Keresés

Részletes keresés

hasznoska Creative Commons License 2009.01.18 0 0 199
A teremburáját! Ennyi volt? Punk-tum.
esterko Creative Commons License 2009.01.07 0 0 198

Sziasztok!

 

Hol van mindenki?

Hasznoska kedves írtam Neked e-mailt.

Üdv .

esterko Creative Commons License 2009.01.01 0 0 197
NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK ERŐBEN EGÉSZSÉGBEN , ÉS BOLDOGSÁGBAN
hasznoska Creative Commons License 2008.12.31 0 0 196
Egészségben, reménységben, gazdagságban gazdag, boldog újesztendőt kivánok Mindannyiótoknak!
esterko Creative Commons License 2008.12.29 0 0 195

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon jó szilveszterezést kiváno!

Valahogy csönd van ,vajon miért?

hasznoska Creative Commons License 2008.12.25 0 0 194
Drág Esterko ! Szivem minden melegével kivánok Neked is BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT a szeretteidnek is!
Előzmény: esterko (193)
esterko Creative Commons License 2008.12.25 0 0 193

Sziasasztok!

Kellemes Karásconyi  Űnnepeket kivánok mindenkinek

 

Hasznoska írtam Neked sms-t? megkaptad?

hasznoska Creative Commons License 2008.12.21 0 0 192
:-)) Az ünnepi nagy teritett asztal mindenképpen meglesz. De...., igazatok van , valamit még ki fogok találni, nem engedem ezt a szép ünnepet, szomórúan, szürkén elmulasztani.
A párom hihetetlen édesszájú igy készitek neki valami nyalánkságot.
A lányomék nem tudnak jönni, hiszen az utolsó hónapban már ne autózzanak 300 km-t.
A fiamék 25-én apjáékkal ünnepelnek, igy a szivem ismét fáj, hogy elárul az " ellenségnél"!
Ti , hogyan álltok a készülődéssel?
Előzmény: keverke (190)
IXU Creative Commons License 2008.12.21 0 0 191
Igaz! ;-)
Előzmény: keverke (187)
keverke Creative Commons License 2008.12.21 0 0 190

Hogy milyen lesz a jövőd? Azt mondják olyan amilyenné tesszük. Szerintem meg sokszor a körülmények és mások jobban alakítják mint saját magunk.

Azon nem gondolkoztál, hogy mégis csinálj valami meglepit a gyerekeknek? Most olyanra gondolok, hogy süti sütés, sál kötés, egy-egy terítőhímzés. Valami aminek elkészítése Neked is örömöt okozna ezzel érezvén a készülődés örömét és talán az ajándékozott is örülne neki.

Mivel készült az első közös karácsonyra?  :-)

Előzmény: hasznoska (189)
hasznoska Creative Commons License 2008.12.21 0 0 189
Hát igen ! 3 nap és itt a karácsony! Mindenben más lesz a karácsony , mint 37 évig.
Nincsenek ajándék halmazok. ,csak az unokáknak vették meg a szülők az ajándékot.
Nem szeretem ezt sem, hiszen egy kicsit gyerek vagyok én is, amikor válogatva rátalálok az igazi ajándékra. A gyerekeim sem akarják az ajándékot. Én szeretek adni, és igy most ettől fosztottak meg. A párommal is psziban egyeztünk meg, mert most nem tudom járkálni az üzleteket. Első ünnepünk lesz közös.
Vége mindennek ami volt. Kiváncsi leszek, milyen lesz a jövőnk. A voltom, eddig nem zaklatott, megbújik a nője mögött, remélem most sem tépi fel a sebeket.
keverke Creative Commons License 2008.12.21 0 0 188

Nálunk az uncsik még váratnak magukra sajna. De hát ezt a gyermekeinknek kell eldönteniük. Mi már mindenesetre örömmel vennénk :-)

Hogy álltok a karácsonyi készülődésekkel? Nálam letudva a takarítás, megvannak az ajándékok, ma dolgozok és holnaptól kezdődik az ételek alapanyagainak feltrogerólása :-))  Nem sütök, rendeltem. Mondjuk kiváncsi leszek a minőségre, a tavalyi beigli ugyan is rémes volt :-)

Visszaolvasva. Szerintem nagyon fontos az ajándékozás. Biztos is, hogy praktikus ha a gyerekek megveszik az uncsikáknak szánt ajándékot, hiszen Ők már jobban tudják mi kellene. De így elvész a vásárlás öröme. Igaz a fáradsága is :-)))

Sajnos én is látom és tapasztalom mennyire elanyagiasodott a karácsony. Szinte egymást kergetjük bele. Mi próbálkoztunk összeghatár meghatározással. Azt hiszitek elfogadják? Pedig hát egyre jobban megkell nézni mire is költjük a pénzecskénket. Igaz én magam is hajlamos vagyok mindenfélét összevásárolni azzal a felkiálltással, hátha jövőre már nem jön össze. :-)

Pedig ami igazán fontos az az ünnepek alatti szeretet. Hogy tudjunk egy kicsit megállni, beszélgetni, egymással foglalkozni. Ne csak az ajándékozásról és a zabikáról szóljon. Tudjunk legalább ezekre a napokra kiszállni a mókuskerékből és megállni kicsit.

Előzmény: esterko (185)
keverke Creative Commons License 2008.12.21 0 0 187
Drága!  De ha többször jössz, már lehetnénk akár négyen is  :-)
Előzmény: IXU (186)
IXU Creative Commons License 2008.12.20 0 0 186
Mint azt olvastad korábban, mi is csak ketten voltunk.....
Előzmény: esterko (180)
esterko Creative Commons License 2008.12.19 0 0 185

Szia keverke!

 

Köszi hogy bemutattad a családod. Magamról annyit: nekem is van két gyemekem fiú ,és lány, szintén nem élnek már velűnk ,van három csodálatos unokám,és persze férjem , aki nagyon  bogaras, és bele köt még a fújó szélbe is.

Hát nagyjából ennyi. És remélem azért kicsit fogsz jönni ha azidőd engedi beszélgetni

Üdv

Előzmény: keverke (184)
keverke Creative Commons License 2008.12.19 0 0 184

Sziasztok :-)

Magamról:  van két gyönyörű lányom akik már külön életet élnek. Van nekik egy apjuk is akinek az idegrendszerét 37 éve nyúzom :-)  Jogilag kötött, de alapból független életet élek. Van egy aranyos kutyim aki a maga kis 3 kilójával az egész család kedvence. Nagyon komoly kis házőrző, egy kis szépséghibával. Nem szeret egyedül lenni, így mindig valakinek otthon kell lennie vele  :D Vannak barátnőim és van barátom.

Valamikor a netezés, a fórumozás menekülés volt a Való Élettől. Ennek eredményeképp tökéletesen netfüggő lettem. De olyan szinten, hogy midőn beléptem a lakásba  a kabát még rajtam volt, de már kapcsoltam be a gépet. Pár év után igen megizzadtam mire elmúltak az elvonási tüneteim ahogy szoktattam le magam a gépről. Ma már tünetmentesen használom  :-)

Örülök Nektek  :-)

Előzmény: hasznoska (182)
esterko Creative Commons License 2008.12.18 0 0 183

Szia keverke!!

Légy üdvözölve nálunk, és remélem sokat fogunk írogatni egymásnak!

 

Más: hasznoska kedves, már azt gondoltam hogy valami gond van mert pár napja nem láttalak

Üdv

Előzmény: keverke (181)
hasznoska Creative Commons License 2008.12.18 0 0 182
Üdvözöllek Keverke! Légy a társunk!
Nekem a net , kapcsolat a világgal. A fórumokon elmondom a búmat- örömömet, őszintén, hiszen itt senki nem ismeri csak a beszélgetésekből egymást!!
Jó , ha van aki a problémád kivülről látja, igy tud segiteni.
Viszonylag sok időt töltök a gépem előtt, hiszen fáj a lábam, jó pihenni. Emmiatt már nem tudok dolgozni.
Üdv.
Előzmény: keverke (181)
keverke Creative Commons License 2008.12.18 0 0 181
Furcsa dolog ez. Nagyon kevés olyan topic van, ahol az ötvenesek vannak megcélozva. Ha meg mégis, szinte alig szólalunk meg. Pedig biztos mindenkinek megvannak a maga  kis történetei, a polikai meg gondoskodik róla hogy mondanivalónk is legyen. A társkapcsolati témákat már meg sem említve.  Hogy csak a fő támákat hozzam példának. Engem érdekelne ki mire használja a netet és főleg mi célból.
esterko Creative Commons License 2008.12.16 0 0 180

Szia!

És úgy néz ki hogy le is fog állni a topic, mert senki nem írogat ide, csak én és hasznoska. Pedig kár lessz, de sajnos ez van

Üdv

Előzmény: IXU (178)
esterko Creative Commons License 2008.12.16 0 0 179

hasznoska kedves !

Én is örülök, hogy msgvan a cím, mert úgynézem nem írogat ide csak mi ketten, és már szerintem nincs is nagyon értelme a többieket szólogatni, mert tiszta felesleges, úgy sem válaszol senki.

Üdv.

Előzmény: hasznoska (177)
IXU Creative Commons License 2008.12.16 0 0 178
Sziasztok!

Teljesen véletlenül kukkantottam be ismét ide, már azt hittem, ez a topic teljesen leállt.
hasznoska Creative Commons License 2008.12.16 0 0 177
Drága esterko! Vszinű a topik érdeklődés hiányában megszűnik.
Jó, hogy megvan a cimed, igy nem veszitelek el!
Üdv.
Előzmény: esterko (176)
esterko Creative Commons License 2008.12.12 0 0 176

Hasznoska !

Írtam Neked e-mailt

Előzmény: hasznoska (175)
hasznoska Creative Commons License 2008.12.12 0 0 175
Klasszak ezek a vásárok, csak én gyenge vagyok és nem tudom megállni, hogy ne vásároljak. A családom "maradéka" , úgy döntött, hogy az idén ne ajándékozzon senki, senkinek. A szivem szakad meg, mert nekem a karácsony az ajándékozással együtt szép, meghitt. Az unokáimnak megvették helyettem a fiamék, aminek örülnek a kicsijeim. Elvonási tünetem van, hogy nem olyan a karácsony, amilyen megszokott.
( eldugott ajándékok sokasága)
Holnap vesszük meg a fát.
Pityergős a kedvem, nem tetszik ez a karácsonyi " terror"!!
Előzmény: esterko (174)
esterko Creative Commons License 2008.12.12 0 0 174

Hasznoska  kedves!

 Már én is válaszoltam. Nálunk holnap ,illetve már ma ilyen Karácsonyi vásár lessz , kicsit hangulatossá teszi a hétköznapokat. Csak úgy lett volna még szebb, ha hullot volna a hó is. Meg sajnálom hogy nem jöhetnek el az unokáim, de próbája van az idősebbik unokámnak, mert jövő héten Karácsonyi koncert lessz ahol Ő is fellép.

És nagyon szépen köszönöm hogy segítesz.

Üdv

Előzmény: hasznoska (173)
hasznoska Creative Commons License 2008.12.10 0 0 173
Esteko ! Valószinű azért irogatunk csak mi ide, mert nincsen 50 feletti topik társunk, ámbár visszaolvasva népes, élénk társalgás folyt.
Válaszoltam én is, ha van kérdésed ird meg, szivesen segitek!!
Üdv .
Előzmény: esterko (171)
esterko Creative Commons License 2008.12.09 0 0 172

tozo 7890 !

 hogy vagy? Már rég nem láttalak.

Előzmény: tozo7890 (161)
esterko Creative Commons License 2008.12.09 0 0 171

Sziasztok Mindenkinek!

hasznoska kedves., úgynézem ide csak mi ketten írogatunk. Küldtem Neked levelet.

Üdv esterko

Előzmény: hasznoska (170)
hasznoska Creative Commons License 2008.12.07 0 0 170
Igen! Örülök neked. Tsz: 0620 4042316
Előzmény: esterko (169)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!