Nem arra gondoltam h összetört lelkileg és azóta sem találja magát. Hanem arra h valami, ami fontos volt korábban, most már nem az. (lásd Broch, Groot....)

Handie Creative Commons License 2021.01.18 0 0 2958

Megtört benne valami. Te írtad.

Előzmény: RnD (2956)
RnD Creative Commons License 2021.01.18 -2 6 2957

Egyébként a magyar NBI második legjobb góllövőjének lenni (akciógólokból), azért elég magas szint így is.

RnD Creative Commons License 2021.01.18 -2 6 2956

Nem 'megtörte' a sérülése, hanem átértékelt bizonyos dolgokat az életében. Mint ahogy Broch, Groot és mások is...

Előzmény: Handie (2955)
Handie Creative Commons License 2021.01.18 0 0 2955

Hát ha olyan kiváló mentális adottságokkal rendelkezne, nem törte volna meg ennyire a sérülése. Most mondhatnék példákat, hogy kik építették fel magukat komoly sérülés után magas szintre. Akarat kérdése, ahogy te is írod.

Előzmény: RnD (2953)
RnD Creative Commons License 2021.01.18 -3 5 2954

Tóth Gabi "támadó repertoárja" a sérülése előtt jóval változatosabb volt, mindenféle egy-egyezésekkel és betörésből lőtt gólokkal. De azóta felhagyott ezekkel és most tényleg egy-két akciót preferál csak elöl. De ezekből is igencsak eredményes, az előző szezonban az NBI második legjobb góllövője volt (5.33 akciógól/meccs).

RnD Creative Commons License 2021.01.18 -5 8 2953

Tóth Gabi nem lett volna kiváló utánpótlás-játékos, ha a mentális adottságai nem lennének jók. Gyenge mentális képességekkel nem lett volna belőle a korosztálya legjobb játékosa (és nemcsak nálunk). Klubot sem váltott volna, ha az Érd nem esik szét.

Szerintem igazából a sérülése óta más a hozzáállása, meg amióta az ETO-ból el kellett mennie (hála a barom spanyolnak). Akkor szerintem megtört benne valami és már nem akar 'a világ legjobb játékosa lenni'. Ezt mondjuk nagyon sajnálom....:(

Előzmény: Handie (2952)
Handie Creative Commons License 2021.01.18 0 1 2952

Tóth Gabi esete valóban nem túl pozitív. :( Kiváló utánpótlás-játékos volt, de én szerintem a mentális adottságai nincsenek meg hozzá,hogy ő felnőtt szinten is tudja azt hozni. Jó érzéke van a játékhoz, de kevés dolgot tud igazán jól. Amit tud, azt nagyon jól,ez tartja még ezen a szinten, de egy nagyobb csapat nem nyer vele, ha ő lesz az irányító.

G-T15 Creative Commons License 2021.01.18 -1 1 2951

Sokakat megrémít egy olyan edző, aki jó NB1-es irányító volt, tehát mindent látott a pályán. Emellé még tanári diplomával is rendelkezik és már komoly edzői tapasztalattal is valamint elképzelése is van a játékról.

Előzmény: Süni2 (2946)
G-T15 Creative Commons License 2021.01.18 -1 1 2950

Másokkal együtt visszajátszásban nekem is feltűnt, hogy Lacrabere sokat lép. Ez egyébként az élőben látott BL 4-es döntőkön is gyanús volt számomra, viszont ott nem volt visszajátszás.

Tóth Gabi csatlakozott az Ábrahám, Triffa, Reiner vonulathoz. Itt is leszek 1-2 évet, ott is leszek 1-2 évet. Meglátásom szerint - bár tv erősen kövérít-, kerekségben nem sokkal maradt le az említett franciától. Persze lehet, hogy csak a szerelés állt rajta rosszul, viszont azért a nadrágja is nagyon tele volt vele. Igazából szerintem R.K. későn kezdte el kiverni belőle a hülyeséget, mert ifiben nagyon szüksége volt a góljaira. Talán ő is későn érő típus, aki ígéretes volt ifiben.

G-T15 Creative Commons License 2021.01.18 0 1 2949

Szerintem a Vác a fáradtság mellett, újra nem nagyon tudott mit kezdeni a nyitottabb védekezés ellen. Amikor az oroszok visszaálltak 6-os falra, többször kerültek helyzetbe. Sajnos a kihagyott ziccerek miatt elég szorossá vált a meccs. Szerencsére az ifi válogatott kapus sokszor segítette a gyenge védekezést és talán az oroszok is elfáradtak. Egyébként egyik játékosuknak előbb volt 2x 2 perces kiállítása, mint valamelyik vácinak. Talán ez is közre játszott az 1. félidőben mutatott gyengébb játékukhoz. Igazából mára ez a meccs is emlékké vált, jöhet az Ikast.

Bamberg58 Creative Commons License 2021.01.17 0 1 2948

10-11. kb mint az Újváros és a Kisvárda és azok szintjét meg is üti, főleg a hiányzóival. A Chambray is 12-vel verte.

Előzmény: RnD (2938)
schanc Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2947

Muhaha :)

Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 0 4 2946

Kölcsönben volt csak ott. Ennyi erővel Óvárra se mehet. Ott is járt.

Érdekes lesz, kik maradnak Siófokon... Jön az Innovátor, és menekülnek, mint a szél?

Előzmény: hatosfalat (2945)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.17 0 2 2945

Őket már egyszer otthagyta.

Mondjuk mehetne külföldre is, itthon már végig próbált szinte mindenkit és valószínűleg csak visszább fog lépni.

Előzmény: Süni2 (2941)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2944

Keresnek.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2943

Akkor vőlegénye, passz, valamiért férjre emlékeztem, de nem a bulvár része miatt írtam, csak hogy szerintem hová igazolhat.

Előzmény: RnD (2939)
RnD Creative Commons License 2021.01.17 -1 6 2942

Feltételezem Danyi Gabi érkezését nem akarta már megvárni.....Kíváncsi vagyok Kiss Niki marad-e.

Előzmény: hatosfalat (2940)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 0 1 2941

Vagy a Kisvárda, mert ott eresnek irányítót.

Előzmény: Tonio 2.0 (2936)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.17 0 1 2940

Neki MTK vagy Vác elég nagy visszalépés lenne anyagilag, meg azért célokban is. Fradi meg remélem nem benne gondolkozik.

Nem értem amúgy miért távozna Siófokról, azt gondoltam ott most próbálnak majd azért egy harmadik helyre esélyes csapatot megtartani.

RnD Creative Commons License 2021.01.17 -1 5 2939

Férje....? Már volt esküvő?

RnD Creative Commons License 2021.01.17 -1 5 2938

Úgy tűnik a francia bajnokság azért mégsem az igazi......

Előzmény: hatosfalat (2935)
RnD Creative Commons License 2021.01.17 -2 5 2937

Fleury Loiret--Siófok: 24-35 (végeredmény)

Igen gyenge színvonalú meccs, a franciáknál csak Lacrabère támadójátéka értékelhető, ő egymaga lőtt 14 gólt, ebből 10-et a szünet után (amikor már eldőlt a meccs). De ez tőle így is egy igazi, látványos one-man show volt, amíg aztán az utolsó percben egy látványos középről beugrásból lőtt kínai gólt követően be nem görcsölt a lába (aztán Csapó Kincső próbálta őt kúrálni...)

A Siófok fiatal magyar játékosai értékelhető játékidőt a második félidőben kaptak csak, Kiss Niki (1/6) és Tóth Gabi (2/4) sem nagyon villogtak, bár az egész meccsnek annyira nem volt a szünet után hangulata hogy ez talán magyarázhatja ezt. Ha ők kezdenek, valószínűleg sokkal többet láttunk volna tőlük.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2021.01.17 -1 1 2936

Tóth Gabi férje a Vasasban játszik, szvsz bp-i, vagy Bp környéki csapat lenne neki a logikus.

Előzmény: hatosfalat (2933)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2935

Hát ez egy elég szar meccs volt, ez a Fleury nem tudom hogy jutott el eddig.

Handie Creative Commons License 2021.01.17 0 1 2934

Ez egy darabig még nem fog megtörténni. Vámos marad, még 2 évet legalább.

hatosfalat Creative Commons License 2021.01.17 -3 1 2933

Remélem Debrecen, hogy Vámos tovább mehessen :)

Előzmény: Trombozis4 (2923)
RnD Creative Commons License 2021.01.17 0 3 2932

Kincső aztán bent volt azért a végén nagyjából negyedórát. Öt percre Lapos Laura is pályára került, lőtt egy gólt hetesből és egyet középen betörésből:)

Előzmény: RnD (2928)