Keresés

Részletes keresés

SzaboZ-ptx Creative Commons License 2013.12.31 0 0 8570

Saját gép? Meg lehet csodálni vmikor Pécsett?

Előzmény: kisbergics (8569)
kisbergics Creative Commons License 2013.12.27 0 0 8569

Nem. Papíron 1200 grammot bír el, de azzal már gyakorlatilag meg se mozdul, legalábbis ilyen mozgásokat tuti nem lehet vele csinálni. Nem beszélve a stabilizálás hiányáról és a magas anyagi kockázati faktorról. 
Szerintem csak az röptessen DSLR-t, akinek van pénze hexakopterre és egy nap alatt pótolni a felszerelést, ha lezuhan. "A legjobbakkal is megesik." (:
Persze vannak bátor emberek.

Előzmény: SzaboZ-ptx (8568)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2013.12.26 0 0 8568

Fürge kis jószágnak tűnik ez a quadkopter :)

Gopro súlyban nem megerőltető, de ha 'bátor lennél', akkor elbírná a vázat is egy nagylátószögűvel?

Előzmény: kisbergics (8567)
kisbergics Creative Commons License 2013.12.26 0 0 8567

Egy GoProt szereltem egy quadkopterre. Fényképezőgépet nem mernék így röptetni... :D
(Aki nem látta volna: Itt a videó)

Előzmény: SzaboZ-ptx (8566)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2013.12.26 0 0 8566

Balázs, az 'Advent 2013'-as videón a gépet milyen eszközzel reptetted?

Előzmény: kisbergics (8565)
kisbergics Creative Commons License 2013.12.22 0 0 8565

Most láttam csak. Tök jó, gratulálok neki innen is! ((:

Előzmény: seeman (8563)
Törölt nick Creative Commons License 2013.12.20 0 0 8564

Sziasztok,

Van valakinek Nikon TC-20-a, amit megengedne, hogy felpróbáljak egy D610 + 70-200 -ra?

Emailem publikus. Előre is kösz!

Attila

seeman Creative Commons License 2013.12.17 0 0 8563
Előzmény: kisbergics (8561)
futoz Creative Commons License 2013.11.01 0 0 8562

Nekem meg van nagylányoknak bugyigumi, kislányoknak gumibugyi, fotósokak minden más

kisbergics Creative Commons License 2013.11.01 0 0 8561

Van egy szupijó Sigma 12-24/4.5-5.6 (Nikon) fullframe nagylátóm eladó! Vegyétek meg! ((:

Amúgy meg utolsó szép őszi napokat éljük, irány az erdő!

Petesejt Creative Commons License 2013.10.30 0 0 8560

OT! Bocsánat, de mivel - ha lehet - nem postázgatnék, ide is ideírom:

Meike portrémarkolat D7000-hez hibátlan állapotban, csak Nikon akkutartóval eladó Pécsett. Ára: 7000 Ft.

 

Telefon: 70 - 237 37 37 vagy email.

seeman Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8559

Minden viszonylagos. :) Mai képek:

 

 

Előzmény: joskabacsi (8558)
joskabacsi Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8558

" hű de jól érzem magam" ? 

 

:)

 

 

Előzmény: seeman (8557)
seeman Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8557

Hogy megnyugodjatok: itt van egy igazi nyugger! (mármint jómagam). Ha hiszitek, ha nem: még élek. :)

Előzmény: u.hu (8556)
u.hu Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8556

De azért ott van az az érzés, hogy ,,...hát ha nyugdíjas leszek..."

Előzmény: joskabacsi (8555)
joskabacsi Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8555

 

arról már gondoskodtak előre a nagyjaink :D 

 

 

Előzmény: u.hu (8554)
u.hu Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8554

Az túlhajtja magát és kétséges lesz a nyugdíja....

 

:)))

Előzmény: joskabacsi (8553)
joskabacsi Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8553

Na jó, de akinek az élete a munkája?

:D

 

Előzmény: u.hu (8550)
kisbergics Creative Commons License 2013.10.14 0 0 8552

Ez sajnos így van. Jövőre okosabb leszek - remélem.

Előzmény: u.hu (8550)
joskabacsi Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8551

meg én is, amikor beleunok a retusálásba ...

 

 

Előzmény: u.hu (8548)
u.hu Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8550

A francnak dógzó annyit. Mondtam már, aki sokat dógzik, az nem ér rá élni!

Előzmény: kisbergics (8549)
kisbergics Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8549

Néha én is, csak mostanában elég sűrű minden... ):

Előzmény: u.hu (8548)
u.hu Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8548

Nem, én néha belátogatok.

 

:)))

Előzmény: c_pont_hu (8547)
c_pont_hu Creative Commons License 2013.10.13 0 0 8547

Mindenki elköltözött innen???

c_pont_hu Creative Commons License 2013.10.05 0 0 8546

Nikons Creative Commons License 2013.08.21 0 0 8545

A SLIK állványom elkelt!

Előzmény: Nikons (8541)
Bandus99 Creative Commons License 2013.08.17 0 0 8544

Sziasztok!

Ismeros szeretne vasarolni hasznaltan Nikon 18-55 objektivet. Valakinek van elado esetleg?

ikajli Creative Commons License 2013.08.10 0 0 8543

Nem a legjobb, ha ez a topic lassan adok-veszek lesz, de mégis ide is beteszem, hátha valakit édekel egy Tamron 17-50/2.8  Nikon bajonettel, motor nélküli verzió.

Jó állapotban van, de 2 nagyon pici karcolás van a frontlencsén. Ennek megfelelően az ára 55eFt.  Esetleg csere érdekelhet 50/1.8G-re.

zsolt734 Creative Commons License 2013.08.09 0 0 8542

Szia!

 

Ment e-mail.

 

Üdv.:

Zsolt

Előzmény: Nikons (8541)
Nikons Creative Commons License 2013.08.06 0 0 8541

Sziasztok hátha valakit érdekel Pécs környékén !

 

Eladó SLIK PRO 330 DX állványom +SH-705E 3D fejjel 

Használati nyomok itt-ott vannak rajta, de tökéletesen funkcionál.

Irányára: 17ezer Ft

Bolti ára 30ezertől indul: http://www.argep.hu/product_805595.html

 

SPECIFIKÁCIÓI:

Slik Pro 330DX ALUMÍNIUM-MAGNÉZIUM állvány SH-705E fém 2 karos, 3D-s, fém gyorscseretalpas fejjel

3 lépésben nyitható, 3 tagú állvány lábrész, kiemelhető, megfordítható, középoszloppal
összezárt magassága: 60cm
minimális magassága: 29cm
maximális magassága: 159cm
láb átmérője: 23,4mm
láb súlya: 1240g


Ezen kívül egy új 1x használt Nikon WU-1B Wifi jeladó D600-hoz D5200-hoz 16500Ft

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!