Keresés

Részletes keresés

Zsoldos Creative Commons License 2001.05.31 0 0 142
Úgy emlékszem, hogy e téren
nyilt már egy hasonló topic
Telepaták társasága
most paralell szórakozik
Khelben Creative Commons License 2001.05.31 0 0 141
De régi ez a topic...

A címhez: Bunkofon-e a mobiltelefon?

Így három év távlatából a válasz: már nem.

Üdv
Khelben

SPS Creative Commons License 1998.09.25 0 0 140
Sziasztok, egy kis félofftopick :

Kell-e walakinek egy Ericcson 388-as, dobozzal, leírásal, plusz multitöltövel, plusz vastagakkuval, gyári HeadSet-el ?

Ĺrról akkor, ha érdekel walakit. A mailcímemre írjatok !

Üdv,

eSPé

malenykij polgar Creative Commons License 1998.09.25 0 0 139
Ami az aksik kisütését illeti, a régebbi teflonok (pl. 1611) használati utasításában még fehéren-feketén ott volt, hogy a polgár (dógozó) igenis süsse ki az aksit hetente eccer, mer az úgy jó. Sőt, az aksik csak akkor teljesítenek igazán remekül, miután 1-2-3szor ki lettek szívva, szivatva (ebben nemcsak a Nokiás kollega lehet illetékes, hanem pl. Monica L. is, bocsánat...).

Ami az illemet illeti:
Drasztikus leszek, de általánosíthatnékom van: az ember a pöcörőjét is használhatja úriember módjára, valamint arra, ami(k)re kitalálták, és persze sok rossz, bunkó, visszataszító "használati" módja is ismert. Ugyanez érvényes a teflonra is.
Ez NEVELÉS (anyuci, apuci, szocializáció) kérdése.

Laci Creative Commons License 1998.09.24 0 0 138
LUCzi,

a Ni-Mh-es aksikat sem lehet IMHO nem teljesen lemerült állapotból újratölteni, mert fél év alatt teljesen tönkremegy. Nálunk a szobánkban van két 2110-es (ügyeleti +belső), és nem nagyon érdekel senkit, rátöltünk. Szét is mennek egy pár hónap alatt az aksik. Amikor mondjuk a főnöknek, hogy ki kéne cserélni egy szó nélkül szól is az illetékesnek, hiszen ő is ilyet használt több évig.

És még egy: én úgy tudom, hogy a Litium ionos aksi is tönkre megy hamar, ha újratöltik. Egy barátom mesélte, neki 8110-ese van, és a Nokiánál dolgozik (ugye), és ő is lazán töltögette ra a telefonra a szuflát, fél évig tartott az aksi. Neki is ott bent a szakik azt mondták, hogy azért néha azt is le kell meríteni (talán azt mondták neki hetente, már nem emlékszem rá).

Na ennyi infom van, azért köszi a tippet.

laci o:)

Lütyő Creative Commons License 1998.09.24 0 0 137
Mogorva!

www.net.hu/chip/

De szerintem jobb, ha a CD-t kerited meg.

VIGYÁZZ, SOK A VIRUSOS!!!!!!!!

Mogorva Creative Commons License 1998.09.24 0 0 136
Lucifer kollég!

Ez a Ni-MH rátöltés tuti infó? Mert eddig úgy tudtam, hogy az annak sem válik hasznára, ezt kizárólag a Li-ION aksikkal lehet büntetlenül megtenni hosszab távon. Jó lenne ha valaki hozzáértő (ha van a vonalban ilyen), eloszlatná a homályt meg a képzelgéseket.

Amúgy pedig jól mexívtam manapság, mert vettem az 5110-hez egy Li-ION akkut, abban a reményben, hogy most aztán hű de jó lesz nekem. Na az is lett. A 3-ik teljes feltöltés után is az alábbiakat produkálja: (A kis ügyes...) Készenléti idejére nem lehet panaszom, simán viszi az öt napot. Nade amint elkezdek beszélni is rajta, akkor 10-20 perc beszélgetés után már csipog, hogy tölteni kell! (?????) Viszont azután hogy bontottam a vonalat, kb. 10 perc alatt a szintjelző visszakuszik majdnem teljes töltöttségi szintre. (???) Szóval kicsit gyagyásan viselkedik ahhoz képest, hogy közel 10000 Ft-ot volt képük érte bezsebelni. Ez ugye nem normális viselkedése egy ilyen akkunak? A gyárilag kapott Ni-MH aksival tökéletesen működik, csakhát jóval nehezebb vele a cucc, aztán jól lehúzza a zsebem. Merhogy ott vagyok kénytelen hordani, mivel a hideg kiráz az övcsipeszes műmenedszer utánzatoktól...
Mert ez Lithiumos cucc valami eszement pillekönnyű valami, akár egy darab műanyag.
Annyit is ér????


Amúgy nem lehet valahol azt a CHIP cikket a neten elérni? Lustaság, ugye félegészség. Én meg makkegészséges vagyok szerencsére. :)

LUCzI FERencz Creative Commons License 1998.09.23 0 0 135
Laci!

A Ni-MH-ra rá lehet tölteni, az csak a felmelegedést nem bírja.
A rátöltés csak a Ni-Cd-nek halálos, a memória effektus miatt.

A nyáron vmelyik CHIP magazinban megjelent egy cikk az akkukról. Ajánlom mindenkinek figyelmébe!!!

Gabika Creative Commons License 1998.09.23 0 0 134
Herb

Most mondják élvonalék hogy vehetsz PANASONIC
EG 450 tip. GSM tel+kártya+ előfiz+vmi WÓK
MENT is adnak bele hogy mennyié' azt nem fi-
gyeltem....
Ezt ne hagyd ki!!!! Nekem is PANASONIC
vóna...

Lütyő Creative Commons License 1998.09.23 0 0 133
Gorcsev!

Az eddigi tapasztalataim:


1./ Az átállitás óta csak akkor volt üzenetem, amikor tényleg nem voltam készülékközelben, egyébként megtaláltak a hivások./A helyek és az időpontok többnyire rendszeresek./

2./ A készenléti idő az eddigi három napról /benne 4-5 általam kezdeményezett párszavas hivás, és ugyanannyi rövid beszélgetés/ kb. két.- 2és 1/2 napra csökkent.

robroy Creative Commons License 1998.09.22 0 0 132
Szerintem ott bunkóság használni ahol ez tiltva van, illetve másokat zavar. Persze ha én borzasztó halkan telefonálok nehéz elképzelni, hogy kit zavarnék vele mondjuk a postán.

Ui. Ellopták a nővérem Alcatel One Touch Easy-t. Tudna valaki egy másikat lopni helyette? Az én szívembe biztos belopná magát. Kb 10.000-ig érdekel.
Előre is köszi!

Bölikukac Creative Commons License 1998.09.21 0 0 131
Egészen apró hirdetés!
Besz@rt a filipszem. Van valakinek eladó használt, cégesen, kártya nélkül? Akármilyen újabb tipus, (lehet nagyon buta is, csak telefonálni használom) , huszonötezerig?
Gabika Creative Commons License 1998.09.20 0 0 130
Gabika fans!!!!/szpesöl neduddgi akit bírok../

Gabika is off

Gabika is on kedd 18.00 CET

Gabika Creative Commons License 1998.09.20 0 0 129
neduddgi

Thx én inkább 1 használt marokphone-ra
gondoltam amire azt vésték ezek a finnek
hogy 6110


Mindenki


Tel+előfiz. kb 15000-20000 ami elég jó
figyelni kell az akciókat, érdemes....

Szla: 3000 és attól felfelé fakultatíve
hacsak nem ilyen tőtögetős kártyát vesz
az ember...

Gorcsev Creative Commons License 1998.09.20 0 0 128
Herb
Havonta 2-6 eFt fix (ebben lehet már egy bizonyos beszélgetési idö is), a többi meg rajtad múlik.
Gorcsev Creative Commons License 1998.09.20 0 0 127
Lütyő
Nyilván, azé' kérdeztem, hogy a fizika törvényei miképpen extrapolálódnak aszürke hétköznapokba :-D. Lécci, számolj majd be a tapasztalatokról! Ha pozitívak, én is megcsináltatom.

Herb
A mostani akciókban már olyan kevés pénzé' (nettó 12-15 kHUF) hozzájuk lehet jutni, hogy egy kisebb vállalkozás -vagy egy jobb átlagnál jobb jövedelmü magánember- is elbírja. Ja, és ennyié' meg is éri...

neduddgi Creative Commons License 1998.09.20 0 0 126
Szerintem a Pannon ugyfelszolgalata tud segiteni. Azt hallottam, van par elado 6110-esuk.
Gabika Creative Commons License 1998.09.20 0 0 125
Emberek !

Nem tud valaki 1 eladó 6110-est?
Very important !!

Herb-Atea Creative Commons License 1998.09.20 0 0 124
Embberek, valaki árujja el nekem, hogy mibe kerül egy ilyen mobil-vacakság mongyuk havonta.
És azt áruljátok el, ha nem titok, hogy miből telik ilyen izére. ;)

/-/erb

Lütyő Creative Commons License 1998.09.20 0 0 123
Gorcsev!

Még eddig nem, de a fizika törvényei szerint kell lennie.(A központtal történő oda-vissza beszálgetése a készüléknek nagyobb adóteljesitménnyel megy/

Gorcsev Creative Commons License 1998.09.18 0 0 122
Lütyő!
Ezt úgy érthetem, hogy nem vettél észre kapacitás-csökkenést? (Hú, de jókat tudok itten fogalmazni :)))
Lütyő Creative Commons License 1998.09.18 0 0 121
Gorcsev!

Passz.-

Laci Creative Commons License 1998.09.18 0 0 120
Ja, egyről beszélünk.
Szerintem ronda, ráadásul rím sincs benne :)

Egyébként abból is hiányzik a naptár, és még sok más sincs szerintem benne, ami elengedhetetlen (játék, stb :-) )
Na, jó ez csak vicc volt.

De engem azzal lehet elriasztani leginkább egy terméktől, ha a marketingje a sznobokat célozza meg. Akkor tényleg csak akkor veszem meg, ha nagyon jó, nagyon nagy szükségem van rá, különben égőnek érzem.

Más: nem tudja valaki mennyibe kerül egy 6110 gyorstöltő? És hogy milyen gyors az? Mert egyébként én a telefonomat 0-ról 4-5 óra alatt tudom maxra tölteni. Nem sok ez egy kicsit?

Laci Creative Commons License 1998.09.18 0 0 119
Hali málenkíly polgár :)

hát igen, amikor az ember mexokja hogy csak hetente kell tölteni a gépet, akkor a három nap (Li-ionnal addig megy a 8110) kevés. Monnyuk arra aszondják, hogy rá lehet tölteni. Rá, csak akkor ugyanolyan tönkremegy, mintha a Ni-MH-re töltenél rá.

A 8810-es meg nekem valahogy mintha nem tetszene, de lehet, hogy másikra gondolok. Mindjárt megnézem...

Gorcsev Creative Commons License 1998.09.18 0 0 118
Lütyő
És mennyire terheli jobban az aksit? (Érted, ugye :))?)
Gabika Creative Commons License 1998.09.18 0 0 117
Bocs én az élvonalhoz tartozom....
A szervíz helyileg egyébként nincs messze
tőlem.Azért Thx....
Lütyő Creative Commons License 1998.09.18 0 0 116
Gabika!

Lemaradt -- Mindenféle Westellel foglalkoznak.

Lütyő Creative Commons License 1998.09.18 0 0 115
Gabika!

Westel 450.
Debrecen, Gambrinusz köz. Most nyiltak.

malenykij polgar Creative Commons License 1998.09.18 0 0 114
Laci!

A 8110-nek stand. aksival nem kevés egy kicsit a készenléti ideje?
Ami a szépséget meg az ultimate kütyüt illeti , megjön/megjött a 8810 (csak nokiabuziknak ajánlom, mint nekem). Nokiabuziság = többsoros diszpléjkedvelés + egy kis lágyvonal-(nők!)rajongás. Persze nem ártana az a zsenge 220+ÁFA amit kérnek érte.
Engem az lep meg, hogy kedves élvonalbeli kapcsolatcégeink miért csak ezt a 4-5 márkát viszik. Sógoréknál, germániában itthon sosem hallott remek készülékek is komoly szereplői a piacnak (ld. Hagenuk, rulez).
Fú, de nagy reklám-hozzáböffenés volt, ráadásul viszonylag offtopic.

Kedves mondat a "hőskorból":

"Híjjál má' vissza 6-kor, akkor a mekdonáldzba' vagyok!"
:-)

Gabika Creative Commons License 1998.09.17 0 0 113
Lütyő

Az élvonal vagy a kapcsolathoz tartozol?
Melyik ez a szervíz és hol van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!