Keresés

Részletes keresés

Tapegagfan Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2586

Sajnos a nevét nem tudom, de találtam róla még pár képet róla, legalábbis azt hiszem ő az:)

 

Előzmény: Nalfein (2581)
Azariel01 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2585

értem,bár te már írtad korábban is dióhéjban,de azért köszi a választ,természetesen ha valaki máshogy van ezzel,kíváncsian várom a többieknek is a véleményét,ha nem egyező a tieddel :D

 

amúgy igen,valamilyen téren tényleg a tv hatása alá is kerül az ember ilyen látottak alapján,néha régebben én is merengtem azon,hogy dejó lenne ha valaki úgy kötözne meg,ahogy a tv-ben is megtörtént. Lám,megtörtént,csak 10 évet kellett rá várni akkoriban :D

Előzmény: duct (2583)
duct Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2584

Nem te vagy béna ,már pár éve megszűnt az oldal:(

Előzmény: Nalfein (2581)


duct Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2583

Ezt nehéz megmondani ...

Mindenkinek meg van a maga fétise.Vannak kizárólagos duct tape kedvelők.Én is ilyen voltam,illetve a duct tape volt a fő csapásirány.Egyszerűen csak a látvány miatt.Egy plusz érzést okozott a látvány a szájon vagy egyébb testrészen.A sokszínűsége az anyaga mind mind előtérbe helyezi.Persze azóta én is változtam.Ma már másban is megtalálom a szépséget számomra.Ilyen a selyem  aminek anyaga,érintése,puhasága,színvilága nem hasonlítható semmi máshoz:) De, ma már egy ballgag is ha igényes képen van akár nyálcsorgással ,sőt egyre inkább azzal is izgalomba tud hozni és szépnek találom.Régebben ez nem így volt. Szóval mindenki fejlődik,változik,érettebb lesz,igényesebb ,kifinomultabb.A duct tape meg ma már elérhető,olcsó mindenkinek.Éppen ma néztem ,több mint 11 éve nyitottam ezt a topikot:) És még mindig él,több kevesebb szünettel.Akkor még lehetetlen volt duct tape-hoz jutni,ma meg bármelyik boltban kapható, de mégis izgalmas érdekes csak meg kell látni benne a szépséget:)

Meg ugye a külföldi filmkben is szeretettel használják és az erre fogékonyak ezt kátják a leggyakrabban így tudat alatt is ehhez vonzódnak.Ritkán látni igényes selyemkendővel megkötözött nőt.Csak hirtelen előkapnak egy duct tape-t és máris kész a bondage.Tudat alatt szerintem ezért vonzódnak hozzá sokan. 

Előzmény: Azariel01 (2580)
Nalfein Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2581

Valaki a segítségemre tudna lenni? most vagy én vagyok a béna és nem találom a Bound town honlapját v pedig valamilyen okból kifolyólag meg szűnt... nos a következő problémám ebből ered. Valaki nem tudna mondani nekem 1 két dolgot a 4. sorban lévő Hölgyről valamit? Ez alatt nem azt értem természetessen h "fekete a haja"=D hanem h hogy hívhatják... de mivel nem találom a honlapot így képeket sem találok róla...=/ ha valaki tud akko segítsen ha van kedve és ideje...=) thy

Előzmény: Azariel01 (2572)
Azariel01 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2580

mai képadaggal viszont érdeklődnék,azoktól a férfiaktól,akik ide írkálnak,hogy miért épp a ragasztószalag? Mi ad vele pluszt,akár a száj elnémításával,akár csak simán,mint mondjuk egy sima kötél,bőrszíj? Persze ezt úgy értem,hogy aki most ezt tolerálja,ezt részesíti előnyben magának,de miért?

 

Mert az elmúlt pár post kb csak ilyen képekről szólt,az egy dolog,hogy én ilyeneket tettem be,de mindenki más is az esetek 90%-ban,pedig a love bondage-ben nem csak a ragasztószalag mint eszköz szerepel,hanem bármi más,amit eltudunk képzelni,és még a love bondage határaiba belefér.

Azariel01 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2579

Encc Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2578

Sziasztok.

Köszönöm az eddigi képeket, ne hagyjátok abba!:)

Tottias Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2577

Tottias Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2576

Tapegagfan Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2575

Valóban nagyon jó képek,  pár nekem is új volt.

Itt van egy pár tőlem is......

 

Tottias Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2574

Hello. Nagyon jó képek, a második kép különösen tetszik, egy ilyen partnert szerintem mindenki szívesen eltudna képzelni ahogyan elötte áll! Mégegyszer jó képek, 5pont!!!

Előzmény: Azariel01 (2572)
duct Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2573

Köszönjük! Választékos képek ,még én sem ismerem mindet:)

Előzmény: Azariel01 (2572)
Azariel01 Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2572

Azariel01 Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2571

semmi gond,holnap teszek be,de hát nem hiszem hogy csak nekem vannak :)

Előzmény: Encc (2570)
Encc Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2570

Bocsi, Azariel.:)

Előzmény: Encc (2569)
Encc Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2569

Azriel, légyszives még rakj ide rengeteg képet.:)

olyanokat, ami az előző adag volt, hasonlók legyenek.

Köszi előre.

Előzmény: aranymazsola (2568)
aranymazsola Creative Commons License 2011.11.13 0 0 2568

te  is küldhetnél,hogy a részleteket  megbeszéljük.

 

 

de  azért  én  is  küldök.

 

 

Előzmény: Tottias (2567)
Tottias Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2567

Írj priviben vagy emailt és ott megbeszélünk mindent.

Előzmény: aranymazsola (2558)
duct Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2566

Nos, remélhetőleg így már egyértelmű!

Szíves figyelmetekbe ajánlom a topikleírást!

 

duct Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2565

Folyamatban van a módosítása a félreértések elkerülésére...

Előzmény: azaiak (2563)
azaiak Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2564

Egyébként tényleg jobb lenne, ha a konkrét ajánlatokat mailben tennétek meg egymásnak. Ehhez persze mindenkinek regisztrálnia kellene egy mail fiókot, amit csak itt használ.

azaiak Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2563

Á, nem maradtam le semmiről. Évek óta követem a topicot, csak épp hozzászólásra nincs időm mostanában. ( Remélem heteken belül lesz.) De szeretném, ha megmaradna, örülök, hogy most megint beindult. Minden igaz amit írtál, de én inkább azt tételeztem volna fel, hogy Pistike idegen a fórumok világában, kezdő, nem tudja pl. hogy a nagybetűs szöveg ordítás, és szelídebben próbáltam volna rávezetni, hogy ha itt nem is fog találni néhány egyszerű beírás után társakat, de ha részt vesz a beszélgetésben, mélyebben megismerheti önmagát, a világot. Nem ritkaság, hogy valaki idegen helyre tévedve idétlenül viselkedik.

A topicleírásba belenézve nem találtam semmit, pedig mintha régebben lett volna. Vagy csak egy pillanatnyi hibába futottam bele? 

Előzmény: duct (2562)
duct Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2562

Kedeves azaiak!

 

Bizonyára lemaradtál pistike1978-ról :) Mondjuk nem sokat vesztettél vele.Számomra kifejezetten idegesítő,primitív vagy gyerekes volt.Sokakat zavart a hozzászólásaival.Feltehetően igazam van mert a Tisztelt Moderátorok is elsőre teljesítették kérésem pedig hidd el egyet sem ismerek!   Azért nem látod mi történt ,mert pistikét kitiltották és törölték az összes hozzászólásával eggyütt,nézzd meg a sorszámozást. Nem az volt a bűne ,hogy nem ismerte a magyar helyesírás szabályait....Aranymorzsa írási stílusa ,megfogalmazása,írásmódja pedig feltűnően hasonlít pistikére és nem csak szerintem.

De kérdezz meg bárkit a történtekről!

Más.. ha valaki végigolvas pár oldalt rájön amit mindenki tud EZ NEM TÁRSKERESŐ topik!!!! Mindenki előtt ott áll a lehetőség ,hogy nyisson magának olyan topikot amilyet szeretne. Valamint egy idő után elfogy a türelem is  sajnos....

Rengetek topik van ahol ki van írva mit nem szabad pl. warez az igo navigáció topikban és mindig jön valaki aki nem veszi a fáradságot ,hogy értelmezze és ott is rögtön figyelmeztetik.Már ha valaki felfogja amit olvas:(

Ha ismerkedni akar írjon a ptivát emailra és ott beszéljék meg..

Ha olvastad az utólsó 2-3 napot egész másról szól mostanában szerencsére ez a topik mint a társkeresésről és szeretném ha így is maradna!

Előzmény: azaiak (2561)
azaiak Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2561

Nem nagyon értelek titeket! Ennyire bosszantó, ha valaki rossz helyesíró, stb? Nem mondom, ha már a huszadik beírásával hangoskodna, de nem lehetne egy kis türelemmel lennetek, és egyszerűen csak nem válaszolni?

Előzmény: duct (2554)
duct Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2560

Az első kép megfelel az én igényeimnek is :)

A 2.-3 képen a folpack is jó ,bár ezt a puppets(kisállatos) vonalat és tejes dolgokat nem annyira kedvelem.Lehet azért mert a kakaót szeretem ,nem a tejet és a kakaó nem mutat olyan jól a meztelen női testen:)

 

Előzmény: Törölt nick (2559)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2559

Akkor tehát én is hozzájárulok a fórum felpörgetéséhez, képekkel is!

 

Nézzétek, véleményezzétek!

 

És mi van még bennük, ami számomra izgalmas a kötözés mellett, sőt azzal kombinálva? :)

 

Várom a megfejtéseket... ;)

 

(Nicknevem beszédes, és Azarielnek már magánlevélben lelőttem ezt...)

aranymazsola Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2558

köszönöm,és    részleteket   megbeszéljük.

Előzmény: Tottias (2556)
aranymazsola Creative Commons License 2011.11.11 0 0 2557

rendben     benne  vagyok,és  megbeszéljük.Köszönöm.

Előzmény: Tottias (2556)
Tottias Creative Commons License 2011.11.10 0 0 2556

Megbeszélhetjük. Kikötözés és fogva tartásról lenne szó. Csak ragasztószalaggal!!!

Előzmény: aranymazsola (2551)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!