Keresés

Részletes keresés

kaviat Creative Commons License 2001.03.10 0 0 22
kedves daliakedves, elővettem én is ezt a régi topicot :))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: dalia (13)
raba Creative Commons License 2000.05.12 0 0 21
Majd felkiáltott: Igen Ő az, a mesiás!

raba bácsi

Előzmény: stika (20)
stika Creative Commons License 2000.05.12 0 0 20
-Mi történt, amikor megszületet Zámbó Jimmy?
- ???
- Felsírt az orvos!
Előzmény: raba (18)
stika Creative Commons License 2000.05.12 0 0 19
Adonis

a görög mondában szépsége által híressé vált ifju. Regéje ez. Smyrna beleszeretett saját apjába, kit el is ámított. Kinyras, az apa azonban tizenkét nap multán fölismerte leányát s üldözőbe vette. A menekülő leányt az istenek mirrhafává változtatták, s e fának felrepedezett héjából született Adonis.
(Pallas Nagylexikon)

raba Creative Commons License 2000.05.12 0 0 18
Inkább, ki az? Hát Zambó Jimmy!
beep Creative Commons License 2000.05.12 0 0 17
Cuna lossz bacik, nem isz celetlek titeket, mindart ADON ISZ vaglak benneteket.

:-b

Dorian Gray Creative Commons License 2000.05.12 0 0 16
Adonis vernalis
Tavaszi hérics
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.07.04 0 0 15
Ááá, ez nem is Soltika! Ő alá szok' írni, hogy Soltika+Ficikutya-aszörösgyerek(.cvnvnjfvr88888+-)aköbön.éljensáprlis..semmintnemértő...délenkékazég..!!!
Előzmény: soltika (-)
dalia Creative Commons License 1999.07.04 0 0 13
Elhatároztam, hogy kicsit körülnézek réges-régi topic-címek között, ezt megláttam és tecc., mert ADONISZ rulez!
Hogy mi az, azt persze én se vállalnám be, hogy körülhatároljam, de maga szó nagyon tecc, egyszerüen rulez.
Pl. azzal szoktam fenyegetözni, hogy ugye eccercsak majd muszáj lesz vmi asszisztenst bevállalnom, nos Ö biztos nem titkárnö lesz, inkább vmi. ADONISZ :-)))
Félisten Creative Commons License 1998.06.18 0 0 12
Mi lenne más, mint az hogy NO AIDSZ!

Félisten

soltika Creative Commons License 1998.06.13 0 0 11
mindenki
nagyon fáradt és egy kicsit /nagyon/
részeg vagyok .majd holnap
soltika + Finci kutya( aki nem részeg)
de ,ha valaki az O.b-vikire azt mondja hogy ok.
azt holnap megsértem
soltika, akinek fájnak a maradék agytekervényei.
kaviat Creative Commons License 1998.06.13 0 0 10
czy!

bocsesz de a kérdésed felére nem válaszoltam :-( szoval lementem a vizhez, de végül is nem mentem bele :-(( hideg szél nemrules

kavi

kaviat Creative Commons License 1998.06.13 0 0 9
czy!

persze, már lent is vagyok reggel óta, azért mondom lemenni, mert a kéro magasabban van mint a víz :-)) /csitten hegy egyebek.../ szoval a nejnénivel lenéztünk most a hullámokat nézni. kellemes nagy morajlyjok ahogy az a nagy könyvben írva vagyon. az idő nemteccik 1enlöre :-)) várom a többieket, hátha hozzák a lyó idöt holnapra... addig marad a Björk: Gling Gló-ja...

kaviat neofittnesspop

czy Creative Commons License 1998.06.13 0 0 8
Kaviat: Lementél? Bele is mentél?
kaviat Creative Commons License 1998.06.13 0 0 7
soltika und Fincike kik látatlanban is +becsült barátaim vagytok :-))

nos a nyaksi: magam is ugy gondolom mint elöttem páran, hogy nem a nyaksi a lényeg. az adonísz az egy kisugárzás, egy én vagyok a jany (nem mind ez erös tulzás de néha látni ilyen embereket). magam 3 héttel ezelött vettem fel a rozsaszin nyaktekerencet, amit valami ocsmány ifabo ajádékcsomagban találtunk (nem lehetett visszautasitani, mivel annak örömére hogy a cégünk 10 millát fog x cég telefonrendszerére költeni, atták :-)) nos az a rózsaszin cucc annyira +alázó volt, hogy több ember unszolására sem mertem kimenni vele a folyosóra. mi ebböl a tanúlság, nincs tanúlság... de amikor évekkel ezelött öltönyt vettem fel, talán állás keresés okán (n+1el ezelötti meló) valami rettenetesen éreztem magamat /mások is engem, csoda hogy felvettek :-)))/. azóta fehér ing ami az ünnepi ruhám. interwiew-re is abban megyek...

neked és qtyi cimborádnak sok finom falatot, és lyó idöt kivánok :-))))

ui: itt most kicsit fúújdogál a szél, de lehet hogy azért csak lemegyek fürdeni a balcsiba...

kaviat

czy Creative Commons License 1998.06.12 0 0 6
Kicsoda Zánkai András?
Jackie Creative Commons License 1998.06.12 0 0 4
szerintem a kettő között. és semmi köze nincs a pénzhez. Elsősorban testalkat és arc alapján lehetne ezt definiálni. Az hogy mit vesz fel mindegy, mivel egy adonisznak minden jól áll.
Ja, minden reggel látok egyet... a tükörben ;-))))))
soltika Creative Commons License 1998.06.12 0 0 3
Kaviat
A buksivakarást Fincike nagyon köszöni,
sértegetni nem akartalak,de kiváncsi vagok továbra is a véleményedre a NYAKKENDŐS
/az lehet bármilyen(csokor, úttörő,stb.)/
úriemberekről .
Én rajtam speciell 15 éve volt először és utoljára.
A lényeg : mi számit manapság ? az erő, a megjelenés és elsősorban a jó kapcsalotok=pénz
a tudás ,tehetség,szorgalom,becsület a mai Magyarországon szerintem ,nem sokat ,számit.
Üdv soltika + Finci kutya
bubu Creative Commons License 1998.06.11 0 0 2
Adó nyissz:
fideszes valasztasi program egy pontjanak rovid, jelszoszeru osszefoglalasa.
RaSeK Creative Commons License 1998.06.11 0 0 1
Nem mi, hanem ki! Hát én :-)))
kaviat Creative Commons License 1998.06.11 0 0 0
soltika!

természetesen mind-a kettő. sőt ráadásul attol is függ /függ? na jah/ hogy pasi monnya, vagy néni. a pasi inkább pelyoratíve érti ha monnya, a nő már lehet pejo vagy felmagaszt. bár attól hogy valaki nem úgy néz ki mint egy szúnyog, még lehet okos értelmes ipse. magam eléggé messze vagyok az adonisz kategoriától. ja és természetesen hogy a pályát körbeizmozzuk teljesen, vannak a NONadonisz es NONlyófejek.

Fincike barátomat üdvözlöm, és kéretik egy virtu buksivakarást realizálni.

kavi

soltika Creative Commons License 1998.06.11 0 0 topiknyitó
Izomagyú hüle , vagy esetleg nyakkendős bu..?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!