Keresés

Részletes keresés

Szlartibartfaszt Creative Commons License 2001.05.18 0 0 432
:-(

remelem ez csak a cia ujabb mocskos trukkje...

mit is mondhatnek...?
nagyon elszomorit!

Sit Tibi Terra Levis, Douglas!

Legyen neked konnyu a Fold.

K. N. Zordonbordon Creative Commons License 2001.05.14 0 0 431
BOCSÁNAT!
csak most olvastam az újságot :-(((
Előzmény: K. N. Zordonbordon (430)
K. N. Zordonbordon Creative Commons License 2001.05.14 0 0 430
Hogyan?! Nála is jártak vogonok? Költeni persze.
Kisfejü Nagyfejü Zordonbordon
Előzmény: Kwisatz Haderach (429)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.05.14 0 0 429
Egy szomorú apropóból emeljük fel ezt a rég elsüllyedt topicot...Szlarti szelleme szülőatyja eltávozott körünkből, óh, soha többet nem élvezhetjük a vogon költészet remekeit, és most már biztos, hogy egy mesteri fordulattal se térhet vissza a jó öreg Arthur Dent

So long, and thanx for the fish...

sPaCe_cAKe Creative Commons License 2001.03.28 0 0 428
Kösz Shal
Shalina Creative Commons License 2001.03.27 0 0 427
Mostly Harmless (Jobbára ártalmatlan)

Shal

Előzmény: sPaCe_cAKe (425)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.03.27 0 0 426
424...

[ZedIzDead]

sPaCe_cAKe Creative Commons License 2001.03.27 0 0 425
Nem tudjátok, mi az ötödik rész címe?
retur Creative Commons License 2000.11.15 0 0 424
Na köszönöm a topicot! még lyó h megnéztem van-e

Szóval nekem hilyába a 42, de valahogy nem vagyok békülékeny.

Szlartibartfaszt Creative Commons License 2000.09.14 0 0 423
Mintha csak magamat nem látnám itt.
Előzmény: Törölt nick (422)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.17 0 0 422
hijjj de eltüntem !
:-)
Lexes Creative Commons License 2000.05.09 0 0 421
Ja, és még valami: milyen garancia van arra, hogy belátható időn belül nem épül galaktikus sztráda a bolygóm (hűlt) helyén keresztül? Vagy lehet erre biztosítást kötni? Mindenesetre azt már most eldöntöttem, hogy ha bolygót építtetek, 50 méterenkénként telepíttetek egy sörözőt állandó nyitvatartással, ahol talán még időben fel lehet készülni a menekülésre. Melléjük pedig egy-egy törölköző szaküzletet. Meg füldugóboltot, mert meglehetősen ritkán tudom élvezni a vershallgatást. Eddig nem is tudtam, hogy Ady vogon származású volt...:)
Herb-Atea Creative Commons License 2000.05.08 0 0 420
Hátezaz, hogy hány.
Előzmény: 42 (419)
42 Creative Commons License 2000.05.08 0 0 419
Hány?
Előzmény: Herb-Atea (418)
Herb-Atea Creative Commons License 2000.05.07 0 0 418
"Hány fülünk kell legyen, hogy halljuk, ha bömbölve zúg a nép...?"
Szlartibartfaszt Creative Commons License 2000.03.13 0 0 417
Az időutazásban a számok szörnyűségesek...
Lexes Creative Commons License 2000.01.13 0 0 416
Jól sikerült az utielszámolás, úgyhogy kérném a marketingesek elérési lehetőségét, mert lehet, hogy összejött egy bolygóra való. Az építkezéssel kapcsolatos részleteket mikor tisztázhatjuk?
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.12.29 0 0 415
úgy látom a tőzsde annyira beindult, hogy mindenki kiszállt az ingatlan biznicből

pedig az a sok szép bolygó, amit meg lehetne építeni (sóhaj)...fremenjeim hiába edzenek?

főleg most, hogy az egyik befuccsol, mármint bolygó...azt hiszem én beérem egy villámgyorsan felhúzott kasmírcájg bélésű planetoiddal is, amit harántcsíkozásban középhegységek és óceánok borítanak felváltva...ööö és minden második hegységbe szeretnék egy Maxi-Táp-O-Mata készüléket elhelyeztetni, még a galaktikus forradalom előtti időkből

néhány óceán igazán lehetne pángalaktikus gégepukkasztóból is, egyrészt a mulatság, másrészt meg a univerzumpiaci árak letörése végett

szeretnék néhány kronomatikus barlangot is, esetleg néhány bolygóközi féreglyukat, a menekülés alias egérút céljából

nem tu'om fizetni lehetne-e egy kis hólével, mert most annak bőviben vagyunk, már a homok sem a régi

Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.12.06 0 0 414
Az arany sarokvasakkal nem lesz semmi gond. Ha szükséges, bedamaszkoljuk az egész felszínt. Bár szerintem a fjordok ezüst, vagy platina damaszkolással jobban mutatnak.
A fizetési feltételek ügyében a marketinges fiúkhoz fordulj légy szíves.
Előzmény: Lexes (412)
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.12.06 0 0 413
A Válasz ismert. Én például csupa fül vagyok. Következésképp a probléma ebben a kontextusban nem adekvát.

A tervezőiroda mindig is jól ment, a fiúk az értékesítésnél voltak szarban. De most, hogy a tőzsdei index emelkedőben van, talán ismét mutatkozik kereslet a méret utáni bolygógyártás iránt, mivel ez azért mégiscsak a luxus kategóriába tartozik.

Ha a T. Megrendelő a legcsekélyebb mértékben is elégedetlen, a panaszirodához lesz szíves fordulni. Egyébiránt szöszéket is lehet rendelni, enyhítő hatással, de többnyire az izgató hatásúakat szokták vinni... ;)

Igazából én nem vagyok marketinges, de ezek szoktak mindenféle akciókat is szervezni. A múltkor például a Party World típusú bolygókhoz ingyen alkoholfelhők is jártak különféle ízekkel. Tehát a melanzson is lehet keresni.

Előzmény: Kwisatz Haderach (411)
Lexes Creative Commons License 1999.12.06 0 0 412
Karácsonykor hazaugrom a Wezn Béta tőszomszédságába, és akkor végre el tudom számolni a kiküldetést és az üzemanyagot. Ha sikerül rövidítenem a ahunon keresztül, talán összejön annyi, hogy én is rendelhessek egy kisebbfajta bolygót. De az a helyzet, hogy csak olyan felelne meg, melynek a sarkain a vasalás aranyból van. Azt mondják, az nem korrodálódik annyira, csak meg ne egye az aranyszú! Mennyi előleget kell fizetni megrendeléskor?
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.12.06 0 0 411
hát az EGY még jó válasz is lehetne, bár meglehetősen minimalistának érzem, feltételezve hogy a fül, mint a kérdés által redukcionista módon szublimált eszköz a hanghullámok grejedelmének felfogására az egyetlen hangfelfogó szerv, bizonyos kultúrákban inkább szervezet

szóval az EGY elfogadható, de akkor minek kértem én a bolygót? hisz a tervezőiroda dugájába dőlva megadta a választ a NAGY kérdésre...

izé, és a bolygónak nem lesz valami mellékhatása? vagy arra is raktok valamilyen cimkét? mer' ha nem leszek megelégedve szubatomizálom az egészet! fizetés nélkül ám! mert bár nincs két fejem, de megrendelő vagyok! lennék! vagy mi a szösz!ke?
ha szöszke, megenyhülök

úgy látom pang az üzlet és nem igazán indul be ez a bolygóközi tupírozás

hiába, itt a recesszió, már a melanzzsal sem lehet annyit keresni mint régen :(

Előzmény: Szlartibartfaszt (410)
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.12.04 0 0 410
EGY.

Ja, ez nem jó válasz... :)

Na de térjünk rá az üzletre:
Egy db. zöld bolygó rendel.
Remek brockiánus ultrafootball-meccseket lehet játszani rajta és/vagy vele. (dimenzióktól függ) A csapatok természetesen Feketeruhás Emberekből állnak, MIB feliratokkal.
Remélem a cicusod nem egy Solióniai Naptigris, mert az kis zöld bolygókat fogyaszt reggelire. (A Solióniai Naptigris súlyosan károsítja az Ön és Környezete egészségét.) (A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg bizarrológusát, hadseregparancsnokát.) Sajnos ezeket a szövegeket újabban muszáj kiírni. :(
A nyakba való felfüggesztést egy kibernetikus pángravitációs fojt-O-hurokkal tudjuk megoldani, de ez már extrának számít, nincs benne az alapárban.

Nos, röviden ennyi.
Üdvözlet, és várjuk a további megrendeléseket!

Előzmény: Kwisatz Haderach (409)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.12.03 0 0 409
wow, Kedves Szlarti!
hát felálltatok végre az íróasztal mellől? Dícséretes... :)
akkor rendelnék egy olyan kisebbecske bolygócskát, lehetőleg szép zöldet, mert a homoktól már kitör a frász
olyan legyen, hogy felköthessem a macskám nyakára, és néha focizhassak vele, ha úgy tarja kedvem

ja,nagyon hálás lennék, ha cirka kétezer év múlva kiköpné a válasza a kérdésre:
Hány fülünk kell legyen, hogy halljuk amint bömbölve zúg a nép...

EGY választ biztos nem fogadok el...

Előzmény: Szlartibartfaszt (408)
Szlartibartfaszt Creative Commons License 1999.12.03 0 0 408
Gusznarg...

Kedves Földlakók, nem Földlakók és Pándimenzionális Entitások!

A Magrathea ismét rendelkezésetekre áll méret utáni luxusbolygók megrendelésének felvételére.

Szóval jöhetnek mindenféle vad ötletek.
Én majd csak fölteszem a Joo Janta 200-as szuperpánkromatikus vészérzékelő napszemüvegemet.

a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 1999.09.25 0 0 407
Kedves Zsolt,
nézz bele a tükörbe, láthatsz egy mázlistát :-))).
Angol nyelvűt vagy 15 kötetet láttam tavaly a Deák téri metróban (a folyosón van egy könyvesbolt), de nem izgultam miatta, mert (még) nem beszélem a nyelvet, és akkoriban kezdték el kiadni a sorozat többi részét magyarul is. Úgyhogy javíthatatlan optimistaként úgy tippeltem, mire megtanulnék annyira angolul, hogy élvezhessem, addigra csak kiadják magyarul az összeset... :-)
Később, mikor arra jártam újra, már nem volt ott a sorozat.

szia!
ugrifüles

Előzmény: Werner Zsolt (406)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 1999.09.25 0 0 404
Kedves Aurum,
nem tudom, megvan-e meg a bolt, vagy ket eve nem jartam mar arra, Pesten a Kodaly Korondnel az egyik utcaban volt egy Walhalla-konyvesbolt, pici antikvar resszel. Kulonben nem nagyon akarta ideadni a srac, a legfelso konyvespolc legtetejen szurtam ki, mert raismertem a gerincere, egy fel oras konyorgesbe kerult, mert azt mondta: ez egy gyujtemeny resze, nem bontja meg. Jo szoveg, a gyujtemeny tobbi reszenek SEMMI koze nem volt T. P.-hez! Vegul mondott egy szemermetlenul magas arat, nem mondom, hogy szemrebbenes nelkul fizettem ki, de megerte. Azota a konyvespolchoz lancolva tarolom, nalunk barki olvashatja, de NEM ADOM kolcson a legjobb barataimnak se. Ha egyszer a macska rault a forro kalyhalapra...

Udv
ugrifules

Előzmény: Aurum (403)
Aurum Creative Commons License 1999.09.22 0 0 403
Terry Pratchett-et nagyon szeretem, a Mágia-sorozat csúcs! Az első kötetet valaki lenyúlta, nem kis utánjárásba került újból megszerezni!

Hol hol hol hol?????
Én is elkövettem azt a balgaságot, hogy kölcsönadtam a Mágia színét, és most erősen hiányos miatta a sorozat!

Előzmény: a legkisebb ugrifüles (392)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 1999.08.28 0 0 402
Kedves Ghanima,
ez tenyleg bosszanto! Nem lehet mashogy beszerezni a forditast, ugye?
Akkor varhatok...
A Csernait koszi.

Kwisatz Haderach,
en elveznem egy T.P. topic olvasasat!

Udv: Ugrifules

Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.08.27 0 0 401
Na egy kis reklám. Egyenjogú rítusok. Terry Pratchett.
offtopicolok, bocsesz
Lenne kereslet egy Terry Pratchett topicra?

"A Nyenyerés Tenyere tulaja világi embernek tartotta magát, és ez így is volt, mert túl ostoba volt ahhoz, hogy igazán kegyetlen legyen, és túl lusta a becstelenséghez, és bár a teste sok helyen megfordult, a tudata sose jutott messzebbre a saját feje belsejénél.

Nem volt hozzászokva ahhoz, hogy sétapálcák szólítsák meg. Különösen akkor nem, ha vékonyka, sipító hangon beszéltek és kecsketejet kértek.

Óvatosan, tudatában annak, hogy a kocsmában mindenki őt bámulja és vigyorog, áthajolt a pulton, hogy le tudjon nézni. Esk fölmeredt rá. Néne mindig azt mondta: Nézz egyenesen a szemükbe, nézz velük farkasszemet, senki se képes sokáig farkasszemet nézni egy boszorkánnyal, persze a kecskéket kivéve.

A kocsmáros, akit Szakynak hívtak, azon kapta magát, hogy egyenesen lebámul egy kis gyerekre, aki szemlátomást kancsi.

- Tessék? – mondta.
- Tejet – magyarázta a gyerek, még mindig bőszen összpontosítva. – A kecskéből származik. Ismeri?

Szaky csak sört árult, amiről vendégei azt állították, hogy macskából származik. Nincs az az önmagára valamit is adó kecske, aki hajlandó lett volna elviselni a Nyenyerés Tenyerének a szagát."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!