Keresés

Részletes keresés

bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 303
igen.
Előzmény: norinco (302)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 302
:-D
ez volt a dianán?
Előzmény: bosijani (301)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 301
ja és Neked is 20,de Neked házhozszállitással!+ajándék padlóval+főzhetsz egy kávét!!!kell ennél jobb bolt?
amugy nekem postával 30 körül volt tavaly.
Előzmény: norinco (299)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 300
ilyen
http://www.scvector.biz/english/productmore.asp?id=3448
Előzmény: norinco (299)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 299
amit eladsz az milyen (nem kép, hanem paraméterek) ja... én nekem mennyiért?;-)
Előzmény: bosijani (298)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 298
:-)) imádtam az éjjeles műszakot...
megvan az uj tcs-m.ilyen:
http://www.door2doorshop.com/wholesale/Xd-10-40x60-ESF-Y-Reticle-Rifle-Scope-Russia-Technique-416.html
Előzmény: norinco (297)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 297
egyébiránt... ébredésed után feküdtem le:-)
Előzmény: bosijani (294)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 296
itt minden elment sanghajba...
de kávét ittam...:-)
itt van a csíkod, jöhetsz amikor jól esik...:-)
Előzmény: bosijani (294)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 295
Itt esik az eső dörög az ég, azt hiszem ma az ólom nem fog fogyni:(.
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 294
norinco! egy kávét???
ugy lazán pecázás előtt....
Blackbirdxx Creative Commons License 2010.08.05 0 0 293
Viszont a lövöldözés az jó volt.
Napi 100-120 elkopik :)))
Előzmény: mastersergeant (287)
Blackbirdxx Creative Commons License 2010.08.05 0 0 292
Nagyjából kiáztattam, de hazajöttünk, mert xar az idő.
Majd jövő héten újra megpróbálkozunk a nyaralással.
Unokád jól bírta, bár nem lógattam bele a "pocsolyába", mert a 20°C az csaj némi feles és sör után kellemes és Ő még olyat nem fogyaszt. Még.....:))))))))
Előzmény: mastersergeant (287)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.05 0 0 291
Jah! Mondasz valamit! :-)
Előzmény: norinco (290)
norinco Creative Commons License 2010.08.05 0 0 290
Hamal biztos tudja:-)
én használom)
Előzmény: mastersergeant (289)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.05 0 0 289
Tényleg ilyen szar a kubu csöve? Akkor biztos nem veszek! :-D
Előzmény: norinco (285)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.05 0 0 288
Óhhh szegény Gabika! De majd jön egy "másik" Zolika és lesz újra játszópajtásod! Jó lesz úgy? Csak ne szomorkodj! :-D
Előzmény: Gamergabor (286)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.05 0 0 287
Szassz Fiam! Kiáztattad a golyóidat a pocsolyában? :-DDD Unokám hogy bírta?
Előzmény: Blackbirdxx (284)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.05 0 0 286
Én szomorú vagyok mert nincs Zolika:(.Valaki most meg vigasztalhatna!!!!
Előzmény: Blackbirdxx (284)
norinco Creative Commons License 2010.08.05 0 0 285
"(esetleg a qb-é 54cm,de azt tudjuk,hogy 500lövés JSB-Exact-tal -és kuka(mert nem kovácsolt benne a huzagolás,hanem karistolt!)"
ezt honnan tudod? volt a kezedben? használtad?
megjegyzésként: az enyém már túl van a 3. JSB doboz lövedéken plusz 2 doboz gecon és ugyanolyan pontos, és a huzagolás is ugyanolyan mint az elején
Előzmény: Törölt nick (272)
Blackbirdxx Creative Commons License 2010.08.05 0 0 284
Látom 1 hét alatt sem változott semmi. A hangulat mint régen :))))))))
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.05 0 0 283
hehehehe :DDDDDDDDDD
ez jóóó.. teccik.. tipikus emberi :DDDDDDDDDDD
Előzmény: Gamergabor (282)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.05 0 0 282
Erről jutott eszembe egy vicc.
Egy emberke kirak egy hűtőt az utcára hogy ingyen elvihető.
Másnap reggel ott van.
Kiírja hogy eladó 10ezer Ft és estére ellopták:).
Előzmény: .Guriga. (281)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.05 0 0 281
azért örülök, hogy ilyen szépen lehet itt beszélgetni és a vitatott témakat elintézni..
:))

egyébként mikor megnéztem én is a "rezest" valóban bennem is volt harag..
..de mára úgy vagyok vele, hogy nem egy létfontosságú élelmiszert, gyógyszert árúl, hanem egy hobbi dolgot, amit vagy megvesz az ember vagy irigykedik... :))

igazából árulhatja akár 1 millióért is, ha valaki megveszi.. meg árulhatja 10-t is ha nem kell a kutyusnak sem..

Legyen szép estétek! ;)
king jerry Creative Commons License 2010.08.05 0 0 279
Hát nemtudom, én a legutóbb pont a vakerán vettem egy CLG-t.
40 ropi volt, és patent állapotú a cucc.

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=173057908

Viszont annyira nem nagy vasziszt mint amennyire én számítottam. A dianáimat százszorta jobban szeretem.
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.05 0 0 277
Nem komolyan kérdeztem ......
Előzmény: Törölt nick (276)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.05 0 0 275
Véletlen nem te árulod azt a Féget 380ezerér:D?
Előzmény: Törölt nick (274)
roland7 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 273
Én megértem, hogy a rengeteg hozzászólásod már feljogosít arra, hogy az itt fórumozókat ilyen jelzőkkel illesd, de mielőtt "segghülyének" nevezel valakit, próbáld értelmezni, hogy mit írt:

tüskés70-3
Nem, nem éri meg. Külön, drágán is kijön egy százasból.

Lefordítom: arról volt szó, hogy egy átlagos CLG és GPM összeadott vételára százezer HUF alatt is lehet.

Másik érdekes megnyilvánulásodban "idiótának" titulálsz itt jópár embert -köztük engem is-, pusztán azért, mert drágálljuk a Vaterás nepper árait.
Tudod mit? Igazad van... Te látod jól a dolgokat: ő maga Teréz anya, hiszen egy sz@ros nézőke lemezt odaad 4500 Ft-ért, pedig adhatná 72 ezerért is...
Haggyámá a hülyeséggel és kicsit vegyél visszább...

Előzmény: Törölt nick (272)
roland7 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 271
Ez csak egy LOV 21. Chrony-m nincs, úgyhogy csak találgatni próbálok az erejét illetően.
Előzmény: jopek13 (268)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.05 0 0 270
Vagy erre van a privát cím.
Esetleg olyan címet ad meg ide ami másodlagos azaz csak erre a dologra használatos.
Előzmény: .Guriga. (269)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.05 0 0 269
gaga57! - Attila!
tanácsolom, hogy ne írd le sehova, semelyik fórumba a teljes (pontos-fonetikus...vagy minek nevezzem) e-mail címedet és a telefon számodat, mert folyamatosan adathalász robotok vizsgálják a fórumokat és leszedik egy adatbázisba, miután nem győzöd törölgetni a kéreletlen reklámokat stb..
használj szavakat, mint a többiek.. pl: fura.odon kukac akarmi.hu... harminc / 123-45hat... ezeket még nem tudják lehalászni... még.. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!