Keresés

Részletes keresés

norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 368
katyusát?:-)
Előzmény: bosijani (367)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 367
akko csinálhatnál valami sokcsövű szélpuskát:-D
Előzmény: norinco (364)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.06 0 0 366
..horgászás??? jaja.. valami volt a hírekben...

a mai horgászok
Előzmény: bosijani (348)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.06 0 0 365
..naaa akkor mindig halljuk majd merre jársz :DDD
Előzmény: norinco (364)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 364
bizz bennem:-)
orgonaépítő a szakmám:-)
Előzmény: bosijani (363)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 363
norinco!mivel fogod kivágni a tusa alakját?mert a dekopir hosszirányban nem nagyon akarja.....szalagfürész kell!
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 362
Na akkor arra fele se fogok elmenni:D.
Előzmény: .psp (361)
.psp Creative Commons License 2010.08.06 0 0 361

Az biztos..Főleg Ukrajnában...az a törvény hogy nincs törvény:-)

 

Meg: " Fegyveres emberrel ne vitatkozz" :-)

 

Alkotmány :  A fegyveres ember Polgár, a fegyvertelen áldozat."_DDDDDDDDDDDD

Előzmény: bosijani (360)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 360
csak ott más a törvény....
Előzmény: .psp (359)
.psp Creative Commons License 2010.08.06 0 0 359

http://www.youtube.com/watch?v=C2aCD7lpCQg&translated=1

 

Ők keményebben nyomják  , szovjet urak:-)

.psp Creative Commons License 2010.08.06 0 0 358
Meg horogkereszt ...Rollerből:-(  Beszarás.
Előzmény: .psp (356)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 357
Norica-val tolják.
Istenem ilyeneknek még vízipisztolyt se.
Előzmény: .psp (356)
.psp Creative Commons License 2010.08.06 0 0 356
Lideres kispöcsök, a fater meg gondolom büszke rájuk:-(
Előzmény: bosijani (328)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 355
lehet hogy hamarosan napi.... .com-on pózolnak:D.
Előzmény: herkules80 (353)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 354
akkora zsivány azé nem vagyok..:-D
Előzmény: norinco (351)
herkules80 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 353
Majdnem le estem a székről mikor megnéztem ezeket a gyoggyant suttyó kis vadásznak képzelő ....gyerekeket a videón:-D Muhahahaha Nagyon gáz az egész oldal:-D
Előzmény: bosijani (328)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 352
Ezt meg se láttam most:D
Előzmény: norinco (350)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 351
fekete lefüggönyözött autóval?:-8
Előzmény: bosijani (348)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 350
miből gondolod, hogy gaga57-nek nincs? 50 éves kor felett kezdődik az élet... addig csak gyakornok vagy:-D
Előzmény: Gamergabor (347)
sako Creative Commons License 2010.08.06 0 0 349
Minden ugyanaz mint a 4,5-sé, csak a cső 5,5-s.
De volt belőle nem huzagolt csövű 5,5-s is, amivel bolzen lövedéket lőttek.
Előzmény: mastersergeant (337)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 348
holnap hajnalban ujra megprobáljuk....4-re jönnek értem:-)))
a gép marad,már több vizet látott mint Berlin bombát....
Előzmény: norinco (345)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 347
Van különbség.
Lady Gaganak van mindene a lába között pfffff:D.
Előzmény: mastersergeant (339)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 346
youtuben videó is van.
Hát nagy az Isten állatkertje.
Előzmény: bosijani (328)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 345
látod-látod... a halak nem tudnak kávét főzni... ha már eláztál felém is ázhattál volna...
:-)
Előzmény: bosijani (344)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 344
jaja röhögtek egy jót,lehet!:-))
vizesebb voltam mint ők....
Előzmény: norinco (343)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 343
hogyhogy áznak? mind kidugta a fejét, ahogy leszáltál a "lóról"?;-D
Előzmény: bosijani (340)
sako Creative Commons License 2010.08.06 0 0 342
Úgy gondolom, néha én is megengedhetem magamnak, hogy nem nézem meg, melyik topikban járok:-))
Előzmény: .Guriga. (327)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 341
hmmm. majd Brumu eldönti:-) de az a baj, hogy az én fwbm psbe való... csak ne kérje, hogy a kubuval induljak...
:-D
Előzmény: mastersergeant (339)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 340
áznak,szakad az eső,lassan esőgumira kell cserélnem a mostani gumákat!:-))
Előzmény: norinco (338)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.06 0 0 339
Mert ugye van "lédi gaga" meg gaga57. :-D
Előzmény: norinco (330)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!