Keresés

Részletes keresés

Mátyás Timár Creative Commons License 2020.01.25 0 0 22

s

Jo_munkasember Creative Commons License 2009.05.11 0 0 20
A vízisíhez jobb erőnlét kell, mint a havi változathoz, viszont max izomláza lesz az embernek, ha ritkán csinálja.
A hagyományos változatnál viszont nagyon könnyű megsérülni, főleg azoknak akik csak egyszer kétszer mennek el síelni évente. A vízen még ha nagyot esik is az ember, legfeljebb kicsit megüti magát.
10-15 perces körökben kell csinálni, akkor kellemes. Nagy előny az is, ha sima a víz.
zar 116 Creative Commons License 2001.07.30 0 0 19
Topik, ébresztő!
Van itt valaki, aki Dunaharasztin csúszik a kábelen?
gersu Creative Commons License 2000.04.06 0 0 18
Igazság szerint soha nem vizisíeltem még, no de ejtőernyővel sem ugrottam, és bandzsidzsampingolni meg egészen biztos, hogy nem is fogok.

UTEFM

Laci Creative Commons License 1998.07.03 0 0 17
köszi ZöPö az infot.

Ha alkalmam lesz rá kipróbálom.

nobody Creative Commons License 1998.07.03 0 0 16
Nagy vagy ZöPö, így még annak árnyéka sem férhet hozzád, hogy illegálisan reklámozol.
Egyébként kösz a tanácsot, még a nyáron próbálkozunk. Ha élmény lesz, te tudod meg elsőnek (meg aki még olvassa).
ZöPö Creative Commons License 1998.07.02 0 0 15
Hol lehet megtanulni? Bárhol, ahol lehet használni.
Mennyiért? Ahhoz, hogy az felállósakat igazán élvezd, kell 2-3 óra gyakorlás, ha nem a sajátod a gép, akkor annak az áráért. Kicsit többe kerül a vizibiciklinél, elég szomjas a motorja és maga szerkezet sem olcsó.

A tanulásról jut eszembe :-)))
Mi ezt úgy csináltuk, hogy egy kombi Passatba bepakoltuk a cuccot, plusz két-három kocsiba beültünk és felvittük Dunakeszire. Ott aztán szépen sorra próbálkoztunk. Egy bent idétlenkedett a vízben, hat másik röhögte a partról. Nomármost kétféle típus van: az egyiken a csuklódra van erősítve a "slusszkulcs" zsinórja, amikor leesel, kirántod a kulcsot, a verda megáll. A Kawasaki viszont olyan, hogy nincs "kulcs", a gázkar (mint a motoron) leesik alapjáratra, a kormány pedig ívbe áll, azaz a verda 10-15 mp alatt "visszajön" hozzád. Addig röhögnek a parton a barátaid. Én (jó szokásom szerint) okosabb akartam lenni, és zakózásnál nem engedtem el a kormányt. Ezzel azt értem el, hogy a klasszikus Róbert Gida - Micimackó pózban vontatott vagy tizenöt méteren keresztül a víz alatt. Ez utóbbi momentum egyetlen pozitív oldala az volt, hogy nem hallottam a partról a röhögést.

nobody Creative Commons License 1998.07.02 0 0 14
Hi!

ZöPö egy kérdés: hol lehet megtanulni? És még egy: mennyiért?

ZöPö Creative Commons License 1998.07.02 0 0 13
Két külön műfaj van: a Bombardier típusúak, olyanok, mint egy ródli vagy egy utcai robogó (ülve jaszkarizol). Sporthoz nem sok köze van, csak drága játékszer. A képen látható jet-ski típusok, amin állni kell, na az keményebb. Mivel a vontatott vizisínél jóval fordulékonyabb vagy, és erőben sincs hiány (550-750cm3), igen érdekes figurákat lehet vele kihozni. De ha csak a szárnyashajót előzöd meg, az se semmi élmény. J
Laci Creative Commons License 1998.07.02 0 0 12
ZöPö, a képed :)))))))))))))))))))

Én a jetskit nem prószáltam még soha. Nehéz megtanulni? És extra jó, vagy hamar meg lehet unni?

Laci

ZöPö Creative Commons License 1998.07.02 0 0 11
Szégyellem bevallani, én igazából jetski-bajnok
vagyok. (13k JPEG)
33+ Creative Commons License 1998.07.02 0 0 10
nem vagyok profi, de több száz órát töltöttem már sílécen (hó), és párat vízisín is. Sokkal nehezebb az utóbbi, ha lemész egy kört (1-2-3 km), akkor már alig várod, hogy partot láss !!! (szubjektív, lehet gyengék a vádlijaim)

egy biztos: vizisível nem tudsz megállni, pihenni, amikor te akarsz !!!!!!

...mellesleg 2 léccel dög unalom !

33+

IvanKutuzov Creative Commons License 1998.07.01 0 0 9
Jó az a vizitrolisí.
És evezős csónak után jó?
És profi vagy(mono, skurfer, wakeboard,stb...)?
Mesélj!
UI.:( Szép a nyakkendőd.)
ZöPö Creative Commons License 1998.07.01 0 0 8
Azért kizárólag, mert a trolisízést még életemben nem próbáltam, azért. :-))
IvanKutuzov Creative Commons License 1998.06.30 0 0 7
Miért kizárólag? A pályán is élvezetes.
Mindkettot próbáltam és vannak elonyei a pályának is.
ZöPö Creative Commons License 1998.06.30 0 0 6
Nem nehéz, hanem más.
Tanulás közben szomjas például biztos nem leszel... J
guss Creative Commons License 1998.06.30 0 0 5
Asztán nehéze aze? Mert havon még elmegy, de vizen én még aszt sose! Össze tunnák hason lítani??
ZöPö Creative Commons License 1998.06.30 0 0 4
Kizárólag csónak után, a Dunán. Miért? :-)
IvanKutuzov Creative Commons License 1998.06.30 0 0 3
Zöpö
És pályán vgy motorcsónak után?. Én Siófiókon
szoktam pályán.
ZöPö Creative Commons License 1998.06.30 0 0 2
Igen!
Acosh Creative Commons License 1998.06.30 0 0 1
Még nem találtam lejtős tavat ;-)
IvanKutuzov Creative Commons License 1998.06.30 0 0 0
Szokott itt valaki vizisíelni a szörfölésen kívül?
IvanKutuzov Creative Commons License 1998.06.30 0 0 topiknyitó
Szokott itt valaki vizisíelni a szörfölésen kívül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!