Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 1999.10.18 0 0 27
Mért ne? Bársonyszék és mercedes lenne a seggem alatt! Jó elbóbiskolgatnék a parlamentben! Figyelném, hogy jól nézek e ki a TV-ben. Járnék vadászni, meg csajozni (most csak csajokra vadászom:DDD). Prémiumot osztogatnék az államitkáraimnak, persze csak annak, akit szeretnék:-))))) A területemmel???? azzal nem igen törődnék, hisz ez sosem szakmai, hanem politikai állás! Különben is alig értek valamihez, de itt rögtön én lennék az első főokos! Egyet tudnék jól, nyalni.....nem, nem ott, te malac, hanem ott, ahol kell! Baromira lehet nyalni, ha közben támaszkodsz bizonyos fejekre, akik eközben elsüllyednek:DDDDD No szóval, jó élete van egy miniszternek.... még tárcanélküli is lennék, persze nem pénztárca nélküli:DDDDDDD
Ariel Creative Commons License 1998.06.20 0 0 26
Esik miniszter mongyon le...
Zoltanius Creative Commons License 1998.06.20 0 0 25
Én inkább H.E.T.
Trebitsch Creative Commons License 1998.06.20 0 0 24
banya, kedves,

csak most olvastalak:
természetesen a közizgatási államtitkár szerettem volna lenni, ha az az, amelyik szakmailag vedel...
De most gubanc van, mer az Esik nem akarja kiadni a kezéből azt se, úgyhogy előbb forradalomkodni kell, meg ilyesmi. :)

Adeptus Creative Commons License 1998.06.20 0 0 23
Mivel egy miniszter jövedelme magasabb mint a jelenlegi bérem, valamint a tennivalói és a felelőssége nem hiszem hogy sokkal több mint az enyém és még egy minisztert sem robbantottak fel ... azt hiszem minden kockázat nélkül elvállalható egy miniszteri poszt.
Bagolymondja Creative Commons License 1998.06.20 0 0 22
Szívesen vállalnám a patafizikai minisztérium vetését egy szakértôi kormányban. Játszik még a savanyútüdô-tárcával összesített vesevelô-minisztérium, valamint a barátfüle.
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.20 0 0 21
Na, kérem szépen, én éppen ezért nem Nagykövetelőzök, mert annak prezentálnia kell re, és politikussi állás, nekem viszont a degusztációs elfekvés Lyobban es, amiből majd preferálhatok re a befolyásból kifolyólagosan. Ha meg még ezzel a sokkal biztonságosabb osztással is gond lenne, akkor az előbb a preccóban Lyelentkezett a Gombperec hídlakó, aki esetleg a maradék prezentálást protokollálja - mégiscsak méltóságos úr, nemde? - én meg addig nyugodtan ihatok és a Trebitsch-féle revoluciós palotafelfordulás esetén is szépen csendben evolucionálhatom a fokaimat, továbbá szagérthetek és Lyól távol mindenféle sajtótól, ami tejtermék és a helyzet forrósodásakor még képes nekem szaladni, mert korrumpiálok és ilyesmi, igy viszont ettől függetlenül lóghatok és felfüggeszteni sem lógatnak egy lámpaoszlopra. Na, egészségemre (mert arra vigyáznom kell)!
Trebitsch Creative Commons License 1998.06.19 0 0 20
Namost, asszem, Esik lesz az, akit elsőként állít falhoz a forradalom.
Esik Creative Commons License 1998.06.19 0 0 19
Sajnalattal kozlom, hogy atszervezes miatt a sorugyi miniszteriumot osszevonjuk a borugyi valamint a tomenyugyi minszteriummal. Az alkoholugyi csucsminiszteri poszt pedig az enyem. Es en vagyok az osszes allamtitkarom es helyettesallamtitkarom is.
Wagner sztrovacsek nagykoveti kinevezese jovahagyva.
RaSeK Creative Commons License 1998.06.19 0 0 18
Én humánpolitikai főminiszter szeretnék lenni: én b@szkodnám ki a népeket a többi tárca éléről. He-he
Zénó Creative Commons License 1998.06.19 0 0 17
Apropó, HVG címlap!
Erre mondják faluhelyen, hogy pöcse van a menyasszonynak.
yuppie Creative Commons License 1998.06.19 0 0 16
Nem értelek benneteket!

Én diktátor lennék
(Aki ellene volt, mind a fűbe harap).
Aki nem tagja a törzsasztaloknak mind deportálnám, a rendszeres tagok életjáradékot kapnának avagy "Mire lehet elkölteni 10 millió HUF" /hét.
A határvitákat rendezném:
Főbb helytartók:
Meciar: Trencséni bánság
Karajdzsics: Boszniai bánság
Funar: Havasalföld
Leonyid Kucsma:Halics

sti Creative Commons License 1998.06.19 0 0 15
Miniszter nem lennék, csak miniszterelnök! Nekem ne pofázzon senki, nekem ne kelljen dolgozni semmit, mindent rákenhessek a minisztereimre, meg ugye akkor ráérnék építkezni, meg miegymás.
banya Creative Commons License 1998.06.19 0 0 14
Trebitsch, kedves!
Csak úgy érdeklődésileg: a politikai vagy közigazgatási államtitkárságra gondoltál? Mert ez utóbbi a szakmai, az előbbi meg csak beszél róla!
1ébként a HVG címlap világszám!
kaviat Creative Commons License 1998.06.19 0 0 13
a HVGcimlap beszarás! különösen az teccik rajta, hogy az Orbánc pipi feje vékonyitott!! legalábbis nekem ugy tüntik. jó kis fiatalitott esküvői nyálfotoooo

kaviat

josarien Creative Commons License 1998.06.19 0 0 12
Mindekinek a legújabb HVG- címlapot ajánlom a figyelmébe!
Fenomenális!
glevi Creative Commons License 1998.06.19 0 0 11
Számomra a Halászlé és a Túroscsúsza befalásáért felelős minisztériumot kéretik felállítani!!!
Ha nem működne a dolog akkor irány a Földművelésügyi Minisztérium, némi köze van annak is a kajához, és garantáltan nem értek hozzá én sem, mint az ügyvéd úr.
Trebitsch Creative Commons License 1998.06.19 0 0 10
A sörügyi államtitkári poszt még szabad?
Merakkó vállalom!!! :)
josarien Creative Commons License 1998.06.19 0 0 9
Lám - lám, máris alakulnak a frakciók!!! :-))
Csülök Creative Commons License 1998.06.19 0 0 8
Wágner!
Rendes sztrovacsek vagy inni adtál az illegalitásba, ki vagy nevezve!
kaviat Creative Commons License 1998.06.19 0 0 7
na ja... telekommunikációs miniszter. aztán jól lealáznám a telefon tarifákat, meg ingyenes internetszám... szeretnének is az emberek... talán még sörminiszter, mivel a Wágner sztovacsek nem válalta. /érthető mivel nem olyan jó előtérben vedelni. ellenben egy távoli követségen.../

kavi

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.19 0 0 6
Én, ha lehetne, kérem tisztelettel, a Naurui Nagykövetség sörügyekben illetékes referense szeretnék lenni, Almira székhellyel, de egy sámlival is megeléxem... trallala..trallala.. hukk!
Csülök Creative Commons License 1998.06.19 0 0 5
IGEN!
Zakkal és Barracudával társulok és bármilyen tárcát elvállalok. (Csak jó vastag tárca legyen!)
Medwe Creative Commons License 1998.06.19 0 0 4
minek lennék?
lopni ígyis tudnék
hülyéznek így is éppen elegen
meg inkább a salyát hüjeségeim mijatt akarnék infraktustot kapni.
Zak Creative Commons License 1998.06.19 0 0 3
Persze. Nincs semmiféle szakismeretem, úgyhogy tökéltesen megfelelnék bármelyik posztra.
josarien Creative Commons License 1998.06.19 0 0 2
Én nem lennék, mivel nincs affinitásom a politikához.
A szakértelem, meg amúgy sem számít, mint az élet oly sok más területén sem.
Mellesleg egyszer régen az egyik főnököm másfél hónapig nem jött dolgozni.
Érdekes módon a dolgok qrvára jól mentek...
Barracuda Creative Commons License 1998.06.19 0 0 1
Nem vagyok jogász, tehát nem lehetek földműlésügyi miniszter.
Voltam katona, tehát a honvédelmi miniszteri tárcára is alkalmatlan vagyok.
Pénzügyminiszter lehetnék éppen, de az otthon is a feleségem, én legfeljebb tárcanélküli miniszter lehetnék. :-(
Vajk Creative Commons License 1998.06.19 0 0 0
Én lennék. Mondjuk sportminiszter, csupán az a baj, hogy nekem már van diplomám:))
Igaz, kozgazdaszi, és nem is 10 év alatt nem tudtam letenni, mint egyesek a kormányban, de azért talán megfelelnék.
hant Creative Commons License 1998.06.19 0 0 topiknyitó
T. T.társak!
Mindenki azt találgatja, hogy kit melyik miniszteri bársonyszékbe (miért pont bársonyból van?) ültetnek. Próbáljunk meg segíteni Orbánnak azzal, hogy ajánljuk magunkat (esetleg másokat) neki!
Tehát a kérdés: Melyik miniszterséget vállalnád és miért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!