Keresés

Részletes keresés

Gamergabor Creative Commons License 2010.08.03 0 0 213
Áá mindegy nem fontos.
Előzmény: Gamergabor (212)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.03 0 0 212
Ki írt nekem múltkor mailban Lg14 rugó volt meg Geco lövedék meg szikra ha valaki magára ismer akkor írjon má rám mert nemtom ki volt.
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.03 0 0 211
Jóvan na! Ma már nem csesztetlek! :-D
Előzmény: Gamergabor (209)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.03 0 0 210
Szerintem az illetőből az alkohol beszélt:D.
Előzmény: tyihomir (206)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.03 0 0 209
Lehetnél megértőbb a majdnem keresztgyerekkel:D.
Előzmény: mastersergeant (201)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.03 0 0 208

Ugyan mi a fenéről csúsztam is le? Valamit bővebben írhatnál pár sorban, persze csak okosan! :-D

Kösz!

Előzmény: tyihomir (206)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.03 0 0 207
Simán! :-) Bár én virtuálisan meg tudtam volna folytani, amikor egyszer beregelt a nickemen! Most már csak nevetek rajta! :-D
Előzmény: herkules80 (199)
tyihomir Creative Commons License 2010.08.03 0 0 206

Semmi ok a siránkozásra...!)))

 

Annyi történt, hogy reggel az egyik fórumozó személyiségi jogot sértő kijelentést tett egy ismert, teljes néven nevezett női lövészsportolónkkal kapcsolatban. 

 

Ennyire azért nem lehet "off" a topik.

Előzmény: norinco (202)
bosijani Creative Commons License 2010.08.03 0 0 205
passz,talán vasárnap....
Előzmény: norinco (204)
norinco Creative Commons License 2010.08.03 0 0 204
ok
mikor?
Előzmény: bosijani (203)
bosijani Creative Commons License 2010.08.03 0 0 203
csapágy kicserélve! várhatsz Béla....:-))
norinco Creative Commons License 2010.08.03 0 0 202
mi lett itt?
sir-alom-ház?:-D
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.03 0 0 201
Te még gyerek vagy! Nyugodtan sírhacc! :-DDD
Előzmény: Gamergabor (200)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.03 0 0 200
Ne sírj mert én is sírok akkor!
Előzmény: bosijani (198)
herkules80 Creative Commons License 2010.08.03 0 0 199
Na ugye hogy hiányzik a liderman vagy kicsoda?:-D
Előzmény: mastersergeant (197)
bosijani Creative Commons License 2010.08.03 0 0 198
pill. elsirom magam.....
Előzmény: mastersergeant (197)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.03 0 0 197
Basszus! Sehol egy ismerős "jó" arc! :-DDD
Előzmény: .Guriga. (192)
tyihomir Creative Commons License 2010.08.03 0 0 196
Mindenki jobban jár, ha addig figyel oda amíg baj nem történik. Mert van egy pont, ahonnan már nem megoldás egy moderátori radírozás; van a fórumozók között olyan aki már tudja ezt.
Előzmény: Gamergabor (195)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.03 0 0 195
Hát akkor majd picit oda kell figyelni is.
Előzmény: tyihomir (194)
tyihomir Creative Commons License 2010.08.03 0 0 194

Nem csak offolásért küldhetnek valakit a modik a levesbe, és ha egy topic "off" az még messze nem jelenti azt, hogy ott minden egyéb más szabály-esetleg törvény is büntetlenül megsérthető.

 

Szerintem...)))

Előzmény: Gamergabor (193)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.03 0 0 193
Szerintem hasznos takarítás ,de egész jól szórakoztunk nem?
És nem offoltunk:D.
Előzmény: .Guriga. (192)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.03 0 0 192
kora reggel óta elég sok minden kitörlődött innen.. takarítás volt???
:))
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.03 0 0 191
Tudom tudom mindegyik tetszik:).
Előzmény: bosijani (189)
bosijani Creative Commons License 2010.08.03 0 0 189
hmm ez Beatrice átirva...eredetileg: boldog szép napok..itt a link.


rice
Előzmény: Gamergabor (169)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.02 0 0 187

A felmenők emlegetése tényleg nem illő! Bár én ezen már nem akadok ki! Jópárszor elküldtek a "devlába" és utána szinte mindig a szügyészségen kötöttem ki! :-) Hogy a hegyomlás nagyságú ismerősöm szavaival éljek: Ami késik az a busz! A törlesztés át lett ütemezve, de nem maradt el sohasem! ;-)

 

Előzmény: tüskés70-3 (185)
powerbal Creative Commons License 2010.08.02 0 0 186
No para

3 nap múlva feltámad :D
Előzmény: Gamergabor (184)
tüskés70-3 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 185

Én hagynám, de a felmenők emlegetése nem ildomos sem itt, sem máshol.

 

Előzmény: mastersergeant (178)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.02 0 0 184
Akkor elment?
Há végre de kíváncsi leszek milyen névvel illetve nevekkel fog visszatérni.
Előzmény: powerbal (183)
powerbal Creative Commons License 2010.08.02 0 0 183
Két névvel tiltotta a modi :D

anett80
Anett800203

Folyt köv. :D
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.02 0 0 182
Szín vonalat akkor linkeljem?:D
Attól tartok ha belinkelem ki is dobhatnak engem.
Előzmény: .Guriga. (181)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!