Keresés

Részletes keresés

Alanis32 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 959
Na, milyen vagyok?:o))))
Előzmény: e_dora (958)
e_dora Creative Commons License 2005.07.14 0 0 958
jaaa de, jó, hogy szóltál
Előzmény: Alanis32 (957)
Alanis32 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 957
Anyám, de bénaságot írtam.....szóval a Linda féle fotókról érdeklődtem, hogy nem rakod-e fel őket....:o)))
Alanis32 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 956

Dóra, nem tolod fel a képeket a szájtra? :o)))

 

stevebi Creative Commons License 2005.07.14 0 0 955

Most ment Az ajtó nyitva áll clipje a VIVAn......kiszámítható video, csajok, szélgép, Big Daddy belőtt séróval, Dandó Zoli Duran Duran pólóban:))), minden naggggyon trendi.

A csajok vonaglanak, a végén Ganxstat is bevetik. Szóval nem tetszik a klip. Ennyi.

laura34 Creative Commons License 2005.07.12 0 0 954
Jéé, hogy mik vannak! Aszittem erre nem jár más, csak aki eltévedt :)) Az említett emberke V.J., az "utódod". Eccer hallottalak ám játszani. Most mit csinálsz? Feladtad? Amúgy híres ember lettél a Velvet Revolveren - Szasza jóvoltából :))

A MM honlapjáról jelenlegi stádiumában én inkább nem mondok semmit - tekintve a 2 hónap görcsölést és az eredményt, ami perpillanat fordítottan arányosnak tűnik. Reméljük Jack Nicholsonnal együtt, hogy "Lesz ez még így se." Na, humor nélkül: dolgozni kell rajta sokat. Amúgy ez a kép nem a kedvencem - szolidan fogalmazva.
Előzmény: Locsmándi Bence (952)
e_dora Creative Commons License 2005.07.11 0 0 953

nahát, éppen azon lepődtem meg, hogy 1000. látogató vagyok a MMretró siteo(mo)n, amikor beírtam a címsorba a zenekar nevét, és lám, ott az oldal!

 

www.machinemouse.hu

 

A lemezhez illő dizájn, némi infó, ha folyamarosan frissítik, majd jó lesz.

Egy megjegyzésem van csak: egy zene stop vagy hangerőgomb elkélne rá, mert én nem találtam, és ha munkahelyen megszólal a rakendról, ráadásul leállíthatatlanul, az cikis.

Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.07.11 0 0 952

Szia Laura!

 

Ki az a zenészbarátod, aki annak idején velünk dolgozott? (csak hogy én is képben legyek...hehe)!

 

bence

Előzmény: laura34 (951)
laura34 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 951
A Moulin-os korszaktól vagyok képben, az előzményeket innen ismerem. Egy zenész barátom, aki dolgozott a zkarral, hívott el egy-két bulira.
Előzmény: e_dora (947)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.09 0 0 950
Köszönöm. :-)
Előzmény: laura34 (946)
laura34 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 949
Huh, elkerültük egymást, de hogy ne legyen sok belőlem, egy kicsit később válaszolok erre, jó?
Előzmény: e_dora (947)
laura34 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 948
Dóra, nálad senki nem tud többet a zenekarról, ahogy az oldalt elnézem, mindent összeszedtél, amit csak lehet - gratula. Félek, én nem tudnék újat mondani róluk senkinek. A mostani dolog reménytkeltő és Zoli személyében egy jó szerző - gitáros a garancia, hogy életképes az anyag. Hiába, tanult embernek nincs párja!
Az új klip, hát ízlés dolga, utoljára a '80-as évek végén volt divat alulöltözött lányokkal operálni, lásd Coverdale meg Mötley Crue, de a rock'n'rollba belefér.
Az Interaktív riport jó hangulatú volt, hülye kérdésekre humoros válaszok, ez is rendben - bár a napszemüveg elszigeteli a népet az embertől, nem véletlen, hogy bulin is csak az első számban használják arra nyugat felé (hacsak tényleg nem szembe süt a nap egy festen), erre figyelni kell.
Wigwam lemezbemutató nem lesz???
Előzmény: e_dora (940)
e_dora Creative Commons License 2005.07.09 0 0 947

jé tényleg, ez új, feltettek egyperces részleteket...

http://www.recordexpress.hu/kikka_online/record_online/termekadath.php?termekszam=255276-2

 

szóval te ki vagy laura, hogy ismerted meg a MM-t stb?

Előzmény: laura34 (946)
laura34 Creative Commons License 2005.07.09 0 0 946
F M, ha elbattyogsz a Record Express honlapjára, ott a rock címszó alatt megtalálod a Machine Mouse-t bemutató leírást és bele tudsz hallgatni az új lemez nótáiba is. www.recordexpress.hu asszem.
Előzmény: Törölt nick (945)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 945
Ja, akkor értem, miért nem ismerem.
Előzmény: e_dora (944)
e_dora Creative Commons License 2005.07.08 0 0 944

(Ez egy másik Indián, neves kliprendező.. Nemtom, miket csinált, pár Hooligans klipet, Kartelt, Unisext, Zorallt, Judy, Majka és egyéb mindenfélék...)

Meghallgatható zene nincs. Egy-két lemez jelent meg, az új kapható.

Előzmény: Törölt nick (943)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 943

Nem tudom. Én csak valami ValóVilágos Indiánról hallottam, remélem, ez nem az.

 

Ha visszaolvasok, meghallom a zenét?

Előzmény: e_dora (942)
e_dora Creative Commons License 2005.07.08 0 0 942

olvass vissza, ha érdekel

egyébként a MM klipjét is Indián rendezte, ha már nem tudod, ki az.. :)

Előzmény: Törölt nick (941)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 941
És ez egy jó zene?
Előzmény: e_dora (929)
e_dora Creative Commons License 2005.07.08 0 0 940
a fórumot már ismerjük :), mesélj inkább a zenekarról vagy ilyesmi!
Előzmény: laura34 (939)
laura34 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 939
Sziasztok!

Látom, mára megszelidültek az indulatok errefelé. Akkor most MM Fan Club lesz az oldal? :)) Merthogy már Dóra is azt írta, hogy "na végre".
Megértem a kezdeti hőzöngést az új csapattal szemben, én is így voltam a régi Edda - új Edda dologgal, nekem ők az az öt miskolci fiú és nem ez a csapat. De eszembe sem jutna sárral dobálni a mostani brigádot, igaz, nem is megyek azóta koncertre.
Az MM-mel pedig más a helyzet, ahogy olvasom, a régi tagokat mind megkérdezték, beszállnak-e és így alakult ki a mai felállás.
Ahogy hallom, a Jam Pub beli bulin pedig Pocky is beszállt a jam-elésbe és sok régi nótát is játszottak meg GNR-t is. Úgyhogy sztem ez így kerek. Van, akinek nem?
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.07 0 0 938
Holnap A VIVA Interaktívban lesz a klippremier.
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.05 0 0 937
   

 

Füstbe burkolództak a gépegerek

Nyári forróságban forgatta le legújabb klipjét a Machine Mouse zenekar, akik jéghideg söröcskével szálltak szembe a meleg napsugarak támadásaival. A klip rendezője, a szakma egyik legjobbjának tartott Indián volt, akinek merész elképzelései hamarosan láthatóak lesznek videó formájában.

<!-- -->

Budapest egyik lerobbant gyártelepén forgatásra gyülekeztek a Machine Mouse zenekar kőkemény zenészei. A négy fiú a tavasszal megjelent Vissza a jövőből című nagylemezéről már a második számhoz készít videó anyagot. Ezúttal is egy dallamos rockballadát választottak, melynek képi világát ismét Indiánra bízták. A zenekar bízik a rendező ötleteiben, így némi előzetes megbeszélést követően neki is láttak a forgatásnak.
- Nem sokat tudok a történetről, ez teljesen Indián titka, de már nem sokáig. Ha elkészül végre, mi is meglátjuk mik valósultak meg az ötletelgetéseinkből. A klipet több helyszínen forgattuk, a kamerák előtt főként mi négyen vadulunk, de néhány csinos lány is szerephez jut majd. Mindenképen érdemes lesz megnézni a végterméket - árulta el Big Daddy Laca, a basszusgitáros, akit a Ganxsta Zolee és a Kartelből ismerhettünk meg.

Az ajtó nyitva áll című dal nagyon slágergyanús, talán éppen ezért esett a választás a klipforgatás kapcsán erre a számra. A több mint tíz éve fennálló csapat kellő profizmussal látott hozzá a munkához, bár a nagy meleg miatt némi serkentőre szorultak. András, Raga, Laca és Zoli mind a hűsítő italokért kiáltottak a leállások szüneteiben, melyek persze tartalmaztak némi alkoholt.

Indián egy lelakott raktárban rendezkedett be, elsőként itt vették fel a klip főbb elemeit. Mindenki az általa favorizált ruhákban és hajkoronával állhatott a kamera elé, a lényeg a rockos hangzás és életérzés volt. A füstgép meg csak okádta magából a fellegeket, melyet nem győztek elhessegetni a rendező segítői. Ez azonban még nem volt elég, a koszos padlót fel is kellett locsolni, mert fojtogató volt a helyiségben a porfelhő. A kisebb nehézségek ellenére minden flottul ment és a fiúk keményen a feladatukra koncentráltak. Bár a szünetekben ebből mi sem látszott. Akkro már csak az ökörködés és egymás ugratása volt a fő téma.

A zenekar dalait egyre több fórumon hallhatjuk, lassan megismeri nevüket a rádióhallgatók népes tábora is.
- Én és Zoli egy évvel ezelőtt csatlakoztunk a zenekarhoz, majd közösen nekiláttunk az album elkészítésének - folytatta Laca. - Szerencsére nagyon jók a visszajelzések, szeretik a nótákat. Tizenkét dal, meg egy intró van rajta, melyből háromat már ismerhettek. Ezeket újra hangszereltük. Az új számmal szeretnénk azokkal is megismertetni a bandát, akik jobban kedvelik a dallamosabb rockot.
A forgatás késő estig elhúzódott, de Andrásék jól bírták a munkát. Főleg az jelentett némi felüdülést, amikor szexi csajok is a képbe kerültek. A munka azonban az esti finálé után még nem ért véget, Indiánékra még több napos meló vár a stúdióban.

 

 

(ezt a zene.ro oldalon találtam)


legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.05 0 0 936
Füstbe burkolództak a gépegerek

Alanis32 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 935
na topikélesztek kicsit megint: Új klipet forgatott a Machine Mouse [2005.07.05.] - ZeneFórum A múlt hét közepén forgatta le a Machine Mouse zenekar új klipjét Az ajtó nyitva áll című dalukhoz. Ez már a második kislemezre kimásolt dal a csapat tavasszal boltokba került Vissza a jövőből címet viselő harmadik nagylemezéről. A videót az előzőekhez hasonlóan ismét Indián rendezte. A forgatás helyszínéül ezúttal egy budapesti régi gyártelep szolgált, ahol igazi rekkenő hőségben, de kellően jó hangulatban telt a felvétel. Az új videó elsősorban inkább imidzsklipnek mondható, egy kisebb sztorival kiegészítve, amelyben a Machine Mouse tagjai helyét időközben dögös lányok veszik át. Rajtuk kívül több zenészbarát is fel fog tűnni a klipben, Ganxsta Zolee és a TNT-s Inti, sőt a Machine Mouse előző, Játékos című klipjének főszereplője is látható lesz majd.
e_dora Creative Commons License 2005.06.28 0 0 934

navégre, regisztrálva lett a machinemouse.hu domain, gondolom, majd ott lesz a site..

a tulajdonos Raga, és a domain igénylő meg Juhász Rob az egykori Sloganből, hm, mik vannak! :)

e_dora Creative Commons License 2005.06.26 0 0 933

ehh, uhh..

 

Boldog születéstegnapot BDL-nak! :)

 

....

 

ja és ma dedikálnak 5kor a pólus mediamarktban meg énekelnek is.

mmouser Creative Commons License 2005.06.07 0 0 932
Kapcsoljatok a viva-ra. A Megállóban a MM a vendég (eddig személy szerint Ragát láttam). :))))))))))))))))))
mmouser Creative Commons License 2005.06.07 0 0 931

www.partyphoto.hu

A tegnapi koncert képekben:))))))))

e_dora Creative Commons License 2005.06.07 0 0 930
hm, azt mondjuk nem tudtam, hogy az index lekicsinyíti... :-/
Előzmény: e_dora (929)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!