Keresés

Részletes keresés

bati67 Creative Commons License 12 órája 0 1 29283

Ha már szóba hoztad... Tudtad, hogy van összecsukható is? :-)

 

Előzmény: borsalino54 (29281)
Már_nem_Laposch_Matschka Creative Commons License 1 napja 0 0 29282

Naigen... azért került szóba. :)

Előzmény: borsalino54 (29281)
borsalino54 Creative Commons License 1 napja 0 0 29281

Van ilyen..Amúgy  maga a reklám egy kalap szar...

Előzmény: Már_nem_Laposch_Matschka (29280)
Már_nem_Laposch_Matschka Creative Commons License 3 napja -1 0 29280

Nekem ez a név sem mond semmit... Látszik, hogy nem vagyok focib... rajongó. :)

Előzmény: borsalino54 (29279)
borsalino54 Creative Commons License 4 napja 0 1 29279

Tud és nem is rosszul. Szoboszlai Dominik a Liverpoolból..

Előzmény: Már_nem_Laposch_Matschka (29275)
GARFIELD Creative Commons License 2024.04.06 0 1 29278

Hát vazze, ez telekom reklám? Esküszöm nem tudtam. Az egy picit sem jutott el az agyamig. Mondjuk ha eljut sem érdekel....

Ettől a fasságtól miért vennék telekom előfizetést vagy bármi ilyet?

Előzmény: and0626 (29277)
and0626 Creative Commons License 2024.04.05 0 0 29277

Azok a kis bogarak jutnak eszembe mindig, amikor ez a rémisztő telekomos magyar tuning szembejön, amik szaladnak 20 centit, aztán megállnak, hogy az idegrendszerük feldolgozza a látottakat. Ez a bánatos futballista is úgy beszél, mint akinek minden tagmondat után percekig hűteni kell az agytekervényeit, hogy fel ne robbanjon, aztán gyorsan elkántálja a maradékot. 

 

Amúgy mi a francot akar ez az egész mondani? Nem arról vagyunk híresek mostanság Európában, hogy egy észlény nép lennénk, szóval nekem nem áll össze. Vagy ettől fogok kínai okostelefont venni, vagy kábeltévét kérni? Amúgy a rádiós változatban van valami olyasmi, hogy a gps szerint meg fordulj jobbra, szóval az egész valami vérgáz rezsimkényeztető manőver lehet a telekomtól. Vagy lemaradtam, már a telekom is tiborczé?

Előzmény: kamant (29274)
GARFIELD Creative Commons License 2024.04.04 0 1 29276

Rendkívül idegesítő a hangja.

Előzmény: Már_nem_Laposch_Matschka (29275)
Már_nem_Laposch_Matschka Creative Commons License 2024.04.04 -1 0 29275

Én is épp akartam írni... A csávó focizni legalább tud? Mert beszélni nem nagyon...

Előzmény: kamant (29274)
kamant Creative Commons License 2024.04.03 0 3 29274

Focibu..mániások között nem leszek népszerű, de ez a magyar tuning reklám valami borzasztó. 

Mr.Classic Creative Commons License 2024.03.21 0 0 29273

Abszolút egyetértek!  Nagyon kevés a jó reklám,én azt veszem észre!  Én azért még a 90-es évek reklámjain szocializálódtam,akár magyar,akár külföldi reklám volt,főleg az első évek..........  Az meg különösen kedves korszak számomra,az akkori képi világ,zenei aláfestés,egyszerűen a legtöbb reklámból áradt a pozitívum,vagy csak szimplán nem akart az ember agyára menni! Abban az időben,ha reklámoztak egy cukorkát,vagy kólát,vagy csak egy édesítőt,mint a Canderel,aminek a mai napig a fülembe cseng a kedves kis dallama,kicsit tényleg olyan volt,mintha nem is egy terméket vennél,hanem egy életérzést!     Abban az időben a marketingesek legalább tudták mi a dolguk.    De pl. ott vannak a Mentos reklámok is :

 

https://www.youtube.com/watch?v=JqgqgcE8Zck

 

https://www.youtube.com/watch?v=8TH-Wkmjnj8

 

https://www.youtube.com/watch?v=bpp3ycMvQd0

 

Bármelyiket nézzük meg ebből az időszakból,a képi világa,a zenéje,az amit sugall,csupa pozitívum!  Süt a nap mindegyikben,vidám arcok,és ha egy kis problémád akad,oda se neki,fel a fejjel,valahogy ezt is üzeni,amellett,hogy egy mentolos cukorkát reklámoz.  Ez a korszak ami tényleg hemzseg az ilyen stílusú reklámoktól,na meg ugye az ikonikus Gillette reklám 1989-ből,ahol megint csak csupa pozitív életkép cunamit kapunk,egy baromi jó zenével,ami eredetileg John Parr The Best című száma

 

https://www.youtube.com/watch?v=slcBV38Z4KU

 

És még nagyon sok ilyen reklámot lehetne sorolni,de persze nem akarok ide egy link tengert,szerintem azért úgy is tudjátok,vagy esetleg érzitek miről beszélek!    Ha a 90-es évek volt mondjuk a hegy csúcsa,akkor most szerintem kb,egy sötét völgyben vagyunk ahhoz képest!    Pl. akkoriban nem volt még ez a sok "beteg" gyógyszerreklám sem,mint az utóbbi 15-20-évben,komolyan mondom szörnyű,de ugyanakkor sok kávé,és tea reklám is volt,ha visszaemlékeztek!        Ja,és igen!   Visszakanyarodva a Gillette reklámhoz,jól szemlélteti,hogy 1989-től hová jutottunk 2019-ben

 

https://www.youtube.com/watch?v=_zWIHQUf3cs

 

Ennyire kontrasztos két reklámot,ami ugyanazt a terméket reklámozza-reklámozná...........   Ekkor pl. nagyon sokan el is fordultak ettől a terméktől,a mondandója miatt is,de borzasztó depis,magába fordulós sz@r az egész egyébként is úgy ahogy van!    Jól szemlélteti,hogy hol tart most a reklámipar :((

 

 

 

Előzmény: Traubi (29270)
pirosnyúl Creative Commons License 2024.03.20 0 0 29272

Az a mutááááálóóó éneklés valóóóóóban borzastó.

 

Előzmény: kamant (29267)
H_G Creative Commons License 2024.03.17 0 1 29271

Pedig a Haribónak régen volt stílusa (amíg Thomas Gottschalk volt az arcuk). Német humor volt az is, de nem bosszantó és jól megjegyezhető.

Előzmény: Traubi (29270)
Traubi Creative Commons License 2024.03.17 0 1 29270

Említett maltezers és haribo elvitathatatlanul topkategóriás retard hígfos.

 

Péklapát kategóriában komoly versenyző az emag debil családja. Anyuka különösen.

Előzmény: Mr.Classic (29269)
Mr.Classic Creative Commons License 2024.03.12 0 2 29269

Üdv mindenkinek!   Az utóbbi évek reklámjai egyre rosszabbak,de úgy látom,hogy ti is ezen a véleményen vagytok!   El nem tudom képzelni,hogy sokszor amiket kiengednek,azokat mégis hogyan gondolták?   Ezért embereket fizetnek?      Az új Orbit reklámban, amiben a hülye gyerek  homlokán egy száj beszél?    :)))))    A Maltesers reklámoktól meg összeszedetlenebb,értelmezhetetlenebb hülyeségeket még nem láttam!     És akkor ugye lehetne folytatni a sort még olyan gyöngyszemekkel,mint a Haribo reklám! 

scarabaeus Creative Commons License 2024.03.12 -2 0 29268

Bizonyára hétköznapiember-szerűvé akarná tenni, mint pl. a születésnapi dalolászók, akik minden filmben annyi szólamú kánont hoznak össze, ahányan vannak.

Előzmény: kamant (29267)
kamant Creative Commons License 2024.03.11 0 0 29267

A reklámot kitalálók szerint miért jó ötlet hamisan énekel(tet)ni a reklámban?

Most pl. beliááni pont hu.

Traubi Creative Commons License 2024.03.11 0 1 29266

Globus mustár/ketchup/majonéz.

 

Ritka igénytelen reklám valószínűleg alja szintre pozicionált igénytelen proliknak igénytelen okj-s marketingesektől a 90-es évek színvonalán.

Elmegy tőle az ember étvágya.

F.E.K. Creative Commons License 2024.03.05 0 0 29265

Hát, nem is azt mondta, hogy több van rajta, hanem azért, hogy többnek _tűnjön_ ...

Előzmény: Diótörő (29264)
Diótörő Creative Commons License 2024.03.02 0 0 29264

Ezt a reklámot én csináltam és nem is reklám:

- Drágám, miért van dombornyomás a wc papíron?

- Hogy többnek tűnjön.

 

Valójában ugyanakkora átmérőjű tekercsen vagy 30 %-kal kevesebb papír van.

sárkánygyümölcs Creative Commons License 2024.02.27 0 0 29263

Szerintem ez nem új reklám, csak most ismét elővették. Én már láttam ezt korábban is. Az a fiú, akit Robinak szólítanak és mondja, hogy (nem tudom) hány %-kal só csökkentett, az a fiú szegény nagyon zavarban van. Alig tudja elmondani a szövegét. Vagy csak nekem jön le úgy? A többiek lazák, úgy beszélgetnek, mintha nem lenne ott a kamera. Amúgy, nem bírom ezt a reklámot. :)

Előzmény: GARFIELD (29262)
GARFIELD Creative Commons License 2024.02.27 -1 0 29262

És az új (direkt megnéztem, mert különben elveszik az információ) kométa reklám?

Ül néhány fiatal (nagyon trendin öltözve) és nézegetik a szendvicsüket, és közben nagyon okosakat mondanak.

Én meg csak ülök döbbent arccal, hogy még mindig van lefelé....

 

A reklámáradat ami ér bennünket már csak egy összefolyó visítozás, bugyuta, ostoba poenkodás és tudományos jellegű szöveg. De ahogy be, úgy ki is. 

pirosnyúl Creative Commons License 2024.02.21 0 0 29261

Az online kajarendelos ablakra tapado pantomimkepzosei vajon mit ehettek eddig?

Traubi Creative Commons License 2024.02.13 0 0 29260

Debil prüntyögés.

Előzmény: Már_nem_Laposch_Matschka (29258)
and0626 Creative Commons License 2024.02.09 0 1 29259

Ármageddon! Érted, ÁR-mageddon. "Az árak meteorként zuhannak és a vásárlás kozmikus élmény!!"

 

Ennek a láncnak egy boltjába bementem a minap, hát pusztulat. Azon külön lehidaltam, hogy 3600 forint volt egy nagy üveg nescafé.

 

Nem beszélve arról, hogy az árak nem zuhannak meteorként csókolom! Ez Magyarország! Ezért nem járna egy gigabírság? A lidlt a minap mintha megbaxarintották volna valami reklámjáért, mert azt találta mondani, ők a legolcsóbbak.

Már_nem_Laposch_Matschka Creative Commons License 2024.02.06 0 0 29258

"A kövi útra!" Frappáns versike végén a csattanó...

Mt. Yuhan Creative Commons License 2024.01.30 0 3 29257

És a színházigazgató úr szerint a bankot kereső, számlát nyitni szándékozó kisembert marhára érdekli, hogy (az ő pénzén) támogatják a kultúrát (ez alatt mit is ért pontosan? Nem derül ki...), és hogy erdőt ültetnek - méghozzá saját kezűleg(!) (De ez is mit jelent pontosan? Ásót fognak a bankárok, aztán uccu neki?)

Az egyik legszarabb reklám evör 

Előzmény: and0626 (29256)
and0626 Creative Commons License 2024.01.26 0 3 29256

atyaúristen szűzmáriaessélle... Rudolf Péter a magnetbankos monológjával. Elnézést álljunkle hitelesebb leszek, ha izzadtan, készületlenül, kiégve, szarokrá majdösszegányolom arccal odavetek valamit, amin 3 percet se gondolkodtam, csak mondták, hogy rögtönözhetek. Tüdüdü magnetbanklogó, sittysutty webcím, viszlát.

 

MI az atyaúristen ez? ekkora böszme igénytelenséget.... kiváló érdemes művész. Jó tudom, a Párt ajánlásával.. na de akkor is.

jégkirálynő Creative Commons License 2024.01.23 0 2 29255

Nem TV-s reklám, hanem a telefonomra jövő rövid reklám (miközben játszom), a foodpanda reklámja. Szerintem ezzel rohadt nagy öngólt lőttek. Maga a reklám is idióta (emberek tapadnak rá a ház ablakára arc-és kéznyomokat hagyva, vagy a kocsi szélvédőjére úgy, hogy várják a futárt...ja, a kocsis csaj mi a bánatért nem megy  érte a kajáért, miközben kocsiban ül?)

 

Elnézést, de ha rendelek valahonnan, és ha a futárt kell várnom rátapadna az üvegre, az azt jelenti, hogy KÉSIK a futár. Tehát a szállító késik

Traubi Creative Commons License 2024.01.18 -1 0 29254

Danone, a kurva anyád!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!