Keresés

Részletes keresés

Gege.of.PeT Creative Commons License 2004.01.22 0 0 175
remelhetoleg itt majd latjuk, hol lesz a pont... bizom az itt "osszegyult" emberekben...
Előzmény: Jack Lucas (174)
Jack Lucas Creative Commons License 2004.01.21 0 0 174
Első blikkre valamelyest hozzáértő ismerőseim azt tanácsolták, várjak.
OK, de meddig? Hol lesz az a pont, amikor már nem szabad várni? Észre fogom venni?
Ajjaj...
Előzmény: karimax (173)
karimax Creative Commons License 2004.01.21 0 0 173
De mit? Mintha egy varsába dobtuk volna a pénzünket. Befele ment a pénz,/még most is mehet/ kifele meg semmi. Jogi oldalról le vannak rohadtul védve. Ha támadsz, utolsó vagy a követelők között a sorban. Na bazz, erre lépjél.
Előzmény: Jack Lucas (172)
Jack Lucas Creative Commons License 2004.01.20 0 0 172
Jól megfogalmaztad az én gondolataimat is. :)
Várunk. És aggódunk, nehogy mexívjuk emiatt.
Ám ez nem fedi le a lehetőségeink terét, egyre inkább azt érzem, valamit lépni kellene.
Előzmény: karimax (171)
karimax Creative Commons License 2004.01.20 0 0 171
Használható ötlet arra vonatkozóan hogy együtt lépjünk föl vagy külön, elfogadjuk-e az ajánlatot vagy nem még egyértelműen nem hangzott el. A nagy többség szerintem kivár, közöttük én is .Csak nehogy emiatt szívjunk. Sajnos nem tudom én sem mi lenne a célravezető lépés, hogy a pénzemhez jussak.
Előzmény: Jack Lucas (170)
Jack Lucas Creative Commons License 2004.01.20 0 0 170
Sziasztok!
Egy darabig hajlamos voltam nem túl komolyan venni ezt az ügyet, de mostanra úgy látom kezd komolyra válni a helyzet. Nekem is maradt pénzem a Baumagnál, terveim vannak (voltak?) ezzel az összeggel a közeljövőben, és most valóban tanácstalan vagyok.
Továbbra is foglalkoztat a dec. 9-én itt elhangzott kérdés. Ilyenkor mi van?
Arra van valakinek ötlete, hogy mi van olyankor ha az elnök ajánlatát nem fogadom el?
A szerződés lejárt, a kifizetést nem teljesítették, az új szerződést nem fogadtam el.

Na megyek, olvasgatom a Baulek oldalakat...
Előzmény: karimax (113)
Baulek Creative Commons License 2004.01.19 0 0 169
A tar.hu idönként (főleg a hét elején például ma is) nagyon lelassul mostanában van, hogy csak többszöri próbálkozással lehet bejutni. Ezért csináltam egy másolatot a honlapból ami a következő címen érhető el:

http://baulek.tripod.com/index.html

Előzmény: Baulek (168)
Baulek Creative Commons License 2004.01.19 0 0 168
Áll a bál. Híreim szerint: a Baumagból kitört baunkóság: szombati hatállyal felmondta az Ellenörző Bizottság írodáját és ma ki is zárta őket onnan. (Retorzió a cégbíróséág határozatára?)

Így az ellbiz@baumag.hu cím és a 1/354-1808 telefonszám nem elérhető számukra így ezeken ne keressétek őket.

A freemailos címet egyelőre szintén nem tudják használni amig csak a helyzet vhogy rendeződik (számítógép, iroda, stb. kell majd).

A dolog intézése folyamatban. Ha valaki esetleg eszközökkel tud segíteni az -- gondolom -- hasznos lehet.

negyvenketto Creative Commons License 2004.01.19 0 0 167
Nekem is minden elismerésem Bauleknek.
Mindjárt el is olvasom a doksit.

42

Előzmény: bukovaribulcsu (166)
bukovaribulcsu Creative Commons License 2004.01.19 0 0 166
Viszont baulek jóvoltából megjelent a 8. TAGTÁJÉKOZTATÓ Kelt: Bp, 2004. január 17.


Nem győzöm hangsúlyozni baulek honlapjának jelentőségét. Köszönet érte. :-))

Előzmény: Baulek (165)
Baulek Creative Commons License 2004.01.18 0 0 165
Amint azt mindenki halhatta is aki rákapcsolódott a Fikszre a mai Baumag müsor (ahogy tudom valami szervezési probléma volt) elmarad. Vélhetőleg egy későbbi időpontban megtartják.

2004. jan. 18. háromnegyed tíz

Előzmény: Baulek (161)
Peka Creative Commons License 2004.01.16 0 0 164
Van erre egy mondás: "Vásár után minden paraszt okos!"
Az elnök a bizalmat veszítette el! Tesz a tagságra, nem áll szóba a megbízottunkkal. Ideje észre téríteni.
Valóban nincs biztosíték arra, hogy a vezető-váltás megoldás, de ha már a szólásoknál vagyunk: új seprő jól seper! Egy új ember bizonyítani akar!
Nekem sok-sok pénzem van benn, mert bíztam bennük. A nyugdíjamon kívül a befektetéseim hozama javított egy kicsit az életvitelemen. Most tanácstalan vagyok, de nem gondolom azt, hogy elúszott végleg a pénzem. De a továbbiakban ne Balázs legyen az, aki meghatározza az életszínvonalamat. (Ismerem a "szövetkezeti elnök" nevezetű istenképződmények mentalitását!)
És van egy olyan érzésem, hogy valami bűzlik a vezetőség házatáján!
Előzmény: bukovaribulcsu (163)
bukovaribulcsu Creative Commons License 2004.01.16 0 0 163
"Mi a biztosíték arra, hogy nincs is már kinn?"

Visszakérdezek:
Mi a biztosíték arra, hogy Balázs úr az azonnali leváltása egyszerre megoldja a problémákat? Egyáltalán, mit old meg?
Viszont 2004. január 5-én megnyitott információs irodának sincs tudomása, hogy jelenleg hol tartózkodik. : -((

"Visszatekintve az eddig történtekre: elhiszed, hogy egy névtelen levél indította el a lavinát?"
Nem, de ezt senki nem is állította. Elsősorban a kellően át nem gondolt hatósági intézkedések okozták a bajt. Másrészt a Baumag nem reagált kellő időben, mint pl. a Pilis-Inveszt. Ezzel kapcsolatban kérlek, olvasd el figyelmesen a jegyzőkönyvet, ha nem voltál ott a közgyűlésen.

Nekem az a tanulság a történetből az, hogy bolondember, aki pénzt takarít meg.
Annál bolondabb csak az lehet, aki ezt a pénzt bankba, vagy más pénzintézetbe is viszi. :-((

Előzmény: Peka (160)
Peka Creative Commons License 2004.01.16 0 0 162
Ezek a cikkek nem veszélyesek, inkább pártolóak.
De az elnök szerintük is bujkál!
Előzmény: Baulek (161)
Baulek Creative Commons License 2004.01.15 0 0 161
MáMeginMédia:

Matrózlázadás a Baumagnál
2004-01-15
Máté T. Gyula
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=77936

Kisbefektetői hatalomátvétel a Baumagnál
04.1.15 10:20
Madarász János
http://www.napi.hu/default.asp?cCenter=article.asp&nID=185900

Peka Creative Commons License 2004.01.14 0 0 160
Szia!
Mi a biztosíték arra, hogy nincs is már kinn?
Az elmondottak szerint egész családi vállalkozássá fejlesztette a Baumagot. Mindenhol ott székel, szakért, ellenőriz a retyerutyája.
Az "átkosban" egy szövetkezeti elnök kisisten volt, szinte mindent megtehetett. Nézd meg csak, ez a fickó még mindig annak hiszi magát. (Bár a jóisten állítólag szereti az embereket!)
Visszatekintve az eddig történtekre: elhiszed, hogy egy névtelen levél indította el a lavinát? Hogyan vehette volna ki a pénzét annyi ember egyszerre, amikor csak a szerződés lejártakor fizet a szövetkezet?
Blabla ez, barátom, aminek nem tudtunk eddig utánajárni, mert nem tetti lehetővé Balázs "úr".
De most már másképp lesz!
Előzmény: bukovaribulcsu (159)
bukovaribulcsu Creative Commons License 2004.01.13 0 0 159
"Az elnök nem volt jelen, semmibe veszi a tagságot. A 30 napon belül összehívandó közgyülésnek le kell váltani ezt a simlis alakot, és fel kell jelenteni! Valami nagyon bűzlik körülötte. Remélem mihamarabb bekerül a Gyorskocsi utcába!"

Szia!
A világért sem akarom azt a látszatot kelteni, hogy fel akarom menteni az elnök urat, de szeretnélek egy kicsit józan megfontolásra ösztönözni!
Ha igazán simlis alak lenne, már rég egy Magyarországal kiadási egyezményt nem kötött orszában röhögne a markába, és eszébe sem jutna megoldani ezt a kialakult nagyon bonyolult helyzetet!

A leváltásakor pedig gondokodni kell az utódjáról is!

Bulcsu

Előzmény: Peka (158)
Peka Creative Commons License 2004.01.13 0 0 158
Nem rég lett vége az "élesben" című műsornak. Fiala, a műsorvezető állandóan belepofázott a hozzászólásokba. A végén Patyinak sikerült azért reményt önteni a szívembe: van a FB-nek joga a vizsgálatra, és megtudtuk, hogy nincs jelzálog a Baumag ingatlanokon!
Patyi szerint hozzájutunk a pénzünkhöz előbb-utóbb.
Az elnök nem volt jelen, semmibe veszi a tagságot. A 30 napon belül összehívandó közgyülésnek le kell váltani ezt a simlis alakot, és fel kell jelenteni! Valami nagyon bűzlik körülötte. Remélem mihamarabb bekerül a Gyorskocsi utcába!
Baulek Creative Commons License 2004.01.11 0 0 157
Két médiahír:

--Kedd 13. m1 Élesben 15.40-16.30

Kedden 13.-án az M1-en (nem az út hanem a királyi egyes) 15.40-16.30-ig (legalábbis a műsorom szerint) az Élesben című műsorban ismét a Baumag a téma.

--Vasárnap 18. a Fiksz rádió 9-10 ig (vagy tovább)

Vasárnap 18-án a Fiksz rádióban 9-10 ig (vagy tovább) Előreláthatólag Patyi úr, szakértő, országgyűlési képviselő és talán a Baumag képviselője beszélget az ügyről.

Vehetőségek:
URH-n a 98 MHz-en,
UPC kábelen 106,3 MHz
Interneten a Magyar Internet Világrádió honlapjáról
http://www.vilagradio.hu/
letölthető (Windowsos) programmal.

mari111 Creative Commons License 2004.01.11 0 0 156
Szeretném tudni,hogy azok közül akik megkötötték az új szerződést kapott e valaki kamatot már kézhez.????
Szerintem nem lenne legális,hiszen a közgyűlési határozat értelmében nincs soronkívüliség.
Kicsit leült a fórum ,nics senkinek infoja vagy ötlete? / Nekem sajnos nincs./
Baulek Creative Commons License 2004.01.08 0 0 155
Megjelent az Ellenörző Bizottság 7. számu tájékoztatója (2004. január. 7.)

Elérhető a

http://www.tar.hu/baulek/

oldalon ill. közvetlenül (ha nem tolom el a html tagot):

http://www.tar.hu/baulek/tajekoztato7.html

elmax Creative Commons License 2004.01.07 0 0 154
Sziasztok!

A közgyűlésről semmit nem tudok. A Népszabadság cikk elolvasása után pedig már semmi jót nem várok. Nem tudok, hogy ti hogy vagytok vele, de én már annak is nagyon örülnék ha befektetett pénzemnek egy részét visszakapnám. Van valakinek valami híre az ügyvédektől? Mit lehetne tenni?

Exciting Creative Commons License 2004.01.05 0 0 153
Boldog Új Évet Mindenkinek!
Ki tudja, hogy mikor lesz a közgyűlés?
Gege.of.PeT Creative Commons License 2003.12.25 0 0 152
/off
békés boldog karácsonyt mindenkinek!
/on
Baulek Creative Commons License 2003.12.24 0 0 151
Az Ellenörző Bizottságtól kapott info szerint a baumagos e-mailcímükön zavarok vannak a beérkező levelekkel (küldeni tudnak) ezért mostantól az

ellbiz@freemail.hu

-n is elérhetőek.

Amig nem dől el mi lesz javasolnám minkét címre (cc) küldeni a mailt....

Baulek Creative Commons License 2003.12.23 0 0 149
A cikk:

Baumag: kétes konszolidáció

NSZ • 2003. december 23. • Szerz?: Marnitz István

http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=150357&DocID=130241#130241

Előzmény: Baulek (146)
negyvenketto Creative Commons License 2003.12.23 0 0 148
hahó küldtem tiff-ban alapszabályt...
az itt elérhető emailedre.

jóreggelt

42

Előzmény: Baulek (147)
Baulek Creative Commons License 2003.12.22 0 0 147
Mámeginén.

Kettő hírt bíztak rám:

1/ A 128-as és 139-es üzenetben (is) szereplő demonstrációra --engedély hiányában-- nem kerül sor.

2/ A holnapi (dec. 23.) Népszabadságban valószínüleg lesz egy cikk a Baumag ügyről (már igérik egy ideje).

Megszületett a 7. EllBiz. Tájékoztató is talán holnap megkapom azt is.

jóccakát.

Baulek Creative Commons License 2003.12.22 0 0 146
Szessenmaskoriss.

> Alapszabály van fent,

Márhogy a neten? Mert arról egy link is elég volna.

> ha nincs van nekem, csak még nem volt időm
> recognitázni, de egy tifben el tudom küldeni.

Az is jó mert most nem tudnék utánamenni vmelyik emilboxomba kéne küldeni (van itt egy a fejlécben meg mégegy a weboldalon most nem irnám ki mert nem segitem a spammereket).

Szerencsés esetben meg tudom OCR-ni Recognitailag csak a hibajavitó korrektura lehet gond idő mián.

Az emilbox belmérete 5 mega vagyis a túl dagadt csatolmányt inkább több darabban kéne küldeni (esetleg fele-fele a két boxba)

Előzmény: negyvenketto (145)
negyvenketto Creative Commons License 2003.12.22 0 0 145
Baulek, köszönet, hogy ilyen rendezetten összeszedted az anyagokat.
Alapszabály van fent, ha nincs van nekem, csak még nem volt időm recognitázni, de egy tifben el tudom küldeni.
Előzmény: Baulek (144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!