Sziasztok! Nincs valakinek egy eladó sisakja??(L) de nem biztos!! Itt a számom itt elértek hogy egyeztessünk:06202933495 Vagy írjatok emailt:vzsola@vipmail.hu Előre is kössz!! FONTOS LENNE!!xD
Aki még nem hozta a sportorvosit valamint a tagdíjat, regisztrációs díjakat, azoktól kedden várom az összegeket feltétlenül. Aki nem fizet nem játszik!!!!!!!!
A félreértések elkerülése végett: A weboldalon lévő edzésidőpont, miszerint vasárnap lesz edzés szombat helyett már nem aktuális (csak Árpinak nem volt még ideje frissíteni) !
Tehát edzés szombaton (holnap) 15.00-tól az Agráron. ---------------------------------------------------------------------
Sziasztok Eladó Sisak érdekelne, L es méretben, Nincs valakinek? vagy nem-e ismertek valakit akinek van. E mail: mallarusmetaxus@gmail.com mobil: 30/522 00 52
HALI. HA VALAKINEK ESETLEG VAN ELADÓ FELSZERELÉSE "WR" POSZTRA, ÉRDEKELNE. (VÁLL -ÉS EGYÉB VÉDŐK, S-sisak). e-mail: szakura1986@gmail.com vagy 70/521-6736 /sms/.
newfox! Mérd le a vállszélességedet, azt számold ki inch-be(beosztod 2,54-el) és az alapján kell választanod, elvileg az L-es van 18-19 inch-ig, tehát úgy 47cm-es vállszélességhez.
Az edzések időpontja mindig fel van téve az oldalra.
Hali! Nem kell tüdőszűrő, de úgy tudom h ha volt vmi korábbi sérülésed annak vinni kell a papírjait. Mondjuk ha nem viszed is bepecsételik....csak fizess az a lényeg:)