Keresés

Részletes keresés

23 negedi Creative Commons License 2010.11.02 0 0 89

A témához kapcsolódóan, még ha tágabban is, van néhány topicom ha valakit érdekel:

 

Formás combok

Miniszoknyás lányok

hirességek lábai

23 negedi Creative Commons License 2010.11.02 0 0 88
Én nem találom vonzónak, egy nő lába legyen sima, szőrtelen.
Előzmény: Beus (-)
panoka Creative Commons License 2004.07.28 0 0 86

Szóval akkor a fejük lehet csúnya?

Vagy arra majd papírzacsit húzol?:))

Előzmény: Törölt nick (85)
s_vali Creative Commons License 2004.07.28 0 0 84

dettee, nekem bevált, hogy gyanta után clear&clear-rel fertőtlenítem, aztán neogranormonnal bekenem (nygtató és hámosító kenőcs).

 

Vali

Előzmény: detttee (80)
s_vali Creative Commons License 2004.07.28 0 0 83

Liz, nem tudom, hogy olvasod-e még a topicot. Szerintem a gyanta jobb, meg kevésbé fájdalmas, és hatásosabb (az epilátorral sok szőrszál törik, és nem jön ki tövestül). Mondjuk én kozmetikussal gyantáztatok, magamnak nem próbálnám megcsinálni (ha nem elég hirtelen rántod le, akkor nagyon tud fájni, meg begyullad, én meg nem vagyok ennyire ügyes...)


Vali

Előzmény: Liz01 (79)
Teaway Creative Commons License 2004.06.20 0 0 82
"Ennek ellenére a kedvesem imád, a többi pasi is elég szépen nyomul, tehát nem hinném, hogy a láb, vagy annak borotválása akkora probléma lenne"

Ott a pont!

Előzmény: Swanheart (73)
detttee Creative Commons License 2004.06.15 0 0 80
Sziasztok,
sajnos nekem is van némi problémám a szőrtelenítéssel. A művelet utáni piros pöttyök nem tűnnek el teljesen, van hogy elhalványulnak, de van hogy sötét, lilás színük lesz. Tudtok erre valami gyógymódot, vagy esetleg van tippetek, hogy mitol van? D.
Liz01 Creative Commons License 2004.03.27 0 0 79
Kedves Anat,

Köszi a tippet újfent!:)Naná, hogy kipróbalom, nalam is itt figyel a Clean and Clear:)Egyebkent szerintetek jobb a gyanta, mit az epilator?
Gonolom a fertőtelnítés előtte utána ugyanúgy nem árt..

Liz

Előzmény: Anat (77)
Anat Creative Commons License 2004.03.25 0 0 78
Kedves Mimmi,

Habar ezt eleg regen irtad, de gonoltam irok neked, hatha latod.
Lehet kapni drogeriakban gyantabetetet, 390 forintert, sargat keket meg zoldet. Ezeket elvieg gyantameleitobe kell teni, ami 10 ezer forint, de en uborkasuvegben melegitek vizet a mikorban, abba beleteszem, szepen felolvad, es egy patron kb 2 alaklomra eleg.(tehat 2x lab vegis es honalj) Gazdasagos, es higenikus, nekem nagyon bevalt (ja es gyors)
Udv,
Anat

Előzmény: mimmi (74)
Anat Creative Commons License 2004.03.25 0 0 77
Ja es amikor atdorzsolom, akkor mindig a szor novekedes iranyaba haladok, dehat elfele a szortuszotol, nehogy megis visszakeruljon valami, tehat a bikinivonalon lefele, honaljon felfele, de hatarozottan, es tobbszor
sok sikert!
Előzmény: Anat (76)
Anat Creative Commons License 2004.03.25 0 0 76
Kedves Liz01

Mi mar ismerjuk egymast borgyogyi ugyben:-) de lenne egy tippem. Habar nekem "csak" a bikinivonalon es a honom alatt volt sokat szortuszogyulladasom, de hatha ez neked is segit probald ki.
Valakitol hallottam, es nekem bevalt.
Mielott gyantazom, eloszor valamilyen fertotlenito/felso hamregetet eltavolito folyadekkal dorzsolom at a kritikus helyet. (pl clean and clear pattanastalanitoval, ami a pattanasokon nem segit, de fertotelit, igy erre jo) szoval jol atdorzsolom vele, utana jon a gyanta, es utana megint fertotlenitek hogy ne kerulhessen be a szortuszobe piszok vagy valami borke. Ezt este csinalom, es utana csak feher pamutbugyit veszek alvashoz, reggelre mar megnyugszik a bor, es lehet ravenni barmit.
Nekem bevalt, probald ki ha van kedved
Udv, Anat

Előzmény: Liz01 (75)
Liz01 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 75
Udv,
Ez egy kicsit mas tema, de meg nagyjabol ide tartozik..szoval engem nagyon erdekelne, hogy van-e valakinek valami tippe szörtüszőgyulladás-ügyben, az Ethnodison(gyógyszertarban kapható folyadék),a borotválni szörnövessel egyirányba, epilálás ellentétes irányba, erre való szivacs és testápoló használatán kívül. Merthogy ezeket úgy kipróbálgattam, de sajnos meg így is befelé nőnek(sajna eleg erős a szőröm), és a vegen akkor jönnek ki, mikor ott benn megnőtek, es olyankor csunya(sebes) masfel hétig...nyáron így maga a gyönyör 40 fokba hosszú nadragba maszkeralni..
Masnal ezek a dolgok müködnek?Vagy mitcsinál, ha mar bent vannak?Hagyni amíg kitalál vagy ikabb a tű?
mimmi Creative Commons License 2002.12.24 0 0 74

Sziasztok!
Eszleltetek, hogy megszunt a Veet nagy dobozos otthoni gyanta, ami pedig nagyon jo volt, nem bantotta a boromet. Volt belole vagy 10 doboz, de most vege, es nem tudom, milyet vegyek helyette. Marpedig kozmetikushoz nem szivesen mennek. Borotva meg soha tobbet, bbrrrr.

Előzmény: Swanheart (73)
Swanheart Creative Commons License 2002.10.26 0 0 73
Alejandro DeSilva - ez nem volt semmi :o)))))))

Sick Boy - Egy szőrös lábú nő is lehet szép. Pl. meg lehet nézni a nők arcát, mosolyát, kezét, mellét is. Nem csak deréktől lefelé léteznek a nők, és nem csak ARRA lehet őket használni (akkor vegyél guminőt, annak tuti szőrtelen a lába).

Amúgy elég érdekes, mert én születési rendellenességgel jöttem világra (donga lábbal), megoperáltak, tudok járni, futni, mindent, csak éppen vékony a vádlim, és vastag a combom. Ennek ellenére a kedvesem imád, a többi pasi is elég szépen nyomul, tehát nem hinném, hogy a láb, vagy annak borotválása akkora probléma lenne, ha el tudja terelni róluk a figyelmet az ember.

olajbaro Creative Commons License 2002.09.16 0 0 72
Tényleg annyira fáj, ha rálépnek?
wellington Creative Commons License 2002.07.11 0 0 71
Hol lehet az elmebeteg villo??
Solya Creative Commons License 1999.10.08 0 0 70
Kedves Luci Feri és Medwe!

Köszönöm, ez a jó kis nevetés-fuldoklás úgy kellett most, mint egy falat kenyér:-)))))))))))))))

Sick Boy Creative Commons License 1999.10.07 0 0 69
Nem szép a szőrös lábú nő, de a legrusnyább a szőröstalpú. Főleg, ha Madame Funarnak hívják.
originalqszi Creative Commons License 1999.09.08 0 0 67
jó, jó valóban félreérthető, de sejtheted, hogy a rím miatt:((((( Valójában a jó női lábakból kéne egynehány.... rettenet, hogy ezt félre lehet érteni:DDDDDD
egyszerü Creative Commons License 1999.09.07 0 0 66
Ha már a lábról van szó..
Akkor epilálni, vagy gyantázni! Bikinivonal naggyon helyes, hiánya gusztustalan... Hónaj szőr pedig szőrbe sem jöhet!

Amúgy szerintem a cukkínileves mindent kiüt.. csak rágondolok hányok.. sfjd... ba tessék.. most lehet pucolni a billentyűket...

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.09.06 0 0 65
Emberek! A noi labak olyanok, mint a felso tizezer!
Nem kritizalni kell oket, hanem bekerulni kozejuk!
piotre Creative Commons License 1999.09.06 0 0 64
Az én izlésem is hasonló.Nem szeretem az olyan pipaszár női lábakat.
Bölény Creative Commons License 1999.09.06 0 0 63
Kedves Crashoverdrive, biztosan nagyon erdekeset irtal, csak tudod a neonzold betvek egesz rosszul latszanak a halvanyszurke hatteren. Azt ajanlanam, hogy ne csicsazd tul. Jo, hogy eloszedted a topikot.
Crashoverride Creative Commons License 1999.09.06 0 0 62
Jajjj nagyon finom tud lenni a napbarnított természetes sima (a karban tartott is nagyon bejön) NŐi láb egy kis arany bokakötővel :)))
Odáig vagyok meg vissza a gyönyörű NŐi lábakért.
Rettenet Creative Commons License 1999.08.25 0 0 61
fene tudja, nekem ez a kettő is elég. ezzel is jól látok. néha még többet is mint kellene
homár Creative Commons License 1999.08.25 0 0 60
"...valóban lehetséges az, hogy a barátomnak tetszik a szerintem kissé vastag combom, ami ráadásul nem izomból tevődik össze, hanem hájciból?"
már mér' ne lenne lehetséges?
mondjuk így látatlanban elég nehéz megítélni...
Uff Creative Commons License 1999.08.25 0 0 59

Legjobb noe a Jenoe

???!

Brrrrrrrrrrr!

dzsokijuing Creative Commons License 1999.08.24 0 0 58
Nemtom emlékeztek-e rá a Rolling Stones együttesnek 1980 környékén megjelent egy nagylemeze (LP), amelynek a belső boritóján volt egy női láb, amely egy körömcipőben leledzett. Eddig semmi baj, de ez a női láb olyan szőrös volt mint egy patkány. Úgyhogy elég visszataszító volt, de azért jót röhögtem ezen a poénon.

Egyébként SZVSZ mindegy, hogy hosszú, rövid, vékony, tömzsi, csupasz, kissé szőrös, (nagyon szőrös azért mégsem), a női lélek a fontos nem a külsőségek.

Wágner úr Creative Commons License 1999.08.24 0 0 57
Nem is az a nyeg, hogy gyantás vagy nem, hanem hogy megfelelő helyen van-e....
Fishtax Creative Commons License 1999.08.24 0 0 56
Én Pocak sorrendjére szavazok! (Bár inkább holtversenyt hirdetnék az első helyen.)
:-))))))

Fishtax

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!