megölték, mostanra már csak kitagadják. Ugyanúgy, ahogy több "család" van a maffiában úgy több egyház is létezik. Mindegyik harcol a másik ellen, de időnként (ál)szövetségeket kötnek, hogy jobb pozíciót tudjanak szerezni.

Eddig tartott az idézgetés, utána eluntam.

Ha HJM mondja, hogy a papok félrevezetik a népet, az O.K. , ha én mondom, az véres posztó?
Most akkor hogy van ez?

És pont medwe akarta levetetni a topicomat…

Szóval, kapjatok már a hajatokhoz, nem ti sz… találtátok fel a spanyolviaszt, hogy ti döntsétek el, kinek és hogy van joga megnyilvánulni ezen a fórumon!!

Vagy az fáj, hogy a kommunistákat is szidtam, és egy kalap alá vettem őket a papokkal?
Valakinek esetleg ezzel sértettem meg az érzéseit?

Pont ez volt a célom, hogy mérlegre tegyük, melyik csoport alkalmazta öncélúbban és félrevezetőbben az általa hirdetett ideológiát.

Akinek meg nem tetszik, nem muszály elolvasni!!!

bubu Creative Commons License 1998.09.12 0 0 14
Geza ne legy naiv
Gottlieb nem letezik, egy provokator alneve
de, ha irogatunk ide, kiszolgaljuk a hujesegeit
géza Creative Commons License 1998.09.12 0 0 13
Gottlieb a XX. század "toleráns kulturember"-e.
medwe szerint (ld. politika "sanda gyanum" topic) az interezők között magasabb a kulturális szinvonal. Itt a példa.
bubu Creative Commons License 1998.09.12 0 0 12
az egre fel, hat ne irjatok semmit ide
se tanacsokat, se ellenvelemenyt, semmit

Gottlieb Creative Commons License 1998.09.12 0 0 11
Legföljebb jelentkezem egy másik nickkel!

Wágner úr Creative Commons License 1998.09.12 0 0 10
Egy rendszergazdával nincs értelme versenyezni - a végén még a nicktől is elbúcsúzhat az ember. Na, ezt csak úgy tájékoztatásul böfögtem ide....
Gottlieb Creative Commons License 1998.09.12 0 0 9
Ragika!

A zsidókat szándékosan hagytam ki a felsorolásból, azokat _nem utálom_.!!!
Ne felejtsd el, hogy ők , a nemzetközi zsidó nagytőke működteti a világot.

Ők legalább tettek le valamit az asztalra.
--------------
A többi hozzászólásra nem reagálok, csak a jelzőiteket tartsátok meg magatoknak!


Ja, ha Keki leveszi, nyitok másikat!

Törölt nick Creative Commons License 1998.09.12 0 0 8
Gottlieb,
Mi van haragszol a zsidókra? Azokat miért hagytad ki?
Te állat.
soltika Creative Commons License 1998.09.12 0 0 7
mi csak ezek akarunk
maradni:

soltika/picsogós/ + Dr.Finci őserős FŐőskutya
nem mellesleg főiGAZSÁGOSZTÓ
soltika Creative Commons License 1998.09.12 0 0 6
Gottlieb/nein Liebe/
te volnál az erŐSEmber:
Ősember vagy csak buta?
mert akkor ->folyt. köv. fent.
Mogorva Creative Commons License 1998.09.11 0 0 5
Gottlieb!

Tudod mit? Nyald ki te az összes seggemet!
Na megyek, oszt megmosom a fejed...

Trebitsch Creative Commons License 1998.09.11 0 0 4
Írtam kekinek. Remélem, gépközelben van.
Medwe Creative Commons License 1998.09.11 0 0 3
Kedves Keki!
Kérlek, mielőbb töröld a listáról Gottlieb "A papok vagy a kommunisták" c. rendkívül ízléstelen topicját.
Köszönettel:
medwe
Libego Creative Commons License 1998.09.11 0 0 2
kifejezetten tiltakozom az ilyen jellegu Topic-ok ellen.
Aki egyetert, ne irjon.
robicsek Creative Commons License 1998.09.11 0 0 1
én meg téged
robicsek Creative Commons License 1998.09.11 0 0 0
én meg a téged
Gottlieb Creative Commons License 1998.09.11 0 0 topiknyitó
A címben feltett kérdésem, ha nem látszana: A papok, vagy a kommunisták hazudnak jobban?

Ugyanis mindkét csoport által "fémjelzett" ideológia a hazugságra, a birka nép átb...ására, és totális kizsákmányolására épül.

Azért dobom fel ezt a topicot, mert én csak a papokat, a kommunistákat, a niggereket , a cigányokat, és az arabokat utálom .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!