Keresés

Részletes keresés

1/Agriacaff Creative Commons License 2007.10.26 0 0 1230
Várom jelentkezésedet emailomon.
Előzmény: Törölt nick (1220)
shamhat Creative Commons License 2007.10.26 0 0 1229
hosszasan tarva  ez  elég  akrobatikus lenne.-))))))
Előzmény: ninjababe (1227)
guminadrag Creative Commons License 2007.10.25 0 0 1228
Kedves Soniacica, nagyon nehezen jövünk össze,pedig tőlem a vágyaid kielégitését remélhetnéd! Már vagy 4-5 éve mindig összefutunk! Megbeszélünk minden részletet és ????

Dokibácsi


ninjababe Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1227
Tartanád magadnak a lábad a levegőben??
És mi az, ami követelmény? Spekulum, fonendoszkóp, vagy elég a hihető "feeling"?
Előzmény: Törölt nick (1224)
erotomano Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1226
shamhat Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1225
most  orvost akarsz,  orvosi  vizsgálatot,  vagy  csak imitációt?
Előzmény: Törölt nick (1224)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1224

Nem az. Szerintem a feelinget lábtartós vizsgálóasztal nélkül is meg lehet teremteni.

Előzmény: ninjababe (1221)
ninjababe Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1223
Előzmény: Törölt nick (1220)
ninjababe Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1222
Amerikában a nődokinál teljesen meztelenre kell vetkőzni, sztem spórolj egy kis pénzt, és utazz ki egy vizsgálatra.
Előzmény: Törölt nick (1220)
ninjababe Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1221
Hi! Lábtartós vizsgálóasztal követelmény volna?
Előzmény: Törölt nick (1220)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.21 0 0 1220

Sziasztok!

 

Még mindig keresek egy normális dokit vagy dokinőt játszásilag, nem dugásilag. Bár egy nővel...

Budapestit, akinek van saját helye, tapasztalata, eszközei és türelme hozzám. (Meg nem erősített források szerint nem vagyok egyszerű eset. ÉS EZT KÉRETIK TOVÁBBRA SEM MEGERŐSÍTENI A NAGY NYILVÁNOSSÁG ELŐTT :o)))))))

 

Sonia.

shamhat Creative Commons License 2007.10.15 0 0 1219
hát...méregtelenítőkúrára  tökéletes  és egy kezelés  kb 45 perc......bélfürdetés  hivatalosan.-)  így talán szebb is...
Előzmény: rokabundanadrag (1218)
rokabundanadrag Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1218
Akkor ez csak egy beöntés annyi különbséggel, hogy itt szalonképes az anyag kijutása ha jól okoskodom.Csak azért gyüjtöm az infot mert jó lenne kipróbálni.Gyomorszonda volt már bennem ,csak mazo-knak ajánlom ,öklendezés és enyhe rosszulléthullámok ,ezeket éreztem.
Előzmény: shamhat (1213)
shamhat Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1217
és, mit kap?.-)
Előzmény: erotomano (1216)
erotomano Creative Commons License 2007.10.11 0 0 1216
Előzmény: erotomano (1215)
erotomano Creative Commons License 2007.10.11 0 0 1215
Szuri !
fred22 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 1214
Sziasztok!

Engem nagyon érdekel a gyomormosás és a gyomorszonda. Ha valaki élt már át ilyen procedúrát az kérem jelezze. Szívesen beszélgetnék vele. Vagy ha tudtok olyan oldalakat, ahol képek vagy információk vannak légyszíves írjátok meg.
shamhat Creative Commons License 2007.10.04 0 0 1213
nos,  teljes  felvezetés?? hát............-)
Előzmény: rokabundanadrag (1212)
rokabundanadrag Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1212
Én arra gondoltam,hogy a csövet felvezetik a vastagbél egész hosszában,utána pedig a viz benyomatása és kiszivattyúzása közben lassan húzzák ki a cuccot.
Előzmény: shamhat (1211)
shamhat Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1211
én  végigcsináltam, remek volt.-) Méregtelenít,  csak  a  cső végén lévő pipa...mint egy análzuhany van bent  a  popsiban,  minden  páciensnél  persze  új cső, egy kezelés  kb 45 perc...kb 5-6 alkalom egy kúra,  és   alkalmanként 6-12000ft   helyítől  függően......
Előzmény: rokabundanadrag (1200)
ninjababe Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1210
"…Hamarosan erre is sor került, és jót dobbant a szívem, amint megláttam a brutális vizsgálóasztalt, meg a reflektort, meg a műtősmaszkba öltözött dokinőt+asszisztenst. Zöld csempe, a falon konzolokon több monitor és rengeteg drót. De hát végül is ez nem műtét lesz, nyugtatgattam magam, nem vágnak vagy szúrnak belém semmit, csak kényesen fertőzésveszélyes ügy, ezért a fokozott készültség. Üdvözöltek, amint beléptem, majd az asszisztensnő megkért, vegyem le a köpenyt és a papucsot, és másszak föl az asztalra. Vagyis teljesen meztelenül, erről eddig nem volt szó! Más az, amikor otthon masztizom és doktorokról meg vizsgálatokról fantáziálok, és más az, amikor tényleg ott vagyok… Szerencsére amint fölfeküdtem, rám terítettek deréktól fölfelé egy világoskék műtőlepedőt, úgyhogy nem voltam mégse tökpucér. Deréktól lefelé annál inkább… Az asszisztens megfogta a lábam, és segített a tartóba helyezni, oly módon, hogy az a vádlim és a bokám között támasszon alá, szemben a nőgyógyásznál megszokottakkal, így a térdem hegyesszögben behajlítva, a lábszáram pedig vízszintesen feküdt. Nem egészen a nőgyógyászati terpesz volt, sokkal inkább a gerincemen feküdtem, némileg begörbülő háttal, vagyis a medencém teljesen kitárulva fölfelé fordult. A meztelen talpaim pont a dokinő arcába néztek, a fenekem luka szintén, és éreztem, hogy testhelyzetemnek köszönhetően teljesen szétnyílik és megfeszül; a legkisebb rándulás, levegővételt vagy köhintést kísérő összehúzódás tehát mind a személyzet arcába történik, közvetlen közelről; hát elég abszurdan éreztem magam. Tulajdonképpen nem képzelhető el ennél megalázóbb szituáció, vigasztaltam magam a hirtelen jött felismeréssel, és jobb híján szégyenkeztem, mint állat. Abban bíztam, valami lepedővel majdcsak kitakarnak odalent is, de nem, az anális bemutató egész idő alatt tartott. Azért most elég rendesen ki vagy terítve, végül is erről álmodoztál mindig, nem?! – mondtam magamnak, és fölváltva öntöttek el a félelem, a szégyenérzet és az izgalom hullámai. (Néha egyszerre.) Az asszisztensnő megkérdezte, kényelmesen(!) fekszem-e. Mondtam, jobb már nem is lehetne. Ezek után a lábaim kezdték el bebugyolálni lepedőkkel, külön-külön combtól bokáig, a lábfejem valamiért fedetlenül hagyták.
…Kellett ez az egész neked?! Hülye perverz barom. De hát végül is orvos utalt be, nem én kértem rá, jutott eszembe.
…De nem tudtam ezen túl sokat töprengeni, mert az asszisztens kesztyűt húzott, szétnyitotta a kisajkaimat, és törölgetni kezdte valami enyhén csípős, mindenesetre jó hideg folyadékkal. Ahogy odalent hozzám ért, összerándultak a lábujjaim, meg aminek még kell. Egy fecskendőből bespriccelt a húgycsövembe valami folyadékot, azt mondta, síkosító és érzéstelenítő egyben. Pár percig várni kellett, amíg hatott, majd megvillant a rettenetes műszer… Bonyolult, krómszínű fémcsöves lidércnyomás, olyasmi, mint a Men In Black alien-fegyverei, amennyire futólag ki tudtam venni. Vékony fémcsőben végződött, és azt mondták, egy kamera van benne; ezt alig tudtam elhinni. Most lazítson, hallottam, és hevesen verni kezdett a szívem.
…Hát nem mondom, hogy kellemes volt. Úgy is mondhatnám, pár másodpercig szerettem volna mégis inkább máshol lenni és valami mást csinálni. A fájdalmak széles spektruma futott végig rajtam a szúró-kaparótól a tompa nyomáson át a kegyetlenül égetőig. Aztán benn volt a cucc; tisztán éreztem, ahogy áthaladt a belső záróizmon, és be a hólyagba. Kezdetét vette a nézgelődés. A gyerekkori Uránia Csillagvizsgáló jutott eszembe a Gellérthegyen, teliholdas éjszakákon… Azzal a különbséggel, hogy most másvalaki nézelődik, mégpedig belém, a csillagokat meg én látom… Az asszisztens néha megkérdezte, hogy vagyok, aztán általában a hozzá közelebbi monitorra nézett, utána meg a pucér lábfejemre. A jó ég tudja, mit olvashatott le róla, tán hogy ideges vagyok-e. Vagy azt találgatta, hol kapok cipőt ekkora lábakra. Próbáltam magamra képzelni egy fekete tűsarkút, de be kellett látnom, hogy nem illett volna ide."
Na jó, leallunk mos'má' ezze, mer' még bajunk lesz.
ninjababe Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1209
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1208
Izgalmas
Előzmény: beontes (1180)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1207
Nem is kell ahhoz az ecserire menni, aki akar, anélkül is tud praktizálni... (Lásd a nemrég lebukott álfogorvost) :)
Előzmény: Törölt nick (1205)
ninjababe Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1206
Jóvanna, nemakartam :)))
Lábtartós széked is van otthon??
Előzmény: Törölt nick (1205)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1205
Valóban nem vagyok profi, de amit tudok, nem az ecseriröl származik, elhiheted.
Előzmény: ninjababe (1204)
ninjababe Creative Commons License 2007.09.28 0 0 1204
Beavatkozás? Nem csak egy sima vizsgálat? Te is az Ecserin vetted a doktori címedet :)
Előzmény: Törölt nick (1203)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.27 0 0 1203
Biztos vagyok benne, hogy ez a beavatkozás az én praxisomban élmény lenne számodra. :-)
Előzmény: ninjababe (1202)
ninjababe Creative Commons License 2007.09.27 0 0 1202
És ha szabad ilyet:
"Ahogy elhelyezkedtem, a köpeny persze azonnal szétnyílt, de mégis valahogy kevésbé éreztem magam kitakarva, mint amikor az ember alulsemmiben belejt. A lábtartó a belelépős fajta volt, jó hideg, azonnal lúdbőrös is lettem, ahogy a lábam hozzáért.
Aztán odajött a dokicsaj; a szokásos „lazítson!” nála sem maradt el. Benézett a lábam közé, egyetlen határozott mozdulattal széthúzott alul, és beküldte a kezét, olyan igazi határozott, menedzserasszonyos, nem vacakolós mozdulattal. Hirtelen nagyon furcsa volt, fájt is egy egész kicsit, és nem ugrott be azonnal, mi nem stimmel. A következő másodpercben rájöttem, hogy a hüvelyemmel párhuzamosan a fenekembe is benyúlt a középső ujjával. Az ember az évek során megszokja a nőgyógyászati terpeszt, úgy-ahogy megtanul elhelyezkedni azon a nyomorult bútordarabon, és odatartja a kíváncsi ujjaknak-szemeknek, amit kell, de a fenék az már tényleg olyan magánügy, végképp nem kirakni, mutogatni való; mindig bízom benne, hogy nincs nagyon képben, ahogy ott terpesztek. Erre pofátlanul bevágja az ujját a hátsómba ez a velem egykorú lány. Úgy éreztem, teljesen be vagyok töltve, éreztem a hasamban összetalálkozó tűhegyes ujjait. Mintha a lényem közepéig hatolnának föl. Úgy látszik, időről időre kell valami újabb kellemetlenségi fokozat. Ha nem a talpam kell mutogatnom, akkor seggen ujjaznak? De mire kiszégyenkeztem magam, már ki is húzta, ugyanolyan határozottan, mint ahogy betolta. A végén megkérdeztem, mire szolgál ez a dupla behatolás, azt mondta, így „tágabb képet kapni” a benti dolgokról; náluk ez a sztenderd vizsgálati eljárás. Szeretem, ha tág képet kapnak rólam; a gyereknőgyógyászat jutott eszembe, ahol kislánykoromban majdnem meztelenül, csaknem nyakig fölhúzott egy szál pólóban vizsgálgattak, és a minél tágabb képalkotás jegyében ott is jól belenéztek a seggembe. Nagyon érdekes lehetett."
ninjababe Creative Commons License 2007.09.27 0 0 1201
Egyébként pedig: vaginorektális vizsgálat. Valódi orvosi praxisban, nem "fétisdoki"'-nál. V alakban tartott ujjak egyidejűleg a hüvelybe és a végbélnyílásba vezetve, másik kéz a hasat tapizza, mint rendesen:
Előzmény: shamhat (1190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!