Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.08 0 0 18
Szvsz azért lenne belőle bonyodalom, mert tele van a világ primitív emberekkel....
Legeljünk tovább...
Gonosz Gumi Creative Commons License 2002.03.08 0 0 17
NEM ÉRTEM
Petter Creative Commons License 1998.09.18 0 0 16
Mér kell mindent érteni?
Legelünk, oszt jó...
fuh Creative Commons License 1998.09.18 0 0 15
Palikra nyisson mán vki topikot !

Fuh...

eMM Creative Commons License 1998.09.18 0 0 14
Azért a Héder meg a Palik is
nagyon fárasztó ám!!

Diplomáciai bonyodalom?
Nem kell ám mindent megkajálni
amit a sportriporterek dumálnak.
Nekik ugy is fecsegni kell folyton.
Na most egy focimeccsen relatíve kevés Gól esik.úgyhogy a többit is ki kell
tölteni valamivel.

Medwe Creative Commons License 1998.09.16 0 0 13
mi bajom a Csisztuval?
- kellemetlen a hagja
- tudálékos
- erőszakos
- sugárzik róla, hogy oda van magától és hogy _mindenáron_ akart képernyőre kerülni. Az nem baj, hogy a közszolgálatiban nyomul, de mit keres a tévékettőn?
Vágó István és Antal Imre folyt egy időben ennyire a vízcsapból.
sti Creative Commons License 1998.09.16 0 0 12
Én a Csisztu agyonszaggatott szemöldökét nem bírom! Úgy néz ki mint egy ódivatú 60-éves nő, nem?
Utas2 Creative Commons License 1998.09.16 0 0 11
Állj, állj, állj, nem értem.
A Dobó Kata már férjezett, nemde? És aktívan együtt is él, vagy nem? Hogy jön ő össze a Bochkorral???

Diplomáciai bonyodalom? Gondoljatok a VB-re, amikor a horvát követség reklamált, mert a TV-ben nem mutatták meg a Tudjman-t csak a másik államelnököt ( arra meg nem emlékszem).

CooCooFooZoo Creative Commons License 1998.09.16 0 0 10
Hát a Kata miatt én is dobtam volna CsZ-t, pedig szerintem ari. (Hogy az "ari" arrogánst vagy aranyost jelent-e, mindenki döntse el tetszése szerint...) Bár furcsa, hogy a Bochkor dobta, mikor a Kata a Dobó.

Mindennel együtt azért elég furcsa, hogy a fél ország sajnálja Csisztu Zsuzsát a szakítása miatt, pedig egy értelmes, de nem túl ismert, nem túl nagy horderejűés nem rajongásig szeretett sportriporterről van szó. Ez valóban egy ekkora nagy történet?

Én meg ezt nem értem. A himnuszt viszont igen.

Muncurkó Creative Commons License 1998.09.16 0 0 9
Szegény Csisztunak amúgyis elég baja van, mióta dobta a Bochkor Pepsi Kata miatt.
Rox Creative Commons License 1998.09.16 0 0 8
Medwe!

Neked meg mi bajod van Csisztu Zsuzsával. Abban egyetértünk, hogy Vitray nem egy túl szimpatikus figura, de a Csisztu???

Medwe Creative Commons License 1998.09.16 0 0 7
Ha az illető országban túlteng a sértődésre való hajlam, még abból is diszkriminációt érezhet, hogy az ő himnuszát nem, de a másikét igen.

Csisztu mostanában a TV2-n kellemetlenkedik. Ő is Vitray bűne, aki nem kevés ellenszenves figurát szabadított rá a nézőkre (Mattyasovszky Brigitta, Palik László, stb.)

ide Creative Commons License 1998.09.16 0 0 6
Hol van most Csisztu Zsuzsa?
Laci Creative Commons License 1998.06.23 0 0 5
köszi
pipi Creative Commons License 1998.06.23 0 0 4
Szombat TV1 17:30, de a műsorvezető szavaiból azt vettem ki, hogy mindegy, hogy ki játszik, bonyodalom lehet belőle álltalánosan.
Laci Creative Commons License 1998.06.23 0 0 3
pipi,

azért áruld már el kik jáCCottak, léCCi

pipi Creative Commons License 1998.06.23 0 0 2
Tisztlt SBE !

Érdektelen, hogy melyik meccs volt, az érdekelne hogy lehet a bonyodalom ebből diplomáciailag.

Üdv:pipi

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.06.23 0 0 1
Kedves pipi !

Nem az Irán - USA meccs volt az, mert az már úgy indult, hogy huzavona volt ...

pipi Creative Commons License 1998.06.23 0 0 0
Az egyik focimeccs előtt azt mondta a Csisztu Zsuzsa, hogy azért nem kapcsolnak rögtön a mérkőzés színhelyére, mert már a második himnusz megy, és abból, hogy csak az egyik országét adja a z MTV, diplomáciai bonyodalom is lehet.
pipi Creative Commons License 1998.06.23 0 0 topiknyitó
Az egyik focimeccs előtt azt mondta a Csisztu Zsuzsa, hogy azért nem kapcsolnak rögtön a mérkőzés színhelyére, mert már a második himnusz megy, és abból, hogy csak az egyik országét adja a z MTV, diplomáciai bonyodalom is lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!