Keresés

Részletes keresés

tusi74 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2584
Helyesen: beletetetem a csapot, nem a csatornát.
Előzmény: tusi74 (2582)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2583
12000+9000 eddig, még nekem kellene adni egy 1000-t, ki ne dobja a csapot.
Előzmény: tusi74 (2582)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2582

Jaj nagyon rendesek vagytok, igazán, de hogy megyek át máshoz, egy kifúrt gyökércsatornával?

 

Meg mi lesz a leadott 20000-mel? Ha másnál bejelentkezem, a végén ugyanúgy jövök ki, másrészt ha nem vállal el, mert más munkáját nem szeretik befejezni, Bicénél is azt mondta az új doki, hogy valamelyik fogát fejezze be aki elkezdte.

 

Akkor meg kezdhetek kilincselni egy kifúrt gyökércsatornával, ami szerintem túl sokáig nem maradhat nyitva.

 

Most mindenképpen elmegyek hétfőn, tisztázom, hogy akkor minden rtg. számít-e, és mennyi lesz pontosan a végösszeg. Beletetetem a a csatornát, mert az már ki van fizetve, és ha a végösszeget nem tudom kifizetni, akkor megyek Evri dokijához.

Előzmény: Evribodri001 (2580)
Darlyn Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2581

Hajrá tusi! Hajrá tusi! Hajrá tusi! :)

Mondjuk Bice nem az árak miatt ment át más dokihoz, de baj, az baj!

Figyelj Tusi! Ott van Evri fogdokija, profi, nem drága és nincs is annyira messze!! Naa!! A kedvünkért!! :)

Előzmény: Evribodri001 (2580)
Evribodri001 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2580
Teljesen igazad van, Darlyn! Muszáj kampányolnunk Tusi mellett, mert még rámegy a gatyája is. Ha jól tudom, Bice sem egy fogorvosnál volt már. Rajta Tusi! Menj el a fogdokimhoz!
Előzmény: Darlyn (2579)
Darlyn Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2579

Tusi!

 

Egyetértek Evrivel!! A végén még tényleg eljutsz a 100 000-ig...fizetsd ki, amit eddig csinált, és hagyd, hogy egy másik doki fejezze be!

55000 egy db fogért?! Atyaisten...

 

Szerintem ha 1 rtg 3000, akkor azt is 3-szor fogja felszámolni...

 

Nyugodj meg, ha szét idegeskeded magad, attól nem lesz jobb! Hagyd ott és kész! Szerintem az sem ciki, ha azt mondod, bocs, de az árait nem a te pénztárcádhoz mérték...ne hagyd magad!!

Előzmény: tusi74 (2576)
Evribodri001 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2578
Szia Tusi! Figyelj! Szerintem még most menj el másik dokihoz, mielőtt a gatyódat is ott hagynád ennél. Egyszerűen mondd meg majd az új dokidnak, hogy a régivel nem vagy megelégedve. Szerintem, nem zavar el, mert akkor ezentúl hozzá fogsz járni - ez az ő érdeke is. Segíts magadon, rá ne fizess! Még így is jobbab jársz!
Előzmény: tusi74 (2577)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2577

Jaj de hülye vagyok, pedig matekszakon végeztem.

3*3000 Ft=9000 FT+46000=55000 Ft. Na így sem kevés.

Előzmény: tusi74 (2576)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2576

Még egy kérdés, aztán megpróbálok napirendre térni.

 

Ha ennél a dokinál egy rtg=3000 FT, és már csinált 3-at, mert minden munkafázist ellenőriz rtg-nel, akkor azt annyiszor fizetni kell?

 

1. Megnézte, hogy milyen állapotban van a gyökértömés, mert azt nem ő csinálta. (mondjuk ez jogos).

2. Megnézte, milyen mélyen fúrt le, majd megállapította, hogy még kell fúrni.

3. megismételte a 2., és azt mondta most jó.

 

Mert ez már 15000 Ft, úristen +46000 =61000 Ft lenne EGY FOG!!!!

 

És még mi van, ha még rtg-ez? Hát ciki, nem ciki, hétfőn amikor mennem kell erre rákérdezek, mert agyvérzést kapok, ha 100000 Ft elérjük. Kezdem magam egyre rosszabbul érezni, be is fejezem az agyalást, mert teljesen bepörgök hétfőig. Azért ezt még elő kell teremtenem. Azon, hogy fáj-e vagy sem, félek, vagy sem már nem is gondolkodom, csak hogy ki bírjam a végén fizetni, és nemhogy a végrehajtó jöjjön egy csapos korona miatt. :DDDDD. Már csak röhögök kínomban.

Előzmény: Darlyn (2575)
Darlyn Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2575

Tusi!

 

Undorítóak az ilyen dokik!!! Az én dokim is sok mindent köszönhet a külsejének, meg a rózsaszín rendelőjének. De ez csak látszat. Egyszer nem kérdezte meg tőlem, hogy vagyok. Jó fogdoki tényleg, de emberiségből nulla.

Az a baj, hogy nem az inyem az érzékeny, hanem a fogam az inyem közelében. És ha figyelek arra, hogy normálisan mossak fogat (ne nyomjam rá nagyon, mert erre hajlamos vagyok), akkor elmúlik az érzékenység. Na, mindegy. 2 hét múlva amúgy is mennék, ha nem múlik el, akkor majd szólok a dokinak. De ha belenyomja azt a kaparó izét, akkor a plafonon fogok kikötni!! Jááj...

 

Evri!

 

Ez csak természetes!! :) Ha eljutok odáig...

Előzmény: tusi74 (2573)
Evribodri001 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2574
OK. Megynyugodtunk. De aztán nekünk, fórumosoknak, ingyen csináld ám majd a fogainkat! :-)
Előzmény: Darlyn (2572)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2573

Hát pénzeszsák, az biztos.

Ott szúrtam el, hogy amikor mondta az árakat, nem álltam fel, és köszöntem meg. Kifizettem volna a röntgent, aztán viszlát. De nem ismertem az árfolyamot.

 

Viszont annyira megnyerő a modora, hogy belesétáltam a csapdájába. Ha beszélnél vele, azt mondanád, hogy az évszázad pasija. Szerintem egyébként nem én vagyok az első balek, aki "szívja a fogát" utólag, hogy idepasszolót írjak.

 

Valahol olvastam most, hogy így beleástam magam ebbe a témába, hogy ha érzékeny az ínyed, akkor akaratlanul is kíméled a fogkefével, ott elszaporodnak a bacik, és ezzel egy ördögi kör, ami itt be is zárul.

Szerintem minél hamarabb a dokihoz. Legalább neked jó dokid van.

Előzmény: Darlyn (2568)
Darlyn Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2572

Nyugi-nyugi! :) Pont azt magyaráztam, hogy nem akarok előtte diplomát. Járok addig a fősulira, míg fel nem vesznek, a fogorvosit szeretném első és egyetlen diplomának, nem is a pénz, hanem inkább az idő miatt. Így még nem néztem utána, mert ha felvesznek, úgyis időben leszek, ha meg 1-2 évvel később vesznek fel, akkor meg majd csak lesz valahogy, dolgozok, vagy mitomén, ez még messze van. Meg igazából addig még sok minden változhat.

A fősulival nem szeretnék semmit, sem befejezni, sem később folytatni. Csak a fogorvosit szeretném elvégezni, baba, és fősuli nélkül.

Előzmény: Bicebóca (2570)
Evribodri001 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2571
Amit Bice írt az előbb, ahhoz szólok még. Másoddiplomára kb. max. 3 embert vesznek fel fogorvosira. Nézd meg a www.felvi.hu-n. Tavaly egyet sem a kettő jelentkezőből. Darlyn! Első diplomád legyen a fogász...
Előzmény: Darlyn (2568)
Bicebóca Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2570

Szio!

 

Köszi!!! Némileg megnyugtattál, úgyhogy nem mozgatom őket :) De néha már látom lelki szemeimmel kipotyogni a friss új fogaimat. :))

 

A Dalacint a nyaralás előtt kb. 2 héttel szedtem 5 napig. Arra gondoltam, hogy szednék még egy adagot, hátha nem kell fenyiszálni a szájhusimat :-)))

 

A nyaralás alatt tisztogattuk, de csak felspriccoltuk a hyperolt, olyan csavart nem kaptam a dokitól, amivel ki szokta kotorni mindennap, és az hiányzik neki gondolom. Szóval most hétvégén is csak spriccelni tudunk, kotorgatni nem.

 

A fogorvosi tényleg nagyon drága másoddiplomán! De ha mondjuk ha vársz az egyikkel egy picit, akkor gyes-gyed alatt ingyen végezheted másoddiplomaként is. Ha viszont a főiskola mellett szeretnéd elkezdeni, akkor előbb ki kell iratkoznod a főiskoláról, különben nem mehetsz államilag támogatott fogorvosi képzésre. Aztán mikor kedved lesz folytatni a fősulit, újra kell jelentkezned, és bízhatsz benne, hogy elfogadják a vizsgáidat. A bökkenő még az lehet, hogy az állam 5+1 évet finanszíroz, (orvosi esetében 6+1-et asszem) tehát ha már lejártál X évet államilag támogatott fősulin, azt lehet le kell vonnod az orvosi képzési idejéből, és a maradék fizetős lesz. De ennek jobb ha utánna nézel :-)

 

Üdv

 

Bice

Előzmény: Darlyn (2568)
Evribodri001 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2569
Szia Darlyn! Ugye nem másoddiplomának akarod a fogorvosit? Mert az 1.000.000 fölött van / félév. Én így már lemondtam róla. Az orvosi még több.
Előzmény: Darlyn (2568)
Darlyn Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2568

Sziasztok!

 

Fed!! Nagyon büszkék vagyunk Rád!!! :) Szeptemberig azért nézz be a rettegők közé és közben hirdesd az igét! :))

 

Drága Bice! Szerintem tök jó ötlet, hogy még egy hétig szednéd a Dalacint, miatta sikerült fájdalommentesre a gyökérkezi is! De hogy szedted? Amióta elkezdted, abba sem hagytad? Nyaralás alatt is Ti tisztítottátok, hétvégenként nem tudjátok megoldani?

Kérdezd meg a dokit, hátha belemegy! Azért tök rossz, hogy a másik doki hibája miatt kell ide ez a műtét...:( Grrr...

A kérdésed nagyon aranyos!!! :)) Szerintem, ha bármelyik fogadat el kezded feszegetni, hogy mozogjon, fog egy picit mozogni, ezért azt tanácsolom, hogy ne mozgasd őket!! :)

 

Pimis!

 

A barátnőm anyuja ifjusági fogászaton dolgozik, ő küldött el egy maszek dokihoz.

 

Értem. És akkor most nem dagadt tovább a korona mellett? Vagy legalább maradt ugyanakkora? És szóval akkor most már bent marad ez a fog, hát Te tudod. Remélem nem lesz vele semmi baj!

 

Aranyos lehetett az ugráló előke!! :) Szegény..de ha már érzed, hogy annyira nem félsz, és ha nagyon le akarod győzni a félelmed, akkor sikerülni is fog, és hát még van idő akkor.

 

Hát én igazából sosem akartam védőnő lenni, ápolónő szerettem volna, de ez teljesen elfogadhatatlan lett volna a családomnak, én meg engedtem, de csak azért, mert arra már érlelődött bennem ez a fogorvos dolog. Amiket itt védőnő szakon tanulok, azokból is csak azok a tantárgyak érdekelnek, amik közelebb állnak egy ápolónő, vagy orvos tantárgyaihoz. Szóval nem életem álma ez a szak, de hasznos, mert rengeteg dolgot tanulok a babákról.

4 éves a fősuli, de van 5. év egyetemi szint. Persze, szívesen elvégezném, arra lennék 24 éves, aztán szívesen elvégezném az általános orvosi szakot is, az plusz 6 év, aztán a fogorvosi szak, az így plusz 5, plusz a rezidens időszak, a szájsebészet is érdekel, ez így már nagyon sok lenne!!! :) Túl sok bennem az ambíció. Így járok ide is pár évet, szerintem először az általános orvosi szakra 1-et, aztán már csak a fogászatnak fogok élni.

Még 3 évem lenne hátra. Gyakorlatok igen, a kórházban, szülészeten, koraszülött intenzíven, de területen is vannak. A kórházat sokkal jobban szeretem!!!

 

tusi! Hát de bunkó volt ez a doki, az eszem megáll...herótom van az ilyen pénzeszsákoktól!!!

Amúgy az árai a csillagos egekben vannak, jó sokat zsebelhet be. Nálunk egy fehértömés a legprofibb helyeken is 4000 Ft!!!

 

Más! Nagyon úgy néz ki, hogy végleg sikerült kikoptatnom a két felső 5-ösöm fognyakát. Eddig is voltak időszakok, amikor érzékenyebbek voltak, akkor figyeltem, hogy ne dörzsöljem annyira öket, és akkor el is múlt az érzékenységük. Most viszont olyan, hogy csak pár napra múlik el, utána pokol minden fogmosás, pedig nekem minden kajálás után kell az alsó fogszabim miatt. Lehet, hogy azért volt ilyen rossz, mert a fogkefém sem volt már az igazi (kb. 4 hónapos). Tegnap kaptam egy újat: oral-B cross action, ajánlom mindenkinek!! A felső része forog, az alsó nem, lehet cserélni a fejét, szóval elemes fogkefe. Amikor fogat mostam vele, jó, érzékeny volt, de nem annyira, hogy a sarokba vágjam! És a sörtéi sem durvák, fini puhák, annyira, amennyire kell.

2 hét múlva megyek dokihoz, ha addig nem múlik el, akkor kénytelen leszek szólni a dokimnak, csak nagyon nagyon félek a fúrótól, főleg, mert pont ott fog fúrni, ahol nagyon érzékeny...:(

 

Szomorú Darlyn

Előzmény: tusi74 (2565)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2567

Köszi Evri, de már ennek odaadtam 20k előleget, meg gondolom, már lerendelte a csapot, mégsem mehetek oda, hogy ugyan adja már vissza. Meg hogy venné ki magát, hogy valaki már kifúrta a gyökércsatornát, hogy megy oda egy csap, erre megjelenek egy doki rendelőjében. Úgy hajtana el, mint a pengős nyulat. Én legalábbis ezt tenném.

 

Mostmár ezzel megcsináltatom a csapos koronát, aztán folytatom a Te dokiddal, persze, ha lesz rá pénzem, valszeg szeptemberben.

Előzmény: Evribodri001 (2566)
Evribodri001 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2566
Sziasztok! Tegnap este voltam a fogdokimnál, készen van már a 4. inlay-m is (inkább onlay) a bal alsó hatosomban. Olyan jól néz ki, mintha az egész az én fogam lenne! A jobb alsó hatosommal (előzőleg már írtam róla) kapcsolatosan, majd 2 hét múlva megyek, hogy kijavítsa. Azt mondta, csupán esztétikai kérdés, semmivel sem rosszabb, mint a másik 3 inlay. Megnyugodtam. Szóval, most kibújok a bőrömből, hogy már készen vannak a fogaim, és még szépek is! Iszonyatos jó érzés! Aki eddig félt a fogorvostól, az is menjen el, az eredményért érdemes! Az én fogdokim már csinált nekem fúrást, tömést, gyökérkezelést, csapos koronát, inlay-t, onlay-t. Mindegyik tök jó lett, határozott, precíz és FÁJDALOMMENTES munkát végez. És a rendelője is korszerű. Én már ezután is csak hozzá fogok járni. És már egyáltalán nem is félek a fogorvostól! AJÁNLOM MINDENKINEK! Most már leírom a nevét is: Dr. Bányai Miklós. Akit érdekel, annak elküldöm e-mail-ben az elérhetőségét. TUSI74! Menj el a dokimhoz, most is csak azt tudom mondani, nem fogod megbánni. És a pénztárcád sem annyira. BICE! Szerintem nem mozognak a szemfogaid. Fogd meg őket a végeiknél, próbáld enyhén megmozgatni, biztos nem fog menni. Valószínűleg csak az ujjadba süppednek be, ahogy mondtad. De mondd a fogdokidnak, hogy nézze meg, hogy mozognak-e ezek a fogaid, mert Te mintha kissé úgy éreznéd! Hétfőn gondolok Rád! Kitartás! Szép napot mindenkinek!
Előzmény: tusi74 (2561)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2565

Ráadásul ezt a dokit, nagyon idegesítette, ha a pénzről kérdezősködtem. A végén már csak annyit mondott, hogy álljak a tükör elé, számoljam meg hány problémás fogam van, és szorozzam meg 15-20000-rel, ha fehér tömést, és 40-60000-rel, ha inlay. Na kösz. Azt sem értettem, hogy nála mikor dől el, hogy egy inlay 40, vagy 60000 Ft. Vagy van, akinél 20000 Ft ide-vagy oda, nem jelent semmit? Pedig nem egy elit helyen rendel, bár a rendelője tényleg profi, de azért a csepeli HÉV végállomása nem a Rózsadomb. 

 

Pimiske Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2564

Sziasztok!

 

Darlyn! Én azt gondoltam, hogy a barátnőd anyukájához jársz fogorvoshoz. Rosszul értettem?

 

A korona miatt szerintem azért dagadt be, mert ez a gyulladt fog, s amikor a koronát felragasztják, amíg megköt a ragasztó, nyomják a fogra. Szerintem már ez sem tetszett a fogamnak. Aztán meg a korona mellett kijött ragasztót egy hegyes vacakkal kapirgálják le, a korona szélénél körbe. Ez sem tetszett szerintem. Nagyon féltem, hogy nem fog elmúlni, vagy reggelre még jobban bedagad, és ki kell húzni vadi új koronástól, de talán lenyugszik. Bár az este volt is Corsodyllal öblögetés! Meg még ma is lesz, hátha az is használ.

 

Még 7 fogtömés vár rám. Azt nem tudom, melyik a lyukas, de a többiben az amalgám tömést kell kicserélni. Felül van 3, alul meg négy, hátsó fogak. Szóval még egy ideig látjuk egymást a doktornővel. És holnap megyek a kórházba panoráma röntgenre. A  félelem nagyon-nagyon lassan múlik. Ezzel kapcsolatban nagyon tetszik Fed-1 utolsó hozzászólása. Amikor a doktornő meglát, általában megkérdezi, hogy minden rendben van-e, mert állítólag olyan riadt arcot vágok, hogy azt szokta hinni, hogy szörnyűséget fogok mondani, mondjuk, hogy letört valamelyik fogam. A lényeg, hogy még mindig utálok bemenni a rendelőbe, és egyszerűen még taszít a szék. De amikor már hozzáfog, utána már elmúlik, sikerül valamennyire megnyugodni. S próbáltam csökkenteni a xanaxot is, egészről félre. Tegnap front volt, nem is éreztem túl jól magam, s azon gondolkodtam a váróban, hogy bevehettem volna a másik felet is. De ha nem akarok "leszokni" róla, akkor szerintem nem is tudok. Úgyhogy nagyon erőltetem magamnak a bátorságot. Meg nem is kellene félni, nem történik semmi kibírhatatlan, csak szerintem az első műtét élménye, meg egyszer 8-9 éves korom körül 3-an lefogtak egy foghúzáshoz, s ez olyan meghatározó, hogy még mindig nem tudok rajta felülkerekedni. Vicces: tegnap úgy vert a szívem, hogy az előke (amit a nyakadba tesznek) is ritmusosan lüktetett rajtam. (Persze egyébként is gyorsabb a pulzusom, mint egy normál embernek, általában 86-96).

 

Inzulinszintet nem nézett az orvos, mert ő nőgyógyász, és nem belgyógyász. Ma már ez is így működik. De azt sem mondta, hogy menjek belgyógyászhoz.

 

Tök jó! Legelőször én is védőnő akartam lenni. Ezt sem kellene abbahagynod. Hány éves a főiskola? Már csak egy éved van hátra? Hol vagy gyakorlaton? Kórházban?

 

Tusi74! Teljesen el vagyok képedve az árakon, amiket írtál. Nekem két első fogra volt 34.000,- a porcelán korona, meg az előző korona levételnél, egy röntgenért és a mintavételekért fizettem 3.000,- Ft-ot. Persze ez nem Pest, hanem vidék. De akkor is! Nem feltétlenül a drága a jó fogorvos. Szerintem is inkább menj el valaki máshoz.

Előzmény: Darlyn (2549)
Bicebóca Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2563

Szia!

 

Mind igaz amit leírtál, de szerintem közelebbi helyeken is keresgélhetsz. Pest mellett is vannak kis települések, ahol esetleg találhatsz jó dokit. Mondjuk gondolom, hogy aki érti a dolgát és Pest környékén lakik az bemegy a nagyvárosba 3x annyi pénzt keresni, mint otthon. Szóval félő hogy messzebbre kellene menned...

 

A műtétemet átrakta a doki hétfőre, mert még nem tartja elég tisztának a csatornát. Ez az én hibám, mert két napig nem tudtam menni átmosásra. De nem tudom hogy hétfőn mennyivel lesz jobb, hiszen szombat-vasárnap nem rendel.

 

Egyébként arra is gondoltam, hogy mi lenne ha még egy hetet várnánk, és addig beszednék még egy adag Dalacint (kb. egy hónapja szedtem az elsőt), hátha az lehúzza a maradék gyulladást. Szakértők, mit szóltok?

 

Más: Rettenetesen hülye kérdésem van, aki ezt nem bírja, nyugodtan hagyja abba az olvasást :-))) Szóval. Ha a két felső szemfogamat elölről kitámasztom az ujjammal, és hátulról az alsó fogaimmal tolom őket előlre, akkor van egy nagyon kicsi kilengésük. Mintha mozogna. De lehet az is, hogy csak az ujjamba fúródnak, és úgy tűnik, mintha mozogna, pedig valójában nem is. Erről mit gondoltok? A fogorvosnak nem merek ekkora hülyeséget felvetni...

Előzmény: tusi74 (2559)
Fed-1 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2562

Menjetek fogorvoshoz! Én most végeztem. Ne-tudd-meg (de!) milyen fasza érzés! Bár még hátravan két húzás (ősszel szuvas bölcs.fogak felül) már abszolute nem érdekel. Sikerült megszabadulnom TELJESEN a fogászattól való félelmemtől. A mai fogászat TÉNYLEG fájdalommentes, sajnos sosem lesz kellemetlenség-mentes, de a kellemetlenséget MINDENKI kibírja. Menjetek mielőbb és meglátjátok nem is olyan vészes, sőt! A rettegőknek üzenem, álljanak úgy a témához, hogy az egy kihívás. Kihívás, amit legyőzhetsz! Én megcsináltam. A 17 év parát két fogam bánja majd. Köszönöm az érdeklődést (kedves Darlyn :) és mindenkinek üzenem, hogy aggódni könnyű, felhívni nehéz csak azt a fogorvost!

tusi74 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2561

Köszönöm, én már válaszoltam is. -:)

 

Sok sikert a ma estéhez, majd számolj be mi volt, hol tartasz.

Előzmény: Evribodri001 (2560)
Evribodri001 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2560
Szia Tusi! Írtam Neked e-mail-t a fogdokim elérhetőségéről.
Előzmény: tusi74 (2559)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2559

Szia!

 

Igazad van, a vidéki nagynéném is lehidalt, amikor ma megírtam me neki e-mailben.

 

A vidékkel csak az a probléma, hogy ez a doki is, de ahol eddig voltam is azt mondta, ha hirtelen nagy fájdalom, vagy bármi problémám van, csak szóljak oda, és lehet menni aznap. Namost ezt azért Debrecennel nehéz megcsinálni, meg azért külön szabit kell kivenni az utazás miatt. Mondjuk vannak közelebbi városok is, úgyhogy lehet, hogy körbenézek még. Csak én szeretnék egy orvoshoz tartozni, és odajárni, nem minden fogamat mással csináltatni. De, hogy nem ez a doki lesz, az szent, mert erre rámegy a gatyám.

 

Viszont arra a következtetésre jutottam, hogy ennek a dokinak az árai a Madáchcsal vetekszik. Viszont a Madáchban azt becsülöm, hogy körülbelüli árakat feltesz a lapjára, és aki nem engedheti meg magának, az egyszerűen nem megy oda.

Előzmény: Bicebóca (2558)
Bicebóca Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2558

Szia!

 

Ezzel a zsákbamacskás dologgal pont így voltam én is. Nem lehet előre tudni, utólag meg már csak a szívás van...

 

Egyébként vidéken tényleg sokkal olcsóbb a fogászat, mondom, itt Debrecenben 60.000ért csinálnak egy implantátumot, amit mindenki 100.000 felett csinál Pesten. Lehet érdemes meggondolni, néha még utiköltséggel együtt is megéri.

Előzmény: tusi74 (2557)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2557

Az a baj, hogy ez annyira zsákbamacska. Nem volt fogorvos ismerősöm, mert aki eddig volt, az már elég idős és régimódi, nem ismeri a mai technológiákat. Na gondoltam beújítok. A fogorvos.lap-on az összes fogdoki honlapját megnéztem, és ez volt helyileg is közel, meg szimpatikus is. Valójában az életben is nagyon szimpatikus, közvetlen, nagyon óvatos, tényleg panaszom nem lehet rá, csak az ára.

 

Az borzasztó drága.

Előzmény: tusi74 (2556)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2556
Viszont mostmár ezt a koronát mostmár megcsináltatom, mert már lecsiszolta, meg már az előleget is odaadtam.
Előzmény: tusi74 (2555)
tusi74 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 2555

Naná, hogy érdekel, az e-mailem publikus, meg meg is írhatom: tusi@pr.hu , örülnék, ha megírnád.

Előzmény: Evribodri001 (2554)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!