Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.17 0 0 68
Az igazi régi nevek közül már csak Denes szokott írogatni.
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.14 0 0 67
Jaj,de jó lenne! Torgyán papa visszatérne,mint a terminátor.
De ha már időutazás,nem lehetne szelektíven?
Pl az akkori árak,meg az akkori életkorom visszajöhetne. De az akkori bérek,meg az akkori férjem nem! De szép is volna! Ezekkel a feltételekkel még Torgyánt is elnézegetném egy ideig. Na jó,egy egészen rövid ideig. :-)
mit gondoltok,Poltot fogja javasolni a KE? (Ha már Orbán ilyen szépen célzott erre.) Vehetjük úgy,hogy gyakorlatilag utasításba adta?
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.14 0 0 66
Rettenetes nagy véletlen volt, semmi szándékosság nem volt benne: próbáld ki, hogy rákattintassz a polidilire, majd a "nyitó" gombra! Előjönnek a legelső topikok, a legrégebbiek, ott szúrtam ki a nevét, ígéretes volt a címe, szerencsére nem csalódtam, sokadik vagy, aki örömét leli benne:)))
Előzmény: Galádriel (65)
Galádriel Creative Commons License 2010.09.14 0 0 65
Csak gyorsan regelt :-) Még internetto időkben.

Mindenesetre mókás kis topik, a jó öreg Pirítós kartács, ekkor még nem banánozott szegény és még lambéria se volt sehol. Jót nosztalgiáztam, kösz hoyg előkotortad :-)
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.14 0 0 64
Tudod mi a poén? Mai hír szerint poltpeti ismét képbe kerülhet:)
Méghogy nincs időutazás...nemsokára visszakapjuk szabadibécit, s az általad hiányolt torgyán doktor színrelépése sincs messze:)))
Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 63
Szerintem nem ezzel a névvel regelt (honnan tudta, hogy kettes lesz?) hanem valószínűleg utána változtatta meg.
Előzmény: Törölt nick (61)
ötvenafele Creative Commons License 2010.09.13 0 0 62
részben

eredetileg én se vagyok túl magas regszámú, mondjuk azt megtartom különleges alkalmakra :)
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 61
Elképesztő..."Kettes számú törzsvendég"

Jól látom, a regszáma 2 lenne? Ő alapította az index fórumot?
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 60
MOST írták át a címet kisbetűsre...  :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 59
Jaja:)
Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 58
Számomra az a megdöbbentő: ha nem bukkanna fel néha Torgyán neve(és persze nem látnám a dátumokat) azt hinném,hogy friss hsz-eket olvasok. Ennyire nem változott semmi és senki 12 év alatt? Kár hogy elsüllyedt,élmény volt végigolvasni. :-)))
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 57
Elképesztő:)
Ezek az emberek írnak még? Mindenesetre érdekes történelemóra a volt végigolvasni, egyben szórakoztató is. Közben azon járt az eszem, hogy mennyire feledékenyek az emberek, s még én is, pedig azt hittem mindenre emlékszem:)
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.12 0 0 56
Még 1998-ban indult, 2-3 jegyű regszámos hozzászólókkal az elején...
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.12 0 0 55
De kár ezért a topikért, baszottjó neve van:)
Zsoldos Creative Commons License 2001.08.13 0 0 54
A Törzsasztal legyen törzsasztal,
a Politika legyen politika,
(a krumplileves legyen krumplileves)
lucifair Creative Commons License 1998.08.13 0 0 51
nincs az az igazság, ami tartósan érvényes volna
nincs az a hülyeség, ami az idő ne igazolna...
madar Creative Commons License 1998.07.12 0 0 50
Kedves Csülök!
Semmi sem változik, 50 %-ot most is megkapnak az ellenzéki pártok. Az nem a koalíció hibája, hogy most együtt ellenzéki Horn Gyula és Csurka István, Magyar Bálint és Kupa Mihály. Madarat tolláról…
Laci Creative Commons License 1998.07.12 0 0 49
Ki fog még derülni, hogy mennyi benne a narancs, és mennyi benne a vér. Patakvér, vagy pataknarancs? Egyedül nem megy...
ego Creative Commons License 1998.07.11 0 0 48
LLáttátok az este a hiradóban Torgyán doktort. Szerintem máris szenved a miniszteri poszton. Szerintem hamar el fog használódni, mert Ő csak ellenzékiként lehet elemében. A végén még, mi, akik nem szerettük. szánni fogjuk. Én legalábbis, mert számomra Torgyán dr. a határ. Ő ugyanis úgy jobboldali demagóg, hogy közben nem rasszista. A minap például szükségesnek tartotta, hogy elmenjen a munkaszolgálatosok emléktáblájának avatására. (Egyes, számomra nehezen elviselhető asztaltársak informálására leirom, hogy felmenőim között nincs olyan aki igy kerülhetett volna a frontra, vagyis nem a személyes érintettség miatt verem le itt a tisztesség határánakl cövekét.)
dna Creative Commons License 1998.07.11 0 0 47
Legalább van benne vitamin.
A virágokat legfeljebb a birkák legelik (nem tulipánt,kizárólag szegfűféléket).
Laci Creative Commons License 1998.07.10 0 0 46
A patakvérnarancs bár telve van vérrel, nagyon könnyű, a mérleg nyelve viszont mégis jobbra, az ő irányába mozdul el, tehát sokat nyom a latba, a gond viszont az, hogy máshova sem. Érdekes jelenség, hogy sem ő, sem kedvelői nem bírják a kritikát, bár nem kevés van belőle.
Viszont nagyon ingatag a sejtszerkezete, ezért osztódás várható a jövendőben a szerkezetében.

Akkor majd meglátjuk mennyit ér, mert a mérleg sem fogja a nyelvét nyújtogatni felé.
Bár számára még bizonyára mámorítóan ízletes falat.

Most mi a bajod ezzel a topivval HAME, miért nem fér el? Szerintem szórakoztató.

HAME Creative Commons License 1998.07.09 0 0 45
Hát ezt a Beavis&Butthead topicot meg minek kellett visszahozni a feledésből?!?!!!
aTom Creative Commons License 1998.07.09 0 0 44
patakvérbúza...

Szerintetek két év (vagy előbb?) múlva kiknek a képét kell köpdösni a kisgizda felvonuláson?

Csülök Creative Commons License 1998.07.09 0 0 43
madár!
Elmesélem, bár a tények téged úgysem érdekelnek:
Once upon a time, úgy 4 esztendővel ezelőtt, a gaz elnyomó, bolsevista, kommunista hatalomimádó MSZP - SZDSZ koalíció, bár könnyedén megtehette volna az ellenkezőjét, a parlamenti részarányánál (28% ?) lényegesen több (50%) helyet biztosított az akkori ellenzéknek a média felügyeletben.
Szerinted helyesen cselekedtek?
medwe3 Creative Commons License 1998.07.09 0 0 42
Hogy most mi lesz madár?
Az, hogy megin személyeskedni fogok.
Fincikutya aszonta, hogy kezd finomodni a stílusod.
Ezt magam is így láttam.
Elolvasva ezt az értékest, kezdem látni, hogy madárból sem lesz szalonna.

valaki a gátról

RaSeK Creative Commons License 1998.07.09 0 0 41
A patakvérnarancsot nagyon szeretik a madarak...vagy nem
madar Creative Commons License 1998.07.08 0 0 40
A mérleg nyelve mostmár nem a Torgyán, mert ő bugyron belül van. Ezzel szemben a bugyron kívül, mintha nem lennének egészen tiszták az erőviszonyok.
A hatpárti média egyeztetésen az MSZP és az SZDSZ azt követeli, hogy e két pártnak legalább az egyharmados képviseletét biztosítsák, mondván, hogy a többi kormányon, illetve koalíción kívüli párt nem ellenzéki.
(Bolsik, bibsik ki a gátra, jön a barna veszedelem!)
Most mi lesz?
ego Creative Commons License 1998.07.08 0 0 39
Torgyán dr. következetesen rendőrminiszternek titulálta (a civil) Kunczét. Bátor jóslat, ha azt gondolom mostantól, belügyminiszter úrként fogja emlegetni (a reaktivált rendőr) Pintért?
Laci Creative Commons License 1998.07.08 0 0 38
hehe
SPS Creative Commons License 1998.05.13 0 0 37
Na, megjött a kreativításom is, azt hiszem :

Vásárlásakor nagyon kell figyelni a mérleg nyelvét, nehogy túl sokat fizessünk érte ...

eSPé

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!