Keresés

Részletes keresés

Rettenet Creative Commons License 1999.08.19 0 0 41
Úgy döntöttem, hogy legalább ebben a szervezetben én leszek a mesebeli hős királyfi
tehát minden napra egy topic:-)
gersu Creative Commons License 1999.08.19 0 0 40
Rettenet!

Rettenetesen örülök, hogy a UTEFM csapatának aktív tagjaként áldásos tevékenységeddel segíted a munkánkat! Csak így tovább!

Wágner úr Creative Commons License 1999.08.19 0 0 39
Azé' a topikindítás dátumát is megnézhetnéd, ha má' ilyen gyorsan reagálsz a problémára :)))) Söööört!
Chavo Creative Commons License 1999.08.19 0 0 38
Figyusz gejza!

Már eccer elsírtad a bánatod. "Kurva jó" cimmel (ha jól emlékszel)
Akkor azt mondtad, hogy szabadságról hazatérve elorozták nick-edet.
Már megbocsáss, de a rendszer nem figyelmeztet, nem ad listát a már létező nick-ekről. A gejza pedig igencsak nem egy olyan tipikus, testreszabott név, hogy kisajátitsd. Talán, ha Te is nagybetűvel írtad volna, akkor az illető észreveszi magát, de így az ő számára is jogos a két pont.
Amúgy pedig nem a nickedet használja, hiszen te gejza vagy, ő pedig Gejza.
Én is tudok egy KisCsaavoo-rol, de nem csipi a szemem.

Rettenet Creative Commons License 1999.08.19 0 0 37
na ezis egy uccsó volt
LUCIFER Creative Commons License 1998.06.05 0 0 36
Koaliciós tárgyalások a pokolban. A főördög én vagyok, de a koaliciós főördöghelyettesi poszt még üres.
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.05 0 0 35
"la verdad ofende !"
Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.05 0 0 34
Ne névrokonozzonittnekemjó???!!!!
Amíg nem lépünk sátáni szövetségre, addig nem tárgyalok magával. És ebbe a topikba, ahol bunkók bunkóznak nemjövök többet.
Folyt. a háromgonosz, vagy milyenben, amit Maga indított.
LUCzI FERencz Creative Commons License 1998.06.04 0 0 33
Kedves Névrokon!

Ha rám gondoltál, mint harmadik luciferre, ezt kikérem magamnak!!!
Kérlek, vedd figyelembe az eltérő írásmódot.
lucifer =/= LUCzI FERencz

Az meg, hogy én spanyolul hallgatok, csak azért igaz, mert spanyolul valóban nem beszélek.

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 32
Veseporról sem hallottam még! Méghozzá az én Kocsmámban?!!! :)))

Mit csináltál rosszul, netán eltévedtél?

Medwe Creative Commons License 1998.06.04 0 0 31
W Úr!
ottvótam, de még mindég porzik a vesém.
Rosszú csinyátam valamit?
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 30
Hát hol lenne, amott jobbra ----> az adatoknál. A bejárásnál van egy csöngő, azt meg lehet nyomni, de nem muszáj, mert úgysincs bezárva az ajtó, a vendégek miatt. Ha nagy slunggal jönnek-mennek, akkor ne kelljen mindig állandójan üvegezni :)))
Medwe Creative Commons License 1998.06.04 0 0 29
Wágner úr!
Hejileg hol van a Te söröződ?
Odamennék egy kicsinyég.
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 28
Hát, ez igazán nem szakmai titok %-)))

Először is én nem erjesztem, hanem beszerzem a készleteket. Ezek mind amolyan csempészáru, ahogy nálam mindig lenni szok.

De, ha valami nagyon-naggyon igényeskedő vendégeim vannak a Kocsmámban, akkor meg az egyik sztrovacsek orgazdától olcsón - Egy Pofa Sörért - beszerzett Sörkenytűvel bármit összekotyvasztok.

Na, és ha akkor betéved hozzám akár az Egyik Főördög sztrovacsek, aki a Másikat sem kihagyva, mindjárt KETTŐT KÉR, akkor máris megkapják a lelki békéjük megtalálásához szükséges Nedüt! :)))

Hát, ennyi az én teknőloggiám, vagy ilyesmi :)) Egészségtekre!

gejza Creative Commons License 1998.06.04 0 0 27
SZERINTEM NEM AZ!!! NAGYON JÓPOFA ÖTLET!!!

(jól pofán kéne vágni, aki így viselkedik...)

:-) RaSeK

Medwe Creative Commons License 1998.06.04 0 0 26
Bocs, mindenki! Nem a kik a szélsőségesek, hanem a "Szép tavasz van" cz. reczecze topiczban írja Luczi nagymester a hejzetjelentését.
Medwe Creative Commons License 1998.06.04 0 0 25
Wágner úr!
hogy miahejzet a poklokban, arról épp nemrég olvastam egy szösszenetet a másodlucitól, azaz Luczy Ferenc sztrovitól a "kik a szélsőségesek" cz. topiczban.
Egyébként még az sem lepne meg, ha ez a két pokolfajzat egy arc lenne. Merhogy rekléám az ilyen, meg píár!
Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 24
Luci Feri!
Úgy Te ne szólíts senkit, hogy LF, mert nem tudom, hogy nekemszóltál, vagy magadba' beszélsz.
Mindegy. Magamra veszem.
Ha européer lucik akarunk lenni, akkor szükséges a dialógus. Meg fel is léphetnénk együtt a harmadik luc ellen.
Vagy inkább vegyük be őt is?
Azt toljunk ki minden sztrovacsekkal?
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 23
Wágner úr !

Te itten szakmai titokokat feszegetel !
Hát kérdeztem én, hogy miből erjeszted a sert ?!

(lyó lyó tudom, kérdeztem ! =>05-12-98 4:16 PM Patakvérnarancs c. topicban de Te nem is válaszoltál)

LF !

Csak ha muszáLY !!!
:)))

Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 22
Luciferi, igaz hogy nem veszexel, de panyolul írsz. Úgy nem értem.
Akarol velem kommunikázni?
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 21
No, Főördög urak, akkor áruljátok már el, hogy abban a poklotokban mi a helyzet? Ez olyan kollektív büntetéses, vagy egyénre szabott? Mer´, ha az első, akkor nem igazság, hogy más disznósága miatt kell szenvedni, ha meg személyre szabott, akkor az már luxuskiszolgálásnak számít és nemt´om hány csillagosnak kell lennie és a személyzetnek is magasan kvalifikáltnak kell lennie, azaz valami oskolákat kel elvégeznie, meg kiképzésen résztvennie. No, és a tanerővel akkor hogy állunk? Egyébként megegyezhetünk, van egy ajánlatom, én beszállok büntetéseket kitalálni azoknak, akik utálják a Sört és kiképzem rá a kijelölt személyzetet, cserébe meg ti biztosítjátok nekem az oktatási és büntetési anyagot és fogyóeszközöket, beöntésileg, és akkor az annyi, mint amannyi, DE most inkább megiszom a sörömet, mert nehezen megy a számolás az alacsonymatematikai alulképzettségemhez képest... (elmegyek számolni, csak közbe´összeakadnak az ujjaim... a lábamon)
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 20
OK.
Nem mondom !

.. de valamitől cask pokol a pokol !

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 19
Nincs vííííz?! Az Lyóóó! Ugyanis azt utálom! Ott a helyem! De azt ne mongyad, hogy Sör sincs!!!
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 18
W. úr !

Ezzel csak 1 bajom van !

Ha így folytatod, hogy fox ide lekerülni ???

Pedig itt nincs egy csepp víz sem...

Egyébként láthatod, én nem veszexem...

Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 17
egyébként van egy harmadik lucifer, de az egy topiknyitás óta hallgat. Spanyolul.
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 16
Már a másik topikba írtam, DE itt is megismétlem. Ha meg tudunk különböztetni titeket, akkor meg minek veszekedtek?! Mindenki tudomásul veszi, hogy a Pokolnak 2 db. Fejedelme van, na, elég nagy az a hely, hát csak elfértek benne :)))

Ennél sokkal furább dolog is volt, képzeljétek csak el. Szoktam egy ruszki szájton is tántorogni, és ott akadt 2 db. Vlad nevű hapi (ami nem nagy csoda), DE mindkettő Torontoból! Na, ezek aztán megegyeztek, és az egyik úgy írta, hogy Vlad (TorontO), a másik meg Vlad (TorontA), aztán találkoztak és Lyól beittak, ahogy illik. A lényeg, hogy mindketten értelmes hapik vagytok, akkor meg mit balhéztok itt, amikor ráadásul nem is direkt vágtok egymás nickje alá, és egyikőtök sem a másik nevében írogat.
Sört az ördögöknek és hűtsétek le magatokat, biztos az a pokoli meleg árt nektek annyira :)))

glevi Creative Commons License 1998.06.04 0 0 15
IGEN AZ!!!
Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 14
geyza!
A Wágner Gyuri nem az a szakállas humorista, aki korábban egy countryzkr-ban bendzsózott?
Hozzá nekem volt szerencsém. MEg volt egy ilyen nevű osztálytársam Esztergomban, tudomásom szerint most Ózdon lakik.
Kérdésem Hozzád és a többiekhez:
most akkor én bunkó vagyok?
Luci Ferihez:
vibornye za upotrebu nástupistyé naszkledanou!
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 13
...kérlek :

Nada

eso es lo que Tu eres !

Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 12
Inkább semmit, azt is inkább spanyolul!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!