Keresés

Részletes keresés

VaLaki Creative Commons License 2000.06.17 0 0 5
Nem panel és jó lenne napközben is kibírni benne.
Előzmény: whisper (4)
whisper Creative Commons License 2000.06.17 0 0 4
VaLaki!

Nézz be a "Te tudsz aludni melegben" v. valami hasonló c. topicba. Ott is bontogatjuk ezt a témát.

Egyébként engem is érdekelne, ha van valakinek tapasztalata lekótelepi légkondival.
8-)))

aggályos Creative Commons License 2000.06.17 0 0 3
adott nekem egy jó vastagfalú hűtenivalóm

kánikula - íly kitartó és sanyargató - ritka

nincs valami olyan szekrényke, amit begurítok mondjuk a nappaliba (legbelül van) és ott hűsölhetnek igény szerint elgyötört szeretteim ?

Mogorva Creative Commons License 2000.06.17 0 0 2
Most csak röviden, a többit elküldtem mailban, annak akit érdekel:
LG
Toshiba

Ezek az 1999 évi árak. A tapasztalat, hogy cca. 5-
6%-al olcsóbbak most. Vagy csak ügyesen tudok lkudni... ki tudja. :))

A főlapon ott a telefonszám, fel kell hívni őket, hogy ki a viszonteladójuk a közelben.

A split berendezések beszereléséért, anyag és munkadíjjal kb. 20-40 ezer forint körül kérnek. És sajnos csak akkor érvényes a 3+2 év jótállás, ha az általuk elismert szerelők csinálják. Erre nem árt vigyázni, mert a szervízkönyvbe a beszerelés tényét igazolnia kell. Az ablakklíma esetén az asztalossal történő alku kérdése a díj, ezt nem nagyon lehet elrontani.

Nálam a kb. 10 cm vastag falba van berakva az erkélyajtó és a radiátor közé. Így nem kellett ablakot faragni.

Törölt nick Creative Commons License 2000.06.17 0 0 1
Az egyik lakásban, a szüleimnél már van. A mienkbe most tervezem bele. Falbontás nélkül nem megy, illetve megy, de akkor szerintem sokat nem ér. Ma kértem telefonon ajánlatot, ha kijönnek az urak, és megnézik, akkor mondom, hogy én mit találtam.
VaLaki Creative Commons License 2000.06.17 0 0 topiknyitó
Az elmúlt két hét izzó melege leterített, főleg, hogy éjjel sem enyhűlt.

Szóval ne kelljen falat bontani.
És annyira ne legyen drága - azért a néhány napért.

Nem értek hozzá.

(Keresésem szerint nincs ilyen topic.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!