Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.17 0 1 294

Prostituált az, aki készpénzért hajlandó testét áruba bocsátani.
A készpénz nem releváns.. lehet bármi anyagi/tárgyimég szélesebb körbe ellenszolgáltatás. Például: a kivánságlistájáról te megveszel egy adott ruhát, táskát..és cserébe lezavar egy dildós masztit privátban , csak neked, csak itt..

Vagy még szélesítve a kört, valami előnyért cserébe nyújt szexuális szolgáltatás (karrier, pozi)

Előzmény: Sheme (289)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.17 0 0 293

Hát el kell ismerni, logikailag megfelelő a következtetés. 

Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.17 0 0 292

Esetleg úgy érted, kölcsönös?

Azért az érdekes, hogy ennek alapján te vélhetően egy örömlány leszármazottja vagy!!!

Előzmény: vénkecskebak (290)


Törölt nick Creative Commons License 2019.09.17 0 0 291

A "pénzért vagy más előnyökért dug" talán korrekt megfogalmazás, mert ezernyi változata lehet.

Előzmény: Sheme (289)
vénkecskebak Creative Commons License 2019.09.17 0 0 290

Marx szerint minden polgári házasság prostitúció. 

Sheme Creative Commons License 2004.11.25 0 0 289

Akkor definiálom:

 

Prostituált az, aki készpénzért hajlandó testét áruba bocsátani. Érdeke, hogy a vendége jól is érezze magát az ajtón belépéstől kezdve, az aktuson át a távozásig - érteni kell ez alatt a lakás, a fürőszoba, az akciószoba tisztaságát, a friss ágyneműt, a nő kedvességét, hogy képes beszélgetni is, nemcsak a sértődött, kihasznált guminő alakot veszi fel. Nem arra hajt, hogy minél gyorsabban végezzen, mert az elterjed, hogy egy lehúzós némber, ergo csökken a forgalma szép lassan a 0-ra.

És mehet más munkát keresni.

 

Kurva: lejjebb írtam.

 

Szeretni való nő: na ezt keresem én is.

jazz560 Creative Commons License 2004.11.25 0 0 288
Mondjuk "ordas deszkánbaszott kurva"? De még találóbb: jogász!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (287)
Sheme Creative Commons License 2004.11.25 0 0 286

Igen, ettől veszélyesek - hajlandóak a tisztesség látszatát kelteni; pedig dehogy! :-) A mezei kurva vállalja, amit tesz, ezért becsületesebbnek tartom őket, mint a "manager" és "üzletasszony" féle ribancokat.

 

Ebbem messzemenőkig egyetértünk!

Előzmény: jazz560 (284)
Sheme Creative Commons License 2004.11.25 0 0 285

Kurvának hívni őket fogalomzavar, mivel nem állnak az utcán kuncsaftra várva...

 

Ez nézőpont kérdése: nem állnak, sétálnak. Várják a paimadarat, akire rá lehet akaszkodni. Pár numera után feleségül vetetik maguka, beülnek a kész lakásba. Kocsi, pénz, ékszer, bunda, ez kell nekik. Most az, hogy nem készpénzért bacik, hanem közvetett pénzért - lásd előbb -, semmi sem különbözteti meg a kurvától.

 

Az a nő, aki minden szempotból tökéletes, szinte lehetetlen ráakadni. Valószínűleg csendes, szerény, visszahúzódó, ezért nincs szem előtt - erre mondják: keresem az igazit.

Előzmény: Törölt nick (283)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.25 0 0 284
Igen, ettől veszélyesek - hajlandóak a tisztesség látszatát kelteni; pedig dehogy! :-) A mezei kurva vállalja, amit tesz, ezért becsületesebbnek tartom őket, mint a "manager" és "üzletasszony" féle ribancokat.
Előzmény: Törölt nick (283)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 280
Egyébként nem "basszuk meg ezt" hanem "basszuk meg mindet lehetőleg, kivétel nélkül" a program. Mármint amelyik vonzónak találtatik. Konkrét neve is van ennek a késztetésnek, csak faszomse emlékszik már rá. Ezért is tartom röhejesnek mikor nők sipítoznak arról hogy észrevették (nem nyomulásról van szó) a friss, flörtjükön, párjelöltjükön, stb... hogy alájukrakna. Ez ilyen tyúkok nem tudom hol, de valahol nagyon hátul elakadtak. Általános iskolai biosz, egy férfi minden vonzó nőt meg akar az ösztöne szerint dugni, még azt is akit abban 0.00001 másodpercben vett észre. : )
Előzmény: jazz560 (279)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 279
:-)) Szerintem is, de gondolom vannak ellenvélemények...
Előzmény: Törölt nick (278)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 278
Ebben mi durva? Ez triviális.
Előzmény: jazz560 (277)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 277
Durván fog hangzani, de szvsz igaz: A természet által a "B@sszuk meg ezt a nőstényt!" programozása igaz...
Előzmény: Törölt nick (276)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 276

Csak az elsőnél volt olyasmi amit a pórnép szerelemnek vagyminek nevez :) Szeretni szerettem őket, egyáltalán nem szeretek ezekkel a teljesen homály fogalmakkal leírni valamit. Én nem hiszem hogy a nő érzelmi fölénye egy adott dolog lenne, genetikailag, lekileg kinek hogy tetszik hite szerint. Szerintem valaki mindig jobban ragaszkodik, az van fölényben, ennyi. Azt el tudom hinni hogy ez valami miatt többnyire a férfi, de van egy olyan érzésem hogy ez nevelés és kultúra kérdése. A kukuku törzsnél (ez most kivételesen nem vicc, nemrég még volt ilyen törzs, kőkorszaki szintű) kb. 4-5 disznó ér egy nőt, mert alig van hús azon a vidéken. Náluk olyan fogalom hogy szerelem nem létezik. A kukukuk nem mászkálnk kézenfogva z őserdőben a lányokkal. Kb olyan lenne számukra mintha mintha mifelénk valaki egy tonettszékbe lenne szerelmes. Se a fogalom, se a jelenség nem létezik, hírből se ismerik. Szóval úgytűnik ez nem egy természet által determinált dolog.

 

Előzmény: Törölt nick (270)
notanywho Creative Commons License 2004.11.24 0 0 275

Hagyjuk az anyagiakat! Lehet más juttatásokra is gondolni...

 

Előzmény: jazz560 (274)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 274
A pénz iránti csillapíthatatlan vágyuktól! OK, ez férfiban is műxik, csak ott stricinek (kigyúrt kopasz, fülbevalós izomagyú baromállatnak hivják)
Előzmény: Törölt nick (271)
notanywho Creative Commons License 2004.11.24 0 0 272
Nem kurvák! Mi, férfiak vagyunk a kurvák!!!!
Előzmény: Törölt nick (271)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 269
Ja, bocsi: Átéltem...
Előzmény: jazz560 (268)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 268
"a férfi szinte mindig jobban ragaszkodik a nőhöz mint fordítva... "

kivétel erősíti a szabályt...
Előzmény: Törölt nick (267)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 267
Velem szemben ilyen fölénybe legföljebb anyám került, senki más, de ez magától értetődő. Ezért is érzem hogy még mindig nincs megfoglmazva dolog, nem látom az indokot. Más hirtelen nem jut eszembe mint az hogy a férfi szinte mindig jobban ragaszkodik a nőhöz mint fordítva... talán. Nem éltem még át és remélem nem is fogom. Viszont ez elentmondd jópár kőbe vésett közhelynek. Amiket mindig is fikáztam. :)
Előzmény: Törölt nick (262)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 266
A főnök seggét tövig nyalókat... -bár ők is karrieristák...
Előzmény: Törölt nick (265)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 264
Igen!! (IS)
Előzmény: Törölt nick (256)
notanywho Creative Commons License 2004.11.24 0 0 261

Még soha nem használtam ki a fizikai fölényemet velük szemben.

Ők viszont EZT kihasználták. Kaptam én már pofonokat.

 

Ez így nem is 1:1.

Előzmény: Törölt nick (258)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 260
Ez a lelki fölény tulajdonképpen mi lenne? Szvsz csak a 'papucsokra' igaz, bármi is ez, bár lehet hogy ők vannak többségben.
Előzmény: Törölt nick (258)
notanywho Creative Commons License 2004.11.24 0 0 257

"Miért, te nem, ha veled rosszul bánnak?"

 

Nem! A férfiak nem tudnak annyira gonoszak lenni mint a nők. (Persze a sokaságban vannak outlierek, mielőtt valaki felhívná a figyelmemet, hogy ne általánosítsak)

Többszörös tapasztalatom, hogy a nők, ha gonoszak - ha megbántva, hát mégha megsértve érzik magukat - akkor  k e g y e t l e n ü l  gonoszak. Nincsenek semmire tekintettel. Nem mérlegelnek. Bántani akarnak, nem számít, hogy már 10-szeresen túllépték sérelmüket.

 

Ezt így gondolom.

...és egyáltalán nem érzem magam lúzernek....csak kurvának...férfiként..

jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 255
a "NŐ" -t nem köpködjük. A "NŐ" szent és sérthetetlen, imádatunk tárgya... DE: a retkes pénzéhes ribancokat utájuk, mint a szart!!! (Manager, jogász)
Előzmény: Törölt nick (254)
jazz560 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 252
A "gyárilag szoláriumozott" -akra és a gyerekgyárakra természetesen mindez nem igaz. Azok nem qrvák, hanem oltári kib@szott tetves ribancok.:-))
Előzmény: Sheme (251)
Sheme Creative Commons License 2004.11.24 0 0 251

Akkor ez a túlszaporodó, rossz anyagi körülmények között senyvedő gyárilag szoláriumozottakra sem igaz?

 

Vagy azokra, akik gyártatnak maguknak 2-4 gyereket, azután meg elválnak és követelik a gyerektartást? Mi ez, ha nem tudatos anyagi hasznonszerzés?

 

A hajléktalanok döntő többsége nős volt, szerencsétlenségére a bíróság a feleségnek ítélte a lakást, ahonnan nekik menni kellett. Mi ez, ha nem anyagi hasznonszerzés és bosszúállás?

 

Most ne gyere azzal, hogy kihasználták a szegény nőt... mert felesleges. A híres női megérzés hol volt? Mert verte, meg ivott, meg kiabált vele nap, mint nap. Minek kellett vele összeköltözni és gyereket csináltatni? Mindig ezzel jönnek, hogy a gyerekek szeme láttára vert, meg ilyenek. Miért nem hagyta akkor ott? Miért nem ment haza az anyjához?

Előzmény: jazz560 (249)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 250
Mikor nem? Lehet hogy 1szerűbb lesz ezen vonalon haladni. Csak nehogy elakadjunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!