Keresés

Részletes keresés

szilvácska Creative Commons License 2001.06.14 0 0 65
Mi az, hogy szar a vége ??? Szerintem az utolsó két sor a legjobb !:)

(most címvédésért meg kell mondanom, mit esznek a csikóhalak?:)

Előzmény: Night Hunter (64)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.14 0 0 64
A vége elég szar lett, de ez van.
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.14 0 0 63
Szeretem a csikóhalat,
sülve bizony finom falat,
de erről most nem szól versem,
Ez a hal most marad nyersen.

Azt szeretném elregélni,
mit eszik a csikóbébi!
De nem ám a hátasló,
hanem ami vízben jó!

Az ő reggelije moszat,
azt habzsolja a kis maszat!
Bár nem eszik szépen, bájjal,
de nem beszél teliszájjal.

Valójában:
Mit is ehet, hogyha éhes?
Fogalmam sincs Zoorka édes!
Izlik-e a zöld plankton?
Én biz azt már nemtom'.
De Szilvácska okos lány,
Neki a kérdés nem talány.

Előzmény: zoorka (62)
zoorka Creative Commons License 2001.06.13 0 0 62
Szilvácska, máskor ne írjál má ilyen sokat mer nem győzőm olvasni, és enniy érdemi információ se legyen benne :)

Nájti, én, mint topikanyó felkérlek, írj lécci egy verset a csikóhalak reggelizési szokásairól.

Előzmény: szilvácska (61)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.12 0 0 61
Köszi, és Te is találsz egy "villámot", most csak enyire futotta... Holnap jövök !:)
Előzmény: zoorka (60)
zoorka Creative Commons License 2001.06.12 0 0 60
akkor ma se tégy másként :)
Előzmény: szilvácska (58)
zoorka Creative Commons License 2001.06.12 0 0 59
na itten vagyok kedveskéim :)

mikorra szervezzük a Nagy Csikóhalas Talit?
időpöttyjavaslatok?

Előzmény: szilvácska (58)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.12 0 0 58
Igen ! És minden nap meg is nézem !
Előzmény: zoorka (56)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.12 0 0 57
De lányok!
Ilyen nyíltan beszélni arról, hogy szeretnétek konzumálni!
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 56
szilvácska, müx neked ez a plámi77-es címed?
mer akkor megírom emilben, bár írni még nem tanítottak meg, noha már vagy 10x buktam :)
Előzmény: szilvácska (55)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.11 0 0 55
OFF :)
Kedves zoorka !
Én is nagyon szívesen konzultálnék Veled, de ma sajnos semmi esélyem egy ilyen talira. Talán jövő héten már szóba jöhet igen is meg nem is!:)
ON

Csiklós talira szívesen mennék,mikor kezded már el szervezni?:)

Hunter!
Ugye, féltékeny vagy?;-) (Melyikünkre?:)

Előzmény: zoorka (52)
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 54
nem, de én speciel téged sem ismerlek :)

Na de majd a csikóhalak összehoznak minket, csak várd ki! :)

Ennek ellenére szerettem volna szilvácskával konzultálni.

Előzmény: Night Hunter (53)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.11 0 0 53
Ti ismeritek egysmást?
Előzmény: zoorka (52)
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 52
szilvácska, nem jössz ma nemtalira?
juujjj, ez off volt :))
Előzmény: szilvácska (50)
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 51
szervezési ismeretek még nem voltak, de a csiklóhalakat már megnéztük a bioszóra keretében.
Előzmény: szilvácska (50)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.11 0 0 50
zoorka,
Akkor nincs baj! Sörrel, cigivel ki lehet bírni az 5.-et, akár ötször is!:)
Szervezési ismereteket tanultatok már?

Hunter,
Jézusom, hogy Te milyen hülye vagy !!!:)))

Előzmény: zoorka (45)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.11 0 0 49
Bár most, hogy jobban belegondolok, benned is érik a pete. :)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.11 0 0 48
Nem. Nekem ha megszülettél, már öreg vagy.
Tudod én petefil vagyok!
Előzmény: zoorka (47)
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 47
élvezted volna, mi?? :)
Előzmény: Night Hunter (46)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.11 0 0 46
Hál Istennek!
Már azt hittem belekeveredünk valami liliomtiprásos balhéba.
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 45
Szilvácska, a sörrel, cigivel nincsen gond, mer 18 már elmúltam csak negyedszerre járom az általános ötödiket :)
Előzmény: szilvácska (44)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.11 0 0 44
zoorka!
Az éreccségi miatt ne aggódj, majd mi, ivarérett felnőtt hölgyek (és Hunter) kikérjük neked a söröket meg a cigiket a pultnál, ha Téged nem akarnának kiszolgálni, csak szervezzed má' asztat a bulit !:)
Előzmény: zoorka (43)
zoorka Creative Commons License 2001.06.11 0 0 43
Szilvácska,
ha kicsit is értenél a csikóhalakhoz, tudhatnád, hogy pár napig röhögve kibírják kaja nélkül :)
Ja, télleg nem lehetek érett, még nincs meg az éreccségim :)
Előzmény: szilvácska (42)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.08 0 0 42
Kedves zoorka !
Neked tényleg nem való a csikóhal tartás, legalábbis én nem javaslom, nem vagy még elég érett hozzá ! Ha csak ebből a topicból indulok ki, hát azt hiszem napokig elfelejtenél enni adni nekik!
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 41
jah...bocs, ezt elb@sztam..

jajdejó, akkor már 4es buli lesz :)))

Előzmény: szilvácska (40)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 40
zoorka, hát ne legyél már ilyen igazságtalan, és részrehajló ! És a Monthy???
Előzmény: zoorka (37)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 39
Mire véljem azokat az idézőjeleket? Most akkor tényleg állsz, vagy csak a szád nagy (esetleg az orrod)?
Előzmény: Night Hunter (38)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.07 0 0 38
"Állok" elébe! :)))
Előzmény: szilvácska (36)
zoorka Creative Commons License 2001.06.07 0 0 37
na, tudod mit? mivel te voltál az első érdeklődő ebben a fantasztikus topikban, ezért te öltözhetsz csiklóhalnak is.

Nájti is öltözhet csiklóhalnak, bár én inkább a pasikat kedvelem.

Előzmény: szilvácska (36)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.07 0 0 36
Én belső indíttatást éreztem, hogy csiklóhalnak öltözzek inkább, de ezek után ? Félek, hogy rámsütnéd a "gyengébb" jelzőt :(

Hunti,
Csak akkor gyere a bulira, ha boldoggá tudsz tenni egyszerre két nőt (a hozzájuk tartozó csiklóhalakkal együtt természetesen).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!