Keresés

Részletes keresés

Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 24
Luci Feri!
Úgy Te ne szólíts senkit, hogy LF, mert nem tudom, hogy nekemszóltál, vagy magadba' beszélsz.
Mindegy. Magamra veszem.
Ha européer lucik akarunk lenni, akkor szükséges a dialógus. Meg fel is léphetnénk együtt a harmadik luc ellen.
Vagy inkább vegyük be őt is?
Azt toljunk ki minden sztrovacsekkal?
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 23
Wágner úr !

Te itten szakmai titokokat feszegetel !
Hát kérdeztem én, hogy miből erjeszted a sert ?!

(lyó lyó tudom, kérdeztem ! =>05-12-98 4:16 PM Patakvérnarancs c. topicban de Te nem is válaszoltál)

LF !

Csak ha muszáLY !!!
:)))

Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 22
Luciferi, igaz hogy nem veszexel, de panyolul írsz. Úgy nem értem.
Akarol velem kommunikázni?
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 21
No, Főördög urak, akkor áruljátok már el, hogy abban a poklotokban mi a helyzet? Ez olyan kollektív büntetéses, vagy egyénre szabott? Mer´, ha az első, akkor nem igazság, hogy más disznósága miatt kell szenvedni, ha meg személyre szabott, akkor az már luxuskiszolgálásnak számít és nemt´om hány csillagosnak kell lennie és a személyzetnek is magasan kvalifikáltnak kell lennie, azaz valami oskolákat kel elvégeznie, meg kiképzésen résztvennie. No, és a tanerővel akkor hogy állunk? Egyébként megegyezhetünk, van egy ajánlatom, én beszállok büntetéseket kitalálni azoknak, akik utálják a Sört és kiképzem rá a kijelölt személyzetet, cserébe meg ti biztosítjátok nekem az oktatási és büntetési anyagot és fogyóeszközöket, beöntésileg, és akkor az annyi, mint amannyi, DE most inkább megiszom a sörömet, mert nehezen megy a számolás az alacsonymatematikai alulképzettségemhez képest... (elmegyek számolni, csak közbe´összeakadnak az ujjaim... a lábamon)
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 20
OK.
Nem mondom !

.. de valamitől cask pokol a pokol !

Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 19
Nincs vííííz?! Az Lyóóó! Ugyanis azt utálom! Ott a helyem! De azt ne mongyad, hogy Sör sincs!!!
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 18
W. úr !

Ezzel csak 1 bajom van !

Ha így folytatod, hogy fox ide lekerülni ???

Pedig itt nincs egy csepp víz sem...

Egyébként láthatod, én nem veszexem...

Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 17
egyébként van egy harmadik lucifer, de az egy topiknyitás óta hallgat. Spanyolul.
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 16
Már a másik topikba írtam, DE itt is megismétlem. Ha meg tudunk különböztetni titeket, akkor meg minek veszekedtek?! Mindenki tudomásul veszi, hogy a Pokolnak 2 db. Fejedelme van, na, elég nagy az a hely, hát csak elfértek benne :)))

Ennél sokkal furább dolog is volt, képzeljétek csak el. Szoktam egy ruszki szájton is tántorogni, és ott akadt 2 db. Vlad nevű hapi (ami nem nagy csoda), DE mindkettő Torontoból! Na, ezek aztán megegyeztek, és az egyik úgy írta, hogy Vlad (TorontO), a másik meg Vlad (TorontA), aztán találkoztak és Lyól beittak, ahogy illik. A lényeg, hogy mindketten értelmes hapik vagytok, akkor meg mit balhéztok itt, amikor ráadásul nem is direkt vágtok egymás nickje alá, és egyikőtök sem a másik nevében írogat.
Sört az ördögöknek és hűtsétek le magatokat, biztos az a pokoli meleg árt nektek annyira :)))

glevi Creative Commons License 1998.06.04 0 0 15
IGEN AZ!!!
Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 14
geyza!
A Wágner Gyuri nem az a szakállas humorista, aki korábban egy countryzkr-ban bendzsózott?
Hozzá nekem volt szerencsém. MEg volt egy ilyen nevű osztálytársam Esztergomban, tudomásom szerint most Ózdon lakik.
Kérdésem Hozzád és a többiekhez:
most akkor én bunkó vagyok?
Luci Ferihez:
vibornye za upotrebu nástupistyé naszkledanou!
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 13
...kérlek :

Nada

eso es lo que Tu eres !

Luczy Ferenc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 12
Inkább semmit, azt is inkább spanyolul!
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.04 0 0 11
Most akkor én mit mondjak ?

A másik (segíccsetek) topicba az itt is felfele szólaló Morogva ( :) ) és SWEZ az én kiközösítésemre szólít fel egy olyan Álnevű miatt aki hetekkel az én május kettedikei bejelentkezésem után imposztorkodott megközelíteni az én nickemet.

Erre írja Mogorva ugyanitt, hogy "Jellemtelen bugris tahó". Én nem mondok rá ugyanilyet a debreceni álördögre csak annyit hogy :

Eres muy poco para seguir mis pasos.. !

Luci Feri
az eredeti

Ui. gejza sorstársam !
emelkedj felül rajta, hidd el megunja !
Ha nem félreteszek neked egy luxus üstöt, amelyben olaj nélkül füstölöghetsz !

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.06.04 0 0 10
Javaslat !
A hóttmél regisztrációkor az összes hasonló nick-et kiírja. Nem tehetné ezt meg a Törzsasztal is ? A jószándékú polgárok rögtön furmányosabb nevet keresnének maguknak. A kevésbé jószándékúakat ez persze nem zavarná, de ki törődik velük ?
Nos ?
Enc Creative Commons License 1998.06.04 0 0 9
Szegény Sántha Géza barátom itt bizony már nem élhetne meg...
gejza Creative Commons License 1998.06.04 0 0 7
Kedves Wágner sztrovacsek!
A sör, izé akarom mondani a próféta beszél
belőled! Na egészségünkre!
;~))))
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.04 0 0 6
gejza sztrovacsek :))) Hát azt hiszed, hogy csak a Törzsasztal van a világon? Hát ott volt az OlvÍr, amikor még ez az asztal nem is volt, meg azóta is volt már ilyen, de még a percóba is. Hát időnként direkte megjelennek Wágnerek, és akkor mi van?! Asziszed bírja sokáig cérnával, hogy engem utánozzon, amikor magam is csak utánzat vagyok :)))) Én csak örülnék neki, DE nektek lenne ez istencsapos, izé, istencsapásverés vagy ilyesmi, szóval tejjesen odalenne itten akkor minden, és úszna is minden a Sörbe bele benne, úgy bizony. Mer´hogy belőlem töményen azért ártalmas egy dolog vagyok, hukk. Ne is gondojjunk rá, izé, rám, na mindegy, egészségedre és ez a fő!
gejza Creative Commons License 1998.06.03 0 0 5
Bocsika!
Kicsit már pilledek!
A hasonló nevű barátom neve helyessen:
Wágner Gyuri!
gejza Creative Commons License 1998.06.03 0 0 4
Keves Wágner úr!
Amit írtál abban igazad van!
Lehet, hogy nekem van mimóza lelkem de
kicsit személyeskedésnek tartom ha más miatt
nyitnak egy olyan topickot aminek a címe
" gejza állj le " Nekem az a véleményem
mielött nyitok egy személyes címzésű topickot
kicsit körül nézek, hogy mi a pálya!
A név azonosságról meg csak annyit nekem is
van egy igazi Wágnwer gyuri nevű barátom.
Nem tudom te mit szólnál ha felvenné a wágner
nicket?
santa Creative Commons License 1998.06.03 0 0 3
Igaza van a Wagner Urnak, hogy lehet hogy nem a gejza-lejaratas a cel ezzel a nikkel.
Azonban gondolom, hogy mielott valaki regisztral, elotte beleolvas.(kulonben minek jonne?) Lehet, hogy neki is az a neve, de. Lattya a gejzat (mert biztos latta), akkor valaszt mast. Szoval lehet, hogy nem szandekos a neffelvetel, de megteveszto 1betuket valtoztatni.
(Vegul is ez megsem IRC, ahol pl. joe, helyett elegendo a joe_, mert azeggyik Mo-n, a masik meg Kuvait-ban ircel, oszt meg veletlenul se lehet osszekavarni)
Wágner úr Creative Commons License 1998.06.03 0 0 2
gejza sztrovacsek! Nem egészen értem a felháborodásodat, ugyanis nem annyira egyedülálló nicket választottál, hogy az akár véletlenül nem juthatott volna másnak is az eszébe. Nekem kapásból van 2 db. Géjza haverom IRL, de más hasonló egybeesésesket is sorolhatnék. A kérdés az, hogy ezzel a névhasználattal a Te nevedben ír ide a a Gejza vagy a sajátjában, hiszen egy kis odafigyeléssel megkülönböztethetők vagytok.
Ott van most a két Pokol Fejedelme, akik szintén nem tudnak valamiért a forró üstökön s a bűnös lelkeken megosztozni, úgy látszik a bolygók állása mostanában kedvez az ördögszaporulatnak. Én a helyetekben meginnék a "kollegával" Egy Pofa Sört és nem bánkódnék különösebben a dolgon. Írj olyan stílusban, ami egyedi és akkor akár a nevedet sem kell aláfirkantanod, úgyis megismer mindenki :)))

Na, egészségedre, meg a druszádéra is!

santa Creative Commons License 1998.06.03 0 0 1
Te gejza?

Ez most olyan koltoi kerdes fele, vagy mi?
Marmint hogy bunkosag-e. Hat persze, hogy az. Hasznalni a becsuletes asztalosok nikkjet, meg illyent. 1-2 megszolalas utan ugyis lebukik.
Meg lyo, hogy a Horn Gyula nem tag, mer akkor en is csak egy ilyen bitorlova valnek. Ha meg neaggyisten most lepne be, akkor pedig O. ;-))))))

Mogorva Creative Commons License 1998.06.03 0 0 0
Méghogy bunkóság? Jellemtelen bugris tahó, akinek ez örömet okoz. Körülbelül azzal egy súlyú, mikor más levelét felbontják. Persze ez is előfordul még kultúrált (?) országokban is. :(

Ettől függetlenül, erkölcsi aggályaim félretéve, azt kell mondjam, hogy hasznos is lehet. ;-)
Pávián Fábián barátunk szívmelengetően elhúzott a búsba...
Persze ez nem menti a hackert. :)

gejza Creative Commons License 1998.06.03 0 0 topiknyitó
Barátaim!
Ehez kérném a hozzászólásokat!
Bunkóság e más nickjével társalogni?
Mivel engem is az a nagy " szerencse" ért,
hogy egy nagy kezdőbetüs Gejza lenyúlta a nickemet!
Hali gejza. :~((((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!