Keresés

Részletes keresés

gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.24 0 0 31
Van igazság abban amit írsz.
Az USÁ-ról nakem agy mindenbe beleszóló nagy száj, és egy mindenütt kiváncsiskodó szem jut eszembe. És ezt én nem szeretem.
De még mindíg, jobb ha ennyien maradnak, az atomhatalmak, mint ha szabadkezet kapnának.
bakibebi Creative Commons License 1999.08.23 0 0 30
Nekem egy kicsit mas kerdesek jutottak eszembe errol a Forumrol, mint az eddigi hozzaszolasok.

Ki dönti el, hogy kinek lehet atomfegyvere és kinek nem ? Egyenlore ugy nez ki, hogy markans hangvetele az USA-nak van.
Ugye köztudott, hogy az USA (természetesen) ellenzi ujabb orszagok atomfegyverkezeset. Vajon jogos e orszagok korlatozasa az atomfegyverkezesben ?
Miert lehet Izraelnek atomfegyvere es pl Iraknak nem ? Es akkor csak egy kiragadott peldat emlitettem.

bakibebi

Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.23 0 0 29
Köszi, ha még hallod.
gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.23 0 0 28
Az utolsó szavadban egy világ van, Dorian Gray.
Azért ez már döfi.
(gumicsiz man)
Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.23 0 0 27
Sőt, ha már itt tartunk még atomkísérlet sem volt itt tudtommal.
gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.23 0 0 26
Ezaz Dorian Gray! a pozitív hozzáállás.
Találjuk meg a jót a sok rossz között.
(gumicsiz man)
Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.23 0 0 25
És még örülhetünk, hogy Magyarorsz. on nincs csernobil típusú atomerőmű.
gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.23 0 0 24
Kedves Dorian Gray!
Nem vagyok én olyan tájékozott mint amlyen szertnék lenni. Még nem votam Indiában, sem annak közelében, csak híreket hallgatok és olvasgatok, és gondolkozok, már amennyire tőlem telik.
De sajnos, a terrorizmus, korrupció, bűnözés, ... és hadd ne soroljam ,mert már ez is sok - napi probléma a kedves szép földünkön.
(gumicsiz man)
Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.23 0 0 23
Kedves Gumicsizman!
Úgy látom ez az India dolog nagyon megy neked.
gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.23 0 0 22
Kedves Balmaz!
Igazad van, hogy atombombát azért nem olyan egyszerű csinálni, de ha jól tudom, valamelyik terror szervezetet, vagy valamelyik erőszakos politikai irányvonalat, amelyiknek terrorszervezete is van, valami milliárdos támogat (azt hiszem afganisztánból) És sajnos (majdnem ) mindenkinek van ára.
(gumicsiz man)
Balmaz Creative Commons License 1999.08.23 0 0 21
Megjegyzések:
1. India az első kisérleti robbantását kb. 1974-ben végezte, "békés célú nukleáris robbantásnak" nevezték. Ezért nem értem a meglepetés mértékét.
2. Terrorizmus. Hiába szerez a csávókám plutóniumot, ahhoz, hogy bombát csináljon belőle, sokminden kell még. Szerintem egy ország támogatása minimum (számítógépek, tudósok, legyártani a spec. anyagokat a bombához etc). Akkor már inkább félek a vegyi/biológiai fegyverektől, egyszerűbb megcsinálni/szállítani/bevetni.
gumicsiz man Creative Commons License 1999.08.23 0 0 20
Kedves még élő emberek!
Sokan azt gondolták, hogy a hidegháború végével, az atomháború, atom fegyver balesetek, veszély megszűnt. szerintem nem így van. Lásd a topik címét is. Sőt egyre valószínűbb, hogy a terroristák is összetudnak vásárolni egy atombombához szükséges anyagokat. Pl azt hiszem a szükséges plútónium elfér két kólás dobozban.
(gumicsiz man)
Jenci Creative Commons License 1998.06.07 0 0 19
LUCzI FERencz!
Bocsesz, majd odafigyelek.
Most már látom, milyen kiterjesztett háborút vívtok a nevetekért.
Nem jutott még eszetekbe, hogy egyikőtök megváltoztassa a nevét?
Végül is okos enged, nem igaz?
LUCzI FERencz Creative Commons License 1998.06.03 0 0 18
Jenci!!!

Nem LUCIFER, hanem LUCzI FERencz
Az eltérő írásmóddal lehet megkülönbözttettni a két _hasonló_ nevű tagtárstól (Luci Feri és Luczy Ferenc )

Koala Creative Commons License 1998.06.03 0 0 17
Igen, még akkor is ha "csak" Ők robbantgatnak kapunk némi sugárfertőzést, mert sajnos a felhők össze-vissza vándorolnak, aztán meg csak leesnek mindenféle mocskot magukkal hozva.
aSk Creative Commons License 1998.06.03 0 0 16
Amig saját magukat pusztítják ezek a nemtudommicsodák, addig semmi probléma nincsen, de egy atombomba nem csak ott fejti ki áldásos hatását, ahová ledobják.
Ha egyszer jó szelet kap a vitorla, akárhová is eljuthat a hajó...
Koala Creative Commons License 1998.06.03 0 0 15
Engem nagyon megrémit, hogy ennyire
primitiv, fanatikus, elmaradott nép, mint ez a kettő, atombombához jutottak. Sajnos az
egész világ felelős ezért, és mindenki fenyegetettséget érezhet. Az iszlám nép rendkivül fanatikus, (na persze a katolikus protestáns stb. (Irország) most ne beszéljünk). Ráadásul az éhes embereket mindenre rá lehet venni. Ebből a pénzből a politikusok nagyon sok ennivalót és gyógyszert vehettek volna, ebből is az tünik ki, hogy a politikusok, sajnos nem a nép érdekét nézik, mert ha azt néznék, akkor rizst és egyebeket vettek volna, hogy kevesebb gyerek haljon éhen, na persze az sem ártana, ha nem csinálnák ész nélkül azt a rengeteg gyereket, akiknek sajnos csak igen kevés hányada éri meg az egy éves kort is.
Szóval én szégyennek tartom, hogy ez 2000. év küszöbén megtörténhet.
Lehet, hogy a harmadik és végső (atom)háboru küszöbén állunk? Nem kizárt!!
aSk Creative Commons License 1998.06.02 0 0 14
sas.aSk

Bíztam benned.

sas.aSk Creative Commons License 1998.06.02 0 0 13

Nem kell beijedni, úgyis éhenpusztul az egész pirmitiv banda.
" Ezzennel Pakisztánt atomhatalommá nyilvánitom!"
Röhej...
szadai Creative Commons License 1998.06.02 0 0 12
india pakisztan naesaztan hataztan
hagy oljek egymast bekesen
ugy is tulsokan vannak
TULSOKAN!!!!
ha kiirtanak egymaskozott 10-20milliot
az legalabb nekunk jo
ELJEN AZ EUROPAI FEHER FAJ
Jenci Creative Commons License 1998.06.02 0 0 11
LUCIFERnek igaza lehet, nem tudom, valaki utánaszámolt-e már, de szerintem az utóbbi ezer év háborúinak elég jelentős része a vallási, vagy legalábbis részben vallási okok miatt robbant ki. Márpedig ez csak olyan környéken fordulhat elő, ahol a vallást nagyon komolyan veszik.
Ahol pedig a vallás ennyire jelen van (főleg fanatikuséknál), ott még a gazdasági érdekek sem számítanak igazán, nemhogy a politikaiak.
A "hitetlenekkel" való jó kapcsolatról már nem is beszélve.
A frász jön rám, mikor azt látom a tv-ben, hogy egy szakállas fickó örömében puskával, géppisztollyal lövöldözik.
Cyber Creative Commons License 1998.06.01 0 0 10
Asszem, hogy aki kiarusitja a nemzetbiztonsagat (lasd az altalam nyitott topicot) az lazan kepes arra, hogy jo penzert hasadoanyagot juttasson ezeknek az orszagoknak...
Spali Creative Commons License 1998.06.01 0 0 9
Az elso az, hogy a ket orszag egyikenek sincs hordozoja. Az eddigi robbantasok csak erofitogtatasra voltak jok. A letezo fegyveruk csak elso csapasra jo, ellencsapasra, vagy megelozocsapasra nincs semmijuk. Aztan ha egymasnak ugranak, az az egesz vilagnak nem jo. Nem sorolom az okait, hosszu lenne.

Arra volnek kivancsi, hogy ilyenkor a tobbi nagyhatalom miert nem lep kozbe? (csak nem toluk vettek a hasadoanyagot?)

Udv Mindenkinek!

Spali

LUCzI FERencz Creative Commons License 1998.05.29 0 0 8
SZERINTEM, HA EGY ISZLÁM ORSZÁG ATOMFEGYVERHEZ JUT, AZ EGYENLŐ A HARMADIK VILÁGHÁBORÚ KITÖRÉSÉVEL!!!!
Wágner úr Creative Commons License 1998.05.29 0 0 7
glevi Creative Commons License 1998.05.29 0 0 6
Tiszta sor, hogy hülyeség ez az atomrobbantásosdi, de ha belegondoltok, hogy kb. 2 évvel ezelőtt a Franciák is robbantgatták az atomot, pedig akkor is hőbörgött a világ, akkor nem tudom mit is várhatnánk két olyan országtól amelyik ennyire elmaradott és civilizálatlan
Luciferkó Creative Commons License 1998.05.29 0 0 5
Töfröcso !

Szerintem igazad van ! De azért hagyjuk Őket robbangattni hiszen úgy is fúj a szél !
Nekik, feléjük is !

Lucif

pipi Creative Commons License 1998.05.29 0 0 4
India már kijelentette, hogy válaszol a pakisztáni robbantásokra. Gondolom nem a diplomácia útján.

Üdv:pipi

Töfröcsó Creative Commons License 1998.05.29 0 0 3
Zajos!

Szerintem ez közelebb van mint gondolnád.
Walahol a nyóc kerben.
Közelebről: Walami kupé merdzsó!

Zajos Creative Commons License 1998.05.29 0 0 2
Nyissunk egy új topic-ot, ahol a következő robbantóra lehet fogadni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!