Keresés

Részletes keresés

mastersergeant Creative Commons License 2010.08.06 0 0 381

Jah! Amúgy igazad van! :-))) Most olvastam én is vissza! Asszem az adás-vételiből? tereltem ide a topiktársat, egy vakerás nepper árképzésén történt polémiánk miatt! Most és itt folytattuk!

(Szerencsésebb lett volna új hozzászólásban nevesíte megszólaltatnia.)

Előzmény: roland7 (379)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.06 0 0 380

Nyugodtan tolmácsolhatod a jó kívánságaimat! Remélem tud nyugodtan aludni...!

Szóval az alkatrész árak. Ha itt az adás vételiben próbálkozna azokkal az árakkal, akkor nem lenne hosszúéletű az ittléte! Ha minden árat megfelezne, talán nem lenne semmi bajom vele! (LG. dug. töm. az kivétel.) Vette vette... Lótuszt vette akkoriban! Ép elméjű ember ennyi és különböző alkatrészt nem vesz meg! (Ráadásul van bontott, rozsdás és szétbarmolt "alkatrész" is.) Occsón lecsapott rájuk és mivel már nem nagyon találhatók fel, ezért vastagon lehúzza az esetleges gyanutlan vásárlót!

Nekem bárki jöhet a jegybanki alapkamattal, gazdasági regresszióval, továbbá a hányatott gyermekkorával meg az összes többi hülyeséggel! Ezekkel nem lehet megmagyarázni a "barátságos" árképzését!!!

Előzmény: Törölt nick (377)
roland7 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 379
"De azért a" jó kívánságaidat" tolmácsolom felé a vatera oldalon."
Khmm, ez most hogy jön ide? Nézd már meg, mastersergeant mire válaszolt a 372-es hozzászólásában. Segítek: Előzmény: .psp (359). Vagyis .psp 359-es postjára reagálva írta, amit írt. Ne legyen már üldözési mániád. :)))
Előzmény: Törölt nick (377)
robertó69 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 378
Ezek?bárhol,bármit!Egyébként az Egyesületek nyilván tartják a díjazásokat, díjazottakat,stb.Sajnos,elég szigorú elszámoltatás van minden téren,tudom. Az agyam annál a résznél szállt el,hogy "...5.000 ft feletti részére 54% szja+27% eü.hozzájárulást kell fizetni a szervezetnek....."-lásd-egyesület.Végső soron úgy is Te,mint tag szívod meg,mert a befizetett tagdíjadból ennyivel kevesebb pénz marad sörre,bográcsba való húsra a verseny után:-((((((Ha lehiggadok kicsit,átolvasom az egész sz@rt figyelmesen.De csak holnap,mert nekem már késő van......
Előzmény: mastersergeant (376)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.06 0 0 376
Na nem ááá! Aztán hogyan oldják meg a nagyokos apekban?
Előzmény: robertó69 (375)
robertó69 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 375
Ha már off topic,ne csak negatív híreket olvasgasunk...Íme egy örömhír!Mi,sokan,sikertelen,és ügyetlen lövészek eddig irigykedve néztük a dobogós sporttátsakat,kupával,éremmel a kézben.Ennek vége!Hála a központi állami dézsmaszedő cégünknek,most már a sportolók "serlegét "is megadóztatják!!!!!
Ajánlom azok figyelmébe,akit közvetlenül is érint:Szja-törvény 7.paragrafus 1 bekezdése,1.számú melléklet 3.3 és 8.18 pontjai.Így már nem is irigykedem rájuk annyira./Na jó,ez egy rossz vicc volt,de nem én kezdtem sajnos,hanem az Apeh :-(((/
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.06 0 0 374
jah colos tubusos
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.06 0 0 373
Nincs valakinek elfekvőben gagyi kínyai tcs mildotos ? Duplex szálkeresztet szeretném lecserélni :-)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.06 0 0 372

A szeretett női ivarú, közvetlen felmenőjüknek az elsődleges nemi szervét célozná meg a fegyverével a 70-es IQ-val rendelkező muzsikja!

 

(Gyerekként én is löttem verébre és balkáni gerlére, de szerencsére csak ezekre! De így is szégyellem a mocskos pofámat...!)

Előzmény: .psp (359)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 371
ok
ahogy itt lesz küldöm
Előzmény: robertó69 (370)
robertó69 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 370
Válaszboríték tegnap már elment/helyre kis pufi fajta/.A többi már a királyi postán múlik.Szerintem heteken belül megkapod,ahogy hogy őket ismerem......
Előzmény: norinco (307)
mastersergeant Creative Commons License 2010.08.06 0 0 369
Köszönöm a választ!
Előzmény: sako (349)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 368
katyusát?:-)
Előzmény: bosijani (367)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 367
akko csinálhatnál valami sokcsövű szélpuskát:-D
Előzmény: norinco (364)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.06 0 0 366
..horgászás??? jaja.. valami volt a hírekben...

a mai horgászok
Előzmény: bosijani (348)
.Guriga. Creative Commons License 2010.08.06 0 0 365
..naaa akkor mindig halljuk majd merre jársz :DDD
Előzmény: norinco (364)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 364
bizz bennem:-)
orgonaépítő a szakmám:-)
Előzmény: bosijani (363)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 363
norinco!mivel fogod kivágni a tusa alakját?mert a dekopir hosszirányban nem nagyon akarja.....szalagfürész kell!
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 362
Na akkor arra fele se fogok elmenni:D.
Előzmény: .psp (361)
.psp Creative Commons License 2010.08.06 0 0 361

Az biztos..Főleg Ukrajnában...az a törvény hogy nincs törvény:-)

 

Meg: " Fegyveres emberrel ne vitatkozz" :-)

 

Alkotmány :  A fegyveres ember Polgár, a fegyvertelen áldozat."_DDDDDDDDDDDD

Előzmény: bosijani (360)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 360
csak ott más a törvény....
Előzmény: .psp (359)
.psp Creative Commons License 2010.08.06 0 0 359

http://www.youtube.com/watch?v=C2aCD7lpCQg&translated=1

 

Ők keményebben nyomják  , szovjet urak:-)

.psp Creative Commons License 2010.08.06 0 0 358
Meg horogkereszt ...Rollerből:-(  Beszarás.
Előzmény: .psp (356)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 357
Norica-val tolják.
Istenem ilyeneknek még vízipisztolyt se.
Előzmény: .psp (356)
.psp Creative Commons License 2010.08.06 0 0 356
Lideres kispöcsök, a fater meg gondolom büszke rájuk:-(
Előzmény: bosijani (328)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 355
lehet hogy hamarosan napi.... .com-on pózolnak:D.
Előzmény: herkules80 (353)
bosijani Creative Commons License 2010.08.06 0 0 354
akkora zsivány azé nem vagyok..:-D
Előzmény: norinco (351)
herkules80 Creative Commons License 2010.08.06 0 0 353
Majdnem le estem a székről mikor megnéztem ezeket a gyoggyant suttyó kis vadásznak képzelő ....gyerekeket a videón:-D Muhahahaha Nagyon gáz az egész oldal:-D
Előzmény: bosijani (328)
Gamergabor Creative Commons License 2010.08.06 0 0 352
Ezt meg se láttam most:D
Előzmény: norinco (350)
norinco Creative Commons License 2010.08.06 0 0 351
fekete lefüggönyözött autóval?:-8
Előzmény: bosijani (348)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!