Keresés

Részletes keresés

Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 29
Elhiszem, ha lenne annyi pénzem, akkor vennék egy új vinyót, de nincs :((( Qanum 5.1-es van benne.
Előzmény: BX16TRS (24)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 28
DMP3!

Ha esetleg nem negy titok, elmondanatok mien protokol-al komunikal a fejegyseg a satelite display-al? esetleg I2C busz? ;)

BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 27
A regi vinyonal hallatszott a lemezmuvelet is, ennel csak a felporges, es a motorhang..
Előzmény: BX16TRS (24)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 26
Szinte biztos, hogy az a probléma amit írtam, de majd ki is próbálom, volt már ilyen gondom másik autóban is sima magnó hangfal párossal is. Én is tekergettem, de holnap kipróbálom amit írtál.
Előzmény: BX16TRS (20)
Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.12 0 0 25
Köszi...

Azóta már én is elolvastam a beállítások melletti kis gombok tippjét... :)))

Előzmény: BX16TRS (12)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 24
Egy kicsit tenyleg halkabb lett..
meg a tapot kell megszurni vmi alulatereszto szurovel, mert futyul a generatortol..
Előzmény: Norgi_V6 (23)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 23
Nem értem, mit változtat egy másik winyó?
Előzmény: NLQ (21)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 22
NLQ!
nem sokat szamit;(
nekem eloszor 6.4-es fireball volt, most hogy beraktam egy 20-as maxtort, nem sokkal halkabb..
Előzmény: NLQ (21)
NLQ Creative Commons License 2001.10.12 0 0 21
proszald meg masik winyoval....
Előzmény: Norgi_V6 (18)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 20
Norgi!
en atmenetileg ugy oldottam meg a zajt, hogy az erositot fel hangerore tekertem...
igy nem hallom, es a lejaccot elegge fel lehet hangositani(0-4dB)
Előzmény: Norgi_V6 (18)
Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 19
Na hali!

A beállítások elérésére szolgáló gombom (téglalap alapon kör) lényegesen más karakteristikát mutat mint a többi :) Tehát lötyög, és sokkal könnyebb nyomni, mint a többit. Csere?

Norgi

Norgi_V6 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 18
Na hali!

Egy két apróság.
Mint írtam, nekem nagyon zajos, ami egyértelműen a szivargyújtóból jön, megpróbálom közös földre tenni, remélem segít. Egyébként egy zavarszűrést beiktathattak volna, de az is igaz, hogy a legtöbb embert nem tapasztalta. Higgyétek el, nem kell vájtfülőnek lenni, hogy haljátok, mert ez brutálisan hangos, ha nem játszok le semmit, akkor elviselhetetlenől visít, és csak max hangerőn nem hallom, persze ha elég telített a hangkép.

Windows 2000 alatt:
- A manager progiból nem lehet kilépni, csak bezárni lehet.
- A manager progi frissebb verziója van fennt a neten, de nem frissíti az eredeti 1.0b-t 1.01-re.
- Nem frissíti a firmwaret. :(
- A dir.idx-et minden alkalommal teljesen újra generálja, azután pedig kifagy a lejátszó, ha csinálok egy másikat, akkor azzal megy.
- A progba épített böngészőben csak böngészni lehet másolni nem, illetve azonkívűl semmit sem!
-nem lehet a lejátszás közbeni kijelzést állítani, miért?

Most ennyi. Jó zenehallgatást!

Norgi

BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 17
Ha most letoltod toluk az aktualisat, meglesz az eredeti.. ;)
Előzmény: NLQ (15)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 16
Huh...
nekem a gombot az oramutatoval ellentetesen kell tekerni, akkor megy felfele..
szerintem(nekem) igy pont jo;)

Tucsi

Előzmény: NLQ (14)
NLQ Creative Commons License 2001.10.12 0 0 15
felmerult bennem meg egy dolog:

a firmware frissites!
jo lenne ha le lehetne menteni a gepben levo firmware-t, ha nem teccik az uj akkor vissza lehesen tenni a regit

NLQ Creative Commons License 2001.10.12 0 0 14
"kilepes utan egy sor "szemet" "

hangerot allitasz, a tekrot megnyomod akkor nem... en is jeleztem nekik a hibat

a tekero fel le merre legyen asszongyak valoszinuleg bekerul menube a dolog mert nem tudtak eldonteni melyik lenne a jobb (nekem a masik :))

nlq

Előzmény: BX16TRS (13)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 13
Mas nem vette eszre?

Marmint:
Ha egy hosszabb nevu file-t jatszok le, es belepek a menube hangerot allitani, kilepes utan egy sor "szemet" marad... ujabb belepes, kilepes utan eltunik...
Nem nagyon zavaro, csak mintha nem frissitene a display-t rendesen..

Tucsi

BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 12
KP!

Mar bocsi a roviditesert!;)
Logo ugyben olvasd el a hasznalati utasitast;)
Ja bocsi... most hogy nezem nincs benne, az oldalukon viszont igen a tippek-nel..

"Init logo
Beállíthatod a bekapcsoláskor megjelenő képet. Ez egy 128*56 pontos fekete-fehér bitkép, amit a DMP3 Manager segítségével bármilyen .BMP fájlból át tudsz konvertálni. "

Nekem 20 percel a bekapcsolas utan mar egy Citroën logo viritott;))

Tucsi

Előzmény: Koltai Péter (0)
BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 11
Sziasztok!

Nem is gondoltam, hogy ien hamar reagaltok a levelemre, es megjelentek a forumon! ;)
Az emlitett vinyohangra van valami tippetek?

Tucsi

Előzmény: DMP3 (6)
Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.12 0 0 10
Köszi, de ráér, csak ne hagyd el...
Valamikor CARtársak-találkozón odaadod...

Amiért ráér:

Tök jó volt a tekerője, nem súrlódott a széle...
Cserébe a tekerő nyomására nem mindig reagált, vagy olyan erősen kellett nyomni, hogy én már túl erősnek találtam.
Ma visszavittem az Üllői útra, szó és kérés nélkül azonnal cserélték. Nagyon pozitív benyomást tett rám, hogy nem állt neki a srác kötözködni, vitatkozni. Mondtam mi a baj, kérdeztem, hogy hogyan lehetne megoldani. Elővett egy másik dobozt, és azt mondta "így"... :)
Remélem a hozzáállás így marad.

Előzmény: BX_thomas (5)
Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.12 0 0 9
Hi!

peti ha meg nem vitted vissza gyere felem! nekem meg rossz iranyba tekeredik, es en meg pont azt szeretnem ha erosebb nyomas kellene a gombhoz...

A tekeredésre nincs ötletem...
Firmware frissítés?

Már visszavittem. Kilenckor indultam, tízkor írtad... :( De e tekeredés miatt akkor sem cseréltem volna... :)

Előzmény: NLQ (1)
NLQ Creative Commons License 2001.10.12 0 0 8
ha jol sejtem a gyartas mogott valamilyen szinten a 77 elektronika kft all! (www.e77.hu)
EZ kizarolag jo dolgot jelent!
kb 15 eve foglalkoznak elektronikai eszkozok fejlesztesevel es gyartasaval (vercukorszintmerok es telefonkozpontok es azok kiegeszito dolgai)

mint mondottam ez csak sejtes, ha nem igaz akkor sorry....
DMP3 szerinted jo a sejtesem??? :)))
(ha minden igaz en segitettem ratalalni erre a topicra is :)))

Udv
nlq

Előzmény: DMP3 (6)
BX_thomas Creative Commons License 2001.10.12 0 0 7
vowwww!!!!
ez már döfi!
Asszem van egy korrekt csapatunk? :-)
Előzmény: DMP3 (6)
DMP3 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 6
Sziasztok!

Először is köszönöm a bizalmat minden DMP3 vásárlónak, és örülök, hogy magától jött létre ez a topik.
A jövőben ezen a fórumon is megpróbálunk segíteni a felmerülő DMP3-as problémáitokra. Szívesen fogadunk minden építő jellegű kritikát és válaszolunk a kérdéseitekre.

Üdv: DMP3 Team

Ui: Az összegyűlt bugokról még ma reportot küldünk minden regisztrált vásárlónak.

BX_thomas Creative Commons License 2001.10.12 0 0 5
A számlát adjam elfaxolom neked ha kell de csak holnap tudom!
A menü lépegetése gombnyomkodás amit irtél!
Én csak beizgattam, megnéztem a képernyőjét aztán ennyi, ja meg hofit hallgattam rajta.
De csak akkor volt nekem lassú a reakciója ha lejátszott. ha csak cseszegettem akkor felfogta a tekerő nyomkodását!
220 ra nyomtam és ott nem volt zümm-zümm.. :)
Előzmény: Koltai Péter (0)
GuMiSZu Creative Commons License 2001.10.12 0 0 4
Ja u.i ÉS BÜDÖS is!!!! korrekten valami iszonyat szaga van nem tom mivel ragasztgatták, de áááá
:(

ITAL IS YOURS!!!

GuMiSZu Creative Commons License 2001.10.12 0 0 3
Hali!!

nekem is iszonyat zajos :(

kellene operálni két dolgot, levehető előlaposra, akkor nem kellenefélni, hogy feltörik érta a kocsit,
CDROM TÁMOGATÁST!!!!!!!!!!!! az nagyon kellene

u.i :NLQ ha nem UDMA módba megy a cucc nem kellide nagy sebesség, akkor bele lehet rakni kb 1,5m kábelt is nekem van ilyen hosszú, és megy vele a vinyóm :)

tahát ::Ö)

BX16TRS Creative Commons License 2001.10.12 0 0 2
Nos en behergeltem a kocsiba, es csak akkor nem "hallom" a vinyohangot, ha az erositot kb fel hangerore tekerem. ha ennel magasabb, elegge zavaro;(
Igaz, igy is lehet hallgatni, na de hangosan?;)
Nekem szerencsere nem fagy, de mikor kilepek a menubol, egy visszintes csikban szemet marad. Belep-kilep ujra, erre eltunik.

Tucsi

NLQ Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1
akkor valaszolok ide is

peti ha meg nem vitted vissza gyere felem! nekem meg rossz iranyba tekeredik, es en meg pont azt szeretnem ha erosebb nyomas kellene a gombhoz...

egyebkent az UDMA winyokabel max 40 cm lehet " szabvany szerint", amit altalaban meg elbirnak a pc-k 60-90 cm (a 90 cm rel kb a winyok fele mukodik hiba nelkul....)

Előzmény: Koltai Péter (0)
Koltai Péter Creative Commons License 2001.10.11 0 0 0
Akkor berakom ide is... :)

Hi!

Na, én is vettem egyet...
Nekem annyi bajom van vele (lehet, hogy holnap vissza is viszem), hogy a tekerő nem minden megnyomásra reagál...
Szerintem nem kéne ennyire erősen nyomni, ahhoz hogy történjen is valami...
Amit ott a boltban NLQ-val nézegettünk, azzal nem volt ilyen probléma...
Nem tudom, hogy más hogy van vele, de az enyémen már jó irányba müxik a tekerő a könyvtárak között is...

Nem kéne nyitni egy új topicot? És hetente elküldeni a Densionnak?

Amit még hallottam, hogy többeknek az a baja, hogy túl hosszú, és azért nem fér el...

Egyébként nem lenne nagy dolog lecsavarozni az elejét, kicsit meghosszabbítani a kábeleket (természetesen kábelcserével), és akkor könnyebb elrakni... Legalábbis a vinyót... Az előlap meg "levehető" lenne... Csatlakozóra ötlete valakinek? Hogy mégse a NYÁK-ba épített csatlakozót birizgáljuk naponta 20X...

Hogy lehet új logót csinálni?

Lehet, hogy még nem jutottam odáig a használati utasításban??? :)
Ja, és lusta is vagyok... :)))

Ja és lehet, hogy az egész egy nagy szép kerek 0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!