Keresés

Részletes keresés

tioman Creative Commons License 2003.04.16 0 0 19
ezért mondom, hogy akkor már érdemes vmi bungallót venni, mondjuk 3,5 m-ért. 1 m létfenntartásra, 0,5 m akármire. +utazás. viszont a bungalló megmarad, ki lehet adni, el lehet adni, lesz revenue. így már nem csak utazás, hanem biznisz is. azért nem mindegy...persze most nincs 4-5 m-om. neked volna?
Előzmény: csinnnKA (18)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.15 0 0 18
Ausztráliába sem olcsó a repjegy... ami meg az árakat illeti, én csak abból indultam ki, hogy ha 2 hét 6-800.000,- Ft / fő, akkor alsó hangon egy hónap=1 milla, tehát 2 személyre 2 hónap=4 milla. (Az ötödik milliót pedig kirándulásokra és ásványvízre stb. szánom.) :-)
Előzmény: tioman (17)
tioman Creative Commons License 2003.04.15 0 0 17
4-5 M-ért már lakást vennék ott.
szerintem simán elég az ottlétre ennek a töredéke. a kijutás az viszont húzós...esetleg gumicsónakkal elindulni ausztráliából csökkenthet a költségeken.
Előzmény: csinnnKA (16)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.15 0 0 16
Én időt tudnék szakítani... ha nagyon akarnék (márpedig nagyon akarnék)! Nekem speckó az a 4-5 millió Ft hiányzik, amibe egy 2 hónapos út kerülne kettőnknek a férjemmel együtt! :-)
Előzmény: tioman (15)
tioman Creative Commons License 2003.04.15 0 0 15
szerintem a legnagyobb gond az idő hiánya. legalább több hónap kéne oda. munka mellett nem egyszerű...
Előzmény: csinnnKA (13)
natalyel Creative Commons License 2003.04.14 0 0 14
Tiszteletem.
En is csak almodozok, olvasgatok, nezegetek... sovargok. Talan egyszer, sokara...
nat
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.14 0 0 13
Végre valaki, aki komolyan foglalkozik Bora Borával! :-)
Tényleg minden infót szívesen veszünk... hátha egyszer tényleg eljutunk mi is oda.
Előzmény: Briko (11)
SHReK Creative Commons License 2003.04.13 0 0 12
Repjegyről kérdezd meg az American Service Travelt! (www.american.hu; reservation@american.hu; tel./fax: 266-6548) Nekik mindig vannak olcsó repjegyek, de a honlap nem teljes... Ha kaptál jó árat, feltétlenül tudasd velünk! :)

És melyik hotelt néztétek ki? Milyen ellátással, mennyiért? Hány napra? Melyik irodában? Minden érdekel! :)))

Előzmény: Briko (11)
Briko Creative Commons License 2003.04.13 0 0 11
Sziasztok!

Kollégám volt már Bora-Bora-n, csoda dolgokat mesélt, olvasgatva ezt a topicot nekem is megjött hozzá a kedvem. Én az utazást november végére tervezem, most kurkászom a neten a repjegyárak között. Jelenleg a legolcsóbbat az Aeroviva honlapján találtam ( www.aeroviva.hu ), Air New Zealand társaság 239 900 Ft. Tudtok esetleg olcsóbbat?

Üdv

Brikó

Előzmény: SHReK (10)
SHReK Creative Commons License 2003.04.11 0 0 10
Sziasztok!

Mi a múlt héten jöttünk haza és nagyon jól éreztük magunkat! Sajnos csak hat éjszakát töltöttünk el, elég kevés volt az idő :((( Viszont melegebb volt mint itt, az emberek mosolyogtak, kedvesek voltak. Egy all inclusive hotelben szálltunk meg, közvetlenül a homokos tengerparton volt :). A víz alig hullámzott és kristálytiszta! :) Csináltam rengeteg fotót is, a diák még előhívásra várnak, nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerültek.

Csak egy bökkenő van: Cipruson voltunk :)
de Tahitire is nagyon szívesen elmennénk, gyönyörű! :)

csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 9
Az még nem is rossz ár! :-)
Bár gondolom, nem ferihegyi indulással! :-(
Hol találtad ezt az utat?
(Már csak azért kérdem, mert a kinti honlapokon lévő szállásokat böngészve, a legszerényebb "konfiguráció" is 600e Ft fölött van, de ami igazán tetszene, az 800 és egy milla között. Félelmetes árak, egy átlag ember számára aligha elérhetőek... pláne kettővel megszorozni ezt az összeget... egy szűken 2 hetes nyaralásra!)
Előzmény: tomlaker (8)
tomlaker Creative Commons License 2003.04.11 0 0 8
tavaly én is nagyon rákattantam, találtam is 10 éjszakát+4 nap út!! 1899euroért, four saison resort boungalowban-víz felett stb. de atán inkább autó lesz belőle. talán egyszer....
Előzmény: csinnnKA (7)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 7
Szia Szerelmem! :-***
Bocsánatot kérek, amiért nem vettem észre, hogy Te vagy a nullás!
Nem! Tudom is... ez megbocsáthatatlan! De mégis, hátha... hiszen Te olyan jó vagy! :-***
(Mellesleg annak is örülök, hogy tetszenek ezek a "nemsemmi" képek!)

Na?! Sehol senki?! Pedig én titkon azt reméltem, hogy találok valakit, aki már járt ott! :-)

Előzmény: mozigépész (0)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 6
De ugye nem lakatlan szigetre gondolsz? Mert azért ott tölteni 2 hónapot (orvosi ellátás nélkül, kiszámolt ivóvízkészlettel stb.), az elég durva, nem? :-)
Mert egyébként pár napra én is kapható lennék akár még lakatlan szigetre is! :-)
Előzmény: tioman (4)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 5
Tavaly januárban voltunk, minusz 6 fokból léptünk át a +28-ba. Érdekes módon egyáltalán nem viselt meg, és a közel 98 %-os relatív páratartalom is csak egy kicsit. :-)
Dióhéjban annyit, hogy gyönyörű volt a szigetünk, egy varázslatos maldív gyöngyszem... és -talán már mondanom sem kell- nagyon jól éreztük magunkat.
Olyannyira, hogy könyvet is írtam róla: itt van, ha érdekelnek a részletek! :-)
Előzmény: Racid (3)
tioman Creative Commons License 2003.04.11 0 0 4
a helyet természetesen már én is rég kinéztem magamnak. csak ugye az a gond, hogy kb. a legdrágább desztinációról van szó.
viszont hallottam vmit ami azért egy kis reményt ad. a két szigeten kívül mész rengeteg kis névtelen sziget van a környéken, ami egyáltalán nem turista paradicsom, viszont kb. ugyanígyx néz ki. vannak olyan teherhajók, amit el tudnak vinni és visszafele felvesznek. 2 hónap múlva...
elég vad ötlet, de talán megoldható. a helyiekkel kell élni, stb. ha volna sok időm, én kipróbálnám.
Előzmény: csinnnKA (-)
Racid Creative Commons License 2003.04.11 0 0 3
csinnnKA!

Remélem el is jutsz, helyettem is élvezked a környezetben. Eddig a "legmesszebb" Tunéziában voltam. Én ennek is örülök, mert egyes emberek még a Balatonig sem jutnak annyi pénzük sincs.

Mondjuk Maldív szigetek sem rossz. Írj egy kicsit róla.

Előzmény: csinnnKA (2)
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 2
Az az igazság, hogy én már Maldívra is azért, mentem, mert az "majdnem ugyanolyan", viszont csak feleannyiba kerül. :-)
De ez a csúcsok csúcsa... csak hát... még egy pár évig spórolni kell rá! :-/
Előzmény: Racid (1)
Racid Creative Commons License 2003.04.11 0 0 1
Kedves csinnnKA!

Igen-igen szerintem ez mindenkinek álma. Gyönyörűek a képek. Az egyik kedvenc úticélom. Kiszámoltuk a párommal mennyibe kerülne, hááát ez még várat magára. Adddig is gyönyörködhetünk benne.

Előzmény: csinnnKA (-)
mozigépész Creative Commons License 2003.04.11 0 0 0
Nem semmi (0)felvételek ezek. :-)))
csinnnKA Creative Commons License 2003.04.11 0 0 topiknyitó

Légy üdvözölve a topicomon, Kedves Ismerős (vagy Ismeretlen)! :-)

Sokan és sokat beszélgettünk már arról, hogy melyik a Föld legszebb tengerpartja.
Lelkes MALongóként / = MAL(DÍV raj)ongó / sokáig a Maldív-szigeteket találtam a csúcsok csúcsának. Mert hogy gyönyörűek Seychelles-en La Digue sziklás tengerpartjai, de azért valahol mégiscsak az a non plus ultra, ha a világ hangos zajától elzárva, egy édenkerti helyen pihenhetsz.

Maldív álmomat már megvalósítottam... de a csúcsok-csúcsát, a Tahiti-szigeteket, Bora Borát sajnos még csak filmről, képekről és az internetről ismerem. Szívesen bemutatok nektek egy "kis ízelítőt" belőle:






Egyébként meg ez a kedvenc Tahiti képem:







Ugye szép?!
Most jön az AVON szlógen: BESZÉLJÜNK RÓLA! :-)
Ki szeretne elmenni, ki az, aki volt már... beszéljünk Tahitiről és Bora Boráról! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!