Keresés

Részletes keresés

lükepék Creative Commons License 2003.04.11 0 0 209
kacsacsőr avagy farkasszáj, nem kapcsos zárójel!!!
Előzmény: sver (207)
Lokator Creative Commons License 2003.04.09 0 0 208
de mar nem. :-)
Előzmény: sver (207)
sver Creative Commons License 2003.04.09 0 0 207
ez egy {b} halott {/b} topic
Pucros Mackó Creative Commons License 2001.06.10 0 0 206
Keresem a legfrissebb talitopikot... ez sem az.
cyber.greg Creative Commons License 2001.06.06 0 0 205
A nemjóját, 98-ban még azt se tudtam, mi az az internet, az ősöregek meg már javában buliztak...
kaviat Creative Commons License 1998.09.07 0 0 204
gyerekek!

valamikor szept. folyamán lehetne ? vagy okt elején, és egy péntek este. hely? erre nem tudok tippet adni ismeretanyag hiányában...

kqviqt

CooCooFooZoo Creative Commons License 1998.09.03 0 0 203
Kissé vissza: ZöPö, remeck volt, köszönöm meg minden. Az őszi muri tekintetében zárthelyi megoldásra voksolnék, ui. valamelyik lány úgyis elfelejt pulóvert hozni, a lovagoknak tehát biztosan lefagy a jókedvük.
Wágner úr Creative Commons License 1998.09.03 0 0 202
Akkor meg gyorsan döntsétek el, hogy hol és mikor, mielőtt bejönnének a hidegek, mer' akkor be kő' valahová húzódni, és akkor ottan nagy lesz a füst (amit én odabagózok) és a ZöPö DunaRiver nélkül is megfullad :)))
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.09.03 0 0 201
Most képzeljétek el a jelenlegi OFFTOPIC-ot élőben ...
:-))
Mallory Creative Commons License 1998.09.03 0 0 200
Nagyon kéne egy következô találkozó...!
Tegnap gondolkodtam rajta, hogy a 29.-ei buli elôtt mennyi mindent elterveztem, hogy kivel, mirôl fogok beszélgetni, aztán a nagy megilletôdöttségemben teljesen nem jött be a dolog... :-(
Legyen még egy összejövéééééés....!
ZöPö Creative Commons License 1998.09.03 0 0 199
No, +1x: a Rivert ki lehet nyitni decemberben is, csak fűtés hiányában kurva nagyon hideg van ott olyankor.

Az eperlekváros palacsinta eltűnésénak én vagyok az oka: teljesen antiszociálisan addig ettem, amíg fért belém. :-P~

Styx Creative Commons License 1998.09.03 0 0 198
Pixie,
Látod, mégiscsak érdemes volt elmenned művészetünk nemzeti kegyhelyére (a legközelebbi alkalomra vonatkozó ígéretedre gondoltam természetesen :)) Azért kár, hogy a morc biztonságiak nem hagytak kompenzálódni. Hiába, már a Galéria sem a régi.
soltika Creative Commons License 1998.09.03 0 0 197
Wágner úr!
Tényleg neked volt igazad:
Ezért most ez 1 nagy szégyellőzés akarna lenni:Indul a bakterház !
soltika + Dr.HTML Főtanulózó Finci kutya
kaviat Creative Commons License 1998.09.01 0 0 196
OK gyerekek lecc beszéjjünk az ősz közepi bulejról, +a karácsonyiról is, de szerintem sokkal inkább aktuális lenne a szeptemberi aksönt +spíkelni!!

kaviat aki a köv.re már tényle el fogász menni :-)) és most éppen rílaudióban halgassa a tilosrádijót

Pixie Creative Commons License 1998.09.01 0 0 195
Styx, kedves,
Sajnos képekkel csak mérsékelten találkoztam, szigorú teremőrök védték a nemzeti kincseket a nemzeti sikeresektől. Viszont a kaja jó volt, még ha nem is tudott versenyre kelni Sehonnai Bitang Ember palacsintáival (bár az eperlekvárosról én is lemaradtam). Viszont csörögtek az éxerek, libbentek a dámák és szintetizátorról szólt édes-búsan az Azért vannak a jóbarátok...
Lekközelebb semmi sem bír6 rá, hogy otthagyjak egy Tasztal(lábas)találkát.
Mallory Creative Commons License 1998.09.01 0 0 194
Hol legyen a következô?
A Népszigeten - szerény tapasztalatként - láttam néhány ivóhelyiséget meg ilyesmit. Félig-meddig fedettet is... ZöPö, mit szólsz hozzá?
A Zavarról mindenkinek: hát abba tényleg belejöttem (jó szokásom szerint), de hamar el lehetett mulasztani: 1 unikum + mindenki igazán megértô volt. Úgyhogy akit az ilyesmi "szociális szorongásai" tartanak vissza a megjelenéstôl, gyakorlott gátlásosként csak bíztatni tudom, hogy jöjjön el a következô találkozóra (ha kell, még 1 unikumot is megiszom vele)!!!!
Már csak a HOL és a MIKOR kérdése maradt megoldatlan.
soltika Creative Commons License 1998.09.01 0 0 193
Wágner úr!
szerintm nem műxik tökéletesen az a digital202/amúgy mostmár látom a fincihtmet/
soltika/tollas..HTML előbányászó ujraolvasó/ +biztosDr.Finci kutya ,jelenleg HTML olvasgató,lapozgató Főtanuló
Ps:Nem sikerált lelopnunk aztat a jó kis
KÖBÁNYAI SÖR cimkét,ezért most csak pótanyaggal üdvözlünk:
Reggelire nem roszz
Pocak Creative Commons License 1998.09.01 0 0 192
Lehetne egy buli valamikor karacsony - szilveszter kornyeken, akkor valoszinuleg en is el tudnek menni (mar megeri!). Na, mit szo'tok?
Styx Creative Commons License 1998.09.01 0 0 191
Pixie,

Tényleg, milyen volt a Galéria? El tudtál csípni valami finomat? És a képekkel találkoztál?

A csillagok meg tündöklők, persze.

Styx Creative Commons License 1998.09.01 0 0 190
Igen, igen!

Voltam én is, a tűzi s az emberi melegséget felettébb élvezve. Jó volt beszélni, akár csak pár szót is, és hallgatni hosszasan, jó volt összemosolyogni az ismerős és a most azzá vált arcokkal. Ki nem hiszi, jöjjön el legközelebb, s ha fél zavarban lenni, kérjen tanácsot Mallorytól, ki e problémáját a Zurával együtt remekül megoldotta :) Tündölő csillagok odafenn, ragyogó emberek odalenn, remek este volt!

Bambi Creative Commons License 1998.09.01 0 0 189
Wágner Úr
benn vótam az kocsmádba, teccett,
de még ki kell hevernem a pénteki esküvőt is
üdv
Wágner úr Creative Commons License 1998.08.31 0 0 187
Az a hajó, az Lyó! Mer' ha az ring, akkor nem lácc, hogy mennyit ittam.. csak a vihartot azt nem szeressem, mer' akkor kilötyöghet és az már viharkár!
kaviat Creative Commons License 1998.08.31 0 0 186
leszünk a dunaihajós ?
pipi Creative Commons License 1998.08.31 0 0 185
Wágner úr, jégbehűtött.
Wágner úr Creative Commons License 1998.08.31 0 0 184
Lesz Sör azon a Dunajégen?
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.08.31 0 0 183
ZöPö !

Sebaj, megyünk a Duna jegére !

ZöPö Creative Commons License 1998.08.31 0 0 182
Milyen "kis zöpök"??? :-o Bele ne keverjetek engem "rettenetes fenegyerekeket nemzett" szerepbe? Fertelem! Ezt nem engedem!

A következő bulinál sajna nem csak a mikor, hanem a hol is kérdés lesz. A River ugyanis vg. télire bezár.

Wágner úr Creative Commons License 1998.08.31 0 0 181
Mié'? Ennek má' vége van? Há' ezé' nem látok itten senkit sem, ahogy kimásztam valamelyik asztal alól....
kaviat Creative Commons License 1998.08.31 0 0 180
MIKORLESSZAKÖVETKEZŐ??
hant Creative Commons License 1998.08.31 0 0 179
Sziasztok
Onlájn és fényrögzítő eszközt nem hozott senki, így az otthonmaradottak nem élvezhetik az egy találkozó képeit.
A River klub pontosan éjjel zár, ellenőriztük.
A ZöPö nem felejtette el elzárni a gázt a farakás alatt.
Melltartót nem hagyott ott egyetlen érdrekelt fél sem.
A MaCs részére kéretik egy pontos időmérő berendezést beszerezni, amely képes hanggal is jelezni az aktuális időt, hogy ne kelljen kétszer elmennie.
Sehonnai Bitang Embernek egy hétre csomagoltunk, hogy a kocsiban töltendő éjszakáira legyen kellő munició.
Fóká bajuszát pedig senki se birizgálja! Már kora reggel óta PRECIZEN beállította a megfelelő szögbe és egy india zene által keltett érzelmektől elérzékenyülve még most is törölgeti elhomályosodott szemüvegét, miközben a palacsinta és szalonna illatával megküzdve egyet húz a csökkenő térfogatát körül ölelő szíjjon.
Dudusch mostanában új ismerkedési módszert dolgozott ki, egyszerűen leönti az illetőt. Tehát a legközelebbi találkozóra nem árt mindenkinek hozni a ZöPö jelvény mellett legalább egy váltás ruhát is.
Pintyő egy magas hölgy! Tehát kéretik mellette rogyasztott lábakkal állni, főleg, ha nincs rajta a magas sarkú edzőcipője!
Adatik tudtára a népnek, hogy HJM szépséges lányai már foglaltak! (Legalábbis szombat esti utolsó információk szerint.)
Mallory jöttis-mentis a nagy megilletődöttségében.
Két kutya is érkezett.
Egyik a találkozók elengedhetetlen tartozéka, Dr. Finci, aki magával cipelte gazdáját is.
A másik kicsi lány álszőrös ÁNTSZ ellenőre, aki kiméletlenül leellenőrizte a River konyha helyiségét.
Wágner sztrovacsek nem tagadta meg önmagát és a sört sem, mert a biztos hely-változtatás érdekébe folyamatosan kapaszkodott egy változó töltettségű kirgli fülébe. Nem is esett el.
A kis ZöPöket még apjuk nem avatta be a korszerű számítógépes hírközlés rejtelmeibe, így kénytelenek voltak a nyári irokéz táborban tanultak szerint eljárni. Az otthon maradt indián-testvéreiket a hagyományos távközlési módszerrel értesítették, nedves avar füstjével küldték emiljeiket. Azért mi is jól jártunk, mert valami konstrukciós hiba miatt a jelek vizszintesen közlekedtek és így megoldódott a hosszú életre való törekvésünk a tartósításunk folytán.
Sehonnai Bitang Ember feltalálta hidegen süthető palacsintát, de a nem megfelelő szigetelés miatt mire a szigetre ért, már felengedtek, ezért sajnos már nem nyalhattuk. Kénytelenek voltunk harapni. Az elhidegülésben viszont gyakorlatot szerzett, mert a csökkenő hőmérséklet és a naturizmus hatására megkezdte a vetközést egészen a rövid ujjú ingéig. A levetett ruhadarabokat fogas hijján kénytelen volt banyára aggatni.
Ugyanis banya a tűzre való ("a tűzre való" köré nem tettem zárójelet!) tekintettel csak nyári, lenge köpönyegében jött.
Találkozunk
legközelebb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!