Keresés

Részletes keresés

mastersergeant Creative Commons License 2010.08.01 0 0 58
Apám! Ha majd elmegy a szaglásom is, csak akkor jön a többi "kiélesedni" kénytelen érzékszerv! :-DDD De nehogy már jobb legyen neki, mint nekem...! ;-D
Előzmény: Tschülök (52)
Tschülök Creative Commons License 2010.08.01 0 0 57
A sör előtt és közben rendben van, de utána már minek?:-DD
Előzmény: Gamergabor (55)
bosijani Creative Commons License 2010.08.01 0 0 56
az!bár ha elmentem volna hozzád,legfeljebb a motor ottmarad,Neked meg lett volna egy fuvarod.:-))
Előzmény: norinco (54)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.01 0 0 55
Akkor inkább nehezítek:D.
Zsíros kenyér na ehhe mit szótok?
Előzmény: Tschülök (48)
norinco Creative Commons License 2010.08.01 0 0 54
szerencséd volt a hazamenetellel....
Előzmény: bosijani (53)
bosijani Creative Commons License 2010.08.01 0 0 53
csak vigyázz a ketteslétrán,nehogy becsipd a golókat,leess eltörd a kezeidet,és elharapd a nyelved!mert ez az igazi pech!!!:-)))
Előzmény: mastersergeant (51)
Tschülök Creative Commons License 2010.08.01 0 0 52
Miután hangja nem nagyon van, még két alapvatő érzékszervet igénybe vehetnél, az ízlelést és a tapintást!:-DDDDDD
Előzmény: mastersergeant (51)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.01 0 0 51

Sajnos nekem már alapból nem megy tcs. nélkül.

A "nyilt sebet" is csak szaglás után lövöm a holdba! ;-DDDDDDD

Előzmény: Tschülök (50)
Tschülök Creative Commons License 2010.08.01 0 0 50

"  1-1 lövést eldobtam "

 

Olyat Én teljesen józanul is gyakran csinálok. Nincs türelmem a kalsszikus célzási procedúrát végigcsinálni, ha csak úgy lövöldözök, márpedig csak úgy szoktam.

Max. akkor vagyok figyelmesebb, ha távcsövet, vagy valamilyen célzóeszközt próbálok belőni és azt is valamilyen állványról.:-)

Előzmény: mastersergeant (46)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.01 0 0 49
Na jóvan na! Kicsit kezdetem jól érezni magam! ;-)
Előzmény: Tschülök (47)
Tschülök Creative Commons License 2010.08.01 0 0 48
Ha egy 15-20 üveggel megiszol, biztosan "értékelhető" teszt lenne belőle.:-DDD 
Előzmény: Gamergabor (44)
Tschülök Creative Commons License 2010.08.01 0 0 47

Nem vagyok egy nagy piás, de ha Te annyitól piás lettél, ideje volna valami tréningen részt venned!:-DDDDDD

Előzmény: mastersergeant (42)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.01 0 0 46

Na idd meg azt a citronyost és jöhet! :-)

 

(Eltérés azért akad mindkét távon. 1-1 lövést eldobtam 9 óra irányába, alig belül a 40 mm-en...)

Előzmény: Gamergabor (44)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.01 0 0 45
Akkor valszeg jobb lenne a szórás! :-DDD
Előzmény: Gamergabor (43)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.01 0 0 44
Na ha itt valakinek a citromos G.sser még alkohol tartalmú sörnek látszik:) még egyszer ha annak számít akkor csinálhatok egy tesztet én is.
10 méteren álló test helyzetben.Fég LG14 Gamo 3-9X40es.
Nos???
Előzmény: mastersergeant (42)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.01 0 0 43
Hát ezen van különbség??
Egy picit jobban beihatnál hozzá:D.
Előzmény: mastersergeant (42)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.01 0 0 42

Szóval csináltam egy józan és egy piás tesztet 10 és 15 m-re. A bal oldali 2 db szóráskép (5 lövéses) a józan. :-) A lövés leadása sámliról, bal könyékre combra feltámasztva, gagyi fegyverből, lövedékkel, távcsővel (7X-es nagyításon) történt. A hőmérséklet árnyékban 28 fok, a légmozgás K-NY irányú, vagyis jobbról balra.

Ja majd elfelejtettem! 1 korsó "házmester" volt az akut tudatmódosító szer! :-DDD

joepapa57 Creative Commons License 2010.08.01 0 0 41
Stimmel, de ez csak a bevezetés!
A cikis helyzet az avangarde szóhasználattól indul!
A végfejlemény a szuhaéli nyelvvel zárul, mivel lerongyolódott parasztgatyaszerű
szájakból ezt vélhető felismerni!
Emlékszem egyszer három napig jártam cigivel a számban, úgy bedagadt egy maflástól! Azt, hogy kaptam az nem nagy gond, többet küldesz vissza, de
az hogy a mai napig nem tudom kitől kaptam, az még most is bosszant!
A tömegben a részletekre nem figyelünk!
Előzmény: .Guriga. (37)
Gamergabor Creative Commons License 2010.07.31 0 0 40
Zsíra nincs messze hála:).
Győrszentiván is közel van ott még rokonok is vannak.Egyszer mindenképp elfogok menni.
Előzmény: norinco (33)
Gamergabor Creative Commons License 2010.07.31 0 0 39
Öregem egyszer rúgott be életében mikor leszerelt a katonaságtól.
Berúgott rendesen csak elaludt aztán jó pár kilométeren vonszolták mire visszaértek:D.
Előzmény: joepapa57 (34)
bosijani Creative Commons License 2010.07.31 0 0 38
VAN!:-))
én 10 éve nem iszom alkoholt,de előtte?megittam már 30évi termést!:-)))
Előzmény: norinco (35)
.Guriga. Creative Commons License 2010.07.31 0 0 37
joepapa!
ez szép volt! :)))

erről jut eszembe..
melyik 3 szó hangzik el minden kocsmai verekedés előtt???
.
..
mivan? mivan? mivan?
Előzmény: joepapa57 (34)
norinco Creative Commons License 2010.07.31 0 0 36
azá=azé
Előzmény: norinco (35)
norinco Creative Commons License 2010.07.31 0 0 35
azá van ennél magasabb mérce is:-)
Előzmény: joepapa57 (34)
joepapa57 Creative Commons License 2010.07.31 0 0 34
Nézd!
Aki egyszer életében nem itta tapétásra magát,
aki "sajtszagú hölgyek" mellett még nem ébredt fel másnaposságából,
aki még nem volt részese egy kocsmai tömegverekedésnek,
annak még van mit bepótolnia az életben!
Mit is mondjak, hajrá...!
Előzmény: Gamergabor (4)
norinco Creative Commons License 2010.07.31 0 0 33
nézd meg a http://fieldtarget.hu oldalon mikor lesz arrafelé verseny, és gyere el (ják, zsira)
Előzmény: Gamergabor (32)
Gamergabor Creative Commons License 2010.07.31 0 0 32
Köszönöm az infókat:).
Előzmény: norinco (30)
mastersergeant Creative Commons License 2010.07.31 0 0 31
Most mér mondasz ilyet, te hálátlan dög! Méghogy jobb ha nem Z.egerszegen laksz? :-)))
Előzmény: Blackbirdxx (21)
norinco Creative Commons License 2010.07.31 0 0 30
arrabona tereplövészek
keresd sako kartácsot(...megint sako...:-D)
Előzmény: Gamergabor (28)
bosijani Creative Commons License 2010.07.31 0 0 29
psp.
Előzmény: Gamergabor (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!