Keresés

Részletes keresés

powerbal Creative Commons License 2010.08.02 0 0 176
Indafapuska :-)))
Indafaszpuska :-)))
Indafémpuska:-))
Körtefavirág :-)))
Anett80:-)))


Mi jöhet még :D

Anettka te büdös görény :D Cicid sincsen :D hihi :D
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 175
Jó éjszakát mindenkinek !!!
tüskés70-3 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 174

Öööö..., ezt sem kellene, mert pont ez a célja.

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 173
Egy mondat végi írásjel elé mindig nyomj szóközt :-)
Előzmény: anett80 (171)
powerbal Creative Commons License 2010.08.02 0 0 172
Óriási ez a szám :D
Biztosan kifog akadni Indafaszpuska.
De inkább küldjük a Trafó felvonúlásra :-)))
Előzmény: Gamergabor (159)
anett80 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 171
Te beszélsz nekem helyesírásról? A stresszelni az nem stresszel ni!!!
Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 170
Figyelj már oda kinek mit írsz jó ? HOGY A FASZOM LEGYEN A SÍRBA ERESZTŐ KÖTELED !
Előzmény: anett80 (167)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.02 0 0 169
Jaj nyugi akkor legalább ezt nézd meg kérlek:).
http://www.youtube.com/watch?v=DQslRDQ1-2k
Előzmény: anett80 (167)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 168
Kár ezen stresszel ni magad !
Előzmény: anett80 (165)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.02 0 0 166
Kezdem érteni miért ezt a nicknevet választottad egy bizonyos női oldalon is van egy ilyen sőt egy másikon is.
De az írás és a hobbi meg ezek teljesen eltérő dolgok:).
De cicamica hallgasd végig azt a zenét.
Előzmény: anett80 (158)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.02 0 0 164
Ne ráncold már a homlokod! :-))) A topiknyitóban Guriga megengedte... ;-)
Előzmény: tüskés70-3 (154)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.02 0 0 163
:(((((
..ez nem volt szép tőled!! háááttt bántottalak én???..
mit tettem, hogy egy gyenge fiúnak így nekiesel??? tettem én neked valami rosszat???... szégyeld magad!!
Előzmény: anett80 (158)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.02 0 0 162
Jóccakát Néked! :-)
Előzmény: bosijani (153)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 161
Tehenészlány a jó ....any...ád!!!Mert valaki lány akkor kicsit sem érthet a légpuskákhoz szerinted? 8 éve lövöldözök légpuskával,és a sláviámat is magam szedtem szét és pucoltam:-)Ugyhogy az alap dolgokat tudom szerintem,de te persze sokkal többet mivel komolyabb fegyvered lehet! Tudod igenis kitartok itt a fórumon mert nem tettem semmi rosszat ellenetek és kurvára szarul esik hogy ekkora tirpákok vannak hogy csak ugy ismeretlenül lehordtok mindennek minden ok nélkül! Vagy csak annyi a bűnöm hogy vettem egy lidert egy régi ellenségetektől????? Sajnálom de ez van!


Tehenészlány a jó .... ?anyád !!! Mert valaki lány akkor kicsit sem érthet a légpuskákhoz szerinted ? 8 éve lövöldözök légpuskával , és a Slavia-t is magam szedtem szét és pucoltam:-) Úgyhogy az alap dolgokat tudom szerintem , de te persze sokkal többet mivel komolyabb fegyvered lehet ! Tudod igenis kitartok itt a fórumon mert nem tettem semmi rosszat ellenetek és kurvára szarul esik hogy ekkora tirpákok vannak hogy csak úgy ismeretlenül lehordotok mindennek minden ok nélkül ! Vagy csak annyi a bűnöm hogy vettem egy (szar) Lídert egy régi ellenségetektől ????? Sajnálom de ez van !


Ha nemharagszol javítottam egy pár hibádat . Tudod mikor írsz a szavak alatt a piros vonalak nem dísznek jelennek meg .
Előzmény: anett80 (155)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.02 0 0 160
Akkor nem vagy olyan mint az "egyszeri" Móricka! Káromkodik ezerrel. Egy felnőtt  leszúrja: Ejnye te gyerek! Nem szabad ilyen csúnyákat mondani, még gyerek vagy! Móricka: Most mér? Én mán fölnőtt vagyok! Már duktam is! Felnőtt: Aztán mikor? Móricka: Arra bzmeg nem emlékszem, mer annyirán be vótam baxva! ;-DDD
Előzmény: Gamergabor (151)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.02 0 0 159
Ezt a gyönyörű szép számot neked küldöm:).
http://www.youtube.com/watch?v=aaKwAx_hiyQ
Előzmény: anett80 (155)
tüskés70-3 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 157
Aha, látom. És mindig van aki megetesse. :(
Előzmény: norinco (148)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.02 0 0 156
jesszusom... de jó hogy megcsináltuk ezt a topicot!!.. gondoljatok bele.. ez mind a többit "ékesítette" volna :)))

Kedvesem!
Mennyiért adod azt a pusekot?? összeszedem rá a pénz...
csak ne tegyük tönkre ezt az OFF topicot..
:)))) ..komolyan kérdem..
Előzmény: anett80 (143)
tüskés70-3 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 154

Én elmondtam a magamét a dologgal kapcsolatban.

 

Előzmény: mastersergeant (146)
bosijani Creative Commons License 2010.08.02 0 0 153
:-)) meg!megyek is vizszintbe...jóccakát!
Előzmény: mastersergeant (142)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.02 0 0 152
2
Előzmény: Gamergabor (145)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.02 0 0 151
Ezt meg se láttam:).
Előzmény: mastersergeant (150)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.02 0 0 150
Az ne dumáljon ilyet, aki még egyszer sem baxott be! :-D
Előzmény: Gamergabor (145)
roland7 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 149
Azért kívánom, hogy ettől jobb csajod is legyen. :))
Előzmény: Gamergabor (145)
norinco Creative Commons License 2010.08.02 0 0 148
szívtelen vagy
nem látod, hogy éhes?:-)
Előzmény: tüskés70-3 (139)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.02 0 0 147
Cicamica te magadtól vásárolsz dolgokat?
Hú vaze te nem is csaj vagy na jóvan ennyi az udvarlásomról:(.
Előzmény: anett80 (143)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.02 0 0 146
Drága barátom! Ez itt szerintem még elmegy! Legalább nem lesz a többi "komoly"! légfegyveres szaktopik telexarva! ;-)
Előzmény: tüskés70-3 (139)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.02 0 0 145
ne bántsad má aranyos kis csaj lehet:).
De megmutatnám a puskámat:D:D:D:D.
Előzmény: roland7 (141)
norinco Creative Commons License 2010.08.02 0 0 144
Én Istenem jó Istenem
állatkerted kerítése
mért is ilyen alacsony?
Előzmény: anett80 (138)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.02 0 0 142
Te nagyon csúnya topic destroyer vagyol! Meg trollocska! Pfujjj! Megértetted? :-DDD
Előzmény: bosijani (133)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!