Keresés

Részletes keresés

_DNS_ Creative Commons License 2002.11.09 0 0 11
nem sok értelme volt felhozni a mélyből ezt a témát...
Előzmény: M41 2101 (10)
M41 2101 Creative Commons License 2002.11.08 0 0 10
Négy év alatt 10 hozzászólás, nem túl jó átlag!
pcsikvari Creative Commons License 1998.09.10 0 0 9
Van TARGA monitorom, a valagára ezt vésték
TM 4230TNLD. Van handbuchon is, lehet az eMELLemen jelentkezni! Kölcsönadom ha kell!:)
Filamér Creative Commons License 1998.09.10 0 0 8
Hát nekem nincs TARGA monitorom (ACER az van, de ahhoz sem értek :-) ) viszont itt van egy pasas, akinek van, tőle talán meg lehet kérdezni, amire kiváncsi vagy. Meg itt van egy olyan hely, ahol a monitorokkal kapcsolatos technikai kérdésekre válaszolni szoktak.
ZöPö Creative Commons License 1998.09.10 0 0 7
Eltárolni? :-o Úgy érted, kikapcsolod, és a következő alkalommal megint valamilyen alaphelyzetben jön be? Csúnya dolog lenne, de elképzelhető. Akkor viszont NE KAPCSOLD KI, azaz közvetlenül kösd a 220~ra, ne a számítógépről. Nyugi, nem fog fogyasztani, mert amikor a gépet lekapcsolod, a monitort úgyis standby-ra teszi. Ha viszont onnan is alaphelyzetben jön vissza, akkor tuti hibás!
handras Creative Commons License 1998.09.10 0 0 6
Wágner úr!

Valami ilyesmire én is rájöttem, csak eltárolni nem tudom a beállításokat.

sti Creative Commons License 1998.09.10 0 0 5
A mosoly lemaradt! 8-))))))))
sti Creative Commons License 1998.09.10 0 0 4
Nem tom miért olvastam félre a topiccímet, azt hittem, hogy valaki S.O.S segítséget kér "segítsetek TANGA ügyben", azt sejtettem, hogy valaki épp hevületében nem tud lehámozni egy nőről egy ilyen ruhadarabot. Ebben tudtam volna segíteni, de TARGA ügyben sajnos nem.
Nekem LG van.
Wágner úr Creative Commons License 1998.09.10 0 0 3
Na, lehet, hogy rokonok, de a tiéd biztos fiatalabb és ezért fejlettebb, tudod, az Axel -féle ráció vagy ilyesmi van benne...

Nekem nincs is LCD az alján, hanem ha elkezdem nyomkodni, akkor a képernyőre rajzolgat. Balról van 4 gomb ez a fényerő és kontraszt plusz/minusz. Jobbról a képernyő állítgatásai (szélesség, magasság, jobbra/balra, fel/le eltolás, párnázás és elferdítés), továbbá eg ymenü, ami nálam 3 beállítás beprogramozását biztosítja. Ez annyit jelent, hogy különféle felbontásokhoz be lehet állítani minden paramétert, és akkor ha ilyet észlel, akkor egyből utánaigazít magától.

Hát, én ennyit tudok mondani ezekről... Ezek szerint nem is nagyon fontos neked a könyv, elég, ha nyomkodod és figyeled, hogy mi történik. Ha érdekel a SörCsap beépítési technológia is (a Virtuális Digitalizált SörVezeték végfelhasználói pontjának kialakítása), akkor a fejlesztés előrehaladtával arról is tájékoztathatlak :)))

handras Creative Commons License 1998.09.10 0 0 2
A pontos tipusszám : TM 4230TNLD

Zsiguli:
Tulajdonképpen arra lennék kíváncsi, hogy mit tud ez a seregnyi (10-12 db) gomb no meg az LCD az alján.

Vágnerúr:
Ezek valami rokonok lehetnek.

Wágner úr Creative Commons License 1998.09.09 0 0 1
Itt van az orrom előtt egy TARGA monitor TM 4217 ONLD, a hátam mögött a pócon pedig egy ötnyelvű füzetecske hozzá (ami a boltban vásárolt cucc dobozában volt). Az hogy ez trinitron vagy micsoda trón aztat nem tudom, de digitálisan kapcsol... a csapot a Virtuális Digitalizált Sörvezetékhez még nem szerelték bele, a leírásban sem szerepel, igy aztán azon túl, hogy bámulom a képet, másra nem is tudom használni :))))
zsiguli Creative Commons License 1998.09.09 0 0 0
milyen leiras kellene ?
handras Creative Commons License 1998.09.09 0 0 topiknyitó
1 éve ígérnek a 17"-os Targa trinitronomhoz leírást van valakinek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!