Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.20 0 0 11
Költözés miatt olcsón eladók az alábbi eszközök: mech.hibás Panasonic NV-L25HQ VHS videomagnó, távirányítóval - JVC GR45 VHS-C camcorder hibás akkumulátorral, töltő nélkül - törött házas Zenith P1 laptop - kb 500 db 5 1/ 4 floppy lemez. külön-külön 5e Ft, egyben az egész 15e Ft-ért elvihető!
tel.: 06 (20) 9417-696
CooCooFoo2ooo Creative Commons License 2000.04.16 0 0 10
Ezt a topikát is előkapartam, merthogy van egy príma, barna, Karancs gáztűzhelyünk, (négy égős), és ez éppen eggyel több príma, barna, Karancs gáztűzhely (négy égős), mint ahány príma, barna, Karancs gáztűzhelyre (négy égős) szükségünk van.

Eladó tehát egy Hajdú mosogép :-))

Komolyan: eladó egy Karancs gáztűzhely (négy égős), Budapesten. Azonnal elvihető. Emilt kérnék ide.. Egyben beneveztem a leghülyébb emilcím versenybe, ha van ilyen :-))

gumicsiz man Creative Commons License 1999.09.08 0 0 9
Üres a piac, kihaltak a standok,
sehol egy vevő, tök egyedül vagyok.

Jackie Creative Commons License 1998.06.10 0 0 8
köszi Ubi a felvilágosítást, valóban nem egyről beszéltünk. bocsi.

az van rá írva, hogy 16ohm azt slussz.
Igazából nem Dolby Prologic a rendszer csak egy szimpla DSP (Digital Sound Proc) van benne, amihez kellene +2 hangfal hátra, meg az alsóugató... mikor vettem, még nem volt divat a prologic, de kb ugyanazt tudja.

Szerinted merjek rákötni 8 ohmos hangfalat ? eddig azért nem mertem, mert ugyi akkor dupla lenne a kicsorgó áram, ami akár végzetes is lehet. Azt meg nem szeretném. Lehet, hogy teszek rá sorba 2-2 t.

Jackie

Zölduborka Creative Commons License 1998.06.10 0 0 7
Jackie!

Hat akkor tenyleg nem egyrol beszeltunk!
A melynyomot egyebkent szoktak hasznalni
a ronda angol subwoofer szo helyett.
Szoval tisztazzuk:

Egy Dolby-Prologic rendszerhez mindenfelekeppen kell 5 db hangszoro.
1 par elso fohangszorok (ugyanazok, amiket zenehallgatasra is hasznalsz), 1 par hatso hangszoro (ezekben foleg effektek mennek 700-7000 Hz-ig)ezek a surround hangszorok, es kell 1 centersugarzo (ezt szoktak a TV tetejere tenni es ebben foleg a beszed illetve nehany effek szol).
Ennyi mindenfelekeppen kell a terhatas eleresehez, de PLUSSZBAN szoktak a melyhangok jobb kiemelesere hasznalni melynyomokat (subwoofer), ezek 20-300 Hz-ig visznek at es csak melyhangvisszaadasra vannak.

Ezekutan ismet elmondom, hogy mim van.
Egy centersugarzo (beszed) es egy par hattersugarzo (effekt).
Melynyomom nincs, mert nem kell (eleg boven annyi mely, amennyi az elso parokbol jon).

Az erositodnel csak ajanljak a 16 ohmot vagy az a minimum, amit rakothetsz?
Ha csak ajanljak, de ra lehet kotni 8 ohmosat is, akkor csak annyi fog tortenni, hogy hangosabb lesz a 8, mint a 16 ohmos es ilyenkor lejjebb kell venni a rear volume-t.

Udv.

Ubi

Jackie Creative Commons License 1998.06.10 0 0 6
nem mélynyomó bocs, subwoofer vagy mi,
nekem az van rá írva ,hogy a surround hangfalak legyenek 16 ohmosak.

Ja lehet, hogy nem is egyről beszélünk, nekem surround hangfalak kellenek, 2 hátsó meg egy basszusláda

Jackie

Zölduborka Creative Commons License 1998.06.10 0 0 5
Jackie!

Milyen melynyomo?
Nekem nincs melynyomom (nem is kell, mert a Triangle az annelkul is le tudja bontani a hazat ;))
Az erolkododre az van irva, hogy minimum 16 ohm?
En meg ilyet nem nagyon lattam, altalaban 8 vagy 4 ohmos minimumokat szoktak megadni.

Jackie Creative Commons License 1998.06.10 0 0 4
Ubi,

érdekel az is, csak jó lenne ha 16ohmos lennének azok a dobozok, nekem olyan kell...

a mélynyomó meg aktív nem?

Jackie

Zölduborka Creative Commons License 1998.06.10 0 0 3
Jackie!

Jo kerdes,nem tudom!
Sajnos csak a hetvegen tudom megnezni, amikor hazamentem! De megnezem es megirom! Egyebkent azt hiszem, hogy mind a center, mind a hatsok 8 ohmosak. Ha esetleg erdekel a dolog, csak annyit szeretnek meg hozza tenni,hogy jo lenne, ha egyutt tudnam eladni oket, mert nem igazan tudok majd mit kezdeni egy centersugarzoval.

Kosz az erdeklodest,

Ubi

Jackie Creative Commons License 1998.06.09 0 0 2
Ubi,

? ohmosak azok a hátsó párak ?

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.09 0 0 1
Zak sztrovacsek! Én az Internetto Palócon találtam néhány hónapja ezt a felhívást:
"Help us!!!
Ha van nélkülözhető számítógéped, használható
alkatrészed, fődarabod ne dobd ki, kórházi
felhasználásra szívesen átvesszük, érte megyünk!
Ha lehetőséged van anyagi támogatásra, úgy vagy készpénzt, vagy új számítógépet szívesen fogadunk az "Intenzív Ellátás Fejlesztéséért " alapítványunk részére.
E-mail: bgykaibo@mail.c3.hu cimen küldj értesítést!
Köszönjük!"

Nekem is volt néhány alkatrészem, felajánlottam, érte jöttek, megköszönték.

Zak Creative Commons License 1998.06.09 0 0 0
Nekem meg egy 286-os meg két 386-os alaplapom. :-)))) Egy tábla csoki/darabért elvihetô. Lányok alkudhatnak 4 smaci/csoki árfolyamon. ;-)
Zölduborka Creative Commons License 1998.06.09 0 0 topiknyitó
A Hi-Fi-s topic adta az otletet, hogy nyithatnank egy temat azoknak a kulonfele "kacatok"-nak, amikre nekunk ugyan nincs szuksegunk, de masnak meg kellhet.
Sokszor lattam, hogy egy-egy temaban felmerult az, hogy valaki megkerdezte a tisztelt Torzsasztaltarsakat, hogy nem erdekli-e ilyen-olyan bigyo, kutyu, kacat, ami elado lenne.
Hat legyen ez most egy raktar illetve bolhapiac, ahol mindenki beirjatja azt amire nincs szuksege, hatha masnak meg kell.
Remelem, hogy ez nem utkozik semmilyen torvenybe es lehet ide irogatni.

Szoval nekem lenne egy Qudral Dolbi-Prologic hangszoroszett elado (1 center es 2 hattersugarzo).Kb. masfel evesek es nem tobb, mint 10 filmen keresztul hasznaltam oket, tehat szinte vadi ujak.
Ujonnan 60 ezer forintba kerultek igy egyutt.
En 45 ezer forintert adom oket.

Ubi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!