Keresés

Részletes keresés

bolondbomba Creative Commons License 2006.01.02 0 0 92
Egy vízzel teli kádban voltam, és aranyhallá voltoztatott egy elf (legalábbis ennek hittem álmomban), aztán letuszkoltam magam a lefolyón, hogy kijussak a Dunába és elmeneküljek Pestről, mert Voldemort üldözött.
DAttis Creative Commons License 2002.10.17 0 0 91
Én elmúlt éjjel azt álmodtam, hogy aMoszkva téren állok (Budapest) vártam vkit, egyszercsak alacsonyan megjelent egy Tu154-es utasszállító repülő, jobbra bedönt, felemelkedik és a Rózsadomnál zuhanásba kezd, de nem zuhan le, hanem fordul jön vissza a tér felé ahol állok hirtelen felém kezd zuhanni és mellettem elsüvítve tőlem 10 méterre becsapódik a térre de semmi robbanás hanem csak összetörik a gép, az emberek meg le se döbbenek, mintha csak egy papirdarab esett volna le csak én parázok, hogy mi történt...
jó8 Creative Commons License 2002.10.15 0 0 90
volt este egy nagyon érdekes álmom, de sajnos mostanra már nem nagyon emlékszem rá, csak foltokban, de egy részlet azért megmaradt.
valami olyasmit álmodtam, hogy (lehet, hogy baromság, meg hülyeség,) állok egy dombon, egy városban, nagy felhőkarcolók a távolban, és egyszercsak megjelenik egy hatalmas repülőgép és a távolban lévő városra zuhan, utánna történtek zavarosak, azt nem irom le. Kb ennyi.

van ennek valami jelentősége vagy túl sok Szeptember 11-ei videót és képet láttam?

TurboGalamb Creative Commons License 2002.09.10 0 0 89
Kutyát sétáltattam, és hirtelen megjelent Uhrin Benedek bácsi, szintén egy kutyával (talán Rebeka?), és egész hazaáig kisértek. Be is akart jönni a házba, alig tudtam lebeszélni.
keresetlenu Creative Commons License 2002.09.08 0 0 88
És mostanában miről álmodsz?
Előzmény: krz (23)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.27 0 0 87
Már ott tartok, hogy majdnem sikerült leszoknom az alvásról.De álmodni azért még szoktam...
Előzmény: Vandorr (86)
Vandorr Creative Commons License 2000.03.17 0 0 86
Én tegnap egy hatalmas bombázásról álmodtam. Ott bujkáltunk egy félig lerombolt irodaházban. Mindenki veszélyben volt, csak én nem. Azután kimentünk a tetőteraszra és láttuk a bp-i hidakat lebombázva, de nem úgy, ahogy a II. vh-ban, hanem egész másképp.
Ui: nem nézek már rég háborús filmeket.
lab Creative Commons License 2000.03.17 0 0 85
A honlapomon levő image map és az ébresztésnek szánt mp3-közti kapcsolatról álmodtam, de nem derült ki, hogy hogyan következik egyik a másikból
lab
gecko Creative Commons License 2000.03.17 0 0 84
hmm
ma reggel eleg hujet almodtam ezert hozom fel a sujjedo topicot...

almomban megvakartam a melkasomat es egy furcsa gobot ereztem az ujjaimmal. rossz kisfiu modjara elkezdtem piszkalni amig fel nem hasadt. es meglepetesemre egy kb 5 centis fereg maszott ki belole. majd mituan azt leraztam magam rol es megprobaltam altaposni teszem hozza tovabb vonaglott a foldon is nem halt meg, talaltam egy masik gobot is ott is gey fereg volt. es alkazdtem tapogatni a testemet es egyre tobb gobot vettem eszre es nagyon megremultem a hugomnak szoltam segitsen csinaljon valamit mert megorulok....

es itt ebredtem fel szerencsere iszonyu elethu volt a fene essen bele....
tenyleg ha van alomfejto az indexen esetleg elarulhatna miert volt ez

originalqszi Creative Commons License 1999.09.07 0 0 83
Torgyán Józsiról!!!! hatalmas stadionban voltunk, ahol ő volt az elnők. Egyik mondata után, mindenki olé módjára felállt! Én nem! Erre ő:
- Zsolt fiam gyere csak ki!- És én, mint egy iskolás, úgy 3m -re tőle, vigyázzban megálltam.
- No jól van - mondta - látom rendes kabát van rajtad.
Aztán változott a szín. Egy épületben voltunk, olyan iskola félében, ahol is az egyik sarokban Józsi egy zöld melegítőt próbált felvenni, de egy kicsit szűk volt! Fél fejjel volt kisebb nálam, pedig én sem vagyok óriás! Aztán váratlanul az ablakhoz lépett és erősen kihajolt!
- Ne - kiáltottam és kinéztem az ablakon. Kint minden havas és jeges volt. Az ablak előtt egy előtető volt és Torgyán egyszerűen rácsúszott a tetőre én meg kapkodtam utána........
druss42 Creative Commons License 1999.09.07 0 0 82
hali
En is szoktam eleg furakat almodni . Sokszor van az , hogy azt almodom , hogy katasztrofa vagy nem emberi leneyk probaljak kinyiffantani az mebereket es valahogy en leszek koztuk az utkozopont .
Mindenesetre leirom, hogy szoktam csinalni , ha erdekeset akarok almodni amire emlekszem is .
Pl szombaton tulalszom magam kb 12 orat , es amikor felebredek visszaalszok utana kb 15 perc mulva felebredek , de akkor elegge intenziven emlekszem arra amit almodok , ezt megcsinalom parszor .Ilyenkor eleg erdekes dolgok jonnek ossze :) , sot ilyen kor fojtatolagos az almom.

na csao

druss42

runaway Creative Commons License 1999.09.06 0 0 81
Én egy ex-pasimmal álmodtam, törtem is a fejemet közben, hogy mér kerül ez pont az én álmomba. Reggel a naptárról eszembe jutott: ma van a szülinapja.
piotre Creative Commons License 1999.09.06 0 0 80
Múltkor azt álmodtam ,hogy nem tudok felkelni mert egy hatalmas kövér nő ül a hátamon és azt mondogatja ,hogy nem kelsz föl többet te szemét.
Nem értetem mi baja van velem és tisztára kétségbe estem hogy én már többet nem mehetek moziba.
jeep Creative Commons License 1999.09.06 0 0 79
Ellopták a törölközőmet a tópartról.
Rettenet Creative Commons License 1999.08.26 0 0 78
neem? pedig ilyen álmok után nem ártana. kitudja? hátha előbb jön az a bokor.
Yv Creative Commons License 1999.08.26 0 0 77
Na persze:)))
Azért a csecsemő korból már kinőttem és pelenkát se használok:)
borka Creative Commons License 1999.08.26 0 0 76
Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy megyek az autómmal, és azon gondolkodom, hogy mostmár mindjárt tél lesz, és le kell tennem az autót, és akkor szakadni kezdett a hó, és már fél méteres volt, és én csak mentem, és közben gondolkodtam, hogy mindjárt tél lesz. Aztán meg azt mondtam magamban, de hülye vagy, hát már most tél van, hiszen csúszkálsz ide-oda a kocsival,és miért is tenném le a kocsit, ha már ekkora hóban is megyek...ennyi...
Rettenet Creative Commons License 1999.08.26 0 0 75
kár, korábban is találhattál volna álmodban egy bokrot, vagy valami helyet ahol pisilni lehet
Yv Creative Commons License 1999.08.26 0 0 74
Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy dolgozom. És tudtam, hogy ez csak álom, de nem tudtam felébredni. Szerencsére megcsördült a telefon, és egyből felébredtem..

Mostanában már kétszer is álmodtam azt, hogy babát wárok. Az elsőben tudtam, hogy el fog menni a baba, de nem tettem ellene semmit. A másodiknál pedig szültem.
Mindkettőnél nagyon fájt a hasam. A második álomnál felébredtem a fájdalomra, és a hasam towább fájt. Gyógyszert kellett bewennem, hogy wissza tudjak aludni.

De wolt már olyan is, hogy álmomban nagyon kellett pisilnem, és nem tudtam találni egy helyet, ahol megtehettem wolna. Nagy nehezen felébredtem, és már rohannom is kellett pisilni:))

A walóságot érdekesen wetítem álmomra.

Rettenet Creative Commons License 1999.08.26 0 0 73
elvesztenéd a fogadást. Nem olvasok ilyen jellegű irományokat. A nagy részük ugyanis teljesen elrugaszkodott és túlteng benne az "ijesszünk rá az olvasóra" effektus, ami szerintem inkább unalmas, mint izgalmas.
Gyötör Creative Commons License 1999.08.26 0 0 72
Rettenet,
fogadni mernék, hogy kedvenc íród Bret Easton Ellis, és elalvás elött az Amerikai Pszichót szoktad olvasgatni. :)))
Purusa Creative Commons License 1999.08.25 0 0 71
...kezét a halántékom felé. Egészen közelrôl láttam a szeme alatt azt az ôrjítô, leheletnyi árnyékot, és szinte éreztem a sötét hajfürtök meg a bôre illatát. Finonman, lassan balra fordítottam a fejem, és tudtam, hogy néhány pillanat múlva a szám megérinti csuklója belséjének érzékeny bôrét. Az öröm a szívdobbanások ütemére robbant fel bennem, mikor

...megszólalt az a rohadt vekker.

Ez a világ az álom.

Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.24 0 0 70
És ébren miről álmodsz?
gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.24 0 0 69
Még szerencs, hogy nem fordítva.
Sajnos én ritkán álmodom alvás közben. Ébren, gyakran.
Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.24 0 0 68
Az is jó álmom volt amikor egy férfi a hátamba nyomott egy kést és azt mondta, hogy most akkor elrabol meg ilyesmi. Betuszkolt egy kocsiba és elvitt valahová.Amikor kiszálltunk a kocsiból nagy tömeg állt előttem meg aTV és közölték, hogy ezt a " rablást" nyertem.
Rettenet Creative Commons License 1999.08.24 0 0 67
hú, ezek tök jó álmok. Ilyenekért érdemes aludni.
Nekem nemrég volt egy ennél is jobb.
Egy emberkét ültettem le egy székre, majd levettem a koponyájja tetejét, majd kiskanálla megetettem vele az agyát(az a szisztéma, mint ahogy a majomagyvelőt szokták fogyasztani, csak itt a páciens a saját agyát nyelte, mint kacsa a nokedlit).
Persze érdekes, hogy közben végig életben volt, meg pislogott és engedelmesen falatozgatott, miközben etettem, dehát ez az álmok szépsége.
Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.24 0 0 66
ÉN színeseket álmodom és gyakran.
Legtöbbször zuhanni szoktam álmomban, vagy gyakori: tűzben égek, vízbe fúlok meg ilyesmik.
Gyötör Creative Commons License 1999.08.24 0 0 65
Egy macska feküdt kereszteben az arcomon és nyávogott. :(
Aztán felébredtem, éa a kispárnám volt az arcomon, a matska az ajtó előtt nyávogott. :(
Rettenet Creative Commons License 1999.08.24 0 0 64
Mindig arról álmodtam, hogy egyszer majd eltűnt korok topicjait keltem életre.

ez volt mai játékunk másik nyertese

aSk Creative Commons License 1998.06.15 0 0 63
Megnéztem a T2-t, na ezután egész álmomban lőttem mindenre ami mozdult.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!