Keresés

Részletes keresés

pirosszemü Creative Commons License 2009.06.26 0 0 148
után
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.30 0 0 147
holnap
Előzmény: Dr. Kotász (146)
Dr. Kotász Creative Commons License 2008.01.30 0 0 146
Mikor? :P
Előzmény: nevtelen_egy (145)
nevtelen_egy Creative Commons License 2006.09.02 0 0 145
Indul a NAGY portalanito jatszma.
originalqszi Creative Commons License 1999.11.20 0 0 144
Hát nem Neked van igazad? Ehelyett Isten tudja hanyadik gyilkosodi topic fut:(((((((DDDDD
Előzmény: Medol (143)
Medol Creative Commons License 1998.06.25 0 0 143
Nem szép. Lövöldözni. Fiúkák szerelmeskedjetek!
Vajk Creative Commons License 1998.06.24 0 0 142
Én is tuttamám, hogy a FekaLion a gyilkos, csak a szavazásoknál amikor leirtam a nevét, mindig "Árpi" jelent meg a monitoron:))

Piszkos Fred Creative Commons License 1998.06.23 0 0 141
Ha lesz kov. fordulo, akkor arra szeretnek
meg most jelentkezni. (Az elozorol egy
kicsit lemaradtam.)
Skizoid Creative Commons License 1998.06.23 0 0 140
JAAAJ, NE, a LejönKinget azt neee!
Csak azért gondoltam, hogy párbajozzatok, mert mostan ott áll Zak a főuccán füstölgő stukkerral...szépen lekerekítené a történetet egy kis piff-puff...de persze, te nyertél. (Pedig mikor kétszer egymás után csak te szavaztál, és valaki mindig meggyilkolódott, azt hittem a többiek rádjönnek.)

Na jó, akkor jöjjön a szomorú vég:
"... Zak teljes elképedésében moccani sem tud, csak nézi, ahogy BlackLion gúnyos mosollyal apróra töri a Szent Korsót a járda mocskos kövezetén. Hirtelen eszébe jut a kezében tartott fegyver. Gyors mozdulattal céloz, és meghúzza a ravaszt. De semmi sem történik. Csütörtök.
Aztán már csak áll, miközben a gyilkos lassú kimért léptekkel elindul felé...

THE END"


Köszönöm a játékot, remélem élveztétek. (Én igen :{)= )

Pocak, persze, lehet még játék. A gond az, hogy én nemsokára hazamegyek, és akkor nem leszek olyan gyakran netközelben. De ha valaki vállalja a játékmesterséget, akkor rajta, nem kopirájtos az ötlet. Mindazonáltal az átkokat javasolnám bevenni a köv. játékba. (A mostaniba már túl későn került volna bele, azért is hagytam annyiban a dolgot)

Most pedig alapítok egy szellemvárost, ahol pre- és posztmortem lények társaloghatnak a túl- és evilágról szerzett tapasztalataikról. (Vagy amiről akarnak)

Skz

gyilok3 Creative Commons License 1998.06.23 0 0 139
Persze az az igazság, hogy egy jó melltartó
kereskedőnek és szakembernek a kuncsaftok meggyőzése érdekében minden eszközt meg kell ragadnia azért, hogy a város elismert polgára lehessen, vagy egy tucat cicifixet kellett összevéreznem.:( Itt csak azok érvényesülhettek akik fürödtek a patakvérben.:)

Dididegesítő

Trebitsch Creative Commons License 1998.06.23 0 0 138
Ezt a szégyent... Lelőtt a Zak...
Wágner úr, a hordók üresek?
Dididomár, az álca lyó volt, nem ismertelek föl... :)
A HÓHÉR Creative Commons License 1998.06.23 0 0 137
Mondtam én, hogy kérdezzétek meg a Hóhért.
Mert én ugyan nem kaptam szerepet a játékban,
de a Feketeoroszlányra gyanakodtam, mert
finom macskalépte volt. Egy hatalmas fekete
melltartót felét húztam a fejemre, hogy ne ismerjetek fel.:)

Dididomár

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.22 0 0 136
Semmi gond, maLyd azt a korsóügyet itt lenn a Pokolban megbeszéljük :))) Hrrrr, brrr, krrr...

Mondtam, hogy lejattoltam a Főördögökkel és a Sörelvonást is, meg a Söritatást is én szagértem itten... ja kérem, a Wágner úr a pokolban is Wágner úr.. trallalala... trallala... ja, énekelnem nem szabad, mert attól ezek valamiért idegesek lesznek, DE maLyd lejattolom azt is (Egy Pofa Sörért), hogy az idejutó zenefülüeknek büntetésből engem kelljen hallgatniok, pedig nem is vagyok hi-fi :)))

Pocak Creative Commons License 1998.06.22 0 0 135
Kedves Blacki,

Jo hogy legyilkolasztal, mert halalom utan azonnal megsejtettem, hogy Te lehetsz a masik (Vajk a tanu ra). Csak hat a kisertetek nem beszelhetnek. Nema kisertetnek pedig...
Az a baj, hogy a tobbiek is kavartak, meg nem nagyon tippelgettek, szoval ez elterelte rolad a gyanut. De sebaj, jon meg oroszlanra uthenger!! :-))

Lesz meg ilyen jatek? De most hadd lehessen kinozni is a gyilkosokat!

Gyilok Creative Commons License 1998.06.22 0 0 134
Zak hamarosan megZakkansz!!!!

HAHAHAHAHA!!!!!!!!

BlackLion, aki vegrehajtotta a tortenelem elso tokeletes bunteny sorozatat.

BlackLion Creative Commons License 1998.06.22 0 0 133
Kedves Skizo!

Nem errol volt szo!En itt teljes szellemi nagysagommal es oroszlant meghazudtolo batorsaggal es erovel kiirtom az egesz varost, erre itten elkezdesz varialni.Ha nem vigyazol kinyirlak mindkettotoket!
1.Kertelek, hogy ne aruldd el ki a gyilkos. Olyan jo lett volna rohogve vegignezni, ahogy a kisertetek haragja racsap Zakra, erre most ramzuditod oket.Irgumburgum!
2.De ez neked nem volt eleg, kitalaltad ezt a szamjatek dolgot.Itt van elottem 20 lexikon, keresem a permutaciot.Egy levelvaltasunkban azt mondtad, hogy ha ketten maradunk, akkor nyertem, mert egymas ellen szavazunk-dontetlen en pedig legyilkolom a masikat.Olyan merges vagyok, hogy osszetortem Wagner ur soroskriglijet!Atvertek es megfosztottak a gyilkolas jogat tolem!Igazsagot nekem, vagy megnezetem veled husszor a Lion Kinget!Raadasul az angol oroszlanok is kikaptak a roman csotanyoktol.
Egyebkent mindenkinek ajanlom, hogy nezze at az osszes hozzaszolast a Gyilkososdiban es Gyilkososdi-folytatasban.Tanulsagos.Eleg sok hibat kovettem el, megis sikerult ugy helyezkednem, hogy senki se gyanakodjon ram!Ha jol emlekszem egy alkalommal se szavazott ram senki sem!Jo mi?Szegeny Pocak felugyelo meg elarulta nekem, hogy ki a tarsam.Kollegam eleg hamar elhullott, de igy konnyebb dolgom volt.Pocak:nem tunt fel, hogy egyszer sem szavaztam SWE Z-re?Az ekezetekrol mar nem is beszelve.Ja es Gyilok is en voltam...

HAHAHAHAHAHA!!!!!!

Skizo:varom az igazsagos dontest!

Skizoid Creative Commons License 1998.06.22 0 0 132
Mivel már kvázi elárultam ki a gyilkos (pedig szegény kérte, hogy ne tegyem :{(= ), ezért a végjátékon egy kis kavarás már nem oszt nem szoroz...

Döntsön a Jó és Rossz harcában a szerencse. Párbajozzon Zak és BlackLion a város utolsó élő polgárának megtisztelő címéért. Arra kérem mindkettőjüket, hogy küldjenek nekem egy egész számot 1 és 6 között. Aztán hatlövetűjükből eresszenek egy gyilkos permutációt ide a topicba. A permutáció természetesen az 1 és 6 közötti egész számok valamilyen permutációja legyen. Akinek a permutációjában (balról kezdve) előbb szerepel a másik száma, az nyert. Persze, még az is megtörténhet, hogy egyszerre haltok meg...

Skz

Skizoid Creative Commons License 1998.06.22 0 0 131
Türelem Szimba, már nem kell soká éhezned.

Szóval:
BlackLion, Zak és Wágner Trebitschre szavaztak
Trebitsch Zakra

"...A rémisztően elnéptelenedett város főutcáján végigsöpört egy kósza fuvallat. Az egymástól 30 lépésnyire álló két alak már vagy két perce nézett farkasszemet egymással. A feszültség szinte vibrált a levegőben. Még az alacsony kocsmaajtón kikönyöklő alak is szájtátva bámulta a jelenetet, elfelejtkezve a kezében tartott söröskrigliről. Újabb perc telt el így.
Aztán hirtelen mindkét alak az öve felé kapott, két dörrenés hallatszott szinte uniszónóban, és az egyik alak elbukott.
Zak unott arccal fújta le a füstöt koltja csövéről, majd hangosat kiáltott:
'Most már előbújhatsz a kocsmából, öreg, a gyilkosnak vége!'
Wágner úr helyett azonban BlackLion lépett elő, kezében Wágner úr szent söröskriglijével, amit az sosem adott volna ki a kezéből..."

BlackLion Creative Commons License 1998.06.22 0 0 130
Naaaaaaa, mi lesz mar???
Eletben vagyok meg, nem gyilokoltak le???Megszabadultunk vegre a hasfelmetszo Trebitschtol???
Trebitsch Creative Commons License 1998.06.22 0 0 129
Na, szavaztam Zak löncsölésére.
Meg arra, hogy átkozódjunk lyól...
Nem ám elmulasztani, polgártársak! :)
Második kisértet Creative Commons License 1998.06.22 0 0 128
Húúúú-húúúú!

Akire legkevésbé gyanakodtok azt küldjétek hozzánk löncsre! (Ha már úgyis mindenki elyhunyt, akire gyanakodtatok)

Huúúúúú-huúúúú

Skizoid Creative Commons License 1998.06.20 0 0 127
Kedves városlakók!

Mintha kicsit fásultak lennétek.

BlackLion most is Trebitschre szavazott. A többiek ismét senkire.

Viszont Kornél elhullott az éjszaka folyamán, kétoldali késelésnek köszönhetően.

A következő terminus hétfő este 8

Skizoid

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.19 0 0 126
Miért nem merném megmutatni? Hát mi az, ami annyira titkolni való benne?

"Wagner resssszkesss, eljott az igazsag oraja.
Te leszel a munkadarabom! Bemutatom rajtad mestersegem minden csinjatbinjat. Szenvedni fogsz, mert szenvedned kell!
Te vagy a kulcs a kulacshoz. Kevered a kakit! Téged kéne megloncsolni.

A HOHER"

Na, itt van. A kakit meg nem keverem, sőt a Sört sem kell keverni, csak inni. Habbal vagy hab nélkül. A hóhér pedig ne dumáljon, hanem hajtsa végre! Mer´hogy végrehajtó. Ha maszekolni akar, akkor meg ő a Gyilok, de úgy meg nem lehet Hóhér. Ki látott még olyan hóhért, amelyik fenyegetőzik? Az ilyen hóhért elbocsátják és nem kap semmi fizut, igy aztán legfeljebb gyilkolhat. Ha viszont mindkettő akar lenni, akkor az összes kínzószerszámát saját magán kell kipróbálnia.
Ez szerintem egy érdekes jelenet: "Valld be!" - "Nem mondok semmit!" - "Na, akkor tekerünk ezen egyet" - "Óóóó! Semmit sem tudok!" - "Na, akkor most beöntünk!" - "Blütty, blütty! Nem!" - "De!" - na, ezt az előadást szívesen megnézném, természetesen úgy, hogy közben magamba beöntöm a Sörömet :))))

A HÓHÉR Creative Commons License 1998.06.19 0 0 125
Kuldtem a Wagnernek levelet. Nem meri majd megmutatni nektek. Ha megmutatja az egy altala elkovetett, atirt hamisitvany lesz!
Gondolkodjatok! Wagner mindent elkovet. hogy
mentse az irhajat. Felrevezet benneteket
gyarlo nepseg. Mondottam, hogy nalam az igazsag!

A HOHER

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.18 0 0 124
A huhogó se panaszkodjon, hogy neki nem jut esetleg díszőrség, elvégre mégsem egy sima károgó varjúról van szó. Na, lejattoltam itten a szomszédban (volt egy csempész transz vagy ilyesmi, de akciós volt az tuti) és küldenek neki egy egész elkülönítményt a hozzávaló felszereléssel :)))
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.18 0 0 123
Na, Árpi sztrovacsek, ezzel még a Styxen is átjutsz és még a révészt sem kell fizetned :)))

Egyébként a Trebitsch kolleg is gyanús, mert a Gyilokkal majdnem egyidőben (legalább is félórán belül) fenn lógott a Hálón és itt kóborolt a Törzsasztalban. Persze ő meg erre azt mondhatja, hogy én is :))) De hát egymásra gyanakszunk, vagy nem? :))))

BlackLion Creative Commons License 1998.06.18 0 0 122
Ez tenyleg hulyeseg.A sorivonak tenyleg konnyebb dolga van.Vagy lehet, hogy gyilok es igy tereli el a figyelmet?Ebben a jatekban nem lehet semmi konkretumba kapaszkodni.Csak talalgathat az ember.Ha eddig nem mondtam volna:en is tamogatom az atkok bevezeteset.Amugy en nagyjabol sejtem ki a gyilkos.De van meg ket masik gyanus ember is.Ugyhogy csak egy emberben bizom meg maximalisan.Csak azt nem ertem, ti miert nem lincseltetek meg Trebitschet.90%, hogy o a gyilkos!Mar regota hajtogatom, hogy o az.Annyit meger, hogy meglincseljuk, maximum nem o volt.De legalabb a sajat eleteteket mentsetek!Szoval mindenki szavazzon ra szombat delig.Ha megsem Trebitsch az akkor sorry.Na, tovabb rettegek a barlangomban.
Második kisértet Creative Commons License 1998.06.18 0 0 121
BagolyMondja!

Csak így tovább! Bizonyos Rímhányó óta tudott dolog, hogy a legegyszerűbb módja a huhogányos akadémiába bekerülni az, mit Te követsz. (Azaz: irány a gyász-ház.)

Wágner úr! Némi porzáselhárítást kérnék! (Vesetájékilag, a földben nagy a szárazzsák)
Ha lehetne valami pcsikváritól független munkaerő által közvetítve virtuálisan!

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.18 0 0 120
Ez disznóság és igazságtalanság, mer´nekem könnyű, itt lógok állandójan, mióta felkötöttek a kábelre vagy micsoda madzagra! Találj ki más valamit, te Gyilokmester - mer´szerintem a Hóhér is te vagy! Ha most lehetne portot szkennelni, akkor egyből kiderülne, hogy ki a Hannibál, az anti portás ! Ez a Trebitsch is meg a Zak is, ezek tudnak ilyeneket biztosan, akkor ha nem ők a gyilkosok, akkor figyeljenek most már!
Gyilok Creative Commons License 1998.06.18 0 0 119
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!

Doktor Bubo elhulott.

BESZEL MAJD AZ UTOKOR, DOKTOR BUBOROOOOL!!!!!!

Kampec nekije.Vege.Eljen a ver!
De most egy kicsit tanacstalan vagyok.Nemtom ki legyen a kovetkezo.
Megvan!Az lesz a kovetkezo hulla aki a maradek szerencsetlenek kozul legkesobb ir be a topicba mostantol.Varom a hozzaszolasokat!1...2...3...START!

HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!