Keresés

Részletes keresés

tüskés70-3 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 243
A viasz ha jól van elkészítve akkor nem világosít, csak kiemeli az erezetet és egy selymes felületet képez. Lenolajon kívül más nem kell hozzá.
Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 242
Csak azt tudnám a viasz miért világosított rajta mit kell keverni a viaszhoz ? Alig bírtam kromofággal meg hidegzsíroldóval lesúrolni . De lejött és kezdtem megijedni mikor tiszta sötét lett a tus amikor elkezdtem közömbösíteni a savakat . De amikor betoltam a sütőbe és száradt akkor már szép színe lett . De azt hiszem az eredmény magáért beszél holnap estig szárad ha kell megkenem még 1 sorral ha nem mehet a vasra vissza :-)
Előzmény: bosijani (241)
bosijani Creative Commons License 2010.08.04 0 0 241
néztem,odaba...sz!!!nekem nem volt csak viaszom...
Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 240
Csá tus átalakulásról a légpityusban találsz képeket . Szerinted ?
Előzmény: bosijani (239)
bosijani Creative Commons License 2010.08.04 0 0 239
ráadásul 5.5-ös
Előzmény: Gamergabor (235)
bosijani Creative Commons License 2010.08.04 0 0 238
igy van!és ilyenkor jár haza melóbol..:-((
Előzmény: norinco (236)
tüskés70-3 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 237
Nem, nem éri meg. Külön, drágán is kijön egy százasból.
Előzmény: Gamergabor (235)
norinco Creative Commons License 2010.08.04 0 0 236
minden rendes (öregedő?:-) ) ember 4kor már ébren van és issza a kávéját...
:-D
Előzmény: Gamergabor (224)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 235
CLG62
És kérdem én ezek megérik az árukat vagy valaki itt is szépen áraz?
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 234
Igen:D.
Előzmény: mastersergeant (233)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 233
Apád, anyád tuggya? :-D
Előzmény: Gamergabor (232)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 232
Nem csak ahhoz, de arról ne beszéljünk:D.
Előzmény: mastersergeant (231)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 231
Ahhoz lenne eszed mi? :-D
Előzmény: Gamergabor (229)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 230

Akkor még inkább nem menne el! Ha valaki olcsón akar túladni egy minőségi fegyveren, akkor jó hazai mentalítás rákérdez: Mennyit engedsz feléből???

Egy Bau 300S állapottól függően, diopterrel, 60-75 ezresbe kerül. Olcsóbban csak irányzék nélkül és vagy "megszorulva" adják esetleg.

Előzmény: roland7 (228)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 229
Akkor mingyá feldobom a 631es kis Slaviámat vagy 60ezerér mert ez jobb mint az új és jobb anyagból jah és még a csöve is lóg!
Előzmény: roland7 (228)
roland7 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 228
Lehet, pofátlanul drágítani kellene rajta (mint a Vaterás FÉG-es fickó) és alku után jól árában kelne el... A fene tudja, milyen üzletpolitika működik mostanság ebben a zagyva pénzügyi helyzetben. :(
Előzmény: mastersergeant (227)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 227
A srác már régóta hirdeti! Sajnos ekkora? a váccság!
Előzmény: .Guriga. (222)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 226
Ez igaz, de sajnos "ez" van! :-(
Előzmény: norinco (221)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.04 0 0 225
..látod miket írt?? nem volt magánál szegény.. :)
..ha felébred és meglátja a beírását, lehet ki is törölteti :D
Előzmény: Gamergabor (224)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 224
Te 4kor írtál reggelt??
Hát téged se látott orvos b.meg:D.
Előzmény: bosijani (223)
bosijani Creative Commons License 2010.08.04 0 0 223
ezt a pangást...
JÓÓÓÓ reggelt olvtársak ébresztő fel!!!!
reggeli tornához sorakozóóóóó
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.03 0 0 222
nagyon jó ára van... hamar el fog menni..
Előzmény: norinco (221)
norinco Creative Commons License 2010.08.03 0 0 221
50-ért fwb-t nem fogsz kapni egyhamar
Előzmény: mastersergeant (220)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.03 0 0 220
Köszönöm az együttérzésed! :-) Csak én jobban szeretek ilyen dolgot egyben kicsengetni! Sajnos bármi közbejöhet közben és ezmiatt nem akarok szarban maradni!
Előzmény: norinco (219)
norinco Creative Commons License 2010.08.03 0 0 219
egyezkedj Péterrel, hátha odaadja több részletre
Előzmény: mastersergeant (218)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.03 0 0 218
A csába! Nekem is volt Baum. Eladtam mert akartam egy másik fegyvert venni. Csak közben jött egy gyors és valagnyi pénzes felszólítás... Szóval se pénz se puska... :-(
Előzmény: norinco (217)
norinco Creative Commons License 2010.08.03 0 0 217
ismerjük egymást versenyekről -múltkor tbányán el is vert sziluettben:-). nekem is van fwbm egy időben én is árultam, de asszem megtartom
Előzmény: .Guriga. (215)
roland7 Creative Commons License 2010.08.03 0 0 216
Én is úgy értelmeztem, hogy szerény árat szabtál neki.
Előzmény: .Guriga. (215)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.03 0 0 215
Péter! szerintem ne indulj fel, mert senki sem akart bántani, vagy beszólni rosszat..
Én a norinco hozzászólásából azt olvastam ki, hogy sajna elég olcsón adod ezt szép pusekot..
.. de lehet hogy rosszul látom.. bocs hogy belevaúztam ebbe..
Legyen szép estéje mindannyiunknak! :)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.03 0 0 214
Norinco! .. bocs .. nem akartam beleszólni az előbb, de azt hittem már nem vagy itt.. és elnézte Péter..
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!