Nem. Papíron 1200 grammot bír el, de azzal már gyakorlatilag meg se mozdul, legalábbis ilyen mozgásokat tuti nem lehet vele csinálni. Nem beszélve a stabilizálás hiányáról és a magas anyagi kockázati faktorról. Szerintem csak az röptessen DSLR-t, akinek van pénze hexakopterre és egy nap alatt pótolni a felszerelést, ha lezuhan. "A legjobbakkal is megesik." (: Persze vannak bátor emberek.
Nem a legjobb, ha ez a topic lassan adok-veszek lesz, de mégis ide is beteszem, hátha valakit édekel egy Tamron 17-50/2.8 Nikon bajonettel, motor nélküli verzió.
Jó állapotban van, de 2 nagyon pici karcolás van a frontlencsén. Ennek megfelelően az ára 55eFt. Esetleg csere érdekelhet 50/1.8G-re.