Keresés

Részletes keresés

képfaragó Creative Commons License 2011.10.23 0 0 407

Az a szokásom, hogy ha újat kell venni, mindig kétszer akkorát veszek mint az előző. Nem akarom aprózni, ha fontos a biztonság két kártyára palalell mentek. A második kártya lehet nagyon nagy, hogy ne kelljen vele foglalkozni. Bóvlit azért nem szeretnék, de 150 ezret sem adhatok egy élvonalbeli termékért.

Előzmény: kismatador (406)
kismatador Creative Commons License 2011.10.23 0 0 406

Elég újnak tűnik, sok tapasztalat nincs vele, ha nagyon ócska lenne már kiderült volna, hosszútávon meg isten tudja... külföldi fórumokat olvasva meg úgyis jön a keménymag ami minden ilyenre azt írja, hogy csak a Sandisk, meg rá a vaálsz, hogy nekem x hónapja van y kártyám és semmi baja.

 

Én a helyedben inkább maradnék a már befutott, de olcsóbb márkáknál, pl. Transcend, és persze több, de kisebb méretű kártyát vennék.

Előzmény: képfaragó (405)
képfaragó Creative Commons License 2011.10.22 0 0 405
sanda balázs Creative Commons License 2011.10.10 0 0 404

Keresek régebbi 45x-es 1 max 2GB CF kártyát egy BOSS BR-600 felvevőhöz kellene, mást nem képes kezelni /újabbakat pl. 133x/.

florg Creative Commons License 2011.09.17 0 0 403

Már nem aktuális.

Előzmény: florg (402)
florg Creative Commons License 2011.09.16 0 0 402

Sziasztok!

Smart Media 128 megás kártyát keresek, lehetőleg újat. Tudja valaki hol lehet kapni? (Csak a Medikert talátam eddig, és kicsit drágállom a 10000 forintot).

inadsz Creative Commons License 2011.08.03 0 0 401

Vagy egy Kingmax 32gb Class 10 kártya? Melyik a jobb?

Előzmény: inadsz (400)
inadsz Creative Commons License 2011.08.03 0 0 400

Akkor jól gondoltam, hogy ez a legjobb módja.

 

Mi a véleményetek a Transcend kártyákról? Minőség, működő képesség stb.

 

köszi

Előzmény: vadkakas (399)
vadkakas Creative Commons License 2011.07.28 0 0 399

Eladó

SanDisk 16 GB SDHC 15MB/s (class 4) memóriakártya, 7.000,- Ft-ért. Fényképezőgépbe, videókamerába egyaránt kiváló, minőségi kártya.

 

 

Érdeklődni: kookiizum KUKAC freemail PONT hu

 

 

(inadsz, az elgondolásod kiváló)

Előzmény: inadsz (398)
inadsz Creative Commons License 2011.07.27 0 0 398

Sziasztok! Canon 550D-be keresek memóriakártyát. Ti milyet ajánlanátok? Én kettőre gondoltam, egyet fotózni és egyet videózni, videózni mondjuk 16gigásat, fotózni meg egy 8-asat. Tipp?

Köszi

vadkakas Creative Commons License 2011.07.25 0 0 397

Eladó

 

SanDisk 16 GB SDHC class 4 memóriakártya. Irányár: 7.000,- Ft

 

Érdeklődni a publikus mailcímen lehet.

ötfelezős Creative Commons License 2011.06.20 0 0 396

Nekem van egy vizililiomos 4Gs Kingston CF kártyám, ami rossz, és egy barátomnak is. Működik, működik, aztán egyszer megdöglik; akkor ki kell kapcsolni a fényképezőt, kártyát cserélni, és van, mikor csak az utolsó veszik el, van, mikor kaparászni kell az infot.

A prot meg lassúnak találom.

Előzmény: oregzoli (394)
eechalhoub Creative Commons License 2011.06.19 0 0 395

1-2gb-os CF kártyát keresek 1000 ft körül.

 

eechalhoub@gmail.com

oregzoli Creative Commons License 2011.06.19 0 0 394
ötfelezős Creative Commons License 2011.06.12 0 0 393

A Sandisk oldalán van.

A rómaiak nélküli Ultra és Extreme szemlátomást újabb kategória.

 

Ultra II 15 MB/s

Extreme III 30 MB/s

Extreme IV 45 MB/s

 

míg:

 

Ultra 30 MB/s

Extreme 60 MB/s

Extreme Pro 90 MB/s

 

Összeasonlítást igazából nem végeztem a valóságban, de új Ultrákat használok, és szerintem nem lassúak az Extreme III-hoz képest.

Előzmény: seekthedragon (392)
seekthedragon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 392

Sziasztok!

 

Canon gépekhez eddig Sandisk Extreme sorozatú kártyát használtam (III és IV) és hasonlót akarnék venni most is, de egyszerűen már nincs dehol. Csak mezei Extreme van, szám nélkül. Ez az eddigi széria folytatása? Nem találtam róla semmi infót. Az lenne a lényeg, hogy hóban-fagyban bírja a gyűrődést, ahogy az eddigiek is tették. Hogy 60 MB/s a sebesség, az nem hat meg, már a 30 is elég volt.

 

Van valakinek erről valami infója?

manitounickfree Creative Commons License 2011.04.22 0 0 391

sziasztok!

 

járt már valaki úgy, hogy a memóriskártya /4GB sandisc ultra class 4/ behelyezése után azt írja a gép /panasonic fz38/, hogy 'A MEMÓRIAKÁRTYA LE VAN TILTVA'.

már le formáztam, a kártya oldalán a lock csuszkát huzgáltam ide-oda, semmi.

valakinek ötlete?

esetleg, kuka?

 

kellemes hétvégét!

papamaci87 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 390

Sziasztok!

 

1db 4GB-os SDHC kártyát cserélnék 2db sima 2GB-os SDre. (Kingston kártyáról van szó.)

Semmi baja, tökéletesen működik, a csere oka az, h van egy régi gép a családban, de az csak SD kártyát olvas, tesóm viszont egy SDHCt kapott az új gépéhez, de azt a gépet nem szereti, a régi gép meg nem kezeli az SDHCt. A meglévő SD pedig 256MB-os :)

Szóval ha valaki benne lenne a cserében, kérem keressen, sokat segítene vele. Budapesti vagyok, mail publikus.

 

Köszi!

 

canon csabi Creative Commons License 2011.01.25 0 0 389

Sandisk Ultra II 1GB CF memóriakártya eladó, alig használt, most már nagyobbakat használok.

Müa.tokjával eladó!

 

Ára:  3 000Ft.                           Bolti ára ennek a duplája!

 

 

csabike21 kukac freemail.hu

 

 

laguna fun Creative Commons License 2011.01.24 0 0 388

Szia!

10 ezerért megvenném, ha megvan.

 

 

Előzmény: memori (383)
Novaways Creative Commons License 2011.01.21 0 0 387

Sziasztok!

A PC world magazin januári számában van valami teszt nincs meg valakinek? Mi a kicsengése?

Köszi ha válszoltok

Üdv

Péter

jövetmenet Creative Commons License 2011.01.12 0 0 386

Szia!

 Nekem van 3 kártyám,nem használom már régen mert az 5dmkII meg a 50d nagyobbat kíván.

 Sandisk ultra II 1gb  2000 ft

 Kingston            1gb 1500 ft

 Adata   120x      2gb 2000 ft

 Dunaújváros ,tel 30 2044046

Előzmény: lunakid (385)
lunakid Creative Commons License 2011.01.12 0 0 385

Nincs valakinek használt CF-kártyája, viszonylag baráti áron? Kicsi kellene, 1-2GB, 1000-1500Ft körül (mérettől, állapottól függően), akár több darab is. A neten nem nagyon találtam, csak újakat. Köszi szépen! lunakid@gmail.com

canon csabi Creative Commons License 2011.01.01 0 0 384

Sziasztok!   Mindenkinek B.U.É.K!!!

 

SDHC Elite pro 32GB High Speed mem.kártya elcserélhető Sandisk 16GB -re minimum ultra II. vagy jobb!

Vagy esetleg 2db 8Gb Sandisk is szóbajöhet!

 

A kártya még nincs egy éves, keveset volt használva, hibátlan, tokjával együtt!!!

 

Csaba!

 

csabike21 kukac freemail.hu

memori Creative Commons License 2010.12.08 0 0 383

Sziasztok!

Új Sandisk SDHC 32 Gb  EXTREM (30Mb/sec) 10 class memória kártya eladó! 15 ezer forintért!

 

 

 

trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 382

Szia  A kártya jobb szélének közepén van egy fehér kör annak a közepének feketének és tisztának kell lenni, 96% -os alkohollal mossad át a kört és a réz érzékelőket.

Előzmény: blueye (273)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 381

Smart Media kártyát nálam lehet kapni. genex2@t-online.hu, 06 30 9735850.

Előzmény: danokaa (279)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 380

Szia!

 

Nekem van kettő 128MB használt, de kiváló, eladó Olympus és  egy made is Korea.

genex2@t-online.hu vagy 30 9735 850.

üdv. Lala

Előzmény: lolka02 (325)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 379

Szia!

 

Állapottól és márkától függ a 64-es 3000-4500ft.között, a 32-es 1000-2000ft között.

Üdv. Lala

Előzmény: GLASZLO (302)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 378

Azt,  hogy a gép leírásában meg van adva, hogy melyiket támogatja, csak a megjelölt v.-számút lehet használni.

Előzmény: bartha gábor 2 (319)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!