Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.26 0 0 155
kisült
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.27 0 0 154
újratöltve
nevtelen_nulla Creative Commons License 2006.09.15 0 0 153
Indul a NAGY portalanito jatek.
gersu Creative Commons License 2000.03.08 0 0 152
UTEFM, hajrá.
Pocak Creative Commons License 1998.07.03 0 0 151
Uj fejezetet nyitok, mert itt mar sok a szoveg!
Pocak Creative Commons License 1998.07.03 0 0 150
Je,

A kisertetek tenyleg csak ejszaka huhognak?

A mano gondolta volna!

A gyilkos pedig gyujtogeti az atkokat, kedves Pcsik! Minden heten friss melltyut viszek a sirodra!

Piszkos Fred Creative Commons License 1998.07.03 0 0 149
Pcsikvari!
Gyere sorozni. Kisertetnek lenni jo, de haliho!
Lakki: Tisztan lattalak, ugyan, amikor a 16 tonnas teherautoval beletoltal a szakadekba, de azert nem haragszom. Gyere te is sorozni.

Pokol - pub : Belepes szigoruan csak kisertetek szamara!

pcsikvari Creative Commons License 1998.07.03 0 0 148
Hát persze, mert okos ember volt a bandában, ezért a gyilkosnak azt kellett meggyilkolni. Nehéz átokkal gyilkoltattam volt meg. A gyilok súlytotta rettenetes
terhelő átokkal magát ha nem jósolta meg. Még halálomban is segítettem Nektek! Figyeltetek amit mondtam?

Jó volt játszani veletek! Elköszöntem Tőletek.

Didinteget

pcsikvari Creative Commons License 1998.07.03 0 0 147
Mondtam én kedves Lakki, hogy a névelő az nevelő hatású!!:)) Inkább süssél sütit.
Elért Téged a cicifixem mint gyilkost ártalmatlanító eszköz.:))
Jobb lett volna ha elfogadod azt a feketét,
most lenne mit felvenned a ravatalra.
Volt másik névelőd is!!
"Az ember sose tudhassa"
Aki ennyire nem bír a névelőivel az ne akarjon gyilkolászni. Most már csak az a kérdés, hogy Piszkos Fred bevesz-e a mennyei clubjába egy gyilokot?((( Szegény Black nyugodjon békében, bár úgysem csinált semmit.
Viszont az átok a névelő, és akkor vissza kell nézni az egész anyagot mert egy gonosz még mindíg van közöttünk.

Diditek

ps.
Pocak!

A gyilkos viszi tovább Fredy átkát??
Persze tudom, csak akkor ha nem jósolta meg.

Pocak Creative Commons License 1998.07.03 0 0 146
Teljesen hulye vagyok, tenyleg ideje szabadsagra mennem.
Nem BlackLiont gyilkoltak meg. Hanem meglincseltetek!

A robbantas helyszinen nehezen tudtak azonositani az aldozatokat. Viszont a kornyek tele volt melltartokkal, valoszinuleg a robbantaskor repultek szanaszejjel, az egyik aldozat kabatja alol. Pcsikvari, emleked orokke el!

Tehat Lakki lebukott (testver, segitsd a lebukottakat!) (remelem azert a gesztenyesre szamithatunk!), BlackLiont meglincseltetek, Pcsikvarit meggyilkoltak.

Szavazatok:
Balage -> Lakki
Mosoly-> BlackLion
larsen -> BlackLion
Lakki -> sajna, mar nem er
Vajk -> BlackLion
Blacklion -> Vajk
Arpi -> larsen
Maminti -> Blacklion

Pocak Creative Commons License 1998.07.03 0 0 145
**** Pocak Press ****

A Pocak Press kulonleges tudositoja jelenti:

Ma delutan nevelot talaltunk L. polgartarsno egyik hozzaszolasaban:
"Elv'et, dédelgetett kis csakazértis játékomat nem adom cicifixér'. Inkább akkor lógatom, ehh. Az orromat, persze.. "
Sorry, Lakki, az atok megfogant!

Robbantas
Robbantas volt az Aranykez utcaban. A robbantasban meghalt egy vallalkozo, akire a merenylet iranyult, es tovabbi 3 jarokelo.
A vallalkozobol csak a szemelyije maradt meg (becses kincs!), mely BlackLion nevre volt kiallitva.

**** Pocak Press ****

Tehat ma este is volt gyilkossag. A jatek folytatodik, jovo kedd (!) este ejfelig varom a szavazatokat.

Atok: valoban, nincs tisztazva, hogy hatarozott, vagy hatarozatlan nevelorol szol az atok. Javaslom a kialakult gyakorlat alapjan a hatarozott nevelokre szukitest, mint latjatok ez is eleg nehez feladat.

Ja, es rosszul esik, ha ilyeneket irtok, hogy en miert nem vagyok itt, meg nem figyelek ide, meg ilyesmi. Tudjatok, nemcsak ezzel foglalkozom.

Csutortok este viszont hazautazom, az ejfelig beerkezo szavazatokat meg fel tudom dolgozni, de utana csak esetlegesen tudok bejelentkezni masfel hetig.
Elore is elnezest a csuszasert, illetve alternativ javaslatom lenne, hogy legyenek ritkabban a szavazasok (kedd ejfel es pentek ejfel, utana meg megint kedd ejfel, addigra mar itt leszek), vagy valaki onkent jelentkezo vegye at addig.

Ja, es gyerekek, ugye mi nem ragik es denesek vagyunk?! Ne bizalmatlankodjatok mar itt a nickekkel!

pcsikvari Creative Commons License 1998.07.02 0 0 144
Árpi!

Te még mindig azt gondolod Piszkos Fredről, hogy két név alatt játszik. Én nem feltételezem róla, mert nem lenne tisztességes.

Didívó

pcsikvari Creative Commons License 1998.07.02 0 0 143
Szerintem ez a kedves Lakki minden átkot kipróbál.
mosoly Creative Commons License 1998.07.02 0 0 142
Egyébként ha nem tunt volna fel nektek: mielött bárki meghalt volna, Lakki mindig legalább kétszer szolt hozzá 10 percen belul. Lehet, hogy csak "átok-uldözési mániája" van?! Nézzetek ti is utána!

Látom, már mindenki alszik. Megyek én is, de elötte még meglincselem Lion barátunkat.

Jó éjt!
mosoly :)

Árpi Creative Commons License 1998.07.02 0 0 141
Még mindig nem látom, hogy larsen ártatlan lenne. Ha megtudta, mi az átok, megjósolhatta... "Könyörgöm, akasszuk fel!"
Maminti Creative Commons License 1998.07.02 0 0 140
Sziasztok, én is búcsúzom. Voksomat leadtam, aki az éjszaka folyamán meg merészel gyilkolászni, arra hulljon átkom, mint egy zsák tégla...
larsen Creative Commons License 1998.07.02 0 0 139
Hali Mindenki!
Leadtam a szavazatomat: BlackLion-ra!!!
A lent felsorolt ervek miatt cselekedtem igy!
Remelem Ti is kovetitek peldamat.

Nekem most mennem kell.

Larsen

ui: Le a gyilkosokkal!!!

nobody Creative Commons License 1998.07.02 0 0 138
Lakki polgártársnő!

Nobody nem eltűn csak senki. Ne mondd ezt annak, aki már elérte a hőn áhított célt, hogy valaki lehet. Pl polgártárs/nő.

Piszkos Fred Creative Commons License 1998.07.02 0 0 137
Aztán ma este legyilkolni ám valakit, vagy felakasztani valakit, mert így egyedül nem tudom megalapítani a kísértetek klubbja-topikot.
larsen Creative Commons License 1998.07.02 0 0 136
Pcsikvari!
Most neked is volt allatneved!
Amugy nekem sokat mond foleg azert, mert szerintem nekem harangoztak!

Larsen

ui: Akkor lincseljuk meg BlackLion-t!!

pcsikvari Creative Commons License 1998.07.02 0 0 135
Jó nézzük meg BlackLiont. De most te is mondtál egy állatnevet, tegnap meg volt BOCSOD is.:))

Fredy Blackre és Lakkira gyanakodott és meghalt.
Mond ez valakinek valamit?

Didideges

Lakki Creative Commons License 1998.07.02 0 0 134
Larsen ui: Nem mutatom meg, mer:
1. bénán...
2. szégyellős vagyok

larsen Creative Commons License 1998.07.02 0 0 133
Lakki kedvesem!

Sok mindent elbirok Rolad kepzelni, pl jo sutit sutsz, gyilkos vagy stb.., de azt hogy ongyilkos legyel azt nem. ("by gyilok") :-)))

Larsen

Lakki Creative Commons License 1998.07.02 0 0 132
Van egy fél rózsaszín melltartóm :(

Mer véletlen volt.

Inkább mára elmegyek sütit sütni.
Remélem megérem míg kisül. Ha én leszek megölve by gyilok, akkor mérges leszek :(
Gondolkozzatok!!

Lakki

larsen Creative Commons License 1998.07.02 0 0 131
Pcsikvari!
Es mi van akkor ha a kedvenc gyilkos holgyunk csak bloffol ugyis mindegy alapon?
Akkor Pocak kotelessege Ot kicsinalni. Ha kicsinalja es mi meglincseljuk oroszlant akkor lehet hogy tobb aldozat mar nem lesz. Oroszlan baratunkert meg ugyis mindegy mert nem sok vizet zavar.

Larsen

ui: Hogy nez ki egy no fel cicifixxel?

pcsikvari Creative Commons License 1998.07.02 0 0 130
Sajnos Lakki tényleg nem névelőttelen.

"Az orromat, persze.."

De ha erre azt mondja, hogy véletlen akkor kap egy fél melltartót, rózsaszín zöldkockásossat!!:))

Akkor viszont az a helyzet, hogy közöttünk
a gyilkos átoktalanul, vagy az a sok BOCS
jelent valamit mert az is állat név, még én is használtam.:((( BlackLiont én is valószínűnek tartom.

De Lakkitól nem szép, hogy ellenünk dolgozik.
Gyanús a hölgy így átoktalanul. Akkor viszont
jobb lenne őt lincselni, mert akin átok van úgyis elárulja magát.

Didingó

Lakki Creative Commons License 1998.07.02 0 0 129
Maminti, pontosan úgy értem. Vigyázni kell vele, mert aki sokat eszik 'nobody' lesz, vagyis eltűn!
Maminti Creative Commons License 1998.07.02 0 0 128
Lakki, úgy érted, hogy ugyanolyan fincsi mint egy "bűnösen jó" süti, csak hízás helyett fogyaszt?? :) Hű, egészen belelkesültem...
Lakki Creative Commons License 1998.07.02 0 0 127
Larsen! ui: állok elébe! azelébe igen.
Lakki Creative Commons License 1998.07.02 0 0 126
Maminti, majd hónap lesz, ha életben hattok.
Kizárólag neked készül majd egy mínuszkalóriás változat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!