Keresés

Részletes keresés

Kilroy Creative Commons License 2005.05.03 0 0 112
No, he wasn't yet till now... but he was since now :-)
Előzmény: John_Doe (111)
John_Doe Creative Commons License 2005.05.03 0 0 111
Kilroy was here!
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.10.15 0 0 110
Freddy Bátyó !

Nagybetűvel szerintem eddig sem írt Neked, de szólj, ha tévednék !

neverdie Creative Commons License 1998.10.14 0 0 108
nem szeretem a törzsasztalt, mert nem tudom nem szeretni :-(
Filamér Creative Commons License 1998.09.08 0 0 107
Utána néztem.... Nektek van igazatok. Roaming területen az ottani szolgáltató helyi tarifáit kell fizetni, ha abba az országba irányul a hívás. Bocs a félretájékoztatásért, de én tényleg úgy tudtam. Sebaj, legközelebb már okosabbleszek. :-(
neduddgi Creative Commons License 1998.09.06 0 0 106
Ez szereny volt...
Atti Creative Commons License 1998.09.06 0 0 105
Amúgy úgy tűnik, én vagyok köztetek a legsúlyosabb.

Most vezetik be hozzám a bérelt vonalat (64K), aminek az ára kb 100 lesz havonta.

Igaz, indokolgatom, hogy üzletileg megtérül, meg hogy mennyi mindenre tudom majd használni, meg hogy majd a cégem elszámolja költségnek, de igazából csak remélem, hogy fentiek igazak és nem kóros internett-függőség alakult ki bennem.
Üdv,

Atti Creative Commons License 1998.09.06 0 0 104
Filamér,

nyugodtan hívd külföldön külföldöt, nem jön el a hívás Magyarországra és vissza, hála istennek!
Szerezd meg annak a szolgáltatónak az internet számát, amelyiknek a hálózatában vagy, és garantáltan megúszod átlagban 60 Ft/perc díjért.

Valentine Creative Commons License 1998.09.02 0 0 103
Filamér,

Biztos vagyok benne, hogy a hálózaton belüli (legyen akár külföldi hálózaton belüli) hívás mindenképp olcsóbb, mint a nemzetközi. Egy biztos: nem kell kifizetned a külföld-Ungarn-külföld díjat.
Másrészt, miért ne lehetne mobilról vezetékes külföldi internetszolgáltatóra csatlakozni? Ha utánanézel, kérlek írd ide, engem is nagyon érdekel. Köszi!

Val

neduddgi Creative Commons License 1998.09.02 0 0 102
Valentine,
0

OWO,
Hagyjuk mar... Most itt is az lesz, hogy ki a Kisbolygo? Szerintem baromira nem erdekel senkit.

Wagner ur,
Igen, van ilyen, en mar 3 honapja figyelem a Datanet listat. Nem rossz, rovidesen kiprobalom....

Wágner úr Creative Commons License 1998.09.02 0 0 101
Én a Ma-még-Távnál vagy a Datanetnél olvastam egy olyan szolgáltatásról (valami 1000 forintért), hogy több külföldi városban a helyi provideren keresztül, helyi hívási díjért lehet felmenni a hálóra. Fel is vannak sorolva, hogy melyik városban melyik számot kell tárcsázni.
Filamér Creative Commons License 1998.09.02 0 0 100
Valentine (08-28-98 4:09 PM): Bocs, hogy csak most válaszolok, de az elmúlt napokban mégis csak jelentkeztek a megvonási tünetek, ugyanis egy konferencián voltam, ahova nem vittem a lapi-topit, mert meg voltam róla győződve, hogy lesz olyan számítógép, amin lehet NET-ezni. Tévedtem... :-)
offtopic on
Szóval fenti kérdésedre válaszolva. Ha GSM-mel akartam volna a külföldi szolgáltató hálózatára csatlakozni, akkor legjobb tudomásom szerint dupla díjat kellett volna fizetnem a telefonért, mert, ha magyar kártyával hívok külföldi számot, az olyan, mintha magyarországról hívnám, de mivel külföldről hívom, ezért egyszer a külföldmagyarország percdíjat, másodszor pedig a magyarország-külföld percdíjat is ki kell fizetnem. legalább is én így tudom. Persze tehettem volna, hogy vezetékes szolgáltatásra fizetek elő mondjuk egy hónapra, de akkor meg modemet kellett volna vinnem és a külföldi szálloda emelt telefondíját kellett volna fizetnem a kapcsolódásért. Úgy sejtem kb. ennyibe jött volna ki az is....
Az igazat megvallva azonban az ötlet eszembe sem jutott, úgyhogy köszi az ötletért, ha legközelebb megyek, akkor azért részletesebben is utána érdeklődök a lehetőségeknek.
offtopic off
lisa Creative Commons License 1998.09.02 0 0 99
Na, jó, már három órája olvasgatom a Fórumot, mostmár ki kell mennem a "Dohányzásra kijelölt hely"-re elszívni egy cigit!!!!
Wágner úr Creative Commons License 1998.09.02 0 0 98
Akkor meg mit hálálkocc itt részben!? :))) Irigy népség, mégcsak nem is segítettek problémamegoldani! Na gyere, ezen most Lyól elbúsulunk a Kocsmában :)))
OWO Creative Commons License 1998.09.02 0 0 97
Jó, jó Wágner úr, a telefonszámlát nem fizette ki helyettem senki, azt majd én fogom kifizetni. És utána megyek a kocsmába (Wágner kocsmába !) jól leinni magam, hogy a kocsmának is legyen több bevétele.
Na, jó, egész-ségére ! Hukk !

Bye: OWO

Wágner úr Creative Commons License 1998.09.02 0 0 96
Na látod, én mindig gondoltam, hogy vannak itten ilyen Krőzüsokk, akik kifizetik a telefonszámládat csupa szeretetből és akkor nincs porbléma egy se! Viváááát! Söröt!
OWO Creative Commons License 1998.09.02 0 0 95
Szevasztok !

Az alapkérdésnél maradva, arra válaszolok. Augusztusban kétféle elvonási tünetem volt. Az egyik KisBolygó, mint néhányan már tudjátok, a másik az Internet. A sorrend fontosságilag is így helyes. Mindkét elvonási tünet ellen próbáltam tenni, az utóbbi 10035.-Ft-os telefonszámlát produkált. Azóta visszatértem az eredeti kerékvágásba, azaz mindkét probléma ma már nem probléma, részben hála Nektek.

Bye: OWO

Valentine Creative Commons License 1998.09.02 0 0 94
Ha már hibaüzenet, akkor
"not ready olvasáskor a következő meghajtón: d:
Kilépés, Ismét, Mégse"
(c) Magyar Windoze

neduddgi,

10*0=?

neduddgi Creative Commons License 1998.09.01 0 0 93
dudusch kedves,
"Nullaval valo szorzas ertelmetlen"
hant Creative Commons License 1998.09.01 0 0 92
... a monitort. Kikapcsolodásch végett vagy csak nekik barátjuk a zunliht?
hant Creative Commons License 1998.09.01 0 0 90
Pohárban teszed oda vagy a kávééfőzőből egyből ráöntöd, hogy ne kelljen utána a poharat elmosogatni?
Valentine Creative Commons License 1998.09.01 0 0 88
Talán letört a pohártartó? Tudod, amire rá van írva, hogy Compact Disc 24X
hant Creative Commons License 1998.09.01 0 0 87
Kedvesch Dudusch!
Talán próbáld meg a pintiumodtól elvonni a reggeli teásch poharad tartalmát!
A proci még nem tanult meg úszni.
(de az isch lehet, hogy jegesch tea volt ésch ezért fagyott le?!)
neduddgi Creative Commons License 1998.08.31 0 0 85
pipi,
Igazad van a Tziklon is teved. Meg Te is. Igy, mind a hatan...
pipi Creative Commons License 1998.08.31 0 0 84
mindhárman
neduddgi Creative Commons License 1998.08.31 0 0 83
Na mostan mindaketten natyon tevettek....
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.08.31 0 0 82
macsó,

Megjelenésedig azt hittem én vagyok.
Trónbitorlás ?

macsó Creative Commons License 1998.08.31 0 0 81
Féltékeny?
Kire, amikor én vagyok a legjobb?

:-)

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.08.31 0 0 80
macsó,

Az még rosszabb ! Egyszerre kettővel csalna Szörnyeteg Lajos ! :-((

A féltékenységről eddig senki sem állította, hogy szép. Viszont roppant hasznos ! Próbáltad már ?

macsó Creative Commons License 1998.08.31 0 0 79
Sehonnai,

asszonyostul megyek. Egyébként sem szép dolog a féltékenység...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!