Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.15 0 0 167
...a banktól búsúzott, de az elcsencselt pénzektől nem...
Előzmény: BlackLion (-)
peacemaker Creative Commons License 2001.11.17 0 0 166
- kíváncsi vagyok, akiket Princz milliókkal támogatott, adnának-e neki egy karéj kenyeret, ha egy év múlva éhezne.

És éhezik?

Előzmény: Medwe (165)
Medwe Creative Commons License 1998.09.06 0 0 165

az alapkérdéshez:
bye, Mr. Princz.

a topik vargabetűihez Izraelről, Presserről és a többiről az előző hozzászólásomban minden fontosat kifelytettem.

A Postabank-ügyhöz:
- IMHO jó, hogy egy ellenőrizhetetlen hatalmi központtal kevesebb
- ügyes trükk két kézzel szórni az adófizetők pénzét, "kultúrára" (valójában kultúrmaffia módjára működő klikkeknek), poltikára (iszonyú pénzeket kaptak a pártokhoz közelálló gazd. vállalkozások) majd konszolidáció néven visszakapni jórészét.
- kíváncsi vagyok, mikor és hol bukkan fel Princz újra (vagy csendben elhalálozik, mint László nagymester)
- kíváncsi vagyok, akiket Princz milliókkal támogatott, adnának-e neki egy karéj kenyeret, ha egy év múlva éhezne.

38 Creative Commons License 1998.08.31 0 0 163
Pedro majdnem kétmillióan szavaztak a FIDESZre, de azért egy kis párt az továbbra is, ötven ember aki számít, nincsenek káderei, az MDF-től vesznek kölcsön. Az utóbbi 2 évben egy negatív hír, vélemény nem volt a Népszabóban a FIDESZről. Kb. 3 hete fordult a kocka, Kovács Laciék kicsit becsapottnak érzik magukat.
ego Creative Commons License 1998.08.31 0 0 162
Lehel!
Nehéz Veled. Kifogásoltam, hogy nem a témával foglalkozol, nem arra válaszolsz, amit kérdeztem, erre megkérdezed, hogy tudnék-e a témáról is írni. (Ha tényleg kíváncsi vagy lapozz vissza!)
Lehel kürtje Creative Commons License 1998.08.29 0 0 161
bubu! Félreértés ne essék! A Beszélő eltűnését én nem kívánom (nekem még megvannak az első, szamizdatos példányai), csak azt nem szeretem, amikor arra hivatkoznak a baloldaliak a jobboldali sajtó elsorvasztása kapcsán, hogy nincs rá olvasói igény, és különben is tartsák el magukat. Hány baloldali újság tartja el magát? Talán kettő, de pld. a Beszélő biztosan nem.

ego 08-27-98 9:00 AM Köszönöm, hogy rámutattál a bajomra. Egyből jobban érzem magam. A sablonokban való gondolkodás is helytelen, éppen ezért most egy karosszékben ülve teszem ugyanezt.
Ja, a témával kapcsolatban is tudsz ilyen jókat mondani?

Engedjétek meg, hogy a Fideszt se szeressem feltétel nélkül. A Fidesz-Postabank kapcsolat különben is kissé homályos. Ha hamarosan nem marasztalják el Princzet, akkor Orbán tulajdonképpen csak menekülési utat adott neki a kirúgással.

Mézga Creative Commons License 1998.08.27 0 0 160
Mivel mindekinek adott, mindekinél jó ezért lesz teljes büntetlensége és marad meg a vagyona.
pedro Creative Commons License 1998.08.27 0 0 159
Legyünk objektívek:

Princ mindekinek adott pénzt, különben nem élt volna túl két kormányt is...így lett mindenkinél jó.

pedro Creative Commons License 1998.08.27 0 0 158
38
Ha csak ötven ember tartozik a Fideszhez, ki szavazta meg őket?

A Princ nem lemondott, hanem menekült...az utolsó napokban már saját maga ment minden olyan kintlévőségért, ami több volt 50 milkó...

Mézga Creative Commons License 1998.08.27 0 0 157
A Princ nem katona, tehát nem is elégülhet ki végileg. Meg egyébként nem is akar, lemondott róla. Egyébként meg majd eltartja őt a Palotás, kapott korábban éppen eleget tőle. Meg hát a Malek is elég balek ahhoz, hogy kiéneklje férjének a napi sajtot a zenekedvelők szájából
charlie Creative Commons License 1998.08.27 0 0 156
Ismét csak Princz:
azért a havi 8.8M nem piskóta...
+ végkielégülés...
38 Creative Commons License 1998.08.27 0 0 155
ego a FIDESZ valóban egy fantom párt kb. 50 ember, aki játszik. Sem komoly tagság, sem apparátus, sem káderek. A Beszélő, stb. keresik új gazdáikat. Ha az ÉS lehet Soros lap, akkor talán a Beszélő még belefér, ha nem is stencilen, de nem is 500 oldalon. A kulcs a MaNCs, mert az képezi az aanrchista-ultraliberális-álavantgard utánpótlást. Üzletileg nem egy nagy dili. Talán felszabadult némi Soros pénz Fehéroroszországban..
De az sem kizárt, hogy megint FIDESZ lap lesz és elmagyarázza miért kellett a közpénzek elfolyását megállítani (TB, EP, Pb, etc.), stb. És több Hobó lesz benne :-) =Deutsch Tomi kedvence
ego Creative Commons License 1998.08.27 0 0 154
Elnézést a gépelési hibáért. Az utolsó előtti mondat vége helyesen "de miből fogják a ...."
ego Creative Commons License 1998.08.27 0 0 153
Bibu!
A Beszélőt illetően maximálisan egyetértek. Ha a Kádár rendszerben meg tudott jelenni, majd most is megjelenik valahogy.
De mi lesz a szegény FIDESZ-szel? Ma borotválkozás közben azt a szöveget hallottam beszűrődni a fürdőszobába, hogy a Princz (vagyis a Postabank) 300 milliót juttatott a pártnak a MAHIR-on (már megint ez a Simicska) keresztül.
A Beszélő majd ismét stencilezve jelenik meg, de fogják a FIDESZ fiuk mubiltelefonjainak számláját kifizetni? (vö. Torgyán: a FIDESZ mobiltelefonos párt.)
ego Creative Commons License 1998.08.27 0 0 152
Lehel Kürtje!
Te most úgy érzed, hogy arra válaszoltál, amit én írtam? Mert én nem. Az a baj Veled, hogy előitéleteid vezérelnek és csak sablonokban tudsz gondolkodni.
bubu Creative Commons License 1998.08.27 0 0 151
nem olvastam rendszeresen, de a legjobb biralatokat a szoclib koalarol a Beszeloben lattam. kar lenne erte.
Lehel kürtje Creative Commons License 1998.08.27 0 0 150

ego 08-24-98 7:55 AM „Neked viszont, ha megszólasz ezekben az ügyekben alapvető történelmi ismeretre szükséged lenne."
Szólj hozzá sokat, bizonyára bővül történelmi ismeretem. Ezenkívül olvasd többet a törzsasztalt, mert amit a mostani történelemórádon előadtál, a „Miép-frakció másodszor" cimű topic 08-13-98 12:53 AM hozzászólásában már túljutottam.
A Szentfölddel kapcsolatos nézetedet a zsidók nemigen osztják, mert nem törekednek tömegesen Izraelbe települni, hogy verejtékezve megmutassák amire te hivatkozol.

Princzre visszatérve, én is kiváncsian várom, hogy a nagypofájú Mancsot, Beszélőt, 168 órát, stb., hogyan fogják eltartani az olvasók?


38 Creative Commons License 1998.08.26 0 0 149
Ugyanez a Tamás Ervin meggyónt már egyszer! Ez jellemző, hogy egy klasszikus bankos gengsztert, egy nagy károkozót amolyan művészet és sport kedvelő sármos nábobnak írnak le, aki olyan ügyes volt, hogy mindenkit megvett, a Magyar Nemzetet és a Lezsákot csak azért, hogy elárassza ultrabalos lapokkal a közéletet, akik mindig a piacra hivatkoztak. Kedves piacpárti "liberális" tollnokok! Lehet bizonyítani! Jöhet az 500 oldalas beszélő és a napi Narancs! A közönség által eltartott média piac. Még tíz-húsz év és talán itt sem a naponta olvasott elvtársi hülyeségeket olvassuk itt vissza.
bubu Creative Commons License 1998.08.26 0 0 148
Erdekes hangulatu bucsuztato van a mai Szabiban Princzrol. Szerintem nem kelt szimpatiat, bar erezhetoen ez a szandeka.
En ugy gondolom, lehet hgoy tevedek, hogy a magyar atlagolvaso nem uldogelt kave mellett a becsi Hiltonban a bankvezerrel, hgy most nosztalgiazzon...
Mézga Creative Commons License 1998.08.26 0 0 147
Én egy forintért megmondom, hogy mit csinált a Princz.
38 Creative Commons License 1998.08.26 0 0 146
Végül is a 450 milliós végkielégítéséről is lazán lemondott. Egy igazi dzsentroid nábob!
Wágner úr Creative Commons License 1998.08.25 0 0 145
Mitaggóttok itten? Majd legfeljebb jó pénzér' pénztanácsad... - egyébként valóban minden hülyeség bejön :))))
Trebitsch Creative Commons License 1998.08.25 0 0 144
In to médiás rés?
Ne jósolj, 38, megmondta a Wágnerúr, hogy nem lehet olyan hülyeséget kitalálni, hogy be ne jöjjön -és igaza volt... :)
38 Creative Commons License 1998.08.25 0 0 143
And67, ez a szakmai környezet már lehetővé tette egyszer. Nem grállovagok egylete ez a "szakmai környezet".
ego Creative Commons License 1998.08.25 0 0 142
Nem tudom mihez kezd magával, de nagyon kiváncsi vagyok rá, hogy mivel áll elő. Meglepődnék, ha a bankszakmában jelentkezne. Kiváncsi lennék arra is, hogy akiknek az elmúlt 10 évben - a Postabank pénzével - segített, azok most hogyan fognak viszonyulni hozzá.
And67 Creative Commons License 1998.08.25 0 0 141
Szerintem nem lesz újra bankár. Ugyan jogilag lehetne, mert formálisan nem vitte csődbe a Postabankot, de azt valószínűleg ő is tudja, hogy a szakmai környezet nem adná meg neki még egyszer a lehetőséget, hogy naggyá tegyen egy bankot. Márpedig kisbankkal aligha akar foglalkozni, az nem az ő világa.
Még régebben valami olyat nyilatkozott, hogy ha nem lehetne bankár, talán szépirodalmi könyvkiadással foglalkozna.
38 Creative Commons License 1998.08.25 0 0 140
Újabb bankot gründol? Vagy észak össz-balatoni borász lesz? A Postabank story nagyon ötletes volt. Szerintem valami média cukor lesz, annyira szeret szerepelni. Jól zongorázik például. Lagzi Lajcsi dáridója például? Nekem van egy nagy ötletem, van az állami MTV1 és kis tesója, a jelentéktelen MTV2. Van a két nagy kereskedelmi és a sok kicsi a TV3-tól az ATV-ig.Ezeket valahogy összerakva talán még van rés a média palettán. Csak ki legyen a SPONSOR?
Ami valószínű - bíróság előtt, vádlottként nem fogjuk látni. Eddig fejenként 10e Ft-ba került nekünk a "bankja" és még nincs vége..
ego Creative Commons License 1998.08.25 0 0 139
Szerintem egyszerüen pihen és erőtgyüjt. Ő nem olyan pasas, aki szeret parvonalon kívül lenni. Figyeljétek meg, találkozunk még vele.
38 Creative Commons License 1998.08.25 0 0 138
Igen, magánügye, ha visszajön. De ha nagyon eltűnik, az jelenthet valamit számunkra a köz számára is, nem? Például a pólósok nagyon várják vissza..
De az is lehet, hogy a Balatonba lógatja a lábát és nem veszi fel a mobilját.
And67 Creative Commons License 1998.08.25 0 0 137
38 eszembe jutatott valamit. Nem sokkal a közgyűlés után, amikor már egyes újságíróknak feltűnt, hogy Princz nem mutatkozik, elkezdődtek a találgatások. Nem tudom melyik, pletykálkodásra is hajlamos lap, talán a Blikk vagy a Mai Nap kérdezett meg embereket arról, szerintük hol van Princz, mert Venezuelába kiküldött tudósítójuk nem találta. Ez azért jellemző egyes újságokra, képesek azt állítani, hogy utána küldtek egy olyan embert Dél-Amerikába, aki ha nem találta meg pár nap alatt, akkor Princz tutira nincs is abban az országban. Szánalmas.
Egyébként nem tudom hol lehet, de nem is érdekel, mivel a magánügye.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!