Keresés

Részletes keresés

Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.31 0 0 51
UTEFM!
Még egy utolsó felhozatal a héten.
Előzmény: Zölduborka (50)
Zölduborka Creative Commons License 1998.07.09 0 0 50
Redy!

:o)))))))))))

Egyebkent most jut eszembe, hogy az unokatestvereim nagyon hires artistak es zsonglorok. A lany (Nagy Eva, Nereusz csoport) a cirkusz vb-n aranyermes lett.
Az egesz dinasztia eleg nagy nevnek szamit a szakmaban es a vilagon mindenhol ismerik/elismerik oket (foleg szakmabeliek).

Ubi

Redy Creative Commons License 1998.07.09 0 0 49
Nem akartam egymásratalálást generálni csak bátran rákérdeztem;-)
De van egy sztorim és azt gondolom ide illik:
Deák Bill Gyusziról van szó, volt szerencsém egy színpadon fellépni vele.
( Ubi: nem kell felsorolnom ugye, hogy én kiket ismerek, és nem csak látásiból:)))
Szóval a színpadon hátul öltöztünk fellépés előtt és egy lépcső vezetett fel a színpadra, ahol a cuccaink voltak egy függöny mögött. Billy nem akart "felmászni" a táskájához és megkérte a basszusgitárosunkat:
"Add már légyszi' ide a csizmámat, bent van a táskámban, keresd meg!"
A srác turkált órákig, végre előbányászik egy darab csizmát és lázasan kutat tovább:
"Az egyik megvan, de a másikat nem találom..."
Borzasztóan kellemetlen volt, mert nekem úgy kellett odavinnem Billyhez elnézést kérve a csizmáját, hogy ne buggyanjon ki belőlem egy nagy röhögés, de ő megértő volt és azt mondta: Nem történt semmi, mással is megesett már.
De utólag azóta is rengeteget nevetünk az eseten.
Redy
SWE Z. Creative Commons License 1998.07.08 0 0 48
Engem, mint általános hírességet ismer valaki?
Wágner úr Creative Commons License 1998.07.08 0 0 47
Gombperec: szinte mondani sem kell, hogy a Füttyöst azt én is szinte minden nap láttam, amint fel-le ugrált a 6-osról és újsággal verte a csajok fenekét :)))
Árpi Creative Commons License 1998.07.08 0 0 45
medwe3 és Redy!
Szerintem is inkább nyissunk másik topicot, valami egymásra találósat. Merthogy ez ide offtopic és hosszú.
SPS Creative Commons License 1998.07.08 0 0 44
Laci,

a Deutsch lakott az Ora utca 1 -ben is egy jó pár évig, ahol fölötte él/t a haverom (Kerek Pál).

Dázönt mátter,

eSPé

sti Creative Commons License 1998.07.08 0 0 43
Jazzy,
Én mosom kezeimet, illetve beleimet. Én már önkritikát gyakoroltam és a kardomba dőltem. Talán ettől szellemes a topic.
Jazzy Creative Commons License 1998.07.08 0 0 42
Elszomorítóan szervilis és szellemtelen ez a topic.
medwe3 Creative Commons License 1998.07.08 0 0 41
oké, Te kérted!

A Csurka első autóbalesete azért vót, mer az a női hölgyet, akit magával vitt kampányóni, a Csuri lábalyi közül szedték ki az elsősegélynyúlytók. A kormány alól. (Nem az orbántorgyánpolgárkormány alól, Te!)
LEhet, hogy véletlenül esett oda az ütközés miatt, de akkor hogyafrancba esett lellyebb a nadrág a Csuriról, mint 1ébként kelletett vóna?

sti Creative Commons License 1998.07.08 0 0 40
Jaj, jaj, ez a topic elment egymásratalálós irányba!

Legalább undorító pletykákat írjatok híres emberekről, mint például, hogy a Bochkor Gabi otthagyta Csisztu Zsuzsit a Dobó Katáért!

medwe3 Creative Commons License 1998.07.08 0 0 39
Teárpi!
Nem Te vagy az Árpádi-Gay duóból az egyik?
Mond Neked valamit az, hogy Vázaklub?
Meg az, hogy Velinszky?
Meg az, hogy FDT???????
Redy Creative Commons License 1998.07.08 0 0 38
Árpi!
Te honnan ismered a Voga-Turnovszki duót?
Énnekem általánosban a Turno volt az énektanárom.Haláli jó fej volt, az órák legtöbbjében kért óra elején egy sakkpartnert magának aztán a többiek meg csinálhattak amit akartak! Egyszer behozta az akkor még készülő lemezüknek az anyagát és meghallgathattuk előre.Azóta is rajongójuk vagyok, ők kezdték el az igazán jó és szellemes zenei paródiák sorát...
Redy
Laci Creative Commons License 1998.07.08 0 0 37
Ja, és SPS, hogy hívták az Úra utcában azt a barátodat? Mert ismerek egy pár embert onnan, hátha...

Laci

Laci Creative Commons License 1998.07.08 0 0 36
"Nahát Ti is?"
/Nagy durranás/

SPS,

nem az Óra utcában, egy ideig lakott egy kicsit lejjebb, az Óra utca alatt 2 megállóval. Na ott lakom én azóta is, a Deutsch /nemzetidegen, már a neve is mutatja/ meg továbblépett. Hát hiába, nem vagyok politikus.

Laci

TaTTi Creative Commons License 1998.07.08 0 0 35
Panágl Géza, azt hiszem. (Az ofő)
TaTTi Creative Commons License 1998.07.08 0 0 34
Vajk, de örülök, hogy válaszoltál :-)

Igen, igen, Bixádi sztrít ! És a Horváth Attilával, valóban + tesi tagozat. Valamilyen Géza volt az osztályfőnökük. A Bot Lacit majd megkérdezem. Egyébként barna haj, barna szem, kötött :-)) testalkat. Lehet, hogy offtopic, akkor bocsánatot kívánok mindenkinek: kedves Vajk, nem írnál magadról valamit, ami alapján a párom esetleg felismerne Téged ? Nem név, cím, személyi számra gondoltam :-))

még mindíg izgalommal várom válaszod: TaTTi

SPS Creative Commons License 1998.07.07 0 0 33
Laci,

a Deutsch akkor hol lakott amikor melletted lakott ? Jó, tudom, hülye a kérdés így feltéve; csak azért kérdezem, mert nekem egy nagyon jó barátom alatt lakott egy jó ideig az Ora utcában. Hátha Te is ott laktál mellette ...

Üdv,

eSPé

Vajk Creative Commons License 1998.07.07 0 0 32
Tatti

Valami remlik, tenyleg. Az a hires Bixadi sztrit:))
Akkor o (a parod) Horvath Attilaval jart egy osztalyba, igaz? Tesi tagozat. En egy evvel alatta, Peter a padtarsam volt, szinten tesi tagozat.
Sot, ha latnek egy fotot, meg Fulopot fel is ismernem igy 25 ev utan. Hogy tovabb menjek vele szerintem meg oviba is egyutt jartunk:)) De ez nem biztos. Ha ismer egy Bot Laci nevu sracot az ovibol, akkor tudom, ki o, de ha nem, akkor a masik lesz , akire gondolok. Barna haja(es kicsit suru testalkatu) van vagy szokesbarna? Persze azota negyeccazad roppent el....

Laci Creative Commons License 1998.07.07 0 0 31
Máris rohanok az újságoshoz.
Ejnye, ez a kiváncsiság, ez a kiváncsiság...
medwe3 Creative Commons License 1998.07.07 0 0 30
Laci!
Lehet. Úgy híják: Hápogó KACSA Magazin.
Zölduborka Creative Commons License 1998.07.07 0 0 29
nahat!

Nahat!!!!
Tenyleg! Bocsanat! Szoval ismerek meg egy nagyon hires es szuper gitarost, ugy hijjak, hogy .... .... alias nahat. :o)

Vajk!

Teljes igazsagod vagyon, sot eppen ezert ismerem es eppen ezert zeneltem vele (egy iskolai diaknapon vagy mi a turon).

Ubi

Laci Creative Commons License 1998.07.07 0 0 28
medwe,

lehet nevekkel is?

Laci -a mindig kiváncsiskodó

medwe3 Creative Commons License 1998.07.07 0 0 27
1 mondat hejesen:
Az alapkérdésre ADNÉK választ.
Bocs
medwe3 Creative Commons License 1998.07.07 0 0 26
Az alapkérdésre adnál választ.

Több híres embert ismerek.
Még többet láttam közelről.

Némelyikük pont olyan, mint a kép, ami kialakult róluk a köztudatban.
Egy részük azért, mert helyesen értékelték őket.
Más részük azért, megy igyekeztek olyanná válni, mint a róluk kialakult kép. Sok esetben sikerrel.

A többségük azonban hippokrita. Felsőfokon.
És még csak el sem tudom ítélni őket ezért, hiszen az ismertségüknek ez lételeme.

Vagy inkább nevekre és sztorikra lennél kíváncsi?

Laci Creative Commons License 1998.07.07 0 0 25
A Deutsch Tamás ott lakott egy ideig, ahol én, a szomszéd házban. De őt nem ismertem személyesen, mert hülyén hatott volna odamennem, és: szia. Te vagy ugye a dajcstamás? És milyen...
Pedig akkor még szimpatikus volt.
Egyébként mikor ki számít hírességnek?
Ha a zenészeket nézzük, én ismerem a Pajor Tamást pl. Ő egyébként tök jó fej. Az más, hogy ma már nem számít hírességnek.
Most más nem jut eszembe.

Laci

TaTTi Creative Commons License 1998.07.07 0 0 24
Milyen kicsi a világ :-)

Vajk !

Az én párom is együtt sportolt a MAFC-ban a Deutsch "családdal", sőt egy suliba is jártak. Tamás egy évvel fölötte, Péter egy évvel alatta. Igaz, hogy az én párom nem híres ember :-), de azért megkérdezem, hátha rémlik valami: ismersz egy Fülöp Tamást ? ex XI. kerület ?

izgalommal várom válaszod: TaTTi

Wágner úr Creative Commons License 1998.07.07 0 0 23
A Trébicsnek igaza van, mer´hogy ő az Igazi!

Pepin sztrovacsek! Én eztet a szőrnyű Lyelenetet már legalább 3x idéztem, még az oldalszámokat is odaírtam, pedig ugyebár az alacsonymatematikám, ami stabil, viszont a józanság is - Könyv szerint - hamar elmúlik, mer´hogy megjött a mentő ekzekució, vagy ilyesmi. Na!

De itten nem a Wágner hírességéről van szó (pedig minden szembejövő már öt lépésről sem köszön vissza és össze egy sem), ti meg má´megint azzal (velem) foglalkoztok, ahelyett, hogy villognátok a Nagy Ismerősősökkel vagy innátok a Söröt :)))

Trebitsch Creative Commons License 1998.07.07 0 0 22
Pepin,

az a helyzet, hogy minden megtörténhet. Wágner úr akkor józanodott ki, (ha jól emléxem, a Megkerült cirkálóban), amikor kiosztották mindenkinek a másfél liter rumot.
Szerényen bemutatkozott, mint Zaturek Manfréd, és érdeklődött, hogy mi a helyzet Csemulpónál...
Borzasztó volt! :)

sti Creative Commons License 1998.07.07 0 0 21
Na, azért nagysokára beindulni látszik a topic. Most már csak arra várok, hogy valaki kihúzza a kardomat a beleim közül, mert így egy kicsit nehézkes az emésztés.

Amúgy eszembe jutott, hogy én ugyan nem, de a nővérem ismerte Ákost, egy gimnazista osztályba jártak, egyszer volt is fenn nálunk. Meg a Gaskó Balázst is ismertem kicsit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!