Keresés

Részletes keresés

roland7 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 271
Ez csak egy LOV 21. Chrony-m nincs, úgyhogy csak találgatni próbálok az erejét illetően.
Előzmény: jopek13 (268)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.05 0 0 270
Vagy erre van a privát cím.
Esetleg olyan címet ad meg ide ami másodlagos azaz csak erre a dologra használatos.
Előzmény: .Guriga. (269)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.05 0 0 269
gaga57! - Attila!
tanácsolom, hogy ne írd le sehova, semelyik fórumba a teljes (pontos-fonetikus...vagy minek nevezzem) e-mail címedet és a telefon számodat, mert folyamatosan adathalász robotok vizsgálják a fórumokat és leszedik egy adatbázisba, miután nem győzöd törölgetni a kéreletlen reklámokat stb..
használj szavakat, mint a többiek.. pl: fura.odon kukac akarmi.hu... harminc / 123-45hat... ezeket még nem tudják lehalászni... még.. :)
jopek13 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 268
A D75-öm 22 méterről átlövi a piros coca-colás kupakot D.N. geco-val, kitámasztva nincs a kupak csak felakasztva egy pálcára.
Előzmény: roland7 (252)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.05 0 0 267
Kupak gyár!!!!Érted a komplett gyárat átüti:):
Előzmény: bosijani (261)
roland7 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 266
Meg az is igaz, hogy ha többször ugyanoda "lő" az ember, az a hely bizony bejáratódik. :))))
Előzmény: mastersergeant (263)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 265
Ki fogod bírni! ;-)
Előzmény: Gamergabor (258)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 264
:-DDDDDDD
Előzmény: bosijani (261)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 263
Mert a te "lövedéked" erősebb mint a Gáboré! :-DDD
Előzmény: roland7 (262)
roland7 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 262
Ez nem törős fajta: ugyanott találtam el kétszer és a második találat után a sötétkék kupak színe világoskék (majdnem fehér) lett, ahogy megnyúlt az anyag.
Előzmény: Törölt nick (254)
bosijani Creative Commons License 2010.08.04 0 0 261
hát én nem villognék ha olyan kis kupakon is átfér....:-D
Előzmény: Gamergabor (259)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 260
Ehhh! Keresztgyerök! Ez a fogadott keresztfater iránt érzett, feltétlen tisztelet? :-D
Előzmény: Gamergabor (256)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 259
Jut eszembe ha azzal csináltam volna még a flakon gyártó cégen is átütött volna:D.
Előzmény: mastersergeant (255)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 258
Na jó azt hiszem elmegyek egy hétre a fórumról és friss szellemi világgal fogok visszatérni mert én má nem bírom:D.
Előzmény: bosijani (257)
bosijani Creative Commons License 2010.08.04 0 0 257
nagyon a placcon vagy:-)))
Előzmény: Gamergabor (256)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 256
Te tényleg nagyon de kiba.....nagyon beteg ember vagy:D.
Előzmény: mastersergeant (255)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.04 0 0 255
...Hát a pöcsöddel! :-DDDDDDDDDD
Előzmény: Gamergabor (253)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 254
megeshet de ahány kupak annyi féle , van ami nyúlós anyagú és van amiből kitörik egy darab ez utóbbit könnyebben átviszi 7,5 J os pusek
Előzmény: roland7 (252)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 253
Húha őő próbáltam ezt nekem 15méteren csak megnyomta picit.Régen csináltam és nemtom miféle lövedékkel.
Előzmény: roland7 (252)
roland7 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 252
Ez jó! :)))

Vagy Longines svájci órára gyűjt, ezért a túlárazás...

Más: egy 7,5J-os légfegyver lövedéke 8 méterről törvényszerűen átmegy a letett (nem lerögzített) ásványvizes kupakon?
Előzmény: Gamergabor (250)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 251
Valszínűleg a Használton lévő cz200 tus is avval van kezelve :-)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.04 0 0 250
A neve szerintem a Guiness szóból ered szerintem rekord árat jelent:).
Előzmény: roland7 (247)
bosijani Creative Commons License 2010.08.04 0 0 249
ez a biopin valami csodaszer!:-))
Előzmény: tüskés70-3 (248)
tüskés70-3 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 248

Van különbség, nem kicsi. Érdekes.

Előzmény: bosijani (245)
roland7 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 247
Ugyanaz a pofátlan nepper árulja, mint aki tegnap is téma volt. Longiness a Vaterás neve.
Előzmény: Gamergabor (235)
roland7 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 246
Úgy értettem, hogy jóval áron alul kínált termékemet indokolatlanul sokáig nem vették meg a Vaterán.
Nem értettem, mi van... Aztán a többi hasonló cucchoz igazítottam az árát és elkelt.
Kiderült, hogy a vevő látta még olcsóbb korában, de nem vette meg, mert meggyőződése volt, hogy ha ilyen olcsó, akkor biztosan van valami baja. Ha ő így gondolta, lehet, hogy többen is így vélekedtek.
(Ez szerintem hülyeség, van keze, tudott volna terméklapon kérdezni.)
Előzmény: mastersergeant (230)
bosijani Creative Commons License 2010.08.04 0 0 245
itt egy kép róla:
mármint a viaszról...
Előzmény: tüskés70-3 (243)
norinco Creative Commons License 2010.08.04 0 0 244
"De amikor betoltam a sütőbe és száradt akkor már szép színe lett"
biztos a cukor karamelizálódot...
:-D:-D
Előzmény: Törölt nick (242)
tüskés70-3 Creative Commons License 2010.08.04 0 0 243
A viasz ha jól van elkészítve akkor nem világosít, csak kiemeli az erezetet és egy selymes felületet képez. Lenolajon kívül más nem kell hozzá.
Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 242
Csak azt tudnám a viasz miért világosított rajta mit kell keverni a viaszhoz ? Alig bírtam kromofággal meg hidegzsíroldóval lesúrolni . De lejött és kezdtem megijedni mikor tiszta sötét lett a tus amikor elkezdtem közömbösíteni a savakat . De amikor betoltam a sütőbe és száradt akkor már szép színe lett . De azt hiszem az eredmény magáért beszél holnap estig szárad ha kell megkenem még 1 sorral ha nem mehet a vasra vissza :-)
Előzmény: bosijani (241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!