Keresés

Részletes keresés

Rizs Otto Creative Commons License 1999.09.13 0 0 14
Nem te vagy az a nő?
Zaza Creative Commons License 1999.09.13 0 0 13
Most mivan?
janus nyert, vagy nem?
vicus Creative Commons License 1998.06.11 0 0 12
AnNa!

Irjal!

Szeretnek talalkozni Veled! Mar most bizsergek!

vicus

Barracuda Creative Commons License 1998.06.11 0 0 11
Egyszer nagyon regen az egyetemen a mesterseges intelligenciaval foglakoztunk (nem tul melyen), azon belul a szakertoi rendszerekkel. Ennak kapcsan egy speci erre szolgalo fejlesztovel csinaltam a progit amely kerdeseket tett fel a felhasznalonak, es a valaszok alapjan megsaccolta, hogy ferfi vagy no ul-e a gep elott. Olyan kerdesek voltak benne pl., hogy: hanyfele harisnyameret letezik?
mi a fontosabb a hosszusag vagy a vastagsag?
milyen szinu a Pelé? (ha nem tudta, akkor mi az a Pelé?) Hany gyujtogyertya kell egy 4 hengeres dizelmotorba? stb...
Sohasem dolgoztam ki igazan, de szerintem egesz jo eredmenyt el lehetett volna erni vele.
Jackie Creative Commons License 1998.06.11 0 0 10
en meg mindig himnemu voltam, habar fuszalkent nem emlekszem a nememre
santa Creative Commons License 1998.06.10 0 0 9
Jackie,
én már az elôzô életemben sem hittem a reinkarnációban.
Alexandrosz Creative Commons License 1998.06.10 0 0 8
OHHH!!!

Drága AnNa!!

Én egy igazi Férfi vagyok, aki csak ARRA vágyik.

E-mail-on folytathatjuk!

tevut@freemail.c3.hu

Alexandrosz, és még több ...

dulifuli Creative Commons License 1998.06.10 0 0 7
Meg kell kérdezni tőle, hogy havonta egyszer hogy érzi magát!!!!!

Na, ide a Nobelt, de izibe!

Jackie Creative Commons License 1998.06.10 0 0 6
6-10 szer ? az ténleg nem lehet utolsó...
de már önmagában az, hogy többször annyi az idegvégződés mint nálunk az is jó lehet...

Nincs itt véletlenül olyan aki előző életében más nemü volt és még emléxik rá ? csak összehasonlítás képpen.

belakov Creative Commons License 1998.06.10 0 0 5
"Kipróbálnám... ...milyen lehet női genitáliákkal elélvezni."

Na ja, és ráadásul 6-10-szer egymás után! Ezt irigylem csak igazán! :)))

Jackie Creative Commons License 1998.06.10 0 0 4
Ilyenkor bánja csak az ember fia, hogy nem lánynak született.

De én nem szeretnék nő lenni. Isten ments a havi dolgoktól, meg a többi női nyavajától...

Habár azért a terhességet kipróbálnám, meg azt is, hogy milyen lehet női genitáliákkal elélvezni.

AnNa Creative Commons License 1998.06.10 0 0 3
Sziasztok!

Látom, nagy kavarodást okoztam! Sok itt a gyanakvó ember, de ti biztosan többet tudtok már az Internet világáról mint én, ha ennyire nem hisztek senkinek. Tény, hogy egy tetszőleges nick mögé bújva bárkinek előadhatnám magam, csak az értelmét nem látom. Amúgy pedig nem figyeltek oda mindenre fiúk, ugyanis a PIROS Balaton szeletet szeretem, nem a kéket!
Kezdek letenni a neten való ismerkedésről, itt nem nagyon vannak lányok. Akivel pedig sikerült megismerkednem, sajnos nagyon messze lakik. :( Csak azt nem tudom még, az életben hogyan fogom észrevenni, ha egy lánynak megtetszem. De majd nyitva tartom a szemem. Azért köszönöm a biztatást mindenkinek. Továbbra is keresek, figyelek és várok, hátha akad egy kedves, csinos lány...
Bye!

Acosh Creative Commons License 1998.06.10 0 0 2
Hé Emberek!

Ennyire nem lenne különbség férfi és nő között, hogy nem tud senki egy épkézláb ötletet adni arra, hogy hogyan lehetne eldönteni ezt a kérdést

Acosh

Jackie Creative Commons License 1998.06.10 0 0 1
belakov, gratulálok ! tényleg ez a legjobb megoldás. minden szempontból ;=)
belakov Creative Commons License 1998.06.10 0 0 0
Janus!

Vidd magaddal egy megfelelő hajlamú barátnődet és fogd szaván az "éhes" lányt. Természetesen ragaszkodva hozzá, hogy végignézheted az aktust. Szerintem a látvány meg fog érni 10 csokit. :)))

janus Creative Commons License 1998.06.10 0 0 topiknyitó
A következő a probléma:
Én azt hiszem, hogy AnNa nem nő hanem férfiú. Ő azt állítja, hogy nő. Fogadtunk 10 db csokiban, de honnan fogom tudni, hogy AnNa valóban NŐ?
Lehet, hogy csak egy éhes leány jelentkezik mint AnNa.(And67 ötlete)
Szerintetek hogyan tudok meggyőződni arról, hogy AnNa valóban AnNa, és valóban NŐ?
Érzékenyen érintene a 10 db csoki elvesztése.
:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!