Keresés

Részletes keresés

Micha Creative Commons License 2001.05.10 0 0 46
most már ÉN is
tudom,hogy kell :)
me ügyes:)

kaviat Creative Commons License 1998.08.08 0 0 45
MGperY mester!

drága bringát tutti be se vinnék a szigetre... van mindenféle busz /én is láttam valami éjszakai buszt/ vagy gyalog, illetve mint mi is tettünk, kivártuk a hajnaliban induló BKVcucczokat...

kaviat soxorosan rondaemberbácsi

MGperY Creative Commons License 1998.08.08 0 0 44
senki sem segített és én sem találtam meg. a bicómat meg cipelhettem, és amíg dzsoni rottenbillerrel beszélgetek végig parázok h ott lesz-e még a tilos sátorcövekhez rögzítve.
MGperY Creative Commons License 1998.08.06 0 0 43
Addiktok !

szeretném megtudni, h a szigeten elvileg létezo kerékpártárolóban komoly bicót otthagynátok-e: tehát mijen a biztonsági foka ? szerdán képtelen voltam odakoncentrálni magam, de ellenben azonban hétvégén mennék bringával foleg a hajnali/reggeli hazamenést megkönnyítendo.

köszi.

lisa66 Creative Commons License 1998.08.06 0 0 42
Sátor, légkondi, padló, egyebek: lesznek vagy sem, egy a fontos: buummsakalaka, megint Sziget van!!! Egyszerűen ki kell oda szakadni, oszt élvezni!
SPS Creative Commons License 1998.08.06 0 0 41
Oké !

És digitális, topiclassító fénykép-hegyek ?? ;-) Azok nem lesznek ??

Üdv,

eSPé

U.i: Már csak azért is jó ötlet lenne (na jó, nem a fénykép(ek), mert idén valószínüleg tényleg nem tudok kimenni :-((((( ...

kerenyitomi Creative Commons License 1998.08.06 0 0 40
kedves barátim, ott voltam este az internetto sátornál, írni nem tudtam, mert éppen megszakadt a háló, és éppen kidobott az a különben kedves hölgy a gép elől.
amúgy bárki bármit is mond, jó ez a sziget is, az anima sound system például olyan jó volt, hogy tátott szájjal hallgattam.
a holnapi nap fő attrakciója Patti Smith lesz.
holnap bemegyek a matáv buszába, és nyitok egy élő szigettopicot.

tom

kerenyitomi Creative Commons License 1998.08.05 0 0 39
kedves asztaltársak!

közvetitek, ha géphez jutok.biztos lesz az internetto sátorban gép, meg minden.

SPS Creative Commons License 1998.08.04 0 0 38
Légkondi ????!!!!!!! Anyám !!! Ez komoly ????

Amúgy mindenkinek jó szórakozást, én szerintem nem megyek ez évben ki ... :-((

Üdv,

eSPé

Keyser Söze Creative Commons License 1998.08.04 0 0 37
MGperY: sok zöldséget kell fogysztani, az egészséges, meg jókedvű is lesz tőle az ember.
Idén állítólag lesz padló és légkondi is. Meglássuk.
kaviat Creative Commons License 1998.08.04 0 0 36
gyerekek!

most is az inkal fog emberalázni ?

kaviat rondaemberbácsi

MGperY Creative Commons License 1998.08.04 0 0 35
a sátor tiszta szopás, tavaj a tilosban pörögtünk, ott hangszigetelés nélkül is tiszta kemény dolog volt levegőt venni és fojt rólunka víz.
mi kinnt csiláutoltunk, attól meg jól megfáztam.

most előre nyomom a vitaminokat :)

Skog Creative Commons License 1998.08.04 0 0 34
Pipi!
Örülök,hogy nyugtatod az embereket,de ettöl még a hőguta fogja az embereket kerülgetni.Amikor meghallottam,hogy sátor lesz a gondolattól rosszul lettem,erre ez a kellemes hüvi idő....
pipi Creative Commons License 1998.08.04 0 0 33
SPS, nyugi. pipi
SPS Creative Commons License 1998.08.04 0 0 32
Sziasztok,

nem akarom fölhozni a saját szigetes topickomat, ezért itt teszem föl az engem már oly régóta érdeklö kérdést, miszerint
az a geotextil, amit olyan büszkén mondogatnak mindenhol, hogy benn tartja a hangot, meg kinn tartja az esöt, az nem tartja-e benn a höt is ?! Mert ha igen, akkor nagyon csúnya esetek is lesznek egy-egy jó buliban (35-40 fok, 95 %-os páratartalom (oké, por nem lesz), 500-1000 ember ...).

Nyugtassatok má' meg, please !

Üdv,

eSPé

halszólító Creative Commons License 1998.08.04 0 0 31
Sajnos még mindig nincs részletes térképem, de ez holnaptól már nem lesz gond. Gondolom az Intergetto sátor valahol az Info és az AIDS sátrak utcáján lesz. Nem lenne jó valami időpont is?
halszólító Creative Commons License 1998.08.04 0 0 30
Holnap Sziget, nincs visszaút, zuhanok! Ti mit tesztek a nagy por ellen?
Herb-Atea Creative Commons License 1998.08.03 0 0 29
Nahat, meg Mindenki!

Az iNteRNeTTo-sátornál, mint mondottam vala, lehet összetalálkozódni.
Rajtam egy iNteRNeTTo-póló lesz (vagy valami más).

/-/erb

nahat Creative Commons License 1998.08.03 0 0 28
Herb!

Ajánlom az International Youth Hostel Association vagy milyen szervezetet, az összes nagyobb budapesti koleszben ez van és cirka 1000-1500 frocsi egy szunyó.

Beszéjjünk má' meg valami tanálkozót vagy mit.

nahat

halszólító Creative Commons License 1998.08.03 0 0 27
Ki az a Patti Smith? Szóval a nagy szinpad tömeg, nem túl nagy durranás. Viszont amire érdemes és bódítószerek nélkül is feldob (engemet): Színház, Szabadegyetem, Afrika színpad, Méhek, Tereskova, PUF, ÜUF, performance, krisna:), egy- két mozifilm, egyéb spontán érdekességek amerre jársz. A legjobb programnak igérkezik most is és mindig a Csajok!
Kérek én is tippeket újabb szórakozási lehetőségekre. Mármint ami tetszett mondjuk tavaly vagy most biztos jónak tűnik...
kerenyitomi Creative Commons License 1998.08.02 0 0 26
nézzed meg a Patti Smithet, csillagember!
kaviat Creative Commons License 1998.08.02 0 0 25
srácok nyakunkon a sziget, és még semmijen látogatási stratégiát nem dolgoztam ki :-(( segítsegek mire érdemes kimenni, ki mit akar látni, nem csak zene érdekel, lehet performance, mozi, bármi is... lehet a hogy a végén az ugrókötelet csak kipróbálom...

kaviat

Herb-Atea Creative Commons License 1998.07.30 0 0 24
* ez itt a reklám helye *

A Wanted című újságban (is) van egy térkép, plusz a program.

/-/

halszólító Creative Commons License 1998.07.30 0 0 23
Milyen térképen? A Matávoson, vagy van másik is?
Herb-Atea Creative Commons License 1998.07.30 0 0 22
Elvtársajim a Zúrban!
Két tippet kaptam a Sziget idejére, szállás-ügyben. Az egyik az Aquincum Panzió, ami talán a legközeleb van a Szigethez, de egyesek szerint igen nagy a zaj arrafelé. Ha jól emléxem, 2700Ft/szoba/nap (2-ágyas szoba) a díja. A másik a Római Kemping, ahol sok faház van, de augusztus 5-12 között kicsi az esély, hogy van szabad hely. Hosszas telefonálgatás után a Sziget Irodát hívtam, és adtak egy jó tippet. Van egy kollégium a Kunigunda útja 35. alatt, Márton Áron Kollégium a neve, (1) 250-8154 a telefonszáma és diákoknak 900Ft/fő/nap a szállás, nem diákoknak pedig 1200.

Végre megtaláltam a térképen, hogy hol lesz az iNteRNeTTo-sátor.

/-/erb

kaviat Creative Commons License 1998.07.28 0 0 21
MGperY tesó!

neked legyen igazad ;-))

kaviat rondaemberbácsi

MGperY Creative Commons License 1998.07.28 0 0 20
már tavaj sem voltak drogos kutyák kint:
- tök drága egy ijen és inkább határainkat örzi,
- de ha lett volna, akkor is fél óra alatt elfáradt volna attól a fűszagtól amit a vendégek cipeltek magukkal,
- vagyis teljesen értelmetlen, csak a koca drogosokat paráztató és a buta polgárokat megnyugtató kacsáról lehet szó.
Skog Creative Commons License 1998.07.28 0 0 19
Nem csak tavaly volt nyereséges.....
halszólító Creative Commons License 1998.07.28 0 0 18
A bejáratnál tavaly mindent elvettek amit ütő- vagy szúrófegyvernek néztek és kukákba gyűjtötték. Ezt jónak tartom csak a miheztartás végett, bár aki látta a Kaszinót az tudja, hogy egy töltőtollal is lehet ölni. A punkok levehetetlen láncait is lebontották, az értékesebb cuccokról nem is beszélve. Plusz a pia meg az üvegek. Idén a drog is?
Most már értem miért volt tavaly először nyereséges a sziget.
kaviat Creative Commons License 1998.07.28 0 0 17
gyerekek az ürben!

hallottátok hogy a sziget bejáratánál drogkereső kutyák lesznek ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!